|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 9:26:38   
Ropotuljica
js sem tud pravkar malega v postlco zabrisala. par dni ga že tk serje, da se mi bo strgalo. vsakič, ko ga je treba uspavat, traja minimalno pol ure, ob tem sem vztrajno dere in zvija, da ga komaj držim. zjutraj mi je skoraj iz rok padel. zvečer sva ga začela dajat spat po 20. uri, pa se je danes vseeno zbudil malo po 4. uri in se potem vztrajno drl skoraj do 6h, ko sem cela živčna vstala in ga nesla v kuhinjo. še ko sem prižgala luč, je kr mižal in se drl - sploh ni opazil, da ni več v postli .... seveda je bil že malo po 7. uri zaspan, ampak danes sem morala jaz peljat špelo v vrtec in ga nisem mogla dat takrat spat. ko sva prišla iz vrtca, sem ga probala uspavat - zaspal je kmalu, ampak ko sem ga odločila v posteljico, se je zbudil in potem se je začela 45-minutna bitka. no, po tistem sem ga vrgla v posteljico, mu prižgala vrtiljak in odvihrala iz sobe. zdaj sem tu, vsa živčna, razp....jena, zaspana (spim 0 ur na noč) .... najrajš bi se šla obesit. in zdej mi ga je M uspaval v dnevni, da lahko samo v luft gledam .... mater mu!

sori, ampak morala sem se izpraznit ...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 9:40:01   
skuštrana
Ha, ha, Ropotuljica, paše to praznjenje, a neuser posted image
No, saj zato pa smo tuuser posted image ..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 9:50:11   
pikecpokec
Očitno smo dans vse razpuser posted image ! Moj predragi možek ma VSAK dan uro naštimano ob 5h zjutri, ni važn al ma službo ob 7h al pa ob 11h (no, razn ob vikendih)! Ampak ko začne mobitel piskat, ga on ugasne (šele po fuuul dolgem piskanju, tko da ga ponavad kr jst ugasnem), se obrne okol in spi naprej. Zakaj ma potem že ob petih naštiman, če NIKOL ne vstane?!?! Tko da včasih glihkomi pravočasno za službo vstane. Enkrat bo zaspal user posted image .
V glavnem, dans je ta preuser posted image user posted image od mobitela pisku celo večnost, tko da sm se najprej jst zbudila, ga ugasnla, čez pet minut je pa že Gal začel galamit po postlci! Moj dragi pa seveda SPAL! user posted image
Tko da smo že od 5h pokonc, ker ni blo šans da bi Gal zaspal nazaj. Dem, sm jezna! Enkrat mu bom ta mobitel v glavo zabrisala!
user posted image user posted image user posted image user posted image

Tko da jst že od šestih zjutri eno neverjetno zanimivo user posted image angleško knjigo za diplomo berem user posted image . Vsaj neki koristi od tega butastega mobitela. Grrrr


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 10:16:50   
HuAnita
Natika, midva sva aro za tako hiško plačala pred 9m, zdaj pa sva šla v njihov vzorčni center, da smo dorekli vse, kar dobiva poleg sten zraven - barvo fasade, kritine, okna, vrata, stopnice... Tako da nisva šla gledat vzorčnih hiš na splošno, ampak sva šla urejat vse za našo, hkrati pa sva šla skozi kraj, kjer je 80 % hiš od te firme, pa sva slučajno 'našla' najino. Take hiše se graijo tudi pri nas, vlada, in je ne bi šla gledat v Nemčijo. Modele ti lahko pokažem v katalogu, piši mi na ZS...  Aja, je pa to samo oblika hiše, barve bodo pri nas druge, potem je tudi hiša drugačna, pa malo manj strmo streho imava, se mi zdi....

Aja, pa če katera rabi - imam 5 ornk debelih (kot Ikeeini) katalogov kopalniške opreme, zaznoret dobre, če katereo zanima, da bi pogledala, če kaj urejate...

Ropotuljica - ne štekam, da nič ne spiš - od 20.00 do 4.00 se meni zdi sanjskouser posted image user posted image   Zakaj ne zaspiš z njim? Jaz tako naredim. oz. me kar zmanjka, pa se vsaj malo naspim, malemu pa paše, ko se tišči k meni.... Če pa ga odlagam v njegovo postelji, pa obvezno  jok na 4 ure - vsaj..... user posted image user posted image user posted image
Ampak ti povem, da bomo te čase še nekoč pogrešale.... bojdauser posted image

snorči - če se da, bi se ti kmalu enkrat oglasili, pa malo pošpijunirali hiško, da zmaknemo kako idejo in rečemo kakšno o urejanju....

pikecpokec - to naš ati tudi dela, s tem, da jaz sem se itak navajena non-stop zbujati, najbolj pa me razp%$%&&%&, ker s tem zbudi deco????!!! Pol sta pa ves dan tečna/neprespana.....

Janeja - bomo skupaj pri Arniki naročili - si razdelimo poštino - 5 eur? Vsaka pol.... Boš ti naročila ali jaz?


Kje ste pa ta nove? Prezaposlene?

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 10:20:21   
HuAnita
Jančiko tudi pogrešam, še nisi pri sebi?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 11:13:12   
Ropotuljica
Ropotuljica - ne štekam, da nič ne spiš - od 20.00 do 4.00 se meni zdi sanjsko Zakaj ne zaspiš z njim? Jaz tako naredim. oz. me kar zmanjka, pa se vsaj malo naspim, malemu pa paše, ko se tišči k meni.... Če pa ga odlagam v njegovo postelji, pa obvezno jok na 4 ure - vsaj.....
Ampak ti povem, da bomo te čase še ne


HuAnita, toliko spi tamali, jaz pa sem šla spat ob 23h (ne morem it tk zgodaj spat, sem nočni tip, mora bit res izredno stanje, da zaspim pred 11h - še to je blo včasih hitro user posted image ). Pa tud ni spal celo noč, oba sta se nekaj zbujala. Da bi pa spal zraven mene v postli, pa še tolk ne bi spala, kot sem. Se ne smem niti premaknit ...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 11:44:45   
smrček
Ojla punce.
Ali katera rabi toplih dozo spanja? jst ji ga z veseljem šenkam, ali pa ji ga prštimam po naročiluuser posted image .
No ja saj ni glih smešn, ker sem jaz na prisilni bolniški in moram doma LEŽAT - še zmešal se mi bo. Par dni nazaj sem bila na morfologiji in mi grozi prezgodnje odpiranje mat. ustja, zaenkrat zgleda to v obliki črke V razporek cca slab centimeteruser posted image  O moj Bog, jst sem pa 22t in 1/7, zato sedaj doma počivam in počivamuser posted image .

Jančika in Marjana, hitro si naberita novih moči in javita se kaj, ker vaju  že zeloo pogrešamo in da slišimo pooperativno in poporodno zgodbo.

Takle moje hitro javljanje, sedaj grem pa nazaj ležat in gledat razpravo iz državnega zbora o novem zakonu o vrtcih.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 12:29:36   
Jančika_
Ojej, Smrčka, tole pa ni fajnuser posted image ! Držim pesti, da bo vse vredu. Drži se!

Jaz sem še čisto uvela, kr neki me boli, pa vse mam zabito...eh. Bo že.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 13:30:54   
Janeja
Pri nas smo pa danes po dolgem času spali celooo noč. No Lea je spala od 20.30 do 7h, jaz pa od 23h do 7h (sama sem si kriva user posted image ). In to zato, ker je naša velika punca prvič prespala v otroški sobi na spodnjem pogradu, veliki bratec Jan pa nad njo. Sta spala kot hrčka, midva sva se pa cel dan psihično pripravljala kako bova letala tja celo noč. Bravo za našo Leo (3x trkam), upam, da bo zdaj vsako noč tako. In zdajle spet spi v svoji veliki postelji, obdana z miljon pliški, da se ne zgubi noter. Mater je ponosna sama nase, jaz pa tudi. user posted image

HuAnita, si bom jaz kar en teren proti Škofji Loki za 10.marec planirala, pa bomo pri poštnini prišparale. Skuštrana, a tebi tudi vzamem ali si si zdaj nabavla kaj drugega?

Smrček, ne se igrat. Upam, da res strogo počivaš! Saj poznaš mojo zgodbo - ti ne privoščim nič podobnega. Verjemi mi, da je lažje zdaj strogo ležat, kot pa potem ob inkubatorju nemočno sedet in čakat kaj bo. Naj si možek vzame fraj in skrbi zate in mala dva... Držim pesti, da se ti odpiranje ustavi - samo pridna bodo. OK?!

Pikecpokec, jaz mojga dobesedno izselim iz spalnice, da bi me vsako jutro ob 5h zbudil njegov mobitel! Pa kaj ga ne znaš ugasnit - ne mislim pol ko že piska ampak prej, da sploh nebi začel?

Ropotuljica, zakaj ga pa še zvečer ati ne uspava, če mu tako lepo uspe?  Saj bi ti rekla, da bo boljše, ampak vem, da me boš zdaj u ta zadnjo sunla. Ampak bo res veš ....  user posted image



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 14:01:16   
Ropotuljica
O boga Smrčka, upam, da ti bojo kamlu dovolili vstat. Če ne pa res ubogaj Janejo!
Lej, če kdaj I. ne bo mogel pravočasno po Gašperja v vrtec, me ti kar pokliči, ga bom jaz vzela ven, pa se bomo malo na igrišču pred vrtcem zamotili - mi smo itak vsako popoldne kar zunaj.

Janeja, zvečer uspavanje ni problem. V bistvu sva mu - odkar plazi - nazaj uvedla poznopopoldansko spanje (tam okoli pol šestih), zato da gre zvečer malo kasneje spat. Ker sicer bi vstajal še kako uro prej user posted image Jaz res ne vem, čigav je ta otrok - midva sva ja oba taka hrčka ... Sicer pa ponavadi ne prakticiramo tega, da ga  uspava ati, ker se mu mali ponavadi zbudi, ko ga da s kolen. Ne veva, v čem je fora, ker pri meni tega ne dela. Eh, je pač tip (tamalega mislim), kaj češ ...

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 28.2.2008 14:04:04 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 19:09:45   
snorlax
Uf, ste naklofale za en dan!user posted image user posted image user posted image

Smrčka, lubi bog! Lepo te prosim, pazi nase in na malo pikico. Počivaj in se pusti pedinat, kolikor se da. Na pomoč pokliči vse razpoložljive sile. Če ti lahko kaj spotoma pomagam ali uredim, pokliči, saj veš, da grem mimo tebe. Prosim, pazi se! user posted image

HuAnita, vesela bom vašega obiska! Samo povej mi prej, da bomo doma. Nam je najlažje kakšno nedeljo, samo ne vem, če vam paše. Med tednom smo fraj šele po peti uri.

To pa ne pomeni, da tudi katera druga ne sme prit. Dobrodošle ste vse. Saj lahko tudi naslednje srečanje naredimo pri nas, če si boste upale prit v naše konce.

Marjana, ne vem, če imaš čas brat ali ne, v glavnem javi se kaj, ko boš lahko.

Spanje otrok. Da vam malo pokvarim povprečje - mi za spremembo že dva dni spimo celo noč. No, zdaj sem se pohvalila in sigurno ga bomo danes biksali celo noč. user posted image Drugače me pa kar tolaži vaše jamranje, ker sem mislila, da samo moj froc ne prespi noči v enem kosu.user posted image

Mobitel. Ja, pri nas je problem rešen, ker smo atija začasno izselili iz sobe zaradi smrčanja in mobitela. user posted image Smrčanje je prebujalo mene, mobi pa tamalčka.

Mirno noč vam želim, pridne otroke, veliko spanja, lepe sanje in jutri lep dan. user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 20:06:39   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Midva sva bila včeri na maturantskem plesu (od mojga bratranc ga je imela, pa sva bila povabljena).

Šele zdajle sem orenk prebrala vse za nazaj - a veš, da je bil Joe prav na tem maturancu, kot profesor seveda. Sej veš, baba je v bolnici, stari pa otroke k babici in na žur. Bemtiuser posted image .

Jao, pupe, sej vem, da sam jamram, ampak jaz se počutim tako za en drekuser posted image . Pa se ful šparam, ampak ležim pa tudi ne. In se kuj pozna.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 21:53:57   
skuštrana
Oh, smrčka,to pa ni fajn slišatuser posted image user posted image Pazi nase in na malegauser posted image Počivaj.

Jančika, ti pa tudiuser posted image

Pikecpokec, jaz bi tudi vrgla skozi okno mobitel in možauser posted image

Nič, grem zdej spat...Vam jutri kaj več napišemuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.2.2008 22:50:58   
Skabi
Joj, ste pa res nastradale.  Pazite se, smrčka, ti pa sploh poslušaj dohtarje - zdaj ti nič drugega ne sme biti pomembno.

Pikecpokec, moj ima natanko isto navado z mobitelom prebujat vse, razen sebe user posted image  Jaz ga zdaj kar urenk brcnem, da ga gre ugasnti, potem ap azspi nazaj, jaz pa sem čist živčna zraven, ekr se bojim, da bo zamudil službo.

Jaz sem tud bila na maturancu - ampak ne na bivši šoli, tak da se nismo srečali. Sem mislila, da bom edina nosečka, pa smo bile kar  tri na kupu - ena lepša od druge user posted image

Aja, nisem še obupala nad obljubljenimi obiski :)  samo ta teden nimam časa, bajto tak hitro rihtamo, da komaj uspem sproti komandirat dedce user posted image

Nič nimam za pojamrat, tak da grem kar spat.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 2:07:11   
Naty*Taja
Oj, ROpotuljica ti se kr zlajI tule! Jaz te tako zelo razumem....user posted image . Ne resno, a bo kdaj konec tega uspavanja? Zgleda pa, da je tak luft, da ga vsi serjejo. Jao, jao....
Pikecpokec jaz bi v tvojem položaju rekla smotan ded in ne mobitel!user posted image Ja, no, a ni smotan tist, ki ga naštima. jaz tudi pizdim, če mi kterga od malih zbudi s to budilko od telefona!Ni mi pa jasno v čem je point, da se zbujaš na 10 minut, da vstaneš ćez dve uri in več? Tudi moj je imel včasih ta sistem! Pa sem ga prevzgojila. Ko je treba vstat, naj ti zazvoni, te vrže v luft in basta! Ne pa da zbudiš še vse okrog sebe zato, da lahko ti še mal podremuckaš...svašta...
Huanitka, sej mi je blo čudn, da bi šla sam gledat, ja! A tako, torej. Kmalu boste uživali 300 na uro v novi hiški. Upam, da se tudi meni kmalu posveti bela luč v tej smeri...user posted image . Kaj to maš sam za kopalnice kataloge? Ker če je tudi vse ostalo not, pridem ponje.  Ravno iščem ideje za omaro v otroški, pa še kaj. Pa na netu je tak zoprn katalog gledat, ker tak počas odpira, da diplomiraš zraven. Dej mi kr tule povej za one hiške pa to, pa se bom drug teden enkrat k tebi prek ceste oglasla po službi na en kufe, če si za? Pa da vidmo, če mi bo kej všeč...

Smrčka!!! Sem ti rekla, da počivaj in ne dviguj tavečjih... Ne, resno, dej se pazi no. Pa maladva sta res težka in glede na to, da je to tvoja tretja nosečnost na hitro en za drugim je verjetno še večje sranje, kar se tiče razmiganosti zadev tam spodaj. Jaz vidim zdej, da sem šele po letu in pol spet približno taka, kot pred Marcelom. Ma ja, telo kr rabi, da si opomore.
Janeja, bravo za Leo! user posted image

Ja, ja Snorči, pa kaj še - ma ja otroc že pri par tednih spijo po cele noči in to... Lari fari. Mi gre tak na živce, ko katera reče, da njen otrok pa pridno spi celo noč... Ja, to bi zame bilo od recimo 20:00 do vsaj 7:00 (če res rabijo več kot 12 ur, al kak že - kdo si je to sploh zmislu? našadva povprečno na dan spita največ 10-11 ur in to oba user posted image s popoldanskim spanjem vred in s parimi prekinitvami vmes...)
Janči, sej bo kmal mim. Malo še, pa sploh ne boš vedla, da so ti kaj rovarili tam po nosu... do takrat pa kar jamraj tule gor, nas to čist nič ne boli, a ne punce! user posted image

Oj Skabi še tebi en nočni pozdravček, pa vsem ostalim tudi seveda, zdej pa grem spat (sej je že čas, a ne?) Ma, me je dragi razp...danes, pa se mi sploh ne spi! Sem do zdejle za šiht delala zdej pa se z vami menim in pišem tele ceremonije, ki se vam jih itak ne bo dal brat! Pa kaj, me pa preskočte....
user posted image                   user posted image
            


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 4:51:29   
snorlax
Evo, Naty-Taja, meni se je ljubilo brat!user posted image

Jaz se ponavadi vstajam ob 4.00, danes pa sem se imela namen pozneje, ker sem fraj. Pa me je mali zbrcal na rob postelje, tako da sem se zbudila točno ob 4.00! Kot za v službo!user posted image Zgleda, da ima mali do 4.00 zjutraj dovolj moje družbe, potem je pa navajen še malo spat sam. Jaz imam pa drugo težavo kot vaši moški, ki si zjutraj podaljšujejo spanje. Ko se enkrat zbudim, je fertik s spanjem, pa če je to ob 2.00, 3.00 ali ob 5.00 zjutraj.user posted image No, in tako sem zdaj tukaj.user posted image user posted image user posted image

Danes sem mislila it z mojim na furo, da vidim po dolgem času morje, pa sem si premislila, ker je menda dol slabo vreme, pa še mama nima časa pazit tamalčka. Tako grem na čvek z eno kolegico, s katero se nisva videle že ene tri mesece in se imava veliko za zmenit.user posted image Verjetno bom imela več od tega kot od 400 km vožnje v kombiju.user posted image

Tudi jaz komaj čakam veliko noč. Sploh zato, ker sem ugotovila, da lahko jem vse, razen potice - šunko, hren in jajčka. user posted image

Nič, zajtrk sem pojedla, zdaj pa grem probat še kako kitico oddremat do pol sedmih. Če bo šlo.

Lep dan vsem!user posted image






_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 9:05:16   
pikecpokec
Hahaha! Včeri sem mela en napad popiuser posted image sa in sem mojmu rekla da ga mam dost s tem mobitelom itd itd... V glavnem, dans je mel mobitel naštiman ob 6h, je enkrat zapiskal, ga je ugasnil in vstal user posted image . Sej ne vem, komu ploskam: al njemu ko mu je uspelo vstat, al sebi ker sm končno nardila konc temu jutranjemu brezveze-bujenju user posted image .
Glavno je da pali user posted image




_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 9:36:19   
HuAnita
Natika - imava samo za kopalniško opremo, žal, ker je to imela še od lanskega leta tista Nemka, sem prav vprašala za dnevno sobo, pa ni imela nič 'starega', saj veš, za nas balkance so lansko modeli še orto moderniuser posted image user posted image user posted image

Toliko imam.
Hiše: http://www.luxhaus.si/index2.php, upam, da ti bo opdprlo, ropotuljici ni...


pikecpokec - tako se dela.... user posted image

Jančika in smrčka - počivajta, prosim. Smrčka, tudi jaz lahko kako popoldne popazim na Gašperja in Anjo, samo če ju nekako do nas spravite - bi prišla ponju, ampak toliko avtosedežev v mojo Ibi ne greuser posted image  Enako MarjanaR in jančikaRR  -   če kdaj rabita, pred blikom je ravno toliko trave in igral, da se zamotijo kaki 2 uri, pa da jih imam vse lahko 'na broju'.....

Skabi - tebe kopalnice ne zanimajo? user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 13:13:24   
Naja30
Da se še jaz malo javim po dolgem času. Sem imela občutek, da itak nimam kaj pametnega povedat kot o svoji sladkorni in niti nisem imela volje pisat. No danes pa sem zelo dobre volje, ker sem na pregledu pri G spet vidla svojo malo pikico in je vse ok.

Grem še malo brat za nazaj user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 13:44:22   
skuštrana
Punce, midva z Arsenom sva imela pa danes foto sesion in intervju za časopis user posted image Kot članica Rodeuser posted image

No, vam pokažem ko pridem, baje bo izšlo na 2 stranehuser posted image in samo upam da ne bodo intervju čist okol obrnili..Huanita, ti veš kaki so novinarjiuser posted image

Naja3, smo te pogrešaliuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 14:27:54   
Janeja
Lea je tudi drugo noč prespala v kosu v svoji veliki postelji. user posted image   Končno imava s P. spet spalnico samo zase. user posted image

Je bila pa naša mala afna tudi v časopisu Utrip. Je dal tast slikco Lee in psa Arisa za na reklamo od pasjega kluba. user posted image Lea se je ravno tisto popoldne nekaj afnala in si en 10 let star klobuk na glavo dala in se slikala. Včeraj, ko je videla slikco me je pa vprašala, kdo jo je tako oblekel. user posted image



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 17:42:00   
shooo
ojla,
spet ste se razčvekale!

bom probala biti čim bolj hitra. imama toliko časa kolikor traja da neža sprazni kakav...

smrček, ni heca, kar ležati.upam da se vse dobro izteče.

Janči KOMA FOTKE.pa še vnetje sinusov po vrhu. mislim? zakaj si že šla na ORL???upam da ti gre na boljše.

huanita. lepo hišo dobite.bo placa še za enih paruser posted image .user posted image user posted image user posted image

JANEJA user posted image user posted image user posted image BRAVO ZA SPANJE. koliko se spomnim nazaj še ni bilo noči da se ne bi vsaj 1x vstala in šla k neži. tudi ko je še spala pri naju se je prebujala. dva, tri vstajnja sploh ne štejem.zadnjič me je od 11 do 02 šetala sem in tja. potem joj je M popokal in prinesel v splanico.

SKUŠTRANA v katerem časopisu bo intervju?


lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.2.2008 21:31:49   
Naty*Taja
Aha, Huanita, Luxhaus mate. Sej to sem pa že gledala, sam nama se bolj dopadejo oni prvi tipi...Bauhaus...
Evo shoo - še ena v klubu.  A res nobena mamica ne spi do 3 leta al pa še dlje?
No grem zdej spat, ker sem včeraj bedela skor tako dolgo, ko je Snorči vstala.... pa mi mal manjka. BI pa zdejle vseen en čvek v živo....pa kaj , ko ni nikjer kandidatov! user posted image
Nočko.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.3.2008 8:11:10   
snorlax
Jutro!user posted image

Naja3, fajn, da je vse vredu!user posted image

Smrčka, kdaj imaš spet kontrolo?user posted image

Janeja, super za vaju dva.user posted image

Naty-Taja, upam, da si se naspala.user posted image

Vsem želim lep, čeprav malo bolj deževen dan.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.3.2008 8:50:49   
pikecpokec
Dan je idealen za sedenje pred računalnikom, žal pa ne za RR, ampak za diplomsko user posted image .

Tko da vsem ostalim želim lep dan. Tiste, ki morate počivat, počivajte!

Aja, včeri sva šla plačat pralni stroj (no, v bisvtu sva denar zanj dobila za poročno darilo, tko da sva se lahk malo ''preseravala'' in sva kupila Hooverja user posted image ). v četrtek ga dobimo!

Šla sem pa še malo po trgovinah, da bi si kupila kej za oblečt, pa NIČ! Vse mi je preveliko user posted image . Tko da - biti majhen in suh NI praktično. Kupila sem si pa ene balerinke pri Bati, tko da vsaj nekaj za potolažit. Aja, pa še tri čisto navadne majice s kratkimi rokavi v H&M. Vsaj majice so mi prav user posted image .

Pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




Zanositev po splavu
Anjuša

Ali ste imele po splavu(ne po spontanem splavu) v naslednji-ih nosečnosti težave?

Ne (84%)

Da, zelo hude (8%)

Da, vendar manjše (7%)


Število vseh glasov: 135

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!