|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:01:47   
baguSka
Evo neki na tole foro... sam se kravata fali.user posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:02:59   
baguSka
No ne bo slo... mogoce tkole:

http://www.neckermann.si/articleimage.aspx?width=458&height=480&articleid=2607428&pos=0&part

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:04:32   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

ja full lepo pride, samo moj tega nebi mel, sem mu pokazala, je reku ker de4c pa roza nos user posted image user posted image ,ja no ne bom ga silila, ker on kot sem že rekla bi šel v tshirt in kavbojkah user posted image user posted image user posted image


Pa sej ce bos ti mela rdec sopek, roza srajca sploh nebi niti pasala zraven. Tko da BZ.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:09:15   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No ne bo slo... mogoce tkole:

http://www.neckermann.si/articleimage.aspx?width=458&height=480&articleid=2607428&pos=0&part


ja ja ja ja ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image točno tako obleko ima, samo se ne sveti tako kot ta ki je na sliki, ja ja to bo cool hvala baguska


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:31:41   
baguSka
No tkole bo full super... user posted image  Pa se s tvojim sopkom se bo ujemu!user posted image  Pa se velik bl nobel zgleda ce ni bela srajca... user posted image  Pa sej konec koncev je tud bela ql... ampak ne glih za zenina. Vsaj po mojem okusu no... user posted image  Moj bo pa itak v kratkih hlacas in kratki majci pa v sandalih... tko da... user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:42:47   
fragola
maya2 pošiljam protibolečinskeuser posted image user posted image user posted image za tvojo pikico, da čimprej ozdravi!!!!

Punce v soboto gremo jaz , moja mama in sestra v šoping in sicer iskali bomo kako lepo oblekico za mojo sestro pa kravato in srajco za mojga. Iskali bomo pa vse v taki barvi kot je moj bodoči poročni šopek! Kam naj gremo pogledat, predlagajte mi!


user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 25.3.2008 13:45:09 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:43:23   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No ne bo slo... mogoce tkole:

http://www.neckermann.si/articleimage.aspx?width=458&height=480&articleid=2607428&pos=0&part


Ja nekaj takega bo imel pa moj.user posted image user posted image user posted image .Je slikca v alumu

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:48:16   
baguSka
Ja nekaj takega bo imel pa moj. .Je slikca v alumu


Pikovit a je ta fant v albumu tvoj bodoci, al je kr en model!?user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:49:28   
baguSka
Ceprav pikovit, tale v tvojem albumu ma belo srajco... samo un telovnik in kravato ma v bordo barvi.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:50:44   
baguSka
Aja pikovit, tistega modela sem mela v mislih... ta drugega... ne unga k je na prvi sliki.user posted image  Lohk pa tud za oba poves... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:52:04   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

ja full lepo pride, samo moj tega nebi mel, sem mu pokazala, je reku ker de4c pa roza nos user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja podobno reakcijo sem jaz dobila... samo men pa vseeno res lepo zgleda roza srajca



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa v jok pa na drevo.....user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image pa ne mene tepstuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:54:22   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja nekaj takega bo imel pa moj. .Je slikca v alumu


Pikovit a je ta fant v albumu tvoj bodoci, al je kr en model!?user posted image



A je lep a ne?Ne ni moj, mu je pa mal podobenuser posted image user posted image user posted image .Moja mami je dol padla,ko je gledala prospekt.user posted image Je rekla matr tale pa je taprav kerlc.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:56:37   
pikovit
Čak Baguska grem prav v album pogledat,kako bo naš zgledu.Sem že pozabilauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:58:22   
baguSka
Ne ni moj


Aha ok. Pol pa v redu.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: poroka 2008
25.3.2008 13:59:01   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja pikovit, tistega modela sem mela v mislih... ta drugega... ne unga k je na prvi sliki.user posted image  Lohk pa tud za oba poves... user posted image


Ne,ne,ne,ne Baguska unga ta druzgauser posted image  

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:00:13   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne ni moj


Aha ok. Pol pa v redu.user posted image


se ga ne bi branila?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:02:15   
pikovit
Čeprav tegale,ko si ga ti gor dala tudi ni slab.Mal fotostimulacije.Zdej je še čas,da si premislimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:06:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne ni moj


Aha ok. Pol pa v redu.user posted image


se ga ne bi branila?user posted image


Mah kaj pa vem..niti me ne gane prevec.. jaz sem te vprasala zato, ker je moja sestricna gledala zadnjic slucajno slikce k je bla pr men.... (btw: ona ne ve gesla, tko da se ne bat ;)) in je vidla tega tvojga modela in ga pac pozna.... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:07:46   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Čeprav tegale,ko si ga ti gor dala tudi ni slab.Mal fotostimulacije.Zdej je še čas,da si premislimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mene noben lepotec ne preprica.. user posted image  Mam velik raj take k majo kej v glavi... ne na glavi..user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:12:17   
pikovit
No lepo Baguska, da se držiš svojega.Saj se ga jaz tudi,drugače ne bi bila 15 let skupaj.Sva že v srednji šoli skupaj gulila klopi in si na mize pisala sporočilca.Joj kje je že touser posted image Še enkrat bi dala vse isto čezuser posted image

Kdaj pa kdaj je pa fajn si spočit očiuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:16:29   
Bubamaraa
punce a se kera spozna na uvoz avtomobila iz EU???? user posted image

Nataši mogoče????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:17:51   
baguSka
Kdaj pa kdaj je pa fajn si spočit oči


Ja to pa ... ucki se itak kdaj ustavijo na kaksnem... hm..mmm.. predvsem kaksnem crncu... user posted image  vsaj moje oci!user posted image  Na drugih pa niti ne... ze doooolgooooo vec ne. Ne vem, ocitno ne naletim vec na nobenga ze tok casa, da bi se moje ocke ustavle user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:18:28   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce a se kera spozna na uvoz avtomobila iz EU???? user posted image

Nataši mogoče????


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  am jaaa... jaz delam to skoz... kaj pa te zanima?user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:21:03   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce a se kera spozna na uvoz avtomobila iz EU???? user posted image

Nataši mogoče????


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  am jaaa... jaz delam to skoz... kaj pa te zanima?user posted image


a ti to resn??? user posted image


zanimajo me stroški ki nastanejo ob nakupu avtomobila iz Nemčije??? ali plačam tudi ddv ali samo dmv???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: poroka 2008
25.3.2008 14:29:07   
NATAŠI
flaška najin fotograf je pa ALJOŠA VIDETIČ  in je rekel da full sodelujeta s Horvatom

buba kaj rabiš glede uvoza

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?