|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 16:09:03   
marjanaR
hojla! Hvala za vse čestitke. Vsega, kar ste pa naklofale ostalega, pa še nisem uspela prebrat (zaostajam za dve strani). Saj bo.
Glavno - smo doma, imamo se fajn, šive oz. šiv so mi danes vzeli ven in zato sem si lahko privoščila skok v trgovino in nakup šotorskega krila od gat, da me ne riba preveč.
Pravkar smo opravili prvi sprehod, jutri pa menda tako sledi poslabšanje vremena. Sicer pa se kar dobro počutiva in upam, da se kmalu spravimo v nek ustaljen ritem.
Lepo se imejte. Se slišimo.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 17:02:31   
HuAnita
MarjanaRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 19:39:35   
skuštrana
Smrčka, otrok preraste avtosedež ko mu cca pol glave gleda iznad naslona in mora imeti vsaj 17 kg ( proizvajalci rečejo 15user posted image ),boljše če jih ima več , premalo pa nikakor. Do takrat pa je bolj varen v avtosedežu od 9-18kg. Liza ga še ni prerasla, bo pa kmaluuser posted image

Marjana, wellcome backuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 19:41:23   
snorlax
MARJAAAAAAAAAAAAANČI!!!user posted image user posted image user posted image Dobrodošla nazaj!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 20:41:18   
pikecpokec
Marjana, welkam bek!

Aaaaa, jst mam možgane iz smrklja in mi zdej počasi odtekajo skoz nos! Čist mam zabit nos tja gor do sinusov user posted image .

Zdle sem možeku nardila sendviče ker gre jutr zjutri v Milano na fuzbalsko tekmo Milan : Arsenal . Kok se mu da!?! Ampak je ful vesel ker gre, tko da že par dni poslušam sam Ej, pa ta štadion je za 80.000 ljudi, veš kooook je to ogromn!? user posted image Ko en otrok je! Upam sam da se ne bo kej bodu s tistimi angleškimi navijači.

Zdej pa pod tuš, pa Doktorja Martina gledat. Upam da bo Gal spal kej dlje kot dans (do 5h)!

Lahko noč!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 20:42:17   
Jančika_
Marjanauser posted image user posted image user posted image ! Te pridem kej pokukat z enim učemuser posted image .

Danes sem imela kontrolo; sem mislila, da mi antibiotiki niso prijeli, pa pravijo, da so in da me boli od operacije in da me bo še en mesecuser posted image . Se grem mal z glavo v steno butat.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 20:47:47   
Jančika_
Evo: user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 20:50:11   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Evo: user posted image


Bolš da se tko kot pa da bi se zares user posted image .


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 20:55:39   
skuštrana
Ojej, Jančikauser posted image user posted image Zdrži, bo pa potem boljš..ko bota na novem članu delalauser posted image user posted image

Pikecpokec, držim pesti, da ti uspe zjutraj dalj spatuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 21:14:44   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Evo: user posted image


Bolš da se tko kot pa da bi se zares user posted image .


Boli pa vseenouser posted image . user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 21:52:48   
HuAnita
Milan : Arsenal
  - pikecpokec - mojega ta najdraćjega pa zanima, kje je dobil karte...? Ga voham, kako mu diši, da bi tudi šel tja,....

skuštrana - praviš, da je Liza še v tistem sedežu, v katerega je šla pri 9 kg. oz 9mesecih????? sem pšrav razumela? Ker Pini je že lani bingljala glavica čez, tako da smo potem nabavili Maxi Cosi ta velikega, tiistega, ki je na koncu samo jahač, zdja pa še ima naslonjalo....

Sem bila pa danes pri okzmetičarki, menda po 4 letihuser posted image , saj če ne bi imela darilnega bona za ponucat, se ne bi lotila tega.... Tkao pa deco v varstvo, mami pa uživat, do popoldneva, ko je bilo treba še kaj narediti.....


PS Ima katera kakšne zveze pri kirurgih? Pravijo, da se na operacijo modrostnih zob čaka tudi 1 leto, pa vsaj 6m, pa mi ne diši....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 22:00:15   
marjanaR
HoooJ! O, kak ste me lepo pozdravle. Tak vesela me je zadnje čase najbrž samo Nuša. No, ne mene, moje joškeuser posted image . Sicer pa se grem zdaj, ko sva kao spravila otroke spat, posvečat še možu. Ne vem, če bo česa deležen, beri čohanja, česa drugega že dolgo ni več oz. še kar nekaj časa ne bo. Mam gin. 1. aprila in sva se ravno včeraj zafrkavala, da bom lahko kaj odglumila in to brez slabe vesti, ker bo tako prvi apriluser posted image .
na, že klobasam traparije, verjetno bolje, da grem spat.
Pozdrav vsem čvekljam!


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 22:01:59   
pikecpokec
HuAnita: na fuzbal gre z eno agencijo, mislim da Tentours user posted image . To je dobil lani od njegove sestre za darilo ko je diplomiral. Je pa to prevoz tja in nazaj, kratek ogled mesta (sej ne vem kaj je kej v Milanu za vidit, razen freske zadnja večerja). aja, šoping! Sam po moje ne bo glih šopingiru user posted image . Ja, pa vstopnica za tekmo je še zraven plačana. Tko da-kr fajn darilo za diplomo, ne?No, če si tak frik kot je moj user posted image . Jst bi rajš kej drugega ko bom diplomirala user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 22:03:29   
marjanaR
Aja, in pikecpokec ter huAnita - zdravo, vidim, da čvekata.

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 22:03:42   
Jančika_
HuAnita, moj ati pravi, da ni kaj več reči kot tisto, kar so ti že povedali. Splača se ti pozanimati, kakšne so čakalne dobe v drugih bolnicah - moja mama je recimo prišla v Brežicah takoj na vrsto za ortopedsko operacijo, druge bi čakala ohoho. Jaz sem čakala na tole 3 mesece pri nas. Saj kar hitro mine.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 22:32:08   
Janeja
Evo me, po prvem delovnem dnevu do 17h user posted image
Pa saj v službi mi čas ful mine - se 2x okol obrnem, pa 3x na RR pogledam user posted image pa je cajt za kosilo, potem pa ponovitev vaje še popoldne. user posted image Sam kaj, ko je pa potem, ko pridem domov tako hitro že čas za spanje. Sva se danes z Leo eno uro valjali po tleh in se cartali. Me je počakala pri vratih in rekla: maaaaamiiiiii, kje si pa bla tak dolg? user posted image
Saj bo, bomo pa vikende 100% izkoristli!


Marjana, dobrodošla nazaj! user posted image
Super, da si že v formi za šoping. user posted image Zdaj bo pa itak vsak dan lažje.

Jančika, sam tole pri tebi je pa mal hudo. P. se sploh ne spomni, da bi ga tako bolelo po operaciji. user posted image Al je pa že pozabil...  Saj bo teh nekaj dni kmalu mimo, potem pa ni vrag, da bo OK! Držim pesti, da kmalu mine.
Pa ne se preveč u steno butat, ker pol ne boš vedela, kdaj te bo nehal bolet zaradi operacije. user posted image

Skuštrana so pa tudi izjeme pri teh sedežih - naša Lea user posted image   Če bom čakala, da bi imela 15kg, bo do šole v tem avtosedežu. user posted image





(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 22:58:59   
skuštrana
Huanita, Liza je še vedno v Roemerju od 9 do 18kg, ker ima še vedno nima dovolj kil, pa pol glavice ji še ne gleda ven, tako da ji je še prav... In strokovnjaki priporočajo čim kasneje v večji sedež, tako da je zaenkrat še tam noter, čeprav si že ogledujem večje, ker počasi bo tegale prerastla..


Janeja
, saj ga bo po višini prerastla, ker če boš čakala na kile lahko res čakaš vsaj do šoleuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
3.3.2008 23:51:15   
shooo
zdaj ko berem o AS mi je kapnilo da je MC TOBI sedež do 18 kg neža pa jih ima čez 17 .(jutri jo stehtam)user posted image samo, po višini ga še ni prerasla.
jao jao, jutri se bolj natančno pozanimam kako in kaj...
dida (deda, dedek) je v svoj avto namonitral  roemarja easyfix do 15-36 kg. samo so rode rekle STOP! je še premajhna in smo se držali napotka...no, se je zadnja dva vikenda že peljala  z njimi.user posted image


JANČIKA, m . se tudi full čudi nad tvojim očesom .no, njemu so samo pretin odstranili, je pa bil kar dolgo zatečen in tudi bolečine je trpel precej dolgo (mesec?). upam da kmalu mine.

Huanita, kaj pa samoplačniška varianta?? a svizec pozna romano iz dentala v rogaški?mogoče dobiš pri nej kako informacijo ali termin. vem da pride kirurg 1x tedensko sem.prijateljica je pred kratikim dala dva modreca ven.

marjanaR, helou!
lahko kakšno besedo o cr v celju? plizuser posted image . saj veš, kdaj dobis dete, delajo tudi z epi, koliko dolgo ostaneš v porodnišnici...če utegneš...

tak, jaz pa grem zdaj probat spati ker sem že od včeraj ponoči (Danes zjutraj) od 02 budnauser posted image .Mogoče mi pa nocoj uspe.
nosečniška nespečnostuser posted image

nočko





_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 0:26:37   
Naty*Taja
Oj Teta beta - smo bili zadnjič v Dramljah in smo šli peš na pokopačišče - pa sem se spomnila nate in glej ga zlomka, nimam nobene telefonske al kaj podobnega, da bi te malo na luft zbezala. (ono stacionarno tudi ne vem, ker je že predolgo od tega...). No če ti ni odveč mi napiši na zs kak kontakt, pa se kej čujemo. Sožalje za teto - no pa sej verjetno niti nisi bila na razpolago za čvek takrat.

Oj, Marjanca - pozdravljena nazaj!
Skuštrana - tegale o vožnji pri vas pa nisem vedla. Je pa dol verjetno kr marsikaj drugače, a ne? Ti, da nam ne boš preveč po hrvašk potegnila .  Glede sedeža za večje pa smo mi dali Marcela v onega od 18 - 36kg že Januarja lani, ko je bil star 20 m težak pa že okrog 16 kg. Je pa bil ful dolgi in sem ga komi naštimala v onga do 18! Pa še Maruša je prerastla jajco takrat in smo jo dali pri 6 m v Romerja 9-18. se mal nagne in je skor tak kot jajca. V glavnem, Mislim, da bomo mogli tudi za tamalo kr kmal kej večjega gledat, ker je tud ful dolga. Pa nekje okrog 13-14 kg.
Sva se ravno z atijem hecala v nedeljo, ko smo Maruši tavečjo postlo sestavli (ima v kinderpetu on jogi iz kokosovega jedra in po moje je to najbolj neudoben jogi!!! Našadva not nista spala ne en ne drug, sva pa pred časom vzela kr pograde za oba v akciji in smo zdej še Marušinga skup dali, pa dormejo not in spita, kot bubice  - tak da ja, po moje je kriv jogi...NIKAD više!), da sta zdaj dva kinderpeta fraj...
Oh Janči, sej bo minilo...

AJ, Huanita, dobro, da si me spomnila - jaz moram pa v Laško pred majem...
Janeja, sej bo. Sam da bo delo, pa ti bo tudi 8 ur hitro minilo. Kar se pa malih tiče, se kr hitro navadijo na nove rituale in sprejemejo to kot čist normalno - je pa tolk slajše tisto cartanje kako uro pred spanjem, oz. ko imamo čas drug za drugega...A ne?
Shoo - dej ti  mal namesto mene bedi, ker jaz bi z veseljem spala, pa mi ne dajo.... Kaj, a ti bi se kr za cr odločla, al kaj? Je pa po moje tak, da v vsaki porodnišnici je podobno - važno je , kakega strokovnjaka imaš zraven. Če v Ce dobiš kakega dr. (no, kak se že piše... - moški, črn, luštkan in strašno pozoren in zavzet za vsako posebej )- Kotnik, mislim, da.... se nimaš kej bat. Druge pa niti ne poznam, ker sem drugič kr sama s pomočjo super babice rodila... Sam postlco je pregledala ona visoka dohtarca. Tudi vredu če mene vprašaš...
Mater ko nakladam - grem raj spat, da me kr tule ne zmanjka!
Lepo lahko nočko vsem skup oz. verjetno kr lepo jutro, ko boste tole brale.. Shoo a ne moreš spat? Snorči, a si že vstala? No jaz sem sam delala...







_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 5:29:45   
snorlax
Ja, Naty-Taja, tukaj sem!user posted image 3 ure in pol za tem, ko greš ti spat, jaz vstanem.user posted image

Shoo, tudi jaz sem imela nosečniške nespečnosti. Samo se nisem sekirala, ker sem bila v bolniški, tavečji pa že star 12 let, tako da sem imela podnevi mir in sem lahko podnevi dremala in spala, kolikor me je bila volja. Oh, kje so tisti cajti!user posted image

Pikecpokec, upam, da ti bo dete dolgo spalo in uživaj v "samskem" dnevu.user posted image

Oh, Janči. Se mi kar smiliš. Zgleda, da tole ni tako simpl operacija, al kaj? Upam, da te čimprej neha bolet. user posted image Kako pa je učka? Še imaš črno? user posted image

Glede avtosedeža. Mi imamo tamalčka še kar v AS, v katerem je od približno 8 mesecev starosti. Je sicer neke ****ž znamke in je do 18 kg. Mali ima 16,5 kg, tako da bo še nekaj časa not, čeprav se mi zdi, da že gre komaj noter. Moj pa ima v avtu jahača, ampak je čisto nepraktičen, ker če tamali zaspi v avtu, zleze v dve gubi in je čisto neudoben. Ali imajo avtosedeže tudi naprej od 18 kg. Mislim take z naklonom in vse, kar ima manjši AS, ali so samo jahači z naslonjalom ali brez? user posted image

Skuštrana, zgleda, da zdaj k nam prihaja tisto slabo vreme, ki je bilo zadnjič pri vas. user posted image Mislim, da boste sedaj vi bolj na toplem. Pri nas napovedujejo danes sneg do nižin.user posted image Ko sem se zbudila, je tako scalo, da sem morala it ven gledat, kaj to tako ropoče. Nisem vedela, ali tako močno dežuje, ali veter tako piha al kaj je to. Gor v spalnicah se še pa bolj sliši, ker smo čisto pod streho.

Moram še malo o sebi povedat. Kile stojijo.user posted image user posted image user posted image Že en teden se spet ne pramakne nikamor. Prvi mesec je šlo 10 kg dol, ne da bi z mezincem mignila. Drugi mesec 6 kg, sicer manj, a sem bila zadovoljna. Ta mesec pa zgleda, da se bo čisto ustavilo. Bo treba začet orenk migat. Če bo šlo takole počasi, bom pa res čez enih 5 al pa 10 let  na cilju.

Pa še malo se moram pohvalit, kako imamo fajnga šefa. Smo ga prosile, če nas izjemoma spusti v petek ven, da gremo na eno mal boljšo malico (ne smem delat reklame za hotel nasproti AP v CE  user posted image user posted image user posted image user posted image ) in je dovolil. Res je super šef!user posted image Tudi drugače je ful razumevajoč in prijazen. Samo delo mora biti narejeno tako kot je treba, pa je OK.

No, zdaj sem pa naklofala celo stran. Moram it tamalčka zbezat s postelje, pa v službo!

Pogrešam Ropotuljico, Smrčko, Skabi....Kje ste?

Čavči!user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 8:26:30   
Skabi
Jutro!

Jaz sem tu, komaj živa. Hormoni me tako razganjajo, da še tu ne upam preveč pisat, da ne bi katere nadrla za čist brezveze. Ker zadnje čase še sam to delam. Normalne komunikacije pri meni ni več. Al kričim al pa jočem.  Doma se me kar izogibajo, pa jih potem nadiram, zakaj se noben z menoj ne pogovarja. Za povrh pa so še včeraj nepričakovano hitro prišli delat mansardo (SNorči, povej tvojemu, da bo drugač odslužil user posted image ), moj mož pa cele dneve na brezveznem seminarju.  In se moram vse jaz dogovarjat, pa organizirat, pa še mama prav zdajle sitnari, da jim je treba čaj kuhat, pa amlico dajat, čeprav so natančno povedali, da nočejo nič.  Za popi...user posted image user posted image
Otroka sta tečna,  za vsako figo se nekaj cmerita, tamali se je v nedeljo dvakrat pokakal v hlače, kar ni naredil že vsaj leto in pol.  Zvečer sem odkrila, zakaj - pojedel je eno odvajalno čokoladico, ki sem jo jaz imela za vsak slučaj shranjeno na napačnem mestu. Pa še oba imata vnete oči in jima komaj tiste kapljice not lifram.
spati sploh ne morem, ponoči me vse boli, čez dan nimam časa in nobenega miru.

Marjana, dobrodošla nazaj!

Snorči, naš Gašper je že od decembra v jahaču z naslonom, zato, ekr je bil un sedež premajhen zanj. Ti jahači z naslonom nudijo kar dosti opore, tudi če zaspi, jaz mu zraven glavice zatlačim še kako coto, da ne opleta sem in tja.  Malenkost se ga da tudi v bolj ležeč položaj potegnit.

Jančika, še fejst boli?

Lepo se mejte, zgleda, da se bom morala iti sankatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 10:21:52   
Bonnie_RR
Hellou, čvekice!user posted image

Sem se komaj prebila skozi vse poste...user posted image

En teden smučanja (no, smučala sem bolj malo, sva s tamalim počela bolj druge stvari...user posted image ) je prav pasalo.user posted image
No, je pa tamali danes doma, ker je včeraj zvečer nekaj zakuhal (na 38,7), pa iz nosa mu ful teče in pokašljuje. Upam, da ne bo kaj hujšega...user posted image

Vidim, da je kar nekaj tem odprtih...

Jančika... Vidim, da imaš kar probleme.user posted image Upam, da vseeno kmalu mine tole "štemanje" po glavi in se stvari kmalu znormalizirajo...user posted image

CR v Celju... Js sem imela napovedanega zaradi medenične vstave. En dan prej sem prišla noter, dobila sem še kosilo, potem pa nič več za jest. Pila sem lahko do polnoči. CR sem imela predviden zjutraj, zvečer in zjutraj sem se morala stuširat še z nekim dezinfekcijskim šamponom.
Ko sem se preoblekla  tisto posebno haljo, so me odpeljali v operacijsko. Tam se je vse dogajalo ful hitro, meni je postalo malo slabo (od strahu verjetno), kmalu se itak nisem več nič zavedala...
Rodila sem ob 9.20, iz narkoze sem se zbudila ob 10.30 na intenzivni. Čez par minut so mi prinesli tamalega, da sva se spoznala in 1. podojila. Potem so ga odpeljali, js pa sem bila še dobre 3 ure tam, potem pa so me preselili na oddelek. Tam sem lahko imela tamalega skoz zraven, na željo so ga odpeljali. Ker ne smeš sam dvigovat otroka, mi je vsakič kakšna sestra prišla pomagat. Po CR naj bi bila vsaka porodnica noter 7 dni, izjemoma kakšno spustijo domov po 5 dneh. Meni so šive pobrali ven 5. dan, hitro sem okrevala, pa me vseeno niso spustili hitro domov. No, na koncu se je izkazalo to za pametno, saj sem 5. dan proti večeru dobila čez 40 vročine z mrzlico, po preiskavah so ugotovili mastitis... No, zapleti kasneje pa tako niso povezani s CR... Domov sva šla 16. dan.

vreme... Skabi, res se bomo lahko kmalu sankali!user posted image

user posted image MarjanaR, čestitke za malo štručko Nušo! user posted image


Eh, sem še nekaj napisala o avtosedežu pa HuAniti o hiši, pa mi je mali zraven malo pritiskal na tipke in ta del zbrisal, zato bom kar tu zaključila... Je tečen ko user posted image , sej ne vem, kako bova preživela današnji dan. Verjetno bom js na koncu z živci...user posted image user posted image user posted image


No, se kaj beremo...

Lp

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 4.3.2008 10:23:44 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 11:57:05   
smrček
user posted image  Tak sem lepo napisala, pol me je pa ven vrglouser posted image
Skratka o AS: otrok je dovolj velik za večji sedež, ko njegova mlajša sestrica preraste jajčkouser posted image  No, tak je pri nas. Sem pa včeraj "zaslišala" I kako mali sedi v tavelikem zicu, pa pravi da čist OK in da mu pas poteka lepo preko ramena, kar je pogoj in bog ne daj preko vratu. Nabavli smo pa tale zic:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176393
opora za glavo se spusti čist dol do hrbtnega dela, tako da je v resnici videt dost manjši.

Snorlaxuser posted image  za igubljene kile in zdrži do željenega cijla.
Ja, saj vem: lahk je men tole napisat, ko doma ležim in se redim ko user posted image
Danes me je klicala iz zdravstvenega doma, da mi je zadnjič pozabila dat pildek za laboratorij za tisti sladkorni test. Očitno sem se premal zredilauser posted image  a ne?

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 12:14:46   
žanek
Ojla!

Uh vas sploh ne dohajam, preberem že, ko je pa treba kej napisat me pa že Nika rabi (beri joško) user posted image .

Teta beta, moje sožalje.

Smrček držim pesti da bo vse vredu user posted image . Pazi se!

HuAnita držim pesti, da ti uspe glede službe.

MarjanaR dobrodošla nazaj. Si pa hitra in pridna, jaz še zdej nisem prišla do trgovin user posted image

Jančika držim pesti da tole čimprej mine user posted image .
Snorlax user posted image za izgubljene kilograme, si pridna.

Ste že pripravljene na novo srečanje pri meni čvekice? Jaz sem ža tako potrebna družbe user posted image .

Lep zasneženi dan.

< Sporočilo je popravil žanek -- 4.3.2008 12:16:24 >

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 13:31:43   
jerebica
Ojla vsem,

MarjaniR sem dolžna še čestitkeuser posted image user posted image user posted image za malo Nušo.
Huanita držim pesti za novo službo,
Jančika s tabo sem ves čas v mislih, ker sem kr svojo operacijo ponovno podoživela, tako da te razumem kako ti je,
Smrčka ti se lepo čuvi, da bova takrat junija/ julija skupaj v porodnišnici lahk druga drugi mal jamrale.
Snorlax na tvoje izgubljene kilograme smo pa verjetno vse ponosne, ker nam lepo kažeš ,da se da če se le hoče, tako da je upanje tudi za nas, ki sedaj pridno nabiramo kile, po porodu bo pa tereba marskej narest.
Vse ostale  lp

Jaz sem bla pa včeri na morfologiji, pa so mi rekli da bomo dobili še enega fanta, sem full veselauser posted image in komi čakam.
Danes sem pa mal doma, in sem ugotovila, da je najbrž boljš da še nekaj časa hodim v službo, ker sicer sem kar naprej na sprehodu do hladilnikauser posted image


(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




Folna kislina
Michonne RR

Ali ste med nosečnostjo jemale folno kislino?

Da (75%)

Ne (13%)

Občasno (12%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!