|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
25.3.2008 11:39:27   
baguSka
vendar moram naredti 100 vabil


Wauu!!! Ja kok bos pa ljudi mela... 200??user posted image user posted image

Buba me veseli da ostajas na forumu... user posted image

In upam da ne samo zaradi zvezdic... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: poroka 2008
25.3.2008 11:44:35   
fragola
Srček midve mava res iste okuse, ker midva z mojim iščeva tako kravato, kot jo ima bodoči možek od bubamare!!!

Bubamaraaa tvoj možek bo zelo lep!user posted image user posted image user posted image

Ellie full lepa vabila!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Mišika
dobrodošla!!!


< Sporočilo je popravil fragola -- 25.3.2008 11:46:52 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: poroka 2008
25.3.2008 11:47:35   
baguSka
Misika welkm!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: poroka 2008
25.3.2008 11:50:33   
baguSka
Buba.. ciiiiist tako pdb obleko je mel pa moj cca dva mesca nazaj, ko je bil prica... user posted image  In mu je tud fuuuull pasala.. user posted image  Samo da je mel on drugacno srajco uspodi..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:05:14   
Bubamaraa
ja men je tud lepa oblekaaa...... user posted image

je pa moj že hotu si kr črno srajco kupit.... itak, da mi je živc poču...ker mam zdej res lepe skombinirano....in on bi mi cel sistem uniču!!!user posted image



pišuka..jutr pa na probo...komi čakammmm user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:11:02   
maya2
Pozdravljene!

Tako jaz sem na bolniški, naša miška je zbolela, od sobote naprej kuha vsak dan,... sinoči sva jo morala peljat k dežurnem, sem mislila, da ne bo treba na bolniško, ampak je ne bom več z vročino v varstvo dajala, pa še skoz se me drži kot klopuser posted image .

Kravata: midva sva tudi zadnjič nekaj takega iskala, ampak še nisva našla, je rekla v Muri, da bova oranžno težko našlauser posted image , ker to so kao svečane kravate, pa niso ravno v vsej barvni paletiuser posted image Sicer pa Bubamaraa ima itak dober okus , smo že večkrat ugotovile, a ne???user posted image   jaz sem že oblekico skopirala za Karin (tnx bubamaraa, upam da je ok???) še zdej ne morem verjet, da so v Mod artu hotl 70€ za najem ene res grde oblekice za krstuser posted image

Meni se tudi zdi, da čas hitro mineva, le še tri mesece, moram začet spet migat, med prvomajskimi prazniki nameravava začet vabila nosit...
Še vedno iščem svečke, pa nič... očitno bom morala spremenit namizno dekoracijouser posted image ....
Pa še nekaj me fuuul moti v gostišču imajo vijolične zavese..... jaz naj pa zdaj vse v oranžnem okrasim??? verjetno bom morala vse v smetanovi, se vsaj ne bodo barve tako tepleuser posted image user posted image

Nič grem mal počit, ker ponoči tudi že od petka ne spimuser posted image user posted image

lp



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:21:46   
sepetalka
mišika dobrodošla !
MAYA ja ti boga reva no, dej spočij se, naspi se in naj tvoja mala hitro ozdravi!user posted image !
A tak problem je kravato dobit...moj dragi ima temno modro obleko, pa ne vem kakšno srajco naj dam zraven, najbrž bo kar bela, bom poslikala obleko, pa mi boste povedala kaj bi zraven pasalo!

Lepo se imejte in dober tek ko boste imele kosilo jaz bom na željo mojega bodočega delala pizzo!user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:28:06   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

moj dragi ima temno modro obleko, pa ne vem kakšno srajco naj dam zraven, najbrž bo kar bela, bom poslikala obleko, pa mi boste povedala kaj bi zraven pasalo!



ja moj ima tudi temno modro, pa vsaj men se zdi da precej barv zraven paše.... midva sva se odločila za oranžno, drugače rumena tud paše, pa smetana oz. krem, pa mojem bi roza tud ok izgledala....

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:31:36   
Bubamaraa
maya naj se mala čimprej pozdravi.... eno user posted image  za Karin....


sepetalka jaz ti priporočam, da kombinirata z ostalimi stvarmi....npr..če imaš ti še kakšno drugo barvo v obleki, potem iz katerih rož bo šopek, in kakšni bodo naprsni šopki......glej na te stvari, ker bodo dale piko na i .....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:32:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

moj dragi ima temno modro obleko, pa ne vem kakšno srajco naj dam zraven, najbrž bo kar bela, bom poslikala obleko, pa mi boste povedala kaj bi zraven pasalo!



ja moj ima tudi temno modro, pa vsaj men se zdi da precej barv zraven paše.... midva sva se odločila za oranžno, drugače rumena tud paše, pa smetana oz. krem, pa mojem bi roza tud ok izgledala....



Ja glih hotla sem rect... da je kr veeeliiiiiko barv... se najmanj se mi zdi da cist bela pase... user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:32:08   
MamiBom
Maya2, dve leti nazaj sva midva v Muri našla ful lepo oranžno prelivajočo se kravato ... po mojem je odvisno, v katero njihovo trgovino greš, pa koliko so kaj založeni. Če se prav spomnim, sva midva bluzila po Emporiumu.

Jaz sem bila v divje oranžnem user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:33:10   
bt08
Miška pozdravljena!Isto se boš civilno poročila kot midva,lej da boš poročala!

Fragola in srccek vidve mata pa isti okus 100%,sam da neb ota istih možov mele.user posted image user posted image user posted image user posted image

Buba jutr bo pa še en mesec do tvojega dneva D!A kej živčk idelajo?user posted image user posted image user posted image user posted image

Maya boga,želim da se tvoja mala čimprej pozdravi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Šepetalka,pizza uuu jaz bi tud.Mi pa dans nič ne kuhamo,ker takoj letimo naprej,bom mal sadja pojedla pa bo.Ker treba mal dol,sedaj smo cel vikend sam jedli,jedli,jedli!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:35:19   
maya2
MamiBom: hvala user posted image sem čist pozabla na Emporiumuser posted image

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:35:50   
baguSka
No, glede na sopek ki ga mas v albumu sepetalka, bi full lepo zgledalo, da ima on tudi srajco tako bordo barvo... in pa recimo kravato potem v krem barvi... al pa kr v isti barvi kot bo srajca...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:36:46   
baguSka
Jaz sem bila v divje oranžnem


jaz tud ciljam na to... al pa na zeleno... user posted image

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:38:09   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

moj dragi ima temno modro obleko, pa ne vem kakšno srajco naj dam zraven, najbrž bo kar bela, bom poslikala obleko, pa mi boste povedala kaj bi zraven pasalo!



ja moj ima tudi temno modro, pa vsaj men se zdi da precej barv zraven paše.... midva sva se odločila za oranžno, drugače rumena tud paše, pa smetana oz. krem, pa mojem bi roza tud ok izgledala....



Da bi pa mojemu rekla da bo mel roza srajco pa pomoje poroko odpove user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:40:10   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No, glede na sopek ki ga mas v albumu sepetalka, bi full lepo zgledalo, da ima on tudi srajco tako bordo barvo... in pa recimo kravato potem v krem barvi... al pa kr v isti barvi kot bo srajca...


baguška odlična ideja hvalaaauser posted image user posted image user posted image user posted image   si me čist ogrela za to user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:42:23   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No, glede na sopek ki ga mas v albumu sepetalka, bi full lepo zgledalo, da ima on tudi srajco tako bordo barvo...


in kravata v isti barvi kot srajca. To bi bilo lepo, ja.

Kosilo... Mi smo na dieti spet, tako da bo danes mineštra z mesom in zelenjavo. Za kosilo in večerjo.

Mojemu pa fuuul ne paše taka lepa kravata. Sva eno obično kupila in mu res lepo pašeuser posted image user posted image user posted image Kdo bi si mislil, aneuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:42:36   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

moj dragi ima temno modro obleko, pa ne vem kakšno srajco naj dam zraven, najbrž bo kar bela, bom poslikala obleko, pa mi boste povedala kaj bi zraven pasalo!



ja moj ima tudi temno modro, pa vsaj men se zdi da precej barv zraven paše.... midva sva se odločila za oranžno, drugače rumena tud paše, pa smetana oz. krem, pa mojem bi roza tud ok izgledala....



Da bi pa mojemu rekla da bo mel roza srajco pa pomoje poroko odpove user posted image user posted image user posted image user posted image



to je bila prva reakcija od mojga....pa zdej poglej kako lepo pride...user posted image


ja mene že živčki dajejo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:44:48   
sepetalka
ja full lepo pride, samo moj tega nebi mel, sem mu pokazala, je reku ker de4c pa roza nos user posted image user posted image ,ja no ne bom ga silila, ker on kot sem že rekla bi šel v tshirt in kavbojkah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:51:10   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

ja full lepo pride, samo moj tega nebi mel, sem mu pokazala, je reku ker de4c pa roza nos user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja podobno reakcijo sem jaz dobila... samo men pa vseeno res lepo zgleda roza srajca

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:54:35   
NATAŠI
mišika dobrodošla user posted image  user posted image

kravate - take kot je od bube sva midva gledala v sensu user posted image

maya- upam da se ti miška kmalu pozdravi user posted image   user posted image   in lepo se crkljajte

Mi imamo pa jutri cepljenje user posted image  ... bo verjetno meni bolj hudo kot timoteju

Uf kolk še naju čaka okrog poroke, teksta za vabila še vedno nisva izbrala.. .zdaj ta teden bo pa res še nujno, potem pa obleka za mojega user posted image  (sva le firbcala)

fotograf- v petek smo imeli sestanek ... full nore slike ima user posted image  user posted image  user posted image . On je slikal tudi katalog za zlatarno celje. drugače pa sodeluje s Horvatom - flaška a nimaš ti prav horvata?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:55:43   
NATAŠI
bubica  user posted image user posted image  še en mesec user posted image , uf kaj bo hitro user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:58:01   
FLASK_A
Nataši, imam, ja. Kako je pa že tvojemu ime?

Res imajo dobre fotke ti fotografi, ja... En je bil tudi na sejmu v LJ in je imel zelo lepe albumeuser posted image Sam Horvat je še vseen Horvatuser posted image Mi je njegov stil bolj všeč.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: poroka 2008
25.3.2008 12:59:08   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

ja full lepo pride, samo moj tega nebi mel, sem mu pokazala, je reku ker de4c pa roza nos user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja podobno reakcijo sem jaz dobila... samo men pa vseeno res lepo zgleda roza srajca



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej grem pa v jok pa na drevo.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?