|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 10:16:46   
jana81
doooobro jutro...
 
komaj sem vstala , ker smo šli včeraj pozno spat, ampak sem se pa naplesala.
tako da bo kavica prav pasala, da mi mal očke odpre.
Verjetno še ne bi vstala, če ne bi Nejček tako vstrajno suvla mamico v trebuh.user posted image
Danes pa še delavce dobiva, tako da bom morala malo prej zgasnat iz srečanja,da bom vsaj malo počekirala kaj delajo. Ja ko ima user posted image  mlade, jih ima vsepovsod...tale vikend bo res naporen.
 
Povejte mi tiste ki ste dobile kake tablete za izcedeke ali vnetje, al je bilo po jemanju le teh kaj bolje? Ker pri meni ni, jst mam še vedno izcedek , pa še danes je bilo nekaj čudnega vmes-taka rjava lisa (to sem opazla na wc papirju).
 
Zdej pa grem spet na ekstra bomba sendvič.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 10:18:31   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
VALENTINA: Ko sem včeri na hitro prebrala tvoj post, sem rekla pa ne že spet ena k ne bo prišla. Šele pol sem vidla, da je pomota. 


JA, JA... POMOTA, POMOTA... PRIDEM user posted image

Uživaj na  user posted image  nauser posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 11:23:54   
mixi
[

kasso ma ona je baje načrtovala froca 3 leta in se kao ni primlo , da si je nakazovala visoke prispevke sem 100% ker gleda samo nase in je rekla večkrat da je ona v življenju na prvem mestu, otroci, starši itd in da če bi ji na koncu mesca recimo ostalo jurja evrov od dobička da ga nikoli ne bi razdelila med svoje delavce ampak bi porabla zase

Ja kaj naj rečem drugega, da je potem ta ženska res neumna, da je tri leta plačevala tako visoke prispevke, da bo leto dni prejemala višjo porodniško.... ma ne vem, če bi imela denar oz. vsak podjetnik raje vlaga denar kam drugam in ima več od tega

ne bom komentirala njeno neumnost lahko se poči z glavo v zid. Veš tiste papirje ki ti jih mora delodajalec izpolnit o plači za porodniško naj bi jih oddala na socialno na začetku tega mesca pa še zdaj mi jih ni poslala tako da sem pisala neko izjavo da mi ni dala tega in predložila vse stare plačilne liste

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 11:27:33   
mixi
dobro jutro mačkice

danes sem pozna sem drnjohala do zdaj ker se mi ni dalo vstat. sem pa ta teden neki pakirala pojstlico sestavljala pa zbirala rjuhice in na koncu sem ugotovila da si bom v hipermarketu kupla nove na medvedka puja ker so mi full srčkane in so po 9 evrov cel komplet, pa še par stvari zdej me je primla nakupovalna mrzlica in to zato ker so mi do zdej vse drugi kupli še pleničke za novorojenčka mi bo tašča kupila ker je rekla da mi mladi naj šparamo

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 11:38:23   
mixi
veste kaj mene je spet zgrablo za pucat vmes pa grem še kosilo delat in pol popoldne si štimat stanovanje za vselitev ma itak mam kje bit ko rodim da bi se raje v miru preselila po porodu, imam zlatega dragega ki mi nič ne pusti nosit in je reku da mi bo vse spucal samo da sedim na miru in da mu povem kaj naj nardi. ampak v takih primerih se meni trže ker na miru ne morem bit. tako da popoldne grem malo hodit po soncu on pa bo pucal jaz pa samo v kontrolo sej nimava dosti edino kar me bo ubilo bo pranje in likanje cunj ker so večinoma nove zapakirane in jih mam 2 tone, kje so še vse odeje.
niti da pomislim kaj me čaka - mogoče se mu bo še vedno dalo tako vneto čistit in to da bo še vse opral in zlikal.
pa lepo se mejte in se vidimo zvečer če rač. ne bo zasedenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 12:34:05   
aurora28
Dober dan! user posted image

Hvala Aurea za kavico, mi je ta druga izbira ljubša. user posted image Midva z mojim sva se od 8. ure zjutraj potepala, sva šla v BC po posteljico, pa vzmetnico, aja pa še dvojne copatke sem kupila za našega korenjaka.  I can´t help my self. user posted image user posted image

Jana sam ti imaš pa potem kar probleme z vnetjem user posted image , rjava lisa, pojma nimam kaj bi to bilo user posted image HB, da jaz nimam težav z vnetji, imam pa zelo povečan izcedek že par mesecev, tako da praktično vsak dan uporabljam dnevne vložke in mi gredo že prav na živce user posted image . Ampak mi pravi G na pregledu, da je to normalno in da se izcedek proti koncu user posted image še poveča.

Taula ja je po eni strani kar grozno spoznanje, da nas čaka še samo 34 dni do naših štručk, čeprav po drugi strani pa komaj čakam. user posted image user posted image
Jaz bom v P odnesla 6 sp. hlačk za 1x uporabo in 2 paketa Vir 80, bom pa imela še svoj kopalni plašč in svoje natikače, pa nogavice...

Mačke ve pa se danes imejte maximalno super na srečanju in ko pridete nazaj čimprej poročajte in slikice prosim, da slučajno katera ne pozabi!!! user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 15:03:43   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Jutro!

Aurea hvala za jutranjo ponudbo user posted image , sm vidla, da te zanima glede vzmetnice s kokosovim jedrom. Sicer ne vem, kaka je, to bo že katera povedala, ampak sm ti hotla sam sporočit, da če se boš odločla za njo, je nimajo na zalogi. Midva jo čakava že pribl. mesec, pa sm včeri vprašala na sonček in dobila odgovor, da bojo čez cca. 14 dni. Sam tolk da veš...user posted image



Naty, hvala, saj se mi je zdelo, da si ti že o tem pisala user posted image  No, jaz sem bila v Sončku, ko sem šla po voziček in so rekli, da nimajo ta velikih dolžin, da jih čakajo, ta male (za zibelke) naj bi pa imeli user posted image  Baje jih pa fuul prodajo.
No, jaz rabim najprej tamalo, potem bodo imeli pa še cca. pol leta, da dobavijo ta veliko user posted image  Do takrat boš pa ti že lahko delila kakšno izkušnjo z mano, ne user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 15:28:45   
Čmrlika
kak fajn je to, ko bi jaz blaful z vami zdaj,...na klepetu in osebnem spoznsvanju...user posted image
upam, da uživate....user posted image user posted image user posted image

Čmrlika: za tvoj GP, 108 to je pa že kar konkreten bušekk


Poglej v album, jaz pa še dam danes jutri kako novo slikico gor...

estrella- lahko mi še ctg vpišeš -1.4.- sem prva ki ga imam redno, ne? user posted image

Povejte mi tiste ki ste dobile kake tablete za izcedeke ali vnetje, al je bilo po jemanju le teh kaj bolje? Ker pri meni ni, jst mam še vedno izcedek , pa še danes je bilo nekaj čudnega vmes-taka rjava lisa (to sem opazla na wc papirju).


NE!user posted image vedno znova NE, to zdaj po moje zame veste že vse majčice....celo nosečnost se mi že vleče, mine zak ka teden in jovo na novo user posted image , pa sem prejšnjič dobila antibiotik pa spet NIČ, in včeraj spet Canesten- moj ljubi user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 16:27:02   
aurora28
Čmrlika a ti imaš že Ctg, uvavvvv to pa je že nizek štart user posted image user posted image user posted image .  Zadnjič sem bila v Svilanit trgovini in sem kupila tri brisačke iz otroške kolekcije Rega in so zelo kjut user posted image . Mi je pa mami povedala, da mi je njena soseda zopet dala nekaj stvari za našega user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Ni še nobene iz srečanja doma?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 16:52:23   
Naty*
Aurea ja seveda čez pol leta bomo že vedel, kako se naš štrukeljček kej počuti na kokosu user posted image , tko da ti bom povedala. Drgač pa verjamem, da jih veliko prodajo, ker večina jih te kokosove kr hvali. Pa še glede na to, da majo skoz ene akcije user posted image ...

jana js mam tud skoz izcedek (aja sej smo zadnjič to debatirale). No men je dal ene globule, ki se dobijo tud brez recepta. Dobr je kak teden (maksimalno) pol pa spet isto. Sam je povedu, da so to gljivice in da je to neki najbolj normalnega med nosečnostjo user posted image ...js sm se tko sprijaznila s tem, da bom še pač zdržala mesec pa pol, pol bojo pa že drugačni izcedki user posted image . Kar se pa rjave lise tiče pa ne vem...a sta spet kej user posted image ?? Men se je pojavljal rjavkast izcedek, ko sem bla kej preveč aktivna kak dan. Recimo, ko sm še pela na špilih, sm mela drug dan skor sigurno rjavkast izcedek. Si se preveč naplesala mogoče...

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ni še nobene iz srečanja doma?



aurora ti pa si optimistka user posted image . Sej veš kolk dolg smo zadnjič čvekale... zna bit dons še dlje!

Ja čmrlika ti si pa glede na rok itak prva pri vsem, me zanima, kako bo kej glede poroda, al ti bo katera ukradla prvo mesto user posted image .

Res bo luštn, ko se bo začela naša sezona... Kr čakale bomo, kako se bo kej seznamček delal user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:06:47   
Čmrlika
Čmrlika a ti imaš že Ctg, uvavvvv to pa je že nizek štart


nizek dragica, nizek, pa ti se počasi tud skloni...user posted image

Ni še nobene iz srečanja doma?


po moje že preveč čvekanjo, v Mariboru je namreč total tema, tik pred dežjem...user posted image  saj jim privoščim.user posted image user posted image user posted image
mene pa tako nekaj ščipa po bušiju, še dobro da nisem šla...upam, da ne grem kam drugam user posted image


Aurea ja seveda čez pol leta bomo že vedel, kako se naš štrukeljček kej počuti na kokosu , tko da ti bom povedala. Drgač pa verjamem, da jih veliko prodajo, ker večina jih te kokosove kr hvali. Pa še glede na to, da majo skoz ene akcije


Zanimivo, jaz sem pa vam že zadnjič pisala, da meni so pa jo ful odsvetovali, da je trda, da se ta kokosova vlakna s časom nekak zlepijo in nasztanejo take neke zatrdline noter user posted image , pa da jih  nimajo na zalogi zato ker jih ful malo prodajo...user posted image  to so mi rekli v vsaj treh trgovinah...
Eh, zdaj pa bodi pameten, jaz sem potem kupila baby alergo od lagea-e, ki sem jo takoj odnesla iz trgovine... Bomo videli, kaj bo... 

Ja čmrlika ti si pa glede na rok itak prva pri vsem, me zanima, kako bo kej glede poroda, al ti bo katera ukradla prvo mesto


aha, pa nekaka imam skoz občutek, da ne bom prva, da se bova midve na koncu kr v prvotni maj prestavile, in potem bom spet čisto vašauser posted image - prava majčica!!!user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 29.3.2008 17:09:35 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:12:58   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Aurea ja seveda čez pol leta bomo že vedel, kako se naš štrukeljček kej počuti na kokosu , tko da ti bom povedala. Drgač pa verjamem, da jih veliko prodajo, ker večina jih te kokosove kr hvali. Pa še glede na to, da majo skoz ene akcije


Zanimivo, jaz sem pa vam že zadnjič pisala, da meni so pa jo ful odsvetovali, da je trda, da se ta kokosova vlakna s časom nekak zlepijo in nasztanejo take neke zatrdline noter user posted image , pa da jih  nimajo na zalogi zato ker jih ful malo prodajo...user posted image  to so mi rekli v vsaj treh trgovinah...
Eh, zdaj pa bodi pameten, jaz sem potem kupila baby alergo od lagea-e, ki sem jo takoj odnesla iz trgovine... Bomo videli, kaj bo... 



Veš js sm se že odločila, da bom probala glede raznoraznih odločitev čim manj spraševat in bom delala po svoje user posted image . Ker če vprašaš 5 strokovnjakov al pa 5 mamic bo mel čist vsak svoje mnenje o določeni stvari user posted image . Glih sm mal firbcala po forumu dojenček in so se ženske menile o lupinici in ležalniku. In ene ful veselo povejo, da so jim pediatri povedali, da je lupinica bolj primerna, nam je pa na MŠ pediatrinja rekla, da do 4. meseca čim manj uporabljatuser posted image . Ko smo bili mi dojenčki so meli naši starši ful manjšo izbiro in če bi šle zdele gledat naše vozičke in jogije bi se verjetno križale user posted image .... zdej je pa na tržišču tolk stvari in upam trdit, da so v veliki večini vse prilagojene zdravju user posted image , tko da kej velik ne moreš zgrešit.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:15:13   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

aha, pa nekaka imam skoz občutek, da ne bom prva, da se bova midve na koncu kr v prvotni maj prestavile, in potem bom spet čisto vašauser posted image - prava majčica!!!user posted image

Glede tegale mam pa js občutek, da bo prva ena, ki je sploh ne pričakujemo...pa ne me vprašat zakaj, ampak skoz se mi tko zdi. Ne bi šla sicer stavit kera user posted image , ampak mam filing, da bomo presenečene user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:15:50   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdravo!

Vidim, da je danes bolj zatišje na forumu. Se vidi, da je vikend tu in še večina čvek je na "sestanku" majčic.
No pri nas je bil dopoldan tak lep sonček user posted image  in brezveterju da je bilo prav super zunaj. Sta moj user posted image  in moj oči drva notri spravljala, jaz pa sem malce naokoli skakala ker je bilo res tako super vreme, potem pa je bil čas kosila in se je kar na hitro pooblačilo in seveda kaj je sledilo: user posted image  dež user posted image  in bliskanje ter grmenje,
Joj kolk sovražim ta dež, sva imela tak lep plan iti na en dolg sprehod popoldan potem pa k..user posted image  od vremena. No sedaj se počasi umirja sam men pa zdej ni več za ven it.
No sej itak greva čez slabo urco h kolegu in kolegici na igro: Naseljenci otoka Catan. A katera pozna to igro? Mi smo čisto navdušeni nad njo in jo igremo skoraj vsak vikenduser posted image

No drage moje, vse tiste, ki ste na "sestanku", upam, da se imate čim bolj lepo in da uživate, pa seveda pričakujem izčrpno poročilo, ko se vrnete nazaj, velja?

Pozdravček,

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:16:43   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Aurea ja seveda čez pol leta bomo že vedel, kako se naš štrukeljček kej počuti na kokosu , tko da ti bom povedala. Drgač pa verjamem, da jih veliko prodajo, ker večina jih te kokosove kr hvali. Pa še glede na to, da majo skoz ene akcije

Zanimivo, jaz sem pa vam že zadnjič pisala, da meni so pa jo ful odsvetovali, da je trda, da se ta kokosova vlakna s časom nekak zlepijo in nasztanejo take neke zatrdline noter , pa da jih nimajo na zalogi zato ker jih ful malo prodajo... to so mi rekli v vsaj treh trgovinah...
Eh, zdaj pa bodi pameten, jaz sem potem kupila baby alergo od lagea-e, ki sem jo takoj odnesla iz trgovine... Bomo videli, kaj bo...



Veš js sm se že odločila, da bom probala glede raznoraznih odločitev čim manj spraševat in bom delala po svoje . Ker če vprašaš 5 strokovnjakov al pa 5 mamic bo mel čist vsak svoje mnenje o določeni stvari . Glih sm mal firbcala po forumu dojenček in so se ženske menile o lupinici in ležalniku. In ene ful veselo povejo, da so jim pediatri povedali, da je lupinica bolj primerna, nam je pa na MŠ pediatrinja rekla, da do 4. meseca čim manj uporabljat . Ko smo bili mi dojenčki so meli naši starši ful manjšo izbiro in če bi šle zdele gledat naše vozičke in jogije bi se verjetno križale .... zdej je pa na tržišču tolk stvari in upam trdit, da so v veliki večini vse prilagojene zdravju , tko da kej velik ne moreš zgrešit.


ja Naty točno tako, saj nisem nič slabega mislila s tem pisanjem, samo res je zanimivo kaj vse izveš o isti in tako  enostavni stvari kot je vzmetnica...user posted image
Brez zamere...user posted image
Jaz tud po svoje več al manj nardim,na koncu ti itak ne preostane drugo.


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:18:45   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

aha, pa nekaka imam skoz občutek, da ne bom prva, da se bova midve na koncu kr v prvotni maj prestavile, in potem bom spet čisto vaša - prava majčica!!!

Glede tegale mam pa js občutek, da bo prva ena, ki je sploh ne pričakujemo...pa ne me vprašat zakaj, ampak skoz se mi tko zdi. Ne bi šla sicer stavit kera , ampak mam filing, da bomo presenečene ...


Ja bi znalo bit. Se velikokrat kaj takega zgodi! Bo katera ful s konca maja pohitela, pa bomo mele dolge face user posted image
Meni so ravno prej povedali za eno, ki je mela rok 14 aprila, včeraj sta z user posted image  že prišli domov...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:18:51   
Soncnica Sandra ***
Naty: tudi ti misliš da nas bo ena presenetila (katera bo prva). Jaz prav tako, pa čeprav ne vem zakaj. No upam, da ne bom sama user posted image , glede na to da pravijo da je moj user posted image  ful večji za svojo starost

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:21:02   
Čmrlika
No sej itak greva čez slabo urco h kolegu in kolegici na igro: Naseljenci otoka Catan. A katera pozna to igro? Mi smo čisto navdušeni nad njo in jo igremo skoraj vsak vikend


Svetovna igra, jap!!
samo jaz zdaj že težko sedim taaaaaaaaakoooooo doooooooolgooooooooooo za mizo.....user posted image
Saj veš da lahko traja in traja.....user posted image  vmes pa 12 krat grem lulat, pa 3 krat jem, pa 5 konkretnih brc v stilu, daj mami spravi se že v postlo dobim...user posted image

Res je dobra ja, no lepo uživaj, pa zmagaj! ti bom držala pesti! user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 29.3.2008 17:23:03 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:24:45   
Čmrlika
A mi lahko katera pove, koliko postov še moram sklofat da dobim tretjo zvezdico? user posted image  Upam, da malo, ker bi jaz rada bila prava čveka in to do poroda osvojila?
Sem pa trčena malo, ha? user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:28:15   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

ja Naty točno tako, saj nisem nič slabega mislila s tem pisanjem, samo res je zanimivo kaj vse izveš o isti in tako  enostavni stvari kot je vzmetnica...user posted image
Brez zamere...user posted image
Jaz tud po svoje več al manj nardim,na koncu ti itak ne preostane drugo.



Ma kaka zamera user posted image , ni panike, sej sam čvekamo... Ampak bolj ko se bližamo koncu, bolj vidim, da že počas mal kompliciramo pri vsem (pa js niti slučajno nism izvzeta user posted image ). Pol pa gledam ene, ki so čist neobremenjene z vsem, sploh tiste, ki nimajo prvega otroka. In takrat se zaveš, da vse te stvari dejansko kupujemo za precej malo časa. Je pa res, da je en čar v tem, da gledaš in primerjaš različne modele user posted image . Mislim, da bo pri naslednjem user posted image  vse čist drugače user posted image .

Sončnica Sandra*** ja ful me zanima kera bo prva, mislim, da je kandidatk kar nekaj user posted image . Precej vas je takih, katerih user posted image  so že kr veliki, tko da bomo vidle... Počas lahko začnemo športne stave pobirat user posted image user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:33:14   
Čmrlika
Ma kaka zamera , ni panike, sej sam čvekamo... Ampak bolj ko se bližamo koncu, bolj vidim, da že počas mal kompliciramo pri vsem (pa js niti slučajno nism izvzeta ). Pol pa gledam ene, ki so čist neobremenjene z vsem, sploh tiste, ki nimajo prvega otroka. In takrat se zaveš, da vse te stvari dejansko kupujemo za precej malo časa. Je pa res, da je en čar v tem, da gledaš in primerjaš različne modele . Mislim, da bo pri naslednjem vse čist drugače .


Dobro opažaš, meni vse to skupaj podobno izgleda,.,,user posted image  Veš kako bomo pametne pri naslednji user posted image ...user posted image

Če pa je tak lušno klepetat o novih nam tako pomembnih pridobitvah, pa iskat tisto najbolj pravo...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:34:10   
Soncnica Sandra ***
Čmrlika: ja ta igra je res svetovna. Oooooooooo dobro vem kako izgleda, ko moreš ne vem kolikokrat na WC vmes, potem se pa derem: pa moje ovce, les pa pšenico mi dejte na moj kup, če ne ne bom z nobenim več trgovala user posted image user posted image user posted image , pol pa še mal brc, tako kot si sama rekla. Eh bo že, kajne?
Hvala, bom probala zmagat!! user posted image user posted image user posted image

Naty: praviš, da bi kar športne stave pobirala. Jaz sem za user posted image user posted image user posted image user posted image . Samo potem bomo pa vse šok doživele, pa bo ena čisto ta tretja.

Nč, zdej se pa šibam počasi obleč pa na igro, pa se mogoče zvečer še kej beremo, če ne bom preveč utrujena.
Ajde

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 17:37:14   
Čmrlika
Čmrlika: ja ta igra je res svetovna. Oooooooooo dobro vem kako izgleda, ko moreš ne vem kolikokrat na WC vmes, potem se pa derem: pa moje ovce, les pa pšenico mi dejte na moj kup, če ne ne bom z nobenim več trgovala , pol pa še mal brc, tako kot si sama rekla. Eh bo že, kajne?


Dobro odigraj, pa preudarno...pa pazi, da te ne okradejo med obiskom Wesoljskega  Centra, al pa kako cesto drugam speljejo user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 18:00:39   
katy82
Čau mačkice vidm da ste bolj mal aktivne dons,vam prihajam na pomočuser posted image

Kaj sm jim fovš našim majčicam k uživajo na klepetu,sm mojmu včeri sam omenila da bi mogoče pa lahko kljub vsemu šla pa me je kr z belim pogleduuser posted image ,se pa dobimo z vozički user posted image a ne?

Mam pa en problem,v sredo so mi pukal zob pa sm mela na kosti gnoj,antibiotika mi ni dala jst sm pa tud pozabla vprašat,al ga moram jemat al ne.Že včer se mi je zdel čudn zadah dons sem pa prav zavohala gnojno iz ust.Vidt ni nč boli me pa tud mal manj.A je možno da ta vonj rata tud v kombinaciji s hrano,k mi je mal bed da se mi rana zaraste jst mam pa odspod pol cel kaosuser posted image


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 18:31:17   
Naty*
katy čez vikende je že itak kriza, dons pa sploh, ko jih je še večina v Šentjakobu user posted image . Glede ust pa ne vem, kaj ti svetovat user posted image , kar se zobovja tiče sm pa res čist bosa, ker nism mela nikol kej velik problemov (fuuuul trkam!!!!)

Z vozički se pa definitvno dobimo user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.