|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 9:06:05   
manca
Nana Liza, iz kje pa si ti doma? Ker jaz ti lahko malo kremice odstopim, ki jo je dobila Maja na recept...pa boš lahko probala namazat

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 9:09:48   
DEBELUŠKA30
user posted image Natanko pred enim letom, smo pa mi zagledali tole user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image :
 


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 9:14:45   
sonchek
DEBELUŠKA.. a veš da k sem najprej vidla sam test..me je kr stisnl..sem mislila da si spet noseča....user posted image user posted image user posted image

..pol grem pa še malo nižje in vidim, da si bila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, k smo že pri tem.. a kej že razmišljate o še enem otročičku?
Midva sva se sicer že pogovarjala in bova imela še enega..kdaj pa pojma nimam...sploh ne morem verjet, da bi še koga lahko imela tako rada kot mojo Neli, sej si mislim da je pol drugače..ampak da bi mogla delit svojo ljubezen...mah kr neki klatim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 9:22:29   
DEBELUŠKA30
 
Speči otrok je pač najlepši, najbolj nežen in najbolj prijeten pogled, ki se lahko ponudi človeškim očem.
 
SREČEN MATERINSKI DAN!!!



user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 9:27:47   
Nana Liza
Manca sem iz obrobja Lj. Najlepša hvala. Zaenkrat bom še probala s tisto Mustelino kremo in olivnim oljem. Včeraj sem ga namazala celega z bepantenom in je veiko bolj oz. spet normalna njegova kožica. Tudi na zapestju pregib ni več tako suha kožica. Pediatrinji je bila samo sumljiva kožica po trebuščku, ker je bila bolj suha na otip. Je imela pa tudi prva bolj tako kožo, a ni bilo nič hujšega.

Žal na srečanje ne bom prišla, ker je bil prejšnji teden cepljen proti rotavirusu in mora miniti vsaj en teden, da ni kužen njegov kakec. Tale srečanja se mi dopadejo, ker so že vsak teden. user posted image No, pri naslednjem srečanju ti pokažem njegovo kožo, mogoče boš znala ti bolj oceniti, če je to AD. A pri Maji pa sumijo to že od rojstva?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 10:01:14   
martita
Jutro in ČESTITKE, MAMICE, DANES JE NAŠ DAN!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj lubi me je tako presenetil, da sem zjutraj skor na rit padla! Že včeraj je dežural do dveh zjutraj, ker je zvečer zamesil testo za kruh, pol pa pred spanjem ugotovil, da smo ga pozabli dat pečt. Ko je končno prišel spat, se je pa ravno Maja zbudila prvo rundo in ga sračkala do dvajset do treh. No, zjutraj pa vstanem, na mizi pa ameriške palačinke (najina posebna hrana zaradi leeeepih spominov na potovanje po ZDA), javorjev sirup (tudi spomin na zajtrke s tega potovanja in očitno kupljen posebej za to priložnost, ker ga prej nismo imeli doma) in kafečke! user posted image Lubi, zlat si!!!!! A se sploh še lahko držiš pokonci, al spiš v službi, ker te ne dobim na telefon?

Za praznike sem bila na obisku pri mojih starših, še dobro, ker če bi ostala doma, bi tri dni čepela v stanovanju zaradi tega blesavga snega. Jah...še ena Primorka, ki se ne more navadit na to zmrznjeno vodo. Tako pa smo bili vse tri dni na sprehodu!  Odločla sva se , da maji za petmesečnico zamenjava košaro s športnim delom. Upam, da ji bo všeč. Predvsem pa upam, da ga bova znala namontirat...ko sva ga dajala dol zaradi košare, je blo en kup enih pasčkov, pa nobenih navodil nikjer...user posted image

No, tiste, ki boste danes v Supernovi, se vidimo, z ostalimi pa kdaj drugič! user posted image Mojmu sem zagotovila, da ne bom nič kupila....pa se je sam režu...user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 10:03:07   
Oranža
user posted image
Dobro jutro,
Tale rožica pa je za materinski dan....lepo se imejte danes.
Scuba dobrodošla nazajuser posted image user posted image user posted image .
Manca kdaj pa se ju3 dobimo? A mate v bližini še kak javni parkplac, ker mislim da nas bo kar nekaj z avtiuser posted image , pa da ti ne zasedemo celega dvorišča grem jst tud par metrov lohk pešaka.
No zdej pa grem, neki tečka...
Aja sem pa včeraj dala v usta en miniaturni košček kuhane šunke....rezultat....pikice na obrazuuser posted image
No čav

Aja lepo se imejte danes na srečanjuuser posted image

< Sporočilo je popravil vanja.v -- 25.3.2008 10:04:36 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 10:42:41   
Dajica
Vse lepo za materinski dan! Tukaj pa je za vsako po ena vrtnica!
user posted image

A gre katera danes na predavanje za plavanje, ali v cetrtek?

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 10:54:40   
scubadiver
Dajica jaz bom šla v četrtek na sestanek.
Vanja in ostale hvala za dobrodošlico.

Z Mamatheo sem govorila po telefonu. Vse lepo pozdravlja. So bili cel prejšnji teden v bolnici ker je Tijan še naprej pomodreval oz. vedno bolj. So mu naredili vse preiskave. ima močan refluks in polno alergij. Bogec je. Ampak še vedno bolš da pomodreva zaradi refluksa kot pa da bi bilo kaj s srčkom al pa pljuči narobe.

zdej se mi pa kr mal mudi. Se morm zrihtat za v supernovo. Grem kar  s težkim srcem pogledat. Supernova v kranju, kopru in ljubljani je namreč projekt od mojega očka. No, kranj in koper je dokončal, ljubljane pa ni dokončal in dočakal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 11:04:06   
mama11
Scuba user posted image . Bi se vam danes pridružila v Supernovi, pa se mi ne da. Bom šla popoldne na predavanje na DIF, drugih izletov pa se mi ne da planirati. Sploh ker smo zasneženi do kolen. Ali še katera pride na predavanje danes?

Joj, jaz se pa ta vikend nisem mogla vzdržati in sem jedla šunko in potico (kuhanih jajc pa tudi sicer ne maram). Hvala bogu ni nobenih reakcij, razen, da je zadnjih par noči krasno spala user posted image . Pa še včeraj smo bili v Dolenjskih toplicah (in Tamara se je prvič kopala tudi v velikem bazenu - smo jo dali v Fredov obroč). Scuba, jaz sploh nisem gledala naokoli, kaj si kdo misli. Me prav malo briga, tamala je uživala sto na uro, to je pa zame edino merodajno.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 11:52:55   
Tanayya29
Ojla.
Mi2 sva že nazaj z UZ kolkov,vse uredu.Je blo pa fajn it v P.,sm pa v dvigalu srečala anastezistko,pa se me ni spomnla,jaz pa njo še fullllll dobruser posted image user posted image user posted image .
Tudi jaz sem govorila z mamatheo,ja bogec mali Tijan,upam,da bo čimprej vse uredu.Če me boš rabla,me pokliči veš,da se do konca pomenva o allernoviuser posted image user posted image .
Manca hvala za zemljevid.Prideva,če bo dobro prenesel cepljenje.

Nič šibam malo pospravit,,potem pa na cepljenje.user posted image


lep materinski dan


< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 25.3.2008 11:55:14 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 12:16:04   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: barika

AJTAK, kje je pa Martin?????(na seznamu)
mater, samo stena naju je ločevala, pa si pozabla,....user posted image user posted image user posted image

Vsem slavljencem čestitke!!!

danes smo se spet šli kopat (tokrat v Laško), pa mi ni tak všeč ta nov del (fulll gužva - prazniki itaq), Martin pa že od 17. popoldne spiuser posted image , tak da če hočete zmatrat otroke da vam spijo celo noč ...user posted image
 
 
tak, zdej grem pa naprej brat, kaj ste pisale


Ce pa mi se nisi podatkov napisala user posted image , si enkrat neki iz glave pisala pa si rekla da bos jutr tocne podatke napisala, pol pa tist jutr ni blo nic... al sem spregledala?user posted image
Napisi prosim (se enkrat) pa bos takoj na seznamu!!


SREČEN MATERINSKI DAN!!!



user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 12:20:21   
nicolina
Ojla,
mama11 včeraj mi ni ratalo, da bi prišla do Dol. Toplic, vseeno ti hvala. Vidim, da ste se lepo imeli user posted image , no mi bomo sem hodili na plavanje, se nam bo začelo nekje v začetku maja.
Scuba dobrodošla nazaj user posted image , user posted image user posted image  zate, verjamem da ti je zelo hudo zaradi očeta.
user posted image user posted image user posted image  za Tiana in Mamatheo, upam da bo čimprej bolje...

Lepo se mejte v Supernovi, boste mal povedle kako je, mi se tudi odpravljamo konec tedna.

Drugače pa je bla pr nas noč spet katastrofa user posted image user posted image , zbujanje na dve uri, jaz sploh več ne vem kaj mu je. Sem taka kot zombi...user posted image

SREČEN MATERINSKI DAN.....

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 13:01:39   
barika
ajtak, vidiš ko ne bereš vsega, sem napisala...bom šla kr poiskat..pol te bom pa za bučo

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 13:09:43   
Oranža
Dan,
Mi2 sva pa iz sprehoda in sem ga zdej kr nesla v spalnico v postljico, pa naprej panča.....user posted image user posted image bomo vidli kolk časa bouser posted image . Pr nas se vse topi, pa sonček sije....no mal se skrije pa spet pokukauser posted image .
Scubauser posted image user posted image .
Mamathea in Tianuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čimprej se porihtajta!

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Drugače pa je bla pr nas noč spet katastrofa user posted image user posted image , zbujanje na dve uri, jaz sploh več ne vem kaj mu je. Sem taka kot zombi...user posted image



A knjigo Otroško spanje - brez joka v sanje si prebrala? Če ne, notri si lahko najdeš kak nasvet kako in kaj.

Jst pa ne vem kaj naredit, namreč naš Timon je začel palček sesatuser posted image ....sem ga v nedeljo zjutraj zasačila pri deluuser posted image user posted image ....no pa dost heca....a mislite da bi mu nujno mogla dudico poturit, ker mu gre kar na bruhanje če mu jo dam v ustauser posted image . Ima katera podobne izkušnjeuser posted image

V glavnem, punce povejte kaj naredite z pirhi ki so vam ostali? Jst nimam pojma kako naj jih porabimuser posted image  Je jih pa samo user posted image .

Kaj boste kaj danes v lonce zmetaleuser posted image Jst sem brez idejeuser posted image

Se beremo......

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 13:19:08   
barika
Ajtak, sem 10000% da sem napisala, pa zgleda da ni poslal (se ti opravičujemuser posted image ), zdejle se mi pa res ne da še 1x pisat no....

Vanja, lahko narediš jajce v solati al pa štefani pečenko al pa .... možnosti je ful velik.

Danes pa nismo šli nikamor, ker se men ful moti po glavi, pa vrti se mi, mali je bil pa zjutraj ful tečen, pa kr cmeri se dans neki (no zdejle spi), sam če ga daš pa ležat, je pa kriza (aja, ful se vzdiguje pa kr pokonc bi bil...takrat se smeji, ko ga dam pa ležat, je pa joj)

drugače pa  VSE NAJBOLJŠE ZA NAŠ (PRVI, DRUGI, TRETJI) MATERINSKI DAN!!!!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 13:23:17   
barika
Vanja, mi2 boma jedla pečenko pa pečen krompir

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 13:23:54   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Vanja, lahko narediš jajce v solati al pa štefani pečenko al pa .... možnosti je ful velik.



Barika hvala....sem tud že na to pomislila ampak štefani pečenko delat za enegauser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 15:28:31   
tintin
Mi smo ostanke šunke včeraj porabili v testeninah Carbonara (samo namesto smetane damo kokosovo mleko), danes pa na pizzi. Iz jajc lahko narediš kake namaze (jajce, kisla kumarica, majoneza, šunka, losos.....bilokaj).
Danes smo bili cepljeni, zanekrat je vse ok, razen mini sitnobe.
Naše uradne mere pri 4,5 meseca
7300g in 69,5 cm

(zadnič sem očitno mal narobe tehtala)
Se je zredil v 6 tednih "samo" 600 g in je pediatrinja rekla, da se zelo ok redi in naj nič ne dodajam do polnih 6 t. Sploh pa sokcev in sadja ne, ker imamo v familiji alergije in astmo.
Tanayya - super za kolke
MAmathea upam, da bo vse ok.
Scuba user posted image user posted image
Šibam mal ležat....zunaj piha ko sto user posted image , smo bili zunaj dopoldan, zdaj se bomo pa crkljali (ati je še danes na dopustu).user posted image



(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 15:30:29   
DEBELUŠKA30
Vanja, pri nas je s prstkom popolnoma isto, že en mesec ve za "palčka" in je redno v ustih! Dudo noče, tud na silo če ji damo, ji gre pa na bruhanje, tko da nimaš velike izbire!
Jest ji prstek ven potegnem, to je pa vse kar lahko naredim. Pa včasih ji rokice zabašem v žabice, za kakšno sekundo, pa se tko jezi......

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 17:42:11   
Tanayya29
Ojla.
Tudi mi2 sva nazaj iz cepljenja.no naš se tudi lepo redi,sedaj imamo 65cm in 6550g.Kar fajn,ane?
popil je tud za rota virus cepivo.Ni pa nič jokal pri cepljenju,mal je postokal.
Nama je pa dala zdj kremo advantan za alergijo,in prav tako kot tintin,tudi naš nobenih takih sokcev in kašic,prav zaradi kože.
Pri nas tudi full tlači rokce v usta,pa če mene zagrabi me full zagrabi,kr za celo kožo,za lase me vleče itd...unih uhanov kleopatrskih pa ne morem več nost,k mi jih vn stakne....user posted image user posted image user posted image .

Sta mi pa prej prnesla orhidejo,so se mi fulll solze ulile,po vsem tem kar se nam dogaja....
Saj vem,da počasi bo,pa vendar me je vse skupaj fulll zadelo...sploh ob takih dnevih kot so materinski dan itd,...pa čez par dni bo obletnica poroke,se kar psihično pripravlajm...
Spet jamram...........

Grem mal pospravit,super tintin za korenjakauser posted image user posted image user posted image .

LP.

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 17:49:39   
Tanayya29
NL glede suhe kože,nam ni kar se tiče teh negovalnih krem nič pomagalo,imam celo kolekcijo doma,mustela,aderma,avene,.....
ko je full kriza pomaga advantan ali pa beloderm v belobazi,samo to lahko mažeš max. 5 dni pol pa nekaj časa nič....
Imam pa negovalno sedaj tudi eno zmiksano iz lekarne,olivno olje v belobazi,in je tut fajn,verjetno ti jo bo P. predpisala,ta je edina ki je kot pravi manca super kar se tiče suhe kože.
Sj,če ni alergija,če je samo tako suha koža,pomaga pomoje bilokaj,kokr je pa kj takga odzadi,pa je te flekce se tko težko znebituser posted image user posted image user posted image ....
Sploh,pri nas ko so vsi testi negativni.
Sem pa jaz imela pred leti po prsih take flekce,pa tut niso nč ugotoviluser posted image user posted image user posted image ,pa mi je takrat pomagal advantan,na srečo do danes ni nič več...?

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 25.3.2008 17:51:34 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 18:55:05   
ninocka
Vsem vam zelim en lep materinski dan user posted image user posted image user posted image user posted image
No mal sem pozna, tko da upam, da ste prezivele en lep materinski dan in da so bili vasi soncki pridni (sicer pa - a kdaj niso user posted image ).

Moram prebrat, nisem mela casa, zdaj ko je bil Evan doma, sej neki sem, ampek sem se takoj zgubila, ker je prsu: Mami, kaj delas? Jst tud...bom isku Nodija, se je zguzval za racunalnik in zacel neki tapkat in ste pol, zal, zvisele user posted image user posted image

Evan je ze zdrav, mal se kaslja, Ruben pa se kar kaslja, s tem da se je zdaj spremenil in ima tak suh, drazec kaselj...PA Zadnjih 10 dni je blo ubitacnih glede spanja - se mi je zbujal na 1/2 ure, al pa na 1 uro. Ce se je zbudil na 2 sem bla ze cist blazena.

Zdej pa moram it, bom sla pocasi bubija spat dat, pa pol se Evana, ker mam frizerko naroceno neki cez 8. Nisem bla pri frizerju ze od avgusta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pol vas pa sfrizirana preberem, da vidim kaj se v  novembrskih logih dogaja user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 19:54:07   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina


Scuba dobrodošla nazaj user posted image , user posted image user posted image  zate, verjamem da ti je zelo hudo zaradi očeta.
user posted image user posted image user posted image  za Tiana in Mamatheo, upam da bo čimprej bolje...

Drugače pa je bla pr nas noč spet katastrofa user posted image user posted image , zbujanje na dve uri, jaz sploh več ne vem kaj mu je. Sem taka kot zombi...user posted image

SREČEN MATERINSKI DAN.....
se podpišem pod tole še posebej za noč - katastrofa.user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v


A knjigo Otroško spanje - brez joka v sanje si prebrala? Če ne, notri si lahko najdeš kak nasvet kako in kaj.

Jst pa ne vem kaj naredit, namreč naš Timon je začel palček sesatuser posted image ....sem ga v nedeljo zjutraj zasačila pri deluuser posted image user posted image ....no pa dost heca....a mislite da bi mu nujno mogla dudico poturit, ker mu gre kar na bruhanje če mu jo dam v ustauser posted image . Ima katera podobne izkušnjeuser posted image

knjigo prebrala, še sprobujem, sam je vedn slabš

PalčeK: jp, naša ttut, čeprav je navajena na dudico, ampak je pogruntala ,da jo raj ven plune in prst cuza

tanayyya, super za kolke

no se pol še kaj javim, ker grem Tajo zrihtat

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 20:07:35   
Laubica
Čerrr mi smo prišli iz Avstrije in me zanima če je mogoče Gruška tudi bila ker se mi je ena zdela njej podobnauser posted image Ali ima Gruška 3 punčke?

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?