|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 17:10:04   
scubadiver
Ojla čveke,

nisem še nič brala za nazaj, se najprej javljam da smo srečno prispeli domov. Bilo je super. Lana je bla res pridna, v bazenu je ful uživala, pridno spala kljub potovalni posteljici, tko da smo se imeli res odlično.
Ko smo jo dali prvič v vodo je začela po parih minutkah nekaj jamrat, potem pa je blo vsakič boljše. Tretjič ko je bla v vodi je že ful čofotala in špricala. Sva se z mojim prav nasmejala. Je blo pa hecno opazovati ljudi. Eni so bli navdušeni kako je luškana, drugi so imeli pa čist zgrožene obraze kaj delamo s tako malim otrokom v toplicah in celo v bazenu. Ampak komu mar... Meni je važna samo Lana. Če njej ne bi všeč potem je ne bi dali. Ker ji je pa blo pa res ne vem zakaj ne..

Tintin hvala še enkrat za idejo!!! Apartmaji so fantastični, pa še zelo spodobna cena!

NO zdej grem pa brat kaj ste načvekale user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 19:03:42   
anit28
Dan!

Gruška in Ajtak hvala za odgovore. Aja, pa vse naj, naj za RD Ajtak, in odličen seznamček si napravlauser posted image .
Gruška, če se prov spovnem, si rekla, da je tvoja deklica skoz spala ko si šla v Ikeo, no, jaz sem slišala, da jih ta lega v lupinci ful uspava in zgleda, da držiuser posted image .
Debeluška, tebi pa ne vem odgovort, če so mi šle kile dol zaradi posta, ker mi nekako poooooooooočasi kopnijo. Mi pa ni blo lih težko zdržat, ker pred nosečnostjo nisem lih jedla sladkega, no ja vsake 3 mesece mogoče kakšen košček čokolade, pa to ne zaradi kil ampak mi enostavno sladkor ni pasal, tudi ko sem bla majhna nisem ful marala sladkega. Saj sem pa pol v nosečnosti vse za naprej pa nazaj nadoknadla user posted image .

Sonchek, a si morda spregledala moj post, ko sem pisala o tej supernovi. No ja, kar se tiče previjalnic sem že komentirala, drugače je pa za nas mamice kot naročeno, saj je ful trgovin za malčke H&M, C&A, Okaido, Miller, Turbo Limač,.... Pa za nosečnice je tut v H&M, ko smo ble pa me pa nikjer ničesar poceniuser posted image .

Pa vse naj naj slavljencem.

PA pa

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 19:57:05   
tintin
Scuba, ni kajuser posted image , me veseli, da ste uživali! user posted image
Mi imamo pa jutri cepljenje.user posted image
Manca - hvala za napotke. Prideva 99%, tisti 1% pripišemo pa morebitni reakciji na cepljenje, čeprav upam, da je ne bouser posted image
Praznike smo lepo preživeli doma, včeraj smo imeli oboje starše na obisku, danes smo bili pa doma. No, skočili smo le k sosedom mal na čvek. Danes sem pestovala pupiko od kolegice, ki ima zdaj ravno 3 kilce. Joj, malo sladko bitjeuser posted image , zdela se mi je peresno lahka proti našemu korenjakuuser posted image

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:02:45   
Nana Liza
Taja, Timon, Žana vse naj naj za obmesečnico. Tevž se vsem zahvaljuje za čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajtak - najprej malo z zamude ampak vse naj naj! user posted image user posted image user posted image Pa user posted image za seznam!!!! user posted image

Prazniki so minili. Pojedla nisem nič potice, pa nič šunke. Edino jajca sem jedla, pa je imel včeraj že take fleke pri kopanju. user posted image Ša ful ima suho kožico na pregibih in včasih tudi rdečo. Upam, da se ne razvije kakšna alergija. user posted image Kakšne izkupnje pa imate ve? user posted image Me kar malo skrbi.

Gruška - A jutri je predavanje? A bo katera šla?user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:08:21   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Od kje pa ste tiste ki imate tolikooooo snega?Mi ga imamo samo malo za vzorecuser posted image


Velike Lašče..pa še kr snežiiiiiiiiiiiiiuser posted image
Sem gledala dnevnik-adijoooooo koliko snegauser posted image
SKUBA-super da ste se imeli lepo in da je Lana uživalauser posted image user posted image user posted image
AJTAK-SUPER SEZNAMuser posted image user posted image user posted image samo ko letnice gledam -se počutim kot stara kokla med piščanciuser posted image
NANA LIZA-če ima na pregibih in zapestjih -pravijo da je to atopični dermatitis-poglej temo alergije-ne vem točno-da ne bom spet kreganauser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:09:36   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: anit28

Sonchek, a si morda spregledala moj post, ko sem pisala o tej supernovi. No ja, kar se tiče previjalnic sem že komentirala, drugače je pa za nas mamice kot naročeno, saj je ful trgovin za malčke H&M, C&A, Okaido, Miller, Turbo Limač,.... Pa za nosečnice je tut v H&M, ko smo ble pa me pa nikjer ničesar poceniuser posted image .

..ja očitno sem res spregledala...
..čaki bom probala še najdt..upam da mi bo ratalo..user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:12:22   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Prazniki so minili. Pojedla nisem nič potice, pa nič šunke. Edino jajca sem jedla, pa je imel včeraj že take fleke pri kopanju. user posted image Ša ful ima suho kožico na pregibih in včasih tudi rdečo. Upam, da se ne razvije kakšna alergija. user posted image Kakšne izkupnje pa imate ve? user posted image Me kar malo skrbi.

..jaz ti sicer ne bom pametovala..ampak mi smo tudi imeli suho kožo in sem kupila od mustele eno kremo za telo..baje je dobra tudi proti alergijam..tako da mogoče je pa le za probat, kaj pa vem....je pa okoli 22 evrov tko da glih poceni ni...
..če ne pa najbolje da P. pokličeš in vprašaš..to je še najboljša varjanta...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:14:32   
DEBELUŠKA30
Nana Liza, moja princeska je imela tud suho kožo, pa mi je zdravnica priporočila, da ko jo kopam, dam olje za dojenčka v vodo v kateri jo kopam (Oriflame olje za dojenčke jest uporabljam) in ima res fullll zdaj tako lepo kožo! PA PAZI, OTROK JE FULLL "DRSEČ", DA TI "NE UIDE IZ ROK"!



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:15:14   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: anit28
Moram bit mal družbeno-kritična in pojamrat, da se bila danes na Rudniku v tanovem nakupovalnem središču (le kam bomo z njimi)- Supernova in da ne premorejo niti ene previjalnice. Za piko na i pa so na stropu in na vratih wc-ja nalepke za previjalnico user posted image . No in pol sem jaz in še nekatere mamice previjale svoje otročičke kar na klopicah, katerih je pa malo morje (še sreča).

evo najdla..kva da tud ene previjalnice nimajo..SRAMOTAAAAA
grrrr..
..no ja bomo videli še v živo...mogoče že jutri... če je res ni (sej veš da se morm prepričat na lastne oči user posted image ), jim takoj pišem...pa da vidimo...

< Sporočilo je popravil sonchek -- 24.3.2008 21:20:03 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:31:37   
barika
AJTAK, kje je pa Martin?????(na seznamu)
mater, samo stena naju je ločevala, pa si pozabla,....user posted image user posted image user posted image

Vsem slavljencem čestitke!!!

danes smo se spet šli kopat (tokrat v Laško), pa mi ni tak všeč ta nov del (fulll gužva - prazniki itaq), Martin pa že od 17. popoldne spiuser posted image , tak da če hočete zmatrat otroke da vam spijo celo noč ...user posted image
 
 
tak, zdej grem pa naprej brat, kaj ste pisale

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:32:06   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Prazniki so minili. Pojedla nisem nič potice, pa nič šunke. Edino jajca sem jedla, pa je imel včeraj že take fleke pri kopanju. user posted image Ša ful ima suho kožico na pregibih in včasih tudi rdečo. Upam, da se ne razvije kakšna alergija. user posted image Kakšne izkupnje pa imate ve? user posted image Me kar malo skrbi.

..jaz ti sicer ne bom pametovala..ampak mi smo tudi imeli suho kožo in sem kupila od mustele eno kremo za telo..baje je dobra tudi proti alergijam..tako da mogoče je pa le za probat, kaj pa vem....je pa okoli 22 evrov tko da glih poceni ni...
..če ne pa najbolje da P. pokličeš in vprašaš..to je še najboljša varjanta...


Sonček saj moja P me je bolj prestrašila in je rekla, da ne smem jesti oreščkov, agrumov in svinjine. No, sej tega se uglavnem držim. Za jajca pa nisem vedela, da bo tako hudo. Pa še mogoče sem več čokolade jedla kot običajno. user posted image Sicer danes zvečer ni bil več tako flekast in sem ga namazala z bepantenom kremo. Bom res probala tole od Mustele. V kopel mu pa vedno vlijem mandljevo olje. Hvala Debeluška za nasvet glede olja Oriflame. Pregled imava čez 1 mesec, pa bom videla kaj bo takrat rekla P. Moram sipriskrbeti tisto kremo od Mustele, če bo kaj pomagala. Hvala.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:33:15   
naraščaj
čer, ma preden sem vas prebrala se je Taja že vmes 3x zbudla, tko da vas sam lepo pozdravlja.

no že 4ič sem šla tja user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:35:40   
scubadiver
Jao čveke čvekaste komi sem se prebila čez vse kar ste naklofale odkar me ni blo. Pa še Lano je hudič obsedel in se je drla k zmaj odkar smo nazaj. Amapk mi je dal moi dragi mal frej glede na to, da bom itak spet med tednom sama s princesko. Zaspala je sicer zelo pridno in zdej spi. Upam da jo daje samo luna al pa kaj takega in da jo bo jutri minilo ker bom drugače znorela user posted image

Tanayya kako sem vesela da vam gre na bolje. To je pa res krasna novička user posted image . Srčno upam da vama bo uspelo in da ni še vse izgubljeno.

Gruška in MArtita kako se lahko zmenita brez mene? user posted image  Sam jutri pa ne bom mogla pridet ker imamo na parkirišču poplavo in je moj s tadobrim avtom zaparkiral taslabega da bo lahko vsaj do tadobrega po suhem prišel in šel v službo. Ob sedmih pa res ne bom šla prestavljat.
Ajtak seznam je fantastičen. Bravo in res hvala da si se lotila user posted image  Ti jutri sporočim podatke za Lano.-

VB upam da bo Tianni začela spet naraščati teža. Eni se borite s premajnim naraščanjem, drugi pa s prevelikim user posted image

Dajica jaz sem se tud eno jutro v termah zbudila in planila v jok. Lano je nekaj matralo ponoči in se je zbujala vsako uro. Samo dudko sem ji dala v usta pa je blo ok in je zaspala nazaj. Jaz pa seveda ne. Sem se zbudila temu primerno utrujena in sitna s tem da me je Lana zbudila z res močnim udarcem po obrazu.  Ti povem da sem mela vsega dovolj. Mojega sem natulila, da on je na dopustu jaz pa ne, ker je moja služba itak 24/7 in bla bla bla. Pa me je minilo. Ampak posledica tega izpada je pa, da se moj dragi še bolj ukvarja z lano kot prej, pa je bil že prej priden. Sem vesela.

JOj sem pa pozabila povedat da sem si privošćila dvakrat po eno uro masaže celega telesa. Kako je pa to pasalo. SEm kar predla zraven. Rezervirano sem imela vsak dan eno uro masaže. AMpak sem potem ugotovila da mi bo to preveč. Eno uro sem odpovedala, eno pa je izkoristil moj dragi. Men je blo tko fajn, masaža pa še za eno uro sem odklopila pleničke, flaške in jok user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:41:38   
potepinka
Čer
 
No na bazenu sva se imeli super jaz sem kot bi bila prerojena,masaže,plavanje in skratka razvajenje..........
nisem si česa takšnega privoščla od nosečnosti dalje.V glavnem vratni vretenci in križ me ne boli več kar sem ful vesela

scuba-dobrodošla nazaj,men so tudi Čateške zakon po navadi gremo za 1.maja tja v appartma.Za otroke je super

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:48:58   
Nana Liza
btw v supernovi je tudi lekarna lj (samo tam prodajajo Mustelo)

Scuba - user posted image za masažo, uff si mi nardila lušte, jest grem zdele kar mal do mojga na eno masažco user posted image
Glede folka na bazeno pa ni besed, ker imajo itak vsi ful za povedat. Meni je enkrat rekla ena starejša gospa v Atlantisu, ko  em hodila s tamalo staro 4 mesece "Joj, punce kolk ve mučte svoje otroke" user posted image Men se ni dal zgovarjat, sam grdo sem jo pogledala, pa zašpecala voditeljci tečaja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 21:59:32   
DEBELUŠKA30
Joj, ženske ste mi naredle take "lušte" s temi bazeni,  pa masažami, da grem jutri tud jest na bazen in v savno, nisem bla v savni že eno leto, zdaj pa ko je moj na bolniški moram izkoristit.
Imam še od lani user posted image  sezonsko karto za bazen+savna, pa sem zadnjič klicala, če sploh še velja, pa so rekli, da jaaaaaa!
A gre katera z mano, častim, mi je v savni tko dolgčas če sem sama user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 22:30:54   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Prazniki so minili. Pojedla nisem nič potice, pa nič šunke. Edino jajca sem jedla, pa je imel včeraj že take fleke pri kopanju. user posted image Ša ful ima suho kožico na pregibih in včasih tudi rdečo. Upam, da se ne razvije kakšna alergija. user posted image Kakšne izkupnje pa imate ve? user posted image Me kar malo skrbi.

..jaz ti sicer ne bom pametovala..ampak mi smo tudi imeli suho kožo in sem kupila od mustele eno kremo za telo..baje je dobra tudi proti alergijam..tako da mogoče je pa le za probat, kaj pa vem....je pa okoli 22 evrov tko da glih poceni ni...
..če ne pa najbolje da P. pokličeš in vprašaš..to je še najboljša varjanta...


Sonček saj moja P me je bolj prestrašila in je rekla, da ne smem jesti oreščkov, agrumov in svinjine. No, sej tega se uglavnem držim. Za jajca pa nisem vedela, da bo tako hudo. Pa še mogoče sem več čokolade jedla kot običajno. user posted image Sicer danes zvečer ni bil več tako flekast in sem ga namazala z bepantenom kremo. Bom res probala tole od Mustele. V kopel mu pa vedno vlijem mandljevo olje. Hvala Debeluška za nasvet glede olja Oriflame. Pregled imava čez 1 mesec, pa bom videla kaj bo takrat rekla P. Moram sipriskrbeti tisto kremo od Mustele, če bo kaj pomagala. Hvala.



Glej, jaz sem pisala glede atopičnega dermatitisa...naša ga ima. Prosim, daj stran mandljevo olje...pri nas je bilo zaradi uporabe le tega kar naenkrat res hudo, tako da sedaj uporabljava olivno olje in je super. A ima fleke samo na pregibih? Kaj pa po hrbtu, trebuščku? Sem pa na dieti mleka in jajc.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 22:31:51   
manca
Scubadiver, zdej ko si že doma...če še nisi prebrala, je v sredo pri meni doma srečanje..če imaš čas ti in tvoja Lana, potem dobrodošliuser posted image

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 22:34:20   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Scubadiver, zdej ko si že doma...če še nisi prebrala, je v sredo pri meni doma srečanje..če imaš čas ti in tvoja Lana, potem dobrodošliuser posted image


Joj Manca, sem vedela da sem nekaj pomembnega pozabila. Z Lano res z veseljem prideva na srečanje ( če bo mož dovolil user posted image ) Ravno bere kaj pišem pa sem tole morala napisat user posted image . Ker pa je prebral tud tole je odgovor: NIKAMOR user posted image
No upam, da ga bom omehčala do srede user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
24.3.2008 22:37:15   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: manca

Scubadiver, zdej ko si že doma...če še nisi prebrala, je v sredo pri meni doma srečanje..če imaš čas ti in tvoja Lana, potem dobrodošliuser posted image


Joj Manca, sem vedela da sem nekaj pomembnega pozabila. Z Lano res z veseljem prideva na srečanje ( če bo mož dovolil user posted image ) Ravno bere kaj pišem pa sem tole morala napisat user posted image . Ker pa je prebral tud tole je odgovor: NIKAMOR user posted image
No upam, da ga bom omehčala do srede user posted image



Ej, dej ga z čem podkupi...sej lahk se tut kateri pridružiš v avto, če ti že avta ne bo hotu dat. Mu boš potem dokumentirano pokazala, da si res bila na gorenjskem


Pa še ravnokar sem ti ZS poslala, kjer imaš zemljevid kam moraš priti z Lano


< Sporočilo je popravil manca -- 24.3.2008 22:39:48 >

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 8:11:58   
potepinka
Dobro jutro

Evo Mark nima več spuščajev tak da sem sigurna da je to bila 6 otroška bolezen
Spali ok,tako kot ponavadi z 1Xzbujanjem

no danes pa jaz častim kavicouser posted image user posted image  drge slikce mi ne prilima

nemrak-kako je kaj z Žano

Aja sem pozabila povedat,včeraj je Markprvič jedel krompirčka in korenček,se je prvih par žličk tako kremenžil in špukal ven,no potem mu je bilo pa všeč,danes bova spet ponovila


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 8:14:19   
potepinka
Sem vedela da bom še nekaj pozabila

ĆESTITKE IN LEPO PRAZNUJTE MATERINSKI DAN

user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 8:26:10   
Nana Liza
Častim kofe user posted image , kar tega z RR, gre najhitrejš v žilo. Danes je tako preleeeep sooooončen dan, pa še materinski dan. Smo se zbudil, je bilo zunaj tako lepo kot v pravljici. user posted image

Manca - joj a olivno je treba. Takoj ukinjam mandljevo. Jest sem ga pa zadnjič namazala celega z mandljevim in mogoče je bil zato tako flekast.user posted image Bom tudi jest probala brez mleka in jajc. hvala!



(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 8:50:55   
sonchek
Dobro jutro...
mi imamo pa lep sončen dan in polno snegaaaaaaaaa,..kako je lepo ven pogledat..res v lepo jutro smo se danes prebudili...

Potepinka hvala za kavico...hm je prov pasala...in upam da bo Mark kmalu čist zdrav..

Scuba..lepo da ste fajn preživeli praznike...ja masaža pa res paše, kaj..

..tudi jaz nisem vedela tega za mandeljevo olje..no mi ga bomo tudi ukinili...

Zdej pa grem kidat...da bom lohk  prišla v lj...user posted image

Lep Materinski dan vsem in stisnite svoje sončke k sebi, ker so to naše največje ljubezni in ne samo danes ampak vsak dan...

user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
25.3.2008 9:04:26   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Častim kofe user posted image , kar tega z RR, gre najhitrejš v žilo. Danes je tako preleeeep sooooončen dan, pa še materinski dan. Smo se zbudil, je bilo zunaj tako lepo kot v pravljici. user posted image

Manca - joj a olivno je treba. Takoj ukinjam mandljevo. Jest sem ga pa zadnjič namazala celega z mandljevim in mogoče je bil zato tako flekast.user posted image Bom tudi jest probala brez mleka in jajc. hvala!





Najprej res ukini mandljevo olje...mi smo ga kar nekaj časa uporabljali, nazadnje en dan pred pregledom za TBC, ki ga je imela babica. In ko je dr. videl kožo od naše je rekel da je alergik...hrbet je imela čisto pikast, en večer pred pregledom pa čist nič...samo bolj suho kožo je imela po  telesu in sem jo pač s tem oljem namazala. Probaj najprej dieto brez mleka. Jaz namreč malo sumim, da je alergična na mleko (pregled imamo šele 14.4. pri alergologu-prvič), saj je zadnjič dobila nekaj pikic zarad rastlinske smetane, kjer je pisalo da je možno, da je mleko v sledovih.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?