|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:01:52   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Tamara: moj je starejši mislim, da dobrih 9 mesecev od Timija in bi bila porazna kombinacija, ker moj tud minuto ni namiru v taki fantovski družbi(razen v primeru bolezni). Se že slišim; Andraž ne, A...pusti, ne to in tako dalje...user posted image
Drugače pa imaš prav ŠE 5 DINIIIIIIIIIII


Ja, energija naših malčkov (no, niti ne več malčkov) se potencira in ne sešteva. Sem pa zihr, da bi Timi, Gašper in Andraž sesuli pizzerijo. In če se pridruži še mala navihanka od speline... jao, jao. Ful so bolj pogumni, kadar so v aliansiuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:05:57   
TamaraJ
Naty... a si novo zvezdico dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, jaz bom sporočila ali tebi ali edini ali ****... upam, da ob časuuser posted image

Sicer pa ti kar lepo poležavaj... zdaj itak ni lepega vremena in bo fino, ko boš zdrava in se bo še sonček naredil in sneg skopnel... in bo fantastično za kakšne sprehode oz. kotaljenja do kavicuser posted image . pa tvoj podpis... jaz imam še vedno močno v spominu odhod od avta do vrat porodnišnice. Imela sem oblečeno še zimsko bundo in sem se res počutila kot pingvinček, kako raca in krili s tistimi velikimi perutnicamiuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:08:16   
Estrella*
Glede GSM številk jih imam od Katine, Špelin, Martine, dramar, Tamare, Naty, ****, edine, narave....še katere? Mislim, da imam prav lepo zbirko in ko se bo dogajalo pri meni bo vedel ves vesoljni svetuser posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:12:52   
Estrella*
ČE KATERO ZANIMA NAKLOFAMO V POVPREČJU 5,2 STRANI /DAN.
 
Naty: glede na to, da se selim v kratkem, bi se vam s štručko pridružila na kakšni kavici v Logatcu. Upam, da bo lepa pomlad in poletje.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:27:20   
Anonimen
Pozdravljene bejbike, no prinašam dobre novičke.

Z nama je vse OK, sicer je G bila fuul jezna name, ko sem ji opisala celotno včerajšnjo situacijouser posted image , in da male še vedno ne čutiš čisto OK.

Zato me je najprej dala na UZ= HB vse OKuser posted image
Je bila očitno dobre volje in me je še na CTG priklopila= HB vse OKuser posted image

Mala me je v tistih 45 min, ki sem bila notri na CTG toliko prebrcala, da smo morali parkrat vmes narediti pavzicouser posted image , ker se je vse treslouser posted image user posted image .

Mi je celo bolniško dala do nastopa porodniške to je do 25.4.2008user posted image user posted image user posted image

Jaz vam povem, da se mi je že na očeh videlo, če bo karkoli poskušala sikati (G mislim), bi ji danes zabrusila za vse mesece za nazaj, ima srečo babnca da je bila danes prijazna, ker če ne sem bila danes prave volje, da bi hudiča v meni spoznala user posted image .

Tako, da se veselim jutrišnjega srečanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

Pa hvala za vse spodbudne besede, in rada bi se vsem opravičila, ker sem po  nepotrebnem preplah naredila. Punce res ni bilo namerno, žal  je name vplivalo na najslabši možen način.





(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:27:32   
buccka
Da se vam mal javim. Sem imela v sredo pregled, sicer nič konkretnega, brez ultrazvoka(itak mi ne pripada več), tko da je sam mal trebuh potipal pa z neko starinsko napravico srčka poslušal. Brez veze. Pa mi niti napotnice še ni dal, tko da upam da jo dobim na naslednjem pregledu ki bo 14.4. Aja pa še kri bom imela za it dat takrat. Mi je pa obvezno priporočal naj vzamem ea, ker drugače bo huda, pa še babica bo z mano obupala. Tko je, če te vsaka pikica boli. Lepo se imejte in čuvajte svoje zakladke. 

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:33:20   
Anonimen
Aja še to pozabila:
                              naslednji GP je 18.4.2008
                              pridobljene kg +11user posted image user posted image
                              obseg bušija je 102user posted image user posted image
Je rekla, da je miška sicer bolj majhna a nič zato, še vedno spada v povprečjeuser posted image

Punce, naj vam samo še to povem, da se mi je danes na GP res kamen od srca odvaliluser posted image


(odgovor članu buccka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:35:59   
Anonimen
Še to pozabila:

                  ponovno prestavljen PDP: 23.5.2008 in potem ti vedi, koliko sem nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , to je zdaj že tretjič.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:38:15   
Čmrlika
čmrlika če bi vedla da si tko zgodnja bi pršla na RR, sem ravno tak čas šla na wc..
Drgač pa čestitke za 30 dni.. (tko med nama men je včeri spet rekla da mam po UZ rok 27.4., sam jst nočem iz maja)


user posted image  user posted image  user posted image kr pridi k meni na moj datum, da ne bom osamljena... Sicer pa saj zdaj so user posted image  že tako zreli, da sploh ni panike več..ko jii bo jim bo... user posted image  edini poznaj pravi datum user posted image

kamot, kar hočeš, kavico, čajček, kapučinček, toplo, mrzlo, mlačno....


kaj daš samo da je kava zraven...user posted image  glavo mi bo razneslo punce! user posted image

torej bomo čmrlika, aurora in jaz že kmalu na redu za odpustnico..


aha, a bomo? špelin- prosim, če počasi poveša kaj potrebuješ zeene papirje, meni manjka še 2 dni do polnih 36Tuser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:50:03   
Čmrlika
Edinaos- samo da je ve ok ...user posted image  Sem na mojem pregledu mislila fejst nate in tvojo user posted image ...
Midve sva tudi super, obrnjeni na glavico, teža je poskočila na + 14 kg skupaj, vse je še zaprto, pridno rasteva in v torek imava že CTG user posted image user posted image  user posted image

Obseg bušija po taščinem metru znaša 108 cm...user posted image
 
Tako, jaz sem pa še vedno zanič, tako da grem malo v horizontalo zdaj, potem pa dobimo obisk...user posted image  pa mi kar nekAJ ni, slabo počutje, pa ta glava in zatilje pa še spala nisem kaj dost.......
 

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 14:58:23   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Naty... a si novo zvezdico dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, jaz bom sporočila ali tebi ali edini ali ****... upam, da ob časuuser posted image

Sicer pa ti kar lepo poležavaj... zdaj itak ni lepega vremena in bo fino, ko boš zdrava in se bo še sonček naredil in sneg skopnel... in bo fantastično za kakšne sprehode oz. kotaljenja do kavicuser posted image . pa tvoj podpis... jaz imam še vedno močno v spominu odhod od avta do vrat porodnišnice. Imela sem oblečeno še zimsko bundo in sem se res počutila kot pingvinček, kako raca in krili s tistimi velikimi perutnicamiuser posted image



Ooo pa res sm zvezdico dobila user posted image , sm mogla it pogledat, ker sama sploh nism opazla user posted image . Aja sm se pa res zdej spomnla, da si rekla, da si bla ko pingvinček, ko si šla rodit user posted image .... no js mam tak občutek vedno, ko se majem od dnevne proti kuhinji, zato sm mogla delit z vami user posted image user posted image user posted image .
Zdej tkointko kr ležim pa upam na lepše dneve, ko bomo spet lahko kakavčkale. Estrella* na tebe smo pa itak računale, sam še čakamo, da narediš premik user posted image .
Kar se tiče pa telefonskih pa mislim, da smo notranjke res zelo dobr opremljene, tko da ni variante, da nam katera rodi brez da bi vedele!

edina nooo vidiiiiš!!!!user posted image user posted image user posted image  Sm vedla, da si ti tvojo Anjo mal prestrašla in revca še brcat ni upala... Zdej si vsaj še tvojo G mal zdrmala, da se je enkrat mal bolš odrezala user posted image . A glede roka boš zdej nov ticker mela???user posted image

čmrlika mene tud že dva dni boli glava, tist lekadol je pa kot pljunek v morje user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:01:34   
aurora28
Čmrlika kaj si si merila mogoče kaj pritisk, da nimaš mogoče povišanega, ker glava ponavadi med drugim boli tudi ob povišanem pritisku?
 
Mene pa nekaj zanima, za vse tiste, ki si nameravate kupiti Angel care ali igra kakšno pomembno vlogo višina vzmetnice?
 
Dopade se mi tale vzmetnica in nevem ali je primerna:
 
user posted image

Lastnosti vzmetnice
Otroška Vzmetnica Merkur Baby - 60 X 120 Cm - Lagea :

jedro: ekološko neoporečna pena,
velika zračnost in varnost,
prevleka: 100-odstotni bombaž,
višina: 12 cm.




Podroben opis izdelka

Otroška vzmetnica Merkur Baby je otroško ležišče z jedrom iz ekološko neoporečne pene. Velika prednost jedra z utori je njegova zračnost in s tem tudi večja varnost otroka med spanjem. V primeru, da se malček obrne na trebuh, je možnost zadušitve praktično nemogoča. Prevleka je iz 100-odstotnega bombaža.
Višina vzmetnice je 12 cm.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:05:08   
Katina
edinaos, samo da je vse OK. Se je pač zgodilo, da je nate novica vplivala na tak način. Važno je , da je vse OK.

jana81, glede mesta srečanja: Dostop je res enostaven. Ko se pelješ iz CE smeri je izvoz Šentjakob za izvozom Domžale. Iz AC greš desno proti Šentjakobu in na prvem semaforiziranem križišču (100-200m stran) levo. Čez 100 m boš na desni strani videla pizzerijo Bokaccio. Ne moreš zgrešit.

Ej punce, a mojo idejo ste pa kar spregledale? Predlagala sem, da je Špelin@ referent za sporočanje iz porodnišnice, ker ima rok bolj na koncu meseca. Lahko pa določimo katero drugo. No, sicer se Špelin še ni strinjala s to mojo idejo, ampak če jo bomo lepo prosile se verjetno bo.

Evii, hvala za lepe želje.

Joj, sploh več ne vem kaj sem hotla še komentirat. Mal sem raztresena.

Naš user posted image je danes bolj lenoben, me pa zato tako bolijo vse mišice okoli jajčnikov, da hodim kot razštelan robot. Še dobro da nimam gledalcev, ker bi pomrli od smeha.

Aha, Naty, tud meni se zdi, da se spodaj že počasi pripravlja. Sicer se pa bližamo PDPju. Kar se tiče pegic in temnejših lis je to ena izmed radosti user posted image . Večinoma zadeve kasneje izginejo, ni pa nujno da vse. Meni je npr. ostala črta na zgornji ustnici in zgleda kot da sem pred 100 leti imela permanentni make up na ustnicah.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:07:20   
jana81
aurora mislim da nima veze...najina prijatelja imata Baby alergo (kot midva), pa imata AC, in čist normalno dela...tko da poglej kolk je tisti visok.
 
katina hvala za pojasnilo..sicer sem pa že kam drugam našla, bom pa ja to tudi.

 
no jst bom pa verjetn ta vikend okol padla..zdej mi je prijateljica sporočila da v soboto zvečer praznuje RD, namesto drug teden, v nedeljo pa imamo KRST od nečakinje.
Bo ponedeljke zgledal takole user posted image

< Sporočilo je popravil jana81 -- 28.3.2008 15:09:36 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:08:41   
narava
No, pozdravljene tetke!

Narava je danes na OFF, zato se tudi tako pozno javljam. S presledki (beri wc in pitje donata) sem spala do skoraj pol 12user posted image  se mi vidi, da sem kronicno neprespanauser posted image

torej, zacnimo:

vreme v lj je danes turobno, ne bom rekla "sam' za spat!", ker sem se naspala za naprej in nazajuser posted image , ampak tako oblacno user posted image

prisla sem do ugotovitve, da je bolje ze zjutraj zacet spremljat RR in majcice, ker iskreno, sedaj sem rabila 2 uri, da sem vse prebrala, pa se to vem, da ko neham pisat ta post, bodo se trije novi user posted image

naprej, edina HB da je vse ok!

****: Rabbi jessir, we la tuassir, Rabbi temin, bil hajr, Amin! (upam, da sem pravilno napisala v latiniciuser posted image  - nijjet pa poznas)


tisti post od moderatorke - a to ona cist resen?!user posted image  user posted image

nc, grem zdej mal pospravit po bajti pa za papcat moram nardit..joj kok je fajn, k si doma..se clo kost se mi na glaznju sramezljivo nasmiha, sem ze mislila, da je nimam vec user posted image

se se beremo..

lp, narava.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:14:40   
špelin@
A ve bi rade že odpustnice?? Opsa user posted image
ok, se zmenimo takole: ko dopolnite 36. tednov se lahko začnemo pogajat user posted image
 
Danes sem vsa user posted image  - dobila sem pošto iz KC. Najprej sem s takim strahom prijela kuverto, mi je kar rit skup stisnilo user posted image , potem pa odprem in vidim, da je izvid PAP brisa, ki mi ga je vzel dr. Kobal ponovno C3 in sem kar zavriskala. Ni potrebne nobene intervencije, lepo grem še pri 36. tednih na kontrolo, da se zmenimo za naprej po porodu user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
sama sem čist povožena. telesno in duševno. namreč staknila sem nek virus. ker me boli glava, grlo, celo telo.. kiham, kašljam.. pocejam iz nosu. pa kaj je to!? če hočem na srečanje, potem pa takoleuser posted image


kodrana, meni je res žal, da te je zdravje takole izdalo user posted image  Resnično škoda glede srečanja user posted image  Ampak v takem stanju razumem, da ne moreš skakati naokrog - v miru se pozdravi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kako mnenje o alternativi?


Pri določenih boleznih zna biti krasno dopolnilo klasični medicini - je pa vsak posameznik primer zase user posted image  Meni alternativa odlično kroti multiplo sklerozo user posted image
 
darmar, user posted image  za urejene zadeve okrog avta user posted image  Glede Radlerja se pa na tvojem emstu niti pod razno ne bi sekirala - jaz občasno spijem tudi kakšen deci piva, sploh ker mi je mož iz Nemčije prinesel res odlično pivo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Moj user posted image me je prej klical iz službe popolnoma brez glasu, zjutraj je bil še čisto ok in sem prepričana, da bo zvečer še vročino fasal, ampak mene se ne bo prijelo user posted image


Pa kaj je zdaj to?! user posted image
Estrella*, ti se kar fajn zrihtaj user posted image user posted image user posted image
 
EviiiRR, hvala user posted image user posted image user posted image

80kaja, user posted image  za pregled. Jaz bom šla najbrž jutri pred srečanjem še v Park zvončkov prižgat svečko. Aja, čas srečanja smo določile za ob 14h user posted image
 
jana81, da mi ne bi slučajno zbolela user posted image  - valjarja si ne upam več nalimat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Pa še dve vprašanji:
- a je katera opazla, da bi postala bl pegasta med nosečnostjo? Js sm danes ugotovila, da sm taka, kot spomladi, ko je precej sonca in dobim sončne pege. Ker zdej pa kej veliko sonca ravno ni user posted image ...
- a ma še katera občutek, da se ji je situacija (kako naj se lepo izrazim) med nogami user posted image  kej spremenila? Js sm včeri planirala začet z masažo presredka in mam občutek, ko da je vse nekam...širše... pa tud če recimo počepnem, mam občutek, ko da je tam dol že vse razširjeno. Sej vem, da se počasi vse pripravlja, ampak a še katera to tko očitno čuti?

Pegasta oz. bolj pigmentirana nisem, glede drugega vprašanje pa, hmmmm, ja user posted image user posted image  Vse je bolj oteklo, kar nekam napeto na ven, ne znam drugače opisati user posted image
 
Naty*, škoda, da je zdravje tudi tebe izdalo user posted image user posted image  Da ne pozabim: user posted image  za zvezdico!!!

Čmrlika, kar lepo ležat in pozdravit vse tele tegobe user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
baje da ni težko najdit, men je ata reku da zavijem iz avtoceste izvoz Šentjakob dol, pol pa na prvem križišču levo (al desno-joj SNP), in drugem ravno obratno. pa je baje čisto ob cesti Picerija..


Iz celjske smeri: izvoz Šentjakob (pred njim je izvoz Domžale), nato desno, pri naslednjem semaforju pa levo.
Iz kontra user posted image  smeri (Notranjska ipd.): izvoz Šentjakob (pred njim je izvoz Sneberje), nato levo in pri naslednjem semaforju spet levo.
 
Po parih metrih se zavije desno na parking.
 
edinaos: resnično sem iz vsega srca vesela, da je vse ok user posted image user posted image user posted image  zdaj se mi je od srca odvalil še zadnji kamen in sem res user posted image
 
buccka, user posted image  za hiter pregled user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Ej punce, a mojo idejo ste pa kar spregledale? Predlagala sem, da je Špelin@ referent za sporočanje iz porodnišnice, ker ima rok bolj na koncu meseca. Lahko pa določimo katero drugo. No, sicer se Špelin še ni strinjala s to mojo idejo, ampak če jo bomo lepo prosile se verjetno bo.


Meni je ok - rabim samo še eno namestnico, za vsak slučaj user posted image
 
narava, količine postov ne bom komentirala, ker se jih je samo v času, ko tole klofam nabralo novih 12 (dvanajst!!) user posted image user posted image user posted image
Aha, smo spet pri user posted image ?? user posted image user posted image user posted image  Komentar ni potreben user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:16:25   
Naty*
aurora glede vzmetnice baje ni panike kakšna je, sam da ni previsoka (to se pa šteje mislim da nad 20 cm). Pri nas je pa spet sprememba in bova še vseen vzela tist naročen jogi, ki pride čez 14 dni, ker smo ugotovil, da je un od moje svakinje že šel drugam, pa se ni vrnil user posted image . Ah kaj čmo...

Katina kar se mene tiče sicer lahko tud špelin@ poroča o porodih, ampak se mi zdi mal nefer jo obremenjevat user posted image . Sej če mamo mal razdeljene številke, pač sporočiš eni in tista javi na forum, katerakoli pač je. Odločitev je pa seveda vaša. Js mam kot Estrella* in Tamara en kup telefonskih tko da tud mene ne boste mogle spregledat, ko bom rodila user posted image . Sm se pa nasmejala zdele tvojmu permanentnemu make upu user posted image , čeprav priznam, da ga na srečanju nisem opazla.

narava velkm tu d klb tistih, ki uživamo doma, zdej vsaj vidiš kaj zamujaš user posted image .

jana pester vikend bo user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:17:15   
aurora28
Jana hvala, ja Baby alergo je tudi 12 cm visoka user posted image . Sej boš imela čez jogi najprej nepremočljivo prevleko, potem Angel care in potem rjuho???

Edina HB da je vse ok, si nas pa res prestrašla. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:28:45   
Čmrlika
Čmrlika, kar lepo ležat in pozdravit vse tele tegobe


niti ležat več ne morem, grem nekaj malo po stanovanju nardit, muziko pa si tak že nabijam, da mi malo hitreje mine, pa da si dvignem razpoloženje...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:29:02   
Čmrlika
čmrlika mene tud že dva dni boli glava, tist lekadol je pa kot pljunek v morje ...


danes ga še nisem vzela, ker se mi zdi da je brezveze, včeraj mi niti do b od bolečine ni  prišel...mi je G prej rekel, naj kr dva naenkrat vzamem, tako da malo še potrpim pol pa vzamem, ker če ne bom napovedan obsk totalno zatežila...user posted image

Čmrlika kaj si si merila mogoče kaj pritisk, da nimaš mogoče povišanega, ker glava ponavadi med drugim boli tudi ob povišanem pritisku?


ja prej mi ga je na pregledu, je bil ok 122/88, pa doma si ga tud zmerim ko je počutje slabše, pa zaenkrat ni blo nikoli nič previsoko...po moje da mne to vreme daje..user posted image

Mene pa nekaj zanima, za vse tiste, ki si nameravate kupiti Angel care ali igra kakšno pomembno vlogo višina vzmetnice?


midva sva kupila tega samo onega alergo, pa so mi zagotovili, da je primeren za ACare

aja mene je tud pigment obdaril po kolobarčkih, pa malo po noseku imam lise, da bi pa lineo negro dobila to pa ne...user posted image  user posted image
pa tako sem si jo želela, kolkokrat sem to že povedala, da mi je to ena ful lepaših nosečniških zadev..user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 15:48:43   
jana81
punce ...
 
tiste ki boste svoje user posted image  dale kr v posteljico spat, ne v zibko... s čim ga boste založle , da ne bo mel tolk maneverskega prostora?
jst mam postlco 140x70 (so me ravnokar klicali da je prišla-greva z lubijem zvečer po njo) sicer ob strani bom itak mela uno blazinico, sam vseen se mi zdi velika postelja za tako malo štruco.
 
pa še tole morem povedat... da sem v pičle pol ure požrla, ja res požrla celo Baci bomboniero, in pol čokolade s keksom.user posted image Dejte me mal user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 16:11:23   
barbaw
Naty ne vem, če ima še katera sončne pege, ker se mi ne zdijo tako pogoste, jih pa imam jaz. user posted image  Jaz jih imam že celo zimo in to toliko kot da bi bil že junij, julij. To verjetno hormoni delajo. Se pa iz prve user posted image  ne spomnim ali sem jih imela ali ne, slik se mi pa zdaj ne da iskat. user posted image  Tako, da je to normalno, da se ti vidijo. Sva že dve. user posted image
Da pa se telo pripravlja in se vse širi in izboči pa je tudi normalno. To jaz opažam pri sebi že lep čas. Prejšnji teden pa sem ugotovila, da zdaj pa je že trebuh tudi tak, da se ne morem več brit z direktnim pogledom. user posted image  Še dobro, da imamo kad in ogledalo tako postavljeno, da se direkt iz kadi vidim. user posted image

jana jaz sem na koncu nosečnosti bolj pogosto user posted image , ker sem hotel sprožiti porod, pa ni pomagalo. user posted image  Je user posted image  vseeno zamujal.
Jaz iam enako veliko posteljico in za hrbet dam brisačo, ki jo zrolam v valj. Pa potem ni panike. Pa če ga lepo zadekaš se tudi ponavadi ne obrne. Vsaj prve tedne ne. Potem pa se že obračajo. Jaka se je tako hitro že začel valjat sem in tja, da noben ni mogel verjet. Malo je bil prehiter, kar se tiče fizičnega "dozorevanja".

Tamara jaz sem tudi na začetku pomišljala, da bi Jako sabo pripeljala, ker se pri moji tašči nekaj dela, svoji mami pa žal ne zaupam (mami je gluha in se z malim nič ne vidita in ga sploh ne razume, kaj bi on imel - on pa taka čveka). Ampak sem res v takem stanju, da ne bi bila rada kriva, da bi še katera kaj fasala od mene. Ne bi bila rada kriva za predčasno talanje odpustnic, ker bi me pol Špelin@ z valjarjem po glavi. user posted image

edianos user posted image user posted image user posted image  da je vse ok in za bolniško. Zdaj pa lepo na izi pa brez živčkanja. Da nas ne strašiš več. Drugače bomo valjar uporabile.



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 16:12:11   
Estrella*
edina: user posted image  za temeljito opravljen pregled. Kdor čaka, dočaka. Praviš, da je pupa bolj majhna, zakaj pa ti je PDP prestavila na 23???user posted image  Včeraj sploh nisem hotla več komentirat, res je zavladala panika, mi je pa všeč, da se je vse izteklo tako kot sem predvidevala.
 
katina: nisem spregledala tvojega predlogauser posted image  Samo se mi je zdel tako samo po sebi umeven, da tako pač mora bit in nisem nič komentirala. Glede na to, da se Špelin strinja, potem je predlog tudi uradno potrjen.

ŠPELIN@, Z VELIKIM VESELJEM TI PODELJUJEMO NASLOV MAJSKE OBVEŠČEBVALNE SLUŽBE IN IZDAJANJA ODPUSTNIC. ŽELIMO TI USPEŠNO IN PREDVSEM PRAVIČNO RAZSOJANJE. GLEDE NA TVOJE IZKUŠNJE PREDLAGAM, DA SI POMOČNICO IZBEREŠ SAMA.
 
narava: si pa zaspanka! Le glej, da jutri ne zaspiš.user posted image
 
Jana: jaz sem imela posteljico 60x120 in sem dala Andražo vanjo. Jao meni, to ne moreš verjet kako je bil majhen, se je kar izgubil v njejuser posted image  Prve 2 tedna je spal v posteljici in sicer kar v tistem prenašalnem košu. Pol sem se opogumila in ga dala spat v posteljco. Zrolala sem 2 dekici in jih zatlačila za hrbet. Pol je pa zrasteluser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 16:44:25   
Anitka
Ojla!

Pa je konec delovnega tednauser posted image user posted image Zdaj me čaka pa še delovni vikend po hišiuser posted image , ampak bolj na easy. Z jenčijem pa že čakava večer, ko se vrne ati.

KAHLO zelo si me razveselila s svojim javljanjem. TI si naša in naša boš ostala pa pika.user posted image In user posted image za user posted image IN sicer, kako se kaj počutiš? Si se že kaj zredila? Kakšna fotka morda? Vglavnem želim ti, da tvoja nosečnost še naprej lepo poteka in tudi me že komaj čakam na dan, ko bo tako daleč, da boš tudi ti na poti v Rim.

O Valentina s tvojo službo je do nadaljnega konec user posted image user posted image Lepo, lepo. MI se bomo pa še malo matrali. Uživaj, uživaj in še enkrat uživaj do odhoda v Rim in potem seveda tudi naprej.

Barbaw ti pa le stopi do zdravnika. Paket boš pa po moje dobila tam v ponedeljek, najkasneje v torek. Zdaj je že blizu.

Kodrana tudi ti se le brž pozdravi in predvsem počivaj!!!!

Aja, še to sem vam želela povedati oz. vprašati, če se je še kateri to zgodilo. Danes zjutraj sem si želela obuti nove čevlje, toda noga ni šla notriuser posted image Pa nič ne opazim, da bi kaj zatekala. Čudno, prečudno

Edinaos sem vesela, da si pomirjena in da je vse o.k.user posted image Verjamem, da ti je zelo odleglo.

Špelin@ ti boš to zmogla, če pa boš rabila pomoč pa le povej. Ti bom z veseljem asistirala.user posted image Mi pošlješ plan dela, pravilnik...user posted image

Punce lepo bodite in naj vas kislo vreme ne spravlja več v slabo voljo.

Se beremo kasneje





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 16:44:29   
Anonimen
Edina:
Zelo sem vesela, da je vse o.k., sicer sploh nisem dvomila.Toda sam da si mirna in zadovoljna...to je važno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.