|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:21:25   
kasso
Imam eno prošnjo!
Iščem po forumu recept tistega bananinega peciva in ne najdem zato le lepo prosim, če mi poveste, ali je to isti recept kot na kulinariki , ampak tu banan ni?!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:24:53   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Pa še nekaj moram dat iz sebe, ker me res jezi. Porkaduš, če jaz nekomu nekaj posodim, sem tako trapasta, da človeku to celo dostavim - ko pa rabim nazaj, moram pehtarit user posted image  Pa gre za precej mobilno osebo.
Govorim o svoji lupinici, ki je očitno ne bom videla, če ne bom nekoga poslala ponjo user posted image


oooo špelin kak me je men tole poznano.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:26:29   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Imam eno prošnjo!
Iščem po forumu recept tistega bananinega peciva in ne najdem zato le lepo prosim, če mi poveste, ali je to isti recept kot na kulinariki , ampak tu banan ni?!



ja jst sem delala po tistih receptih...sej jih je več gor. pa jst sem delala po receptu ki ima banane zraven.
čak grem na drug računalnik, ko mam shranjen recept, pa ti prpopam link.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:27:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Imam eno prošnjo!
Iščem po forumu recept tistega bananinega peciva in ne najdem zato le lepo prosim, če mi poveste, ali je to isti recept kot na kulinariki , ampak tu banan ni?!


E, draga moja, zato sem si ga pa jaz skopirala v Wordovo datoteko user posted image
 
Izvoli:

Bananino pecivo

- 5 jajc
- 5 žlic sladkorja
- 5 žlic olja
- 5 žlic moke
- 2 žlici kakava
- 1/2 pecilnega praška
- malo ruma


Vse sestavine skupaj zmešamo in maso vlijemo na pomaščen pekač in pečemo na 180 ° približno 20 minut. Ko masa odstopi od roba pekača potem veš, da je pečeno ali pa probaš z zobotrebcem, v glavnem če se na zobotrebec nič ne prime je pecivo pečeno (to je moja metoda ugotavljanja pečenosti ).  Nato  prevrejemo 1 dcl vode, ki smo jo predhodno sladkali z žlico sladkorja in polijemo še po vročem pecivu. Vse skupaj pustimo, da se malo ohladi. Skuhamo vanilijev puding z 500 ml mleka. Nato pecivo namažemo z marelično marmelado, gor nadevamo na kolobarje narezane 3 banane in čez prelijemo skuhan vanilijev puding. Simple ko pasulj.

Avtorske pravice tegale besedila so od aurore28 - kopirano iz njenega posta user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 27.3.2008 15:29:15 >

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:31:39   
katy82
Čau mačkice mi smo bli celo dopoldne brez elektrike,pa itak sm ga prespala.

Punce mene še vedno tko zobje bolijo,po moje je res vse razdraženo.Pa še nobenga tableta ne smem vzet,lekadol je pa kt plunk v morje.V bistvu sam počivam pa nekako prenašam bolečine.Je pa to kao vse normaln.Pa to glih zdej,sj po eni strani še bolš kt pa da me pred porodom kej zgrab.

Drgač pa tud jst dons male skor nč ne čutm sam po moje so to živci zarad bolečine pa še k se na Najo spomnm me stiska.Sm poslušala z AS pa bom šla zdle še enkrat da se umirim.

K bom kej bolš se vam javm


(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:34:25   
jana81
evo kasso...sem ga sicer prepisala 1x v post, sam se mi ne da iskat za nazaj..

BANANINA RULADA
BANANINO PECIVO


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:34:46   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: narava

se vceraj sem se v sluzbi pritozevala, da bi bilo fajn, ce bi moj Poba na vsake kvatre kaj miru dal, ker je res zelo zivahen, a po tvojem postu sem se zacela svojih besed kar bati in predvsem sramovati. Naj kar brca, bom vsaj vedela, da je ok.



Se podpišem pod napisano.

Sicer pa dober dan vsem skupaj. Jaz sem danes tako utrujena, da bi najraje šla kar spat. Saj malce bom pa zdajle res počivala in pustila delo ob strani. So me otroci danes v vrtcu kar fajn izčrpali. SE mi zdi, da je vreme danes kar fajn nanje vplivalo, saj so bili kar malce neobvladljivi. Še jutri pa je hvalabogu spet vikend.

Barbaw kateri voziček si pa naročila in pri kom? In upam, da boste kmalu spet vsi top fit. Za naročen paket pa lahko klišeč tudi v MB na DHL pa malo povprašaš.

Tudi jaz bom vzela na CSD-ju kar denar. Večje stvari, ki jih ponujajo imam večinoma že nabavljene ali pa mi niso všeč, ne bom pa zdaj naročala npr. 10 kom bodijev ipd.

Murva ti se še kar oglasi pri nas, saj si naša. Pa seveda ti želim srečen razplet tokratne nosečnosti. Novemberkauser posted image user posted image

Jana super za o.k. cuker testuser posted image Na srečanje me pa žal verjetno ne bo - vožnja do MB (sama), poleg tega pa bova obletnico z dragim nadoknadila ravno v soboto, ker ga jutri žal prep poznim večerom ne bo domov.user posted image

Naty daj mi vseeno pošlji seznam, toda kot zgleda pred vikendom ne bom uspela zrihtati. POšlji pa če ne prej se bom potem v soboto ali nedeljo z njim poigrala.

Edinaos ti le pojdi do P, ker psiha tudi dela svoje. Je brezveze, da se upam, da po nepotrebnem živciraš.

user posted image user posted image MOjih 60 dni do PDP ste tudi spregledaleuser posted image

Se beremo kasneje, horizontala vabi




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:36:01   
kasso
špelina, hvala  user posted image user posted image zlata si....sem že sprintala user posted image

jana, hvala user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 27.3.2008 15:37:58 >

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:37:08   
Taula
Pozdravljene

Sem ravno iz samoplačniškega UZja v Dravljah. Mala je prava lepotička, pa kar debeluškasta je. user posted image  Boga mami, ki bo rojevala.user posted image  Mi je pasal danes UZ ker sem vsa panična bila, ker je mala mirna od včeraj že ful. Še kar je prevelika in predlagali so mi naj se mi prestavi PDP na 3.5. (neuradno je rekla naj bom pripravljena na štart v P že konec aprila) Drugi teden imam mojo G in upam da ne bo težila, ker se PDP prestavi na nov datum. Kaj naj naredim če se ne bo strinjala?user posted image Panika je zaradi morebitne prenošenosti seveda. Ma dokler mi ne prestavi, ne grem iz ordinacije. user posted image
 
Edinaos...upam da si fajn opravila v Puser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:41:46   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice mi smo bli celo dopoldne brez elektrike,pa itak sm ga prespala.

Punce mene še vedno tko zobje bolijo,po moje je res vse razdraženo.Pa še nobenga tableta ne smem vzet,lekadol je pa kt plunk v morje.V bistvu sam počivam pa nekako prenašam bolečine.Je pa to kao vse normaln.Pa to glih zdej,sj po eni strani še bolš kt pa da me pred porodom kej zgrab.

Drgač pa tud jst dons male skor nč ne čutm sam po moje so to živci zarad bolečine pa še k se na Najo spomnm me stiska.Sm poslušala z AS pa bom šla zdle še enkrat da se umirim.

K bom kej bolš se vam javm



Upam, da te ti zobje kmalu nehajo bolet user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:42:39   
špelin@
katy82, jaz se mal čorava in ne vidim brat tiste barve pisave user posted image user posted image user posted image
 
Taula, user posted image  za uspešen UZ user posted image user posted image user posted image  Hja, glede prestavljanja roka so pa eni G prav "zagovedni" - moj niti slišat noče o čem takem, čeprav je moj mali po vseh UZ-jih od samega začetka za dober teden večji. Moj G deluje pač po koledarčku user posted image  Čeprav mi je dr. Šelihova prestavila rok za celih 9 dni user posted image
Ma upam, da tvoja G ne bo težila user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:42:54   
Čmrlika
MOjih 60 dni do PDP ste tudi spregledale

user posted image
user posted image
user posted image

Edinaos- zakaj se ne javiš, vidim, da si gor? user posted image  Držim pestike, pa povem ti , itak je vse vredu, samo psiho imaš fejst načeto, pa user posted image  ti že zdaj  hoče malo nagajat...user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 27.3.2008 15:47:38 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:43:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice mi smo bli celo dopoldne brez elektrike,pa itak sm ga prespala.

Punce mene še vedno tko zobje bolijo,po moje je res vse razdraženo.Pa še nobenga tableta ne smem vzet,lekadol je pa kt plunk v morje.V bistvu sam počivam pa nekako prenašam bolečine.Je pa to kao vse normaln.Pa to glih zdej,sj po eni strani še bolš kt pa da me pred porodom kej zgrab.

Drgač pa tud jst dons male skor nč ne čutm sam po moje so to živci zarad bolečine pa še k se na Najo spomnm me stiska.Sm poslušala z AS pa bom šla zdle še enkrat da se umirim.

K bom kej bolš se vam javm


Upam, da te ti zobje kmalu nehajo bolet user posted image


Aha, to pa vidim prebrat user posted image  Hvala, kasso user posted image
 
katy82, drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:45:18   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

MOjih 60 dni do PDP ste tudi spregledale

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:47:27   
Čmrlika
Sem ravno iz samoplačniškega UZja v Dravljah. Mala je prava lepotička, pa kar debeluškasta je. Boga mami, ki bo rojevala. Mi je pasal danes UZ ker sem vsa panična bila, ker je mala mirna od včeraj že ful. Še kar je prevelika in predlagali so mi naj se mi prestavi PDP na 3.5. (neuradno je rekla naj bom pripravljena na štart v P že konec aprila) Drugi teden imam mojo G in upam da ne bo težila, ker se PDP prestavi na nov datum. Kaj naj naredim če se ne bo strinjala? Panika je zaradi morebitne prenošenosti seveda. Ma dokler mi ne prestavi, ne grem iz ordinacije.


A zdaj bi me pa še vidve lepotički radi izrinili s prvega mesta? user posted image  user posted image user posted image user posted image
Vidve kar, samo da bo vse okitoki!!! na koncu pa bosta vidve z Auroro postali aprilčici, jaz ko pa zdaj to sem, pa majčica, to še bo hec...user posted image

punce, jaz se še vedno zanič počutim...user posted image  pa ležala sem ravno pol ure, pa mi še to ne pašeuser posted image

Špelin- jaz tud nisem vidla tiste tazelene od katy - pa sem si označla, in je šlo na modro bolj modro brat user posted image
tudi meni je žal, da vas ne bom spoznala, upam, pa da kdaj kasneje našimi user posted image ...

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 27.3.2008 15:49:00 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:53:26   
Taula
Taula, za uspešen UZ Hja, glede prestavljanja roka so pa eni G prav "zagovedni" - moj niti slišat noče o čem takem, čeprav je moj mali po vseh UZ-jih od samega začetka za dober teden večji. Moj G deluje pač po koledarčku Čeprav mi je dr. Šelihova prestavila rok za celih 9 dni
Ma upam, da tvoja G ne bo težila


Moja G je itak vzela PDP po NS, ne zadnji M. Takrat ni težila. Danes so mi pa rekli, da naj se mi prestavi zaradi morebitne prenošenosti. (ni nujno da se mala sama izseli v pogodbenem rokuuser posted image )

In kaj narediš če G teži in noče? Kaj sam vpišeš popravljeni PDP v materinsko in greš v P težiti če se ne rodi v roku 11 dni po PDP?user posted image  Tale njihova načela in trma lahko ubijejo otroka, ker plodovnica ni več primerna za njega.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:54:24   
darmar
Taula kdo pa je tebi danes delal UZ? No pol sva pa glede velikosti na istem, samo meni ni nihče nič rekel, da bi se mi PDP prestavil? Daj mi zaupaj, za koliko tednov oz. kako imaš določene mere, da ti je toliko večji. Ker meni prehitevata glavica in trebušček za 4 tedne.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:05:16   
Taula
Delala mi ga je dr. Babnikova. Sva šla kar k njej, ker sva imela pri njej NS in se nama je zdela strokovna in ful prijazna.
Meni cela mala prehiteva, že nekaj tednov.
Mere:
33 t 3 dni (če je pdp 12.5.)
34 t 5 dni (če je pdp 3.5.)
35 t 2 dni (povzetek izmerjenih  velikost user posted image )...na današnjo velikost je PDP 29.4.08

Teža: 2800 g (plus, minus 408 g)
BPD: 8.92 glede na UZ je to za 36t 1 d
HC: 30,81 glede na UZ je to za 34 t 3 d
AC: 32,54 glede na UZ je to za 36 t 3 d
FL: 6,88 glede na UZ je to za 35 t 2 d


Upam da sem prav razbrala.user posted image
Pol imam pa na izvidu še neke % za te mere in grafe.




_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:05:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Taula, za uspešen UZ Hja, glede prestavljanja roka so pa eni G prav "zagovedni" - moj niti slišat noče o čem takem, čeprav je moj mali po vseh UZ-jih od samega začetka za dober teden večji. Moj G deluje pač po koledarčku Čeprav mi je dr. Šelihova prestavila rok za celih 9 dni
Ma upam, da tvoja G ne bo težila


Moja G je itak vzela PDP po NS, ne zadnji M. Takrat ni težila. Danes so mi pa rekli, da naj se mi prestavi zaradi morebitne prenošenosti. (ni nujno da se mala sama izseli v pogodbenem rokuuser posted image )

In kaj narediš če G teži in noče? Kaj sam vpišeš popravljeni PDP v materinsko in greš v P težiti če se ne rodi v roku 11 dni po PDP?user posted image  Tale njihova načela in trma lahko ubijejo otroka, ker plodovnica ni več primerna za njega.user posted image


Ma jaz bom imela v porodnišnici s sabo obrazec od dr. Šelihove, kjer so napisane vse mere, mnenje in nov PDP - menda se bo ja našla tam kakšna brihtna buča user posted image  

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:07:12   
Taula
V glavnem rekla je da bi ona kot G čakala s porodom najkasneje do 14.5. drugače bi ga sprožila. Če mi ostane PDP 12.5. se sproži lahko šele 23.5. kar naj bi bilo prepozno. No, upam da se prej sama izseli.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:09:00   
Taula
Ma jaz bom imela v porodnišnici s sabo obrazec od dr. Šelihove, kjer so napisane vse mere, mnenje in nov PDP - menda se bo ja našla tam kakšna brihtna buča


Kdaj boš pa šla v P? user posted image  Kaj te ne pošlje šele G na koncu ali kako je to? Ali boš šla sama če bo sumljivo postalo in se mali ne izseli.user posted image

Še nekaj...je res da ti G lahko da napotnico, da na koncu hodiš na preverjanja v P (ker jaz imam P 10 min stran), G pa eno uro vožnje stran. Katera ve?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:09:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
V glavnem rekla je da bi ona kot G čakala s porodom najkasneje do 14.5. drugače bi ga sprožila. Če mi ostane PDP 12.5. se sproži lahko šele 23.5. kar naj bi bilo prepozno. No, upam da se prej sama izseli.user posted image


No, ko bom "talala" odpustnice, bom mislila na to user posted image user posted image
 
Ej, a prideš v soboto na srečanje??

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:09:53   
aurora28
Kaj je zdaj z Edino, zdaj pa že mene skrbi, da se ne javi????

Kdaj imaš PDP Taula?

Ja Čmrlika to bi bil hec, da bi ti ki si uradno aprilčica postala majčica, jaz pa ravno obratno. user posted image user posted image user posted image Mah meni je čisto vseeno, sam da se bebica moja rodi živa in zdrava, pa tudi če grem čez 2 tedna rodit. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:12:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Ma jaz bom imela v porodnišnici s sabo obrazec od dr. Šelihove, kjer so napisane vse mere, mnenje in nov PDP - menda se bo ja našla tam kakšna brihtna buča

Kdaj boš pa šla v P? user posted image  Kaj te ne pošlje šele G na koncu ali kako je to? Ali boš šla sama če bo sumljivo postalo in se mali ne izseli.user posted image


Če bom otekala (kot v tretji nosečnosti proti koncu), mi bo itak sam dal napotnico, drugače bom pa šla direktno v Lj porodnišnico - če drugega ne, bom rekla, da se mi zdi, da ne čutim gibov, moj G pa itak ob vikendih ne dela. Ampak upam, da bo tudi naš tretji sonček pravi čas začel siliti ven user posted image  Malo piko sem namreč rodila 3 tedne pred rokom, ki ga je postavil moj na koledarček mahnjeni G - krepko donošeno, dobre tri kile in pol ter 53 cm user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 16:15:14   
aurora28
Jaz bom tudi vztrajala, da če ne bo prej, da me sprejmejo v P na dan PDP. 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.