|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
26.3.2008 9:24:01   
Bubamaraa
ja proba je danes...........user posted image user posted image user posted image

imam fotoaparat s seboj.......in dobite danes ali najkasneje jutri slike v album!!!!user posted image user posted image user posted image

komi čakam......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: poroka 2008
26.3.2008 10:23:13   
sepetalka
drage moje, men se kar mal meša. Če nisem poslal enih 10 mailov sedaj ansamblom, ki sem jih našla na netu. Me zanimajo predvsem cene, kakšne izkušnje imate pa ve?
Ker bo poroka v okolici Ormoža in ker imajo tu navado da poroka traja 2 dni, naju bo ansambel kar hudo udaril po žepu.user posted image user posted image
Mogoče vesete za kakšen ansambel v tem okolišu (Ptuj Ormož)user posted image user posted image Sem malo gledala cene in računajo 1200-1500€user posted image user posted image user posted image user posted image Kriza a je to realna cena al se da dobit tudi kaj za manjuser posted image

Sem kar malo down user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: poroka 2008
26.3.2008 10:39:26   
SRCCEK
Ojla vsem

pozdravljena Lan..res smo te pogrešale...user posted image user posted image user posted image  zdaj pa uživajta z bodočim možekomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva sva začela prva vabila raznašat.....uf, tole gre zelo počasi...eno popoldne sem predala 6 vabil user posted image user posted image user posted image ...če bo šlo s tako hiotrostjo, bodo ta zadnji dobili vabilo en teden pred poroko user posted image user posted image user posted image

PODRAVLJENA MIŠIKA MED NEVESTICE ...MIDVE IMAVA PA ISTI DATUM POROKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....bova na isti dan švicale user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: poroka 2008
26.3.2008 11:04:21   
NATAŠI
buba bi šla kar s tabo na probo user posted image   ... pa ima timotej cepljenje danes

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: poroka 2008
26.3.2008 11:18:32   
pikovit
Joj punce a ni človek čisto drugačne volje,ko je zunaj sonce.
Buba še malo pa boš mela svojega jeklenega konjička tu.A ga boš poslikal in nam ga pokazala.Pa ne pozabi fotiča danesuser posted image
Sepetalka uf tale bo pa težka.Bom kaj počekirala in če kaj pametnega najdem,ti sporočim.
Flaska kako kaj v službi?Si se že privadila?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: poroka 2008
26.3.2008 12:45:24   
Bubamaraa
ja na probo grem.....sam me je klicala moja poročna priča in prav, da jo ne bo v Lj, ker ji je hčerka zbolela....user posted image user posted image user posted image ...pa naj se njena Nastja pozdrav..sam to je važno....user posted image


tko, da če bo kera kej mimo Kamnika hodila gre lahk z menoj...user posted image


fotoaparat mam pa s sabo....


sam ne vem kdo me bo sliku...user posted image


ja avtek pa vam itak poslikam....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: poroka 2008
26.3.2008 12:49:27   
baguSka
ja na probo grem.....


Ej bubica, mene pa full zanima kako sploh zgleda ta proba...? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: poroka 2008
26.3.2008 12:54:07   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja na probo grem.....


Ej bubica, mene pa full zanima kako sploh zgleda ta proba...? user posted image user posted image user posted image



ja zadnjo probo mam za poročno obleko...da vidmi če je še treba kaj popraviti.... in da je potem obleka pripravljena za mene.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:03:47   
baguSka
aja.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst sm pa skoz mislila da mas generalko za poroko... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:15:24   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst sm pa skoz mislila da mas generalko za poroko... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:39:39   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst sm pa skoz mislila da mas generalko za poroko... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Baguska tole si pa dobr pihnla.Super je bila.Sem se prav fino nasmejala.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:43:14   
Bubamaraa
punce še eno uro pa gremmmmmmm......user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:48:09   
sepetalka
buba odlično probo želim user posted image user posted image




_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:48:49   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst sm pa skoz mislila da mas generalko za poroko... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


je to tut treba... mislim generalka za porokouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:53:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst sm pa skoz mislila da mas generalko za poroko... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


je to tut treba... mislim generalka za porokouser posted image user posted image user posted image



ja sej to mi men ni blo jasno ze skoz..... sem se full cudla, ce to v resnici obstaja... sem bla vedno ziher, da je to samo v filmih..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no, pa se le nisem ustela!! samo resno sem pomislila, da mogoce pa res to tud pr nas oz v resnici obstaja.... sem se ze ustrasla!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: poroka 2008
26.3.2008 13:56:45   
baguSka
Sem malo gledala cene in računajo 1200-1500€


Ja sepetalka res so take cene... na zalost. Moja prijateljica se je kooooooooooooooomi zdilala, da so ji spustil ceno na 950€. Pa se to so zlo skepticni. Se ona full boji da bojo kr odpovedal user posted image  Da se jim kao ne splaca, ker nikol tok pocen ne igrajo... Pa se 5 jih je baje v bendu user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: poroka 2008
26.3.2008 14:28:25   
sepetalka
uau, no pol mam jaz še srečouser posted image , mi je eden odgovoril in pravi da računa 900€ mu moram še datum sporočit, ampak kriza tole z musko, bolj težko bova prišla skoz z 2000€user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: poroka 2008
26.3.2008 14:44:02   
bt08
No Buba dober pomerjej,komej čakam slikice!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Lan no super,sem mislila da si se kej premislial glede poroke,ko ni bilo nobenga galsu od tebe!Zdaj pa hitro se crkljat!user posted image user posted image user posted image user posted image

baguška dobra si,res si faca!user posted image user posted image user posted image user posted image

Šepetalka midva bova dala za trio 550€,pa dober špilajo preverjeno.Mogoče so mal dol spustil,ker jih malček poznava.Ampak tok velik pa ne bi dala,kr enim,mogoče unim ko so res znani!

Jaz pa pico pečem,pol pa popacamo pa nesemo še eno vabilo,pa nam ostane še mal pa bomo fertig.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: poroka 2008
26.3.2008 14:49:44   
sepetalka
barbara, pa bi bla huda če ti rečem, da mi daj njihov naslov, ker je meni tut občutno preveč toliko denarja dat za muskouser posted image
Bi ti bla res zelo hvaležna!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: poroka 2008
26.3.2008 14:54:55   
baguSka
midva bova dala za trio 550€


wau!!!! tole pa lahko se men javis!!!! kok casa pa spilajo??? kaksno muziko pa igrajo??? a na piknik tud pridejo?? pa svoj ozvocenje sabo prinesejo in vse to???user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: poroka 2008
26.3.2008 14:56:47   
bt08
Ja vse prinesejo s seboj,špilajo cel večer,mislim da tud pridejo na piknik.
Vama zs pošljem,vidve pa men povejta kako naj nardim omako za sarmo,pa hiter ker kuham sarme,pa ne vem kako naj nardim.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: poroka 2008
26.3.2008 14:59:17   
baguSka
za sarmo pa jaz res ne vem.... nisem kuharca v nasi hisi.... user posted image  jaz bi preprazla mal mokce na mejckn olju... zalila z vodo in dodala zacimbe + obvezno rdeco papriko.... user posted image  no, tko bi jst nardila, vem pa ne! ker nisem se nikol delala...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: poroka 2008
26.3.2008 15:00:55   
Bubamaraa
men je dat za musko 1000-2000€ ful preveč.... midva bova dala 500€ in špilajo do jutra..... ne gredo domov dokler ne gre zadnji gost domov....pa pri nas so ful znani in eden boljših ansamblov....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: poroka 2008
26.3.2008 15:04:51   
sepetalka
  , Jaz delam takole Suha rebra narežem na kose, ki jih skupaj s porezanimi zeljnimi rebri zložim na dno ognjevarne posode. Na to zložim sarmice, vse skupaj pa zalijem z vročo govejo juho, ali pa če imaš kocko naredim juhi iz kocke. Posodo pokrijem in za približno 60 minut dam v segreto pečico. Med kuhanjem sarme tako spustijo sok in imaš okus po mesu!

To je to
pa hvala barbi, za naslov!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: poroka 2008
26.3.2008 19:06:43   
Bubamaraa
helov punceeeeeee....


evo  jaz glih malo prej prišla domov in sem polna lepih občutkov.....user posted image .....v album sem dala slike obleke in na sliki je tudi verižica, ki sem jo kupila pa mislim, da na zadnji sliki sem s tiaro in me zanima kako se vam zdi...ker me čedalje bolj drži, da bi jo imela....user posted image


pa hitr firbcat.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?