|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:40:26   
aurora28
Sej to je to Kasso nikjer več nisi varen in vse stvari moraš praktično zaklepati, sploh ne moreš več zaupati folku, ker te kar hiter zauser posted image ebejo. Enkrat ko sem šla dopoldan v pekarno, doma me ni bilo pol ure in ko pridem do vhodnih vrat vidim, da je bila kljuka na vratih dol obrnjena, torej je nekdo moral probati vrata. user posted image In ko stopim noter vidim, da je psica cel štok ob vhodnih vratih pokraspala, ker je očitno čist ponorela, ker je vedela, da ni noben domač in je varovala stanovanje. Hvala bogu, da imamo psa, še jezna nisem bila na njo, ker sem vedela, da je varovala svoj teritorij. 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:42:08   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Edinaos upam, da je že bilo kaj gibov, če ne pa da si vsaj na poti v P ali G, kjer bodo preverili tvoje stanje. user posted image user posted image user posted image
Na žalost tudi živci vplivajo na naše sončke in je takrat še slabše.


ja, sva ravno zadnjic z mojim gledala neko oddajo in je blo predstavljeno kako stres, zivcnost in nemirnost vplivata na otroka v maternici. Namrec, ko se mama kaj razburi (v sluzbi, se zivcira doma ipd.) ji to zvisa pritisk. Ko se kasneje umiri, se seveda z zamikom adrenalin po posteljici "preseli" tudi k otroku v trebuhu, kar tudi njemu naenkrat zvisa srcni utrip. So bile omenjene tudi fizicne posledice pri plodu, a si jih nisem zapomnila, zal. Zapomnila sem si le to, da se ne smem zivcirat in razburjat..

zato pa meni mami vedno pravi, da se sedaj ne smem razburjat, pa sem mislila, da so to kao tiste babje cence..ocitno niso.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:42:45   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Prosim vas, če mi pomagate kaj naj napišem, ima katera kakšno idejo, Estrella, Sončica Sandra, Kasso????


jaz bi napisala najbrž v jezi zelo grdo.... in lahko tudi direktno. Zato vedno počakam, da mine začetno razburjenje in čez kakšen dan spravim kak stavek skupaj. Prav tako se pripravljam, da bom pisala županu, ker imamo katastrofalno cesto po vasi, umazano od zemlje, gnoja, gnonjice.... v vasi je ena farma, ki je zdaj v lasti privatnika in ga en k. briga kaj počne in kakšno svinjarijo pušča za seboj. Ampak lastnik cestre je občina in ni to njegovo dvorišče, da bo gor sračkal. Da ne omenim kakšne avtomobile imamo zaradi blatne ceste. Vse uničuje s tistimi ogromnimi traktorji, kolovoze, asfaltirane ceste...za seboj pa se nima namena ozreti. Sem že posredovala prek predsednika krajevne skupnosti,  ampak ni haska, ker tudi tega nič ne briga za našo malo vasico. Od vaščanov ap si itak noben nič ne upa, od tega pa sta še dva kmeta, ki veliko vozijo za tega privatnika in delajo isto svinjarijo, pa nič ne počistijo za seboj. Sem tudi poslikala kako izgleda in bom slike poslala skupaj s pismom.
Zdaj pa sem že malo zašla, ampak ste tako fajn za poslušat moje nerganje, ker mi pustite, da povem v miru do konca kar me muči...čeprav nima veze s našimi trebuščki user posted image

Če katero zanima kako to izgleda, bom dala zdaj par slikc v album, pa povejte mi, če bi ve bile zadovlljne, da imate tako pred hišo 2 m od vhodnih vrat.


< Sporočilo je popravil kasso -- 27.3.2008 13:43:41 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:48:23   
barbaw
Čmrlika user posted image user posted image user posted image  za 31 dni. Zdaj je šele sitno. Se mi zdi tista 100-ka zdavnja za nami.

narava to sem tudi jaz gledala, da se stres prenese na otročka. Je pa tako, da ko se tebi srčni utrip in pritisk umirita, dojenčku komaj naraste. Fizične posledice so pa na zdravju. Otroček bi lahko imel težave s srcem, ..

Kasso kako zgleda gnojnica, gnoj in blato in vse drugo na cesti pa vem. Lahko bi bili eni malo bolj uvidevni do drugih, ampak so sebične riti. Ne vem, če boš kaj dosegla, lahko pa bi ga kaznovali, ker uničuje občinsko cesto. Upam, da nima kakih prijateljev na občini. Ti se kar obrni na župana.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:48:57   
Soncnica Sandra ***
Ja Aurora jaz bi kar direktno napisala!!! Pa naj se sliši lepo ali pa grdo, kaj te briga. Pa napisala bi, da naj se starši malce s svojimi otroki pogovorijo.
Sej drugače res dvomim, da bo kaj zaleglo, ampak vsaj ven iz sebe boš dala in se bolje počutila in pa drugi stanovalci ali pa obiskovalci bojo mogoče malce bolj previdni.

Čmrlika in vse ostale ki ste danes dopolnile polne tedne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:50:40   
Soncnica Sandra ***
Kasso: SNP deluje!! Mi poveš geslo, da si pogledm če vaše cesta izgleda kaj drugače kot naša? user posted image  Dvomim, tudi mi imamo podobne težave user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:52:08   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Zakaj pa nama nihče ne ploska, ki sva se danes pohvalili, da imava še točno en mesec(31 dni) do Rima? user posted image
user posted image user posted image user posted image




Sorry evo čestitke user posted image user posted image user posted image . Čmrlika saj mi imamo kolo, ker smo ga našli pod stopnicami v kleti, ampak nima pa koles in sedeža. Kaj bi mi pri tem lahko pomagala policija, pa res nevem? Če ne bi našli ogrodja kolesa potem ja, ampak če pa ni gum in sedeža pa mi noben ne more najti krivca in vrniti gume user posted image .Pač bomo od zdaj naprej bolj previdni.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:54:20   
Čmrlika
Uf, ja jaz kr ne morem vstran....user posted image
pa zdaj ko to napišem res grem...midva imava v vhodu tu problem zdaj...imamo namreč prostor ppred vhodom v blok, ki jenamenjen otroškim vozičkom, noter pa že vrsto let ena zanikrna starka parkira svoj moped, ker ji je to nekoč nekdo dovolil, ..user posted image
in zdaj, stanujeva v 2 nadstropju in vam je že verjetno jasno, kam merim...Ja?user posted image  Verjetno bom jaz vsak dan vozek pa bebico, pa še kako vrečko na primer iz trgovine in prtljago bebija vlačla gor...aha, se že vidim, en ker imava samo en avto, s katerim bo lubi hodil v službo, ne bom mogla bvozička niti v avtu puščat ..torej, kregarija na vidiku, ker se že na zadnje ko so imeli to temo niso mogli zmenit...poleg tega je zdaj skrajni čas, ker bo to treba če nam uspe jo ven spravit, konkretno zluftat, pa prebelit...jaz pa sem že skoraj na cilju..
Lušn problem...Nasveti?user posted image
Grem zdaj res ležat, ker mi res ni vredu nekaj..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:55:21   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


Zakaj pa nama nihče ne ploska, ki sva se danes pohvalili, da imava še točno en mesec(31 dni) do Rima? user posted image
user posted image user posted image user posted image
j


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:56:44   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kasso kako zgleda gnojnica, gnoj in blato in vse drugo na cesti pa vem. Lahko bi bili eni malo bolj uvidevni do drugih, ampak so sebične riti. Ne vem, če boš kaj dosegla, lahko pa bi ga kaznovali, ker uničuje občinsko cesto. Upam, da nima kakih prijateljev na občini. Ti se kar obrni na župana.

Sem dala slike v album, tako,d a si kar poglejte, kako so nemarni. ni gesla za te slike, za ostalo pa je soča.


< Sporočilo je popravil kasso -- 27.3.2008 13:57:10 >

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:57:16   
Naty*
aurora se strinjam, da škodit ne more, če napišete kaj na oglasno desko, ampak po moje tud ne bo tistih zadelo, ki bi jih moglo. Js bi poklicala policijo. Če že ne zato, da dobijo kej nazaj, pa zato, da vsaj mularijo mal prestrašiš. Kar se pa kužkov tiče, sm pa js tud zelo vesela, da jo mava. Ni potrebe po zaklepanju vrat, da pa ne razlagam o času, ko sm sama živela v Celju. Ko sm se preselila v stanovanje, jih je blo verjetno veliko, ki so vedeli, da živim sama. In eno noč mi je edn ob enajstih trkal po vratih in to pri ugasnjeni luči na hodniku. Pol je pa verjetno zaslišal mojo zverino, ki je skor živce zgubila in ga je minilo za vse večne čase user posted image user posted image .

Katina se opravičujem za delno napačne podatke, kot sm rekla, mam SNP v polnem teku user posted image . Zastaralni roki za odškodninske zahtevke so 3 leta (odškodnine ob delovnih nesrečah ipd.), za denarne zahtevke od delodajalca 5 let (plače, regresi ipd.), za odpoved je pa samo tistih 30 dni, ki so navedeni v recimo sklepu oz. odločbi o odpovedi. Ne vem kaj rabiš pa sm ti kr vse napisala.

edina a je mala že kej bolj živahna??? Drgač pa hitr na CTG...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 13:58:39   
Čmrlika
Sorry evo čestitke . Čmrlika saj mi imamo kolo, ker smo ga našli pod stopnicami v kleti, ampak nima pa koles in sedeža. Kaj bi mi pri tem lahko pomagala policija, pa res nevem? Če ne bi našli ogrodja kolesa potem ja, ampak če pa ni gum in sedeža pa mi noben ne more najti krivca in vrniti gume .Pač bomo od zdaj naprej bolj previdni.


preberi si še enkrat, kaj smo mi vse doživeli, stisnejo ga lahko malo tega, ki ga imaš na sumu, pa bo hitro kaj izpiskal...ne vem, to je bil samo moj predlog, nam se je dostikrat obrestovalo, kr en drugega so v drek tiščali,,...user posted image

sej gume, pa sedež so pa konec koncev ukradeni, ne?=  Jaz ne bi podpirala kraje, pa čeprav ti mogoče ne bo nič pomagal prijava...Policija pa za to imamo,veš ..Naj delajo...user posted image  Mogoče pa še kaj drugega bolj konkretnega rešijo zaradi ene malenkosti, ...razen, če se bojiš tega mulca zašpecat...user posted image , pa po moje da ne, ne? user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:02:51   
Čmrlika
Zdaj pa me je še kislina začela dajat, pa naj gre vsev tri p......... m.................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
PISKRE MLEKA, da ne bi kdo rekel, da grdo govorim...user posted image
Grem zdaj pa res...ležat, pa držte pesti, da me mine...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:08:08   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Grem zdaj pa res...ležat, pa držte pesti, da me mine...


pa visoko si podstavi vzglavje, ti bo lazje pri premagovanju kislinskih plimovanj user posted image  pa srecno! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:08:44   
kasso
edinaos, kako je z brcikami? zdaj pa še mene skrbi., ker če pomislim, da moje ne bi nič čutila (ko brca skoraj celo dopoldne non stop) bi tudi jaz malo zapaničarila. Upam, da ti jo je pa res do zdaj uspelo zbudit!


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:23:49   
narava
daj, kera notranjka ma cifro od edine, naj jo poklice in vidi ce je vse ok?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:24:43   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: narava

daj, kera notranjka ma cifro od edine, naj jo poklice in vidi ce je vse ok?


že grem...


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:38:07   
narava
user posted image


in?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:41:18   
darmar
oj, jest faca dons ugotovila, da mi je že 24.3. poteklo zavarovanje za avto, in vse to, svašta, zdej pa komi upam do vrtca po otroka. KO pa do včeri nisem vedla, pa ni blo noben problem se okol fjakat. Zdej pa uštimat te papirje.

Kok je fino ker ste ene že na CSD uredile, mene še čaka, začnem po 5. ko dobim še zadnjo plačo, ki gre not.

Kasso mater je pri vas lepo, pa tako ste fletni vsi po vrsti.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:47:51   
špelin@
Joj, kako živčki takole delajo... user posted image
 
edinaos, najbolje, da se res odpraviš v porodnišnico na ctg, drugače te bo od skrbi konec. Stiskamo pesti user posted image user posted image user posted image
 
TamaraJ, dobro opravi na pregledu user posted image user posted image user posted image
 
hijenca, user posted image  za pregled. Dalacina pa žal ne poznam.
 
aurora28, tole s kolesom tvoje mami me je pa krepko razpenilo!!! Banda gnila user posted image user posted image user posted image  Pa to ne moreš verjet!!! Kar piham od jeze user posted image  Ej, če utemeljeno sumiš dotično mularijo, se jim maščuj, ko bo priložnost - zase že vem, da sem na eno maščevanje čakala celih 7 (sedem!!) let, ampak je bilo vredno, ker sem lahko krepko vrnila user posted image  Lahko počakam, pozabim pa ne - kot mafija user posted image  Tudi sama podtalno in nevsiljivo raziskujem, od kod praske na strehi mojega avta - trenutno vem več kot sem pred enim tednom user posted image  Počasi, ampak zihr!
 
Čmrlika, škoda, da te ne bo na srečanje user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: darmar
Tudi meni se punči hitro porebudi, če se vležem na hrbet ali na bok tiste strani kjer ponavadi brca. Strašno jo pa pojezi, če si na trebuh kaj naslonim, npr. skodelico kave, čaja ali pa če ati posluša srčka (jo je tud že dobil po ušesu.


Joj, moj mali se najbolj ujezi, če na trebuh postavim krožnik (ja, včasih jem v postelji user posted image ) - vse skupaj kar poskakuje user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Moj ati je policaj, in vedno reče, za vsako stvar je treba pokliucat, nikoli ne veš, poleg tega jim dajemo potuho in prepričanje da so bogovi, ker jih itak nihče ne prijavi!!user posted image  prijavit je treba, pa čeprav je redko kaj iz tega, vsAJ veš da ne podpiraš njihovih dejanj!


Se strinjam s tem user posted image

kasso: hudo user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Pol je pa verjetno zaslišal mojo zverino, ki je skor živce zgubila in ga je minilo za vse večne čase user posted image user posted image .


user posted image user posted image  za "zverino" user posted image user posted image user posted image
 
darmar, hitro opravi glede avta user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:51:22   
Naty*
Net me ni pustu nazaj gor user posted image . Smo z edino še neki načinov predelale, kaj bi lahk naredila, pa mami je pršla k njej. Zaenkrat kakih večjih premikov še ni blo, sam je tolk živčna, da itak ni čist sigurna. Verjetn se je tud user posted image  mal potuhnila, ker je mami znervirana. Bo sporočila ko bo kaj, če pa ne bo nič, bosta šla pa v P.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:53:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Net me ni pustu nazaj gor user posted image . Smo z edino še neki načinov predelale, kaj bi lahk naredila, pa mami je pršla k njej. Zaenkrat kakih večjih premikov še ni blo, sam je tolk živčna, da itak ni čist sigurna. Verjetn se je tud user posted image  mal potuhnila, ker je mami znervirana. Bo sporočila ko bo kaj, če pa ne bo nič, bosta šla pa v P.


Ojej, so jo pa res živčki zdelali, edino in njeno deklinico user posted image user posted image
Res najbolje, da gre na ctg, škodilo zagotovo ne bo user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:57:00   
špelin@
Pa še nekaj moram dat iz sebe, ker me res jezi. Porkaduš, če jaz nekomu nekaj posodim, sem tako trapasta, da človeku to celo dostavim - ko pa rabim nazaj, moram pehtarit user posted image  Pa gre za precej mobilno osebo.
Govorim o svoji lupinici, ki je očitno ne bom videla, če ne bom nekoga poslala ponjo user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 14:57:08   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
 Lahko počakam, pozabim pa ne - kot mafija user posted image   


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

edina, pojdi v P..bolje 1x preveckrat kot Bog ne daj 1x premalo! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Majčice '08 - 3.del
27.3.2008 15:05:51   
narava
gremo domoooooov user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.