|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
29.2.2008 15:44:09   
Anonimen
Očitno smo vse bolj ja kot ne preskočile moj predlog o današnjem kakavčkanju, nič zato sve si pa zato danes z Babysolzo privoščile doooooolg sprehod (11:15-14:00h)user posted image user posted image in seveda kavico. Sem ponosna na najuuser posted image user posted image

Preživite lep vikend in čuvajte svoje otročkeuser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: notranjska
29.2.2008 16:16:25   
kasso
sončika...tisti predavatelj je dr. Kristan, ki že vrsto let (parkrat letno) predava eno in isto!
Podpisovali pa ste se, da če boste želeli za porod (kjer to zahtevajo npr. LJ glede prisotnosti moža na MŠ....v PO ne rabiš) imeti potrdilo o obiskovanju MŠ, vam ga bodo izdali.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: notranjska
29.2.2008 16:17:30   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

 Babysolzo privoščile doooooolg sprehod (11:15-14:00h)user posted image user posted image in seveda kavico. Sem ponosna na najuuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
lep vikend tudi tebi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: notranjska
29.2.2008 16:27:56   
sončika84
aaaa,zato torej podpisi! Hvala! Pol se v bistvu ne rabima podpisavat,ker itak bom rodila v PO. No,tale dr. Kristan pa mi ni bil všeč kot predavatelj. Sej morde je kot dohtar ke jboljši,sam predavat pa ne zna. No ja,razn dveh pripomb,k jih je dal zravn mi ni ibl zanimiv. pa še prepotiho je govoril. Pa dobro, bomo poptrpeli. smo dožveli že kaj hujšega.
Prej sem pozabla povedat,da je gin. naredu mi danes ultrazvok(morf. mnde) in je detetežko 319g in ima 18cm. pa vse je v redu. tko da sem ful srečna!! Spola pa nečemo vedt.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: notranjska
1.3.2008 6:45:58   
babysolza
ola,

vidim, da nisem edina, ki nisem spoznala / vidla sončike... user posted image  user posted image  user posted image

Ja, jaz se kar zanašam na tvoje mnenje TamaraJ, da so naslednja predavanja bolj zanimiva. Sej na momente tudi to ni blo tolk slabo, sam kaj so zraven delale slike s 70-ih in 10 minutna štorija o nuhalni pa res ne vem. user posted image

Bodte fajn čez vikend, ne preveč jest user posted image  in če prej ne, se vidmo v torek. Edinaos, midve pa v ponedeljek na šetnjico, a ne? user posted image  Pa nej se še katera pridruži, nama se proti koncu že jezik osuši od tolk čvekanja... user posted image

Lp vsem, S.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: notranjska
1.3.2008 16:34:12   
Srčekgirll
Ojla!
Spet se vam mal javljam. Kako ste kaj? Jst sm super. Neki me zanima. A je bla že kera na predavanju za epiduralno in koliko časa traja?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: notranjska
2.3.2008 1:19:59   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Ojla!
Spet se vam mal javljam. Kako ste kaj? Jst sm super. Neki me zanima. A je bla že kera na predavanju za epiduralno in koliko časa traja?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ojla, ja so bile punce prejšnji teden in nič kaj preveč zadovoljne (beri kako stran nazaj). V PO porodnišnici so vsak petek ob 13:30, mislim pa, da je samo predavanje trajalo cca 1 uro,.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: notranjska
3.3.2008 8:39:25   
babysolza

Spet se vam mal javljam. Kako ste kaj? Jst sm super. Neki me zanima. A je bla že kera na predavanju za epiduralno in koliko časa traja?


Kot je že kasso povedala, je blo kar nekaj punc prejšnji teden (to je zdaj že 2 petka nazaj) in je bilo bolj tako-tako. Baje bolj priporočajo epiduralno kot ultivo. Jaz sem namenjena na to predavanje ta petek. Pride pa baje ful folka, tako da je treba prit mal prej.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: notranjska
3.3.2008 8:40:20   
babysolza
važno, da sem nas spet na prvo stran spravla! user posted image

Edinaos, a si danes za šetnjico? Še katera?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: notranjska
3.3.2008 9:25:32   
sončika84
Jutri je zopet šola a ne. začne pa se ob 17h ne? Katera gre? Jaz grem, za mojga še ne vem. prav da bo še vidu, čeprav bi baje rad šel z mano sam bo vidu kako bo v službi.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: notranjska
3.3.2008 10:17:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

važno, da sem nas spet na prvo stran spravla! user posted image

Edinaos, a si danes za šetnjico? Še katera?


Oj danes žal mi ne bo zneslo, rešujem težave z delodajalcem in tole zdravstveno komisijo!! Tako, da se slišimo jutri

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: notranjska
3.3.2008 10:38:32   
babysolza
ej, ti držim pesti da fajn rešiš, pa se slišva jutri!!! Drži se.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: notranjska
3.3.2008 16:18:56   
Naty*
sončika84 js grem jutri sigurno na MŠ, za mojega pa tud še ne vem. Kaj pa ostale?

Tamara, verjetno ne zaradi Timija ane...upam, da se bo čimprej pozdravil revček.

babysolza, edina...z ali brez? (user posted image seveda)

kasso? (sploh ne upam vprašat user posted image )

srčekgirll verjetno si našla naše poste o predavanju za EA. Predavanje drugače traja uro do dve, naše se je pa začelo s 45 minutno zamudo, tko da si predstavljaš... Pa js osebno nisem izvedela nič takega, kar ne bi vedela že iz interneta in forumov.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: notranjska
3.3.2008 18:12:03   
Srčekgirll
Ola!
Punce hvala za vaše odgovore. Ja sej vem, da ne bom zvedla nč nouga kar sm že prebrala na netu o EA. Rada bi šla zato, kr naj bi baje se dobilo neko potrdilo, da sm bla na tem predavanju, saj verjetno se bom odločila za EA. A more bit moj user posted image z mano al grem lahko sama?
Ajd bodte fajn še naprej pa se še kej javimuser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: notranjska
3.3.2008 18:45:55   
Naty*
Ja to je res, da smo se podpisale na predavanju, ampak zaenkrat še ni blo nobenega potrdila. Predvidevam, da ti ga pošljejo domov (?). Večina nas je blo pa samih, tu mislim, da ni nobenega razloga, da bi mogu bit tvoj zraven. No razen za moralno podporo in zaradi firbca, kar se pa bolnišnice tiče pa ne user posted image .

No bejbike, kera gre jutr na MŠ? Al čakate, če bo res do pol metra snega zapadlouser posted image ?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: notranjska
3.3.2008 21:34:49   
babysolza
ola,

jaz nisem več tako zihr, da jutri grem v materinsko - zaradi snega mislim. user posted image

Bi pa ful šla in če bo vreme ok, greva oba z user posted image  - zdaj so mislim da ravno tiste porodne dobe in ma da obvlada stvar, da mi ne bo v porodni skupi padu. user posted image  user posted image  user posted image

Upam da se vidmo in da nas ne bo zametlo! Če do zdej ni blo snega pa tud zdej ne rabi padat, grrr. user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: notranjska
4.3.2008 7:23:02   
sončika84
danes se vidmo al vas je že zamelo?user posted image user posted image mojuser posted image gre dons z mano. lepo od njega,da se bo potrudu. ampak ne bom ga hvalla preveč,d se n zgodi kej nepredvidljivga.user posted image user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: notranjska
4.3.2008 7:57:50   
babysolza
ojla,

ja jaz res upam, da ne bodo ceste pregrde pa da gremo na predavanja. Sva z user posted image  sklenila, da če se bo le dalo greva, sam če bo pregrdo bova pa pač doma. Pa bom šla ta predavanja poslušat kam drugam - upam, da se da? user posted image

V glavnem, računam na to, da se danes vidmo! user posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: notranjska
4.3.2008 9:30:22   
Anonimen
Oj notranjke

Ja midva greva danes v MŠ in bova verjetno kar lepo redno hodila brez izostankovuser posted image .
Drugače pa sva šla včeraj po vožiček in ga je user posted image že sestavil, tako da ful lepo ko se zbudim zagledam poleg sebe nekaj lepega rozastegauser posted image , in take malenkosti me spravljajo na realna tla, da se naš Rim fuul približujeuser posted image .

Babysolza od sprehoda očitno ničuser posted image , zaradi vse te pljundre po tleh.

Lahko greva pa na kakšen kafetek? Naty? Še katera?

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: notranjska
4.3.2008 9:59:46   
aNcHuLiNkA
Čao, še ena notranjka se vam pridružuje ki je na testerčku zagledala user posted image  user posted image user posted image user posted image Zdaj se moram pa prijavit h ginekologu, hodi katera v Cerknico? Kdo je sploh zdaj tam? Ko sem bila nazadnje (res že nekaj let nazaj) je bila Uršula Reš...tako da zdaj sploh nimam svojega ginekologa! Kakšen nasvet ali priporočilo?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: notranjska
4.3.2008 11:53:53   
kasso
V PO trenutno dežuje, snega ni, tako da lahko brez problema greste, zjutraj je sicer snežilo, ampak pri +1 so bile ceste tale...

(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: notranjska
4.3.2008 11:55:10   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aNcHuLiNkA

Čao, še ena notranjka se vam pridružuje ki je na testerčku zagledala user posted image  user posted image user posted image user posted image Zdaj se moram pa prijavit h ginekologu, hodi katera v Cerknico? Kdo je sploh zdaj tam? Ko sem bila nazadnje (res že nekaj let nazaj) je bila Uršula Reš...tako da zdaj sploh nimam svojega ginekologa! Kakšen nasvet ali priporočilo?



čestitam za + user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: notranjska
4.3.2008 12:30:53   
Anonimen
No, ker ni bilo interesantov za kafetkanje, sem se spravla na likanjeuser posted image

Upam, da se vidimo na MŠ

PA-PA

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: notranjska
4.3.2008 12:56:45   
babysolza
edinaos,

sori ker se nisem nič javla, ma nisem bla nč na računalniku zdejle. Ne boš verjela - spravlja sem se na en gromozanski kup cunj za speglat. user posted image

Rim user posted image  Spet neki ne štekam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: notranjska
4.3.2008 12:59:47   
babysolza
na, namesto na smeškota sem pritisnila na 'potrdi', pa sem prehitro poslala post. user posted image  user posted image  user posted image

Uglavnem, men se zdi, da se bo danes čist dalo prit do Postojne in naštudirat te porodne faze. Se vidmo!

Sicer bo pa prav pasalo it mal ven - to današnje vreme ni niti malo vabljivo in sem sklenila, da tud nosu ne dam ven. user posted image

Lp vsem do popoldne!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Folna kislina
xtinchy

Ali jemljete pred in do 3. meseca nosečnosti folno kislino?

da (52%)

samo pred nosečnostjo (1%)

samo v času nosečnosti (29%)

ne, vendar pazim, da jo vnesem dovolj s hrano (5%)

ne (13%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!