|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 15:55:09   
skuštrana
Samo na hitrco

No, pri nas so trenutno črni dnevi - zadnjič je imel miro prometno, zdej je pa njegovo mamo kap (spet, že 5 tič) in je v bolnici in ni v redu user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 20:17:51   
Jančika_
Ojej, skuštranauser posted image . Držim pesti, da se tole srečno izide. A Miro je vredu?

Žanek, a vabiš, kuluser posted image . Kaj pravite na 15.3.? Spečem torto, če se nam rata dobituser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 20:59:04   
pikecpokec
Moj može pa zdle uživa na tekmi lige prvakov. Mi je prejle poslal SMS da je NORO! Itak da je noro, če se 89.000 podivjanih fuzbalskih frikov dere v en glas user posted image . Mogoče sploh ne bo hotu več domov pridit. Itak bomo pa vsaj še en tedn vsi poslušal VSE najmanjše podrobnosti o tekmi, štadionu, igralcih, navijačih, vzdušju..... user posted image
Pa nej ma veselje, sej mu prvoščim. Sam res ne razumem tega user posted image . Pa ipak, fajn se pa ma!


Ojoj, skuštrana, upam da bo z vsemi vse OK!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 21:20:07   
skuštrana
Jančika, Miro je ok, avto je razbil...Mama pa...nestabilno in lahko samo čakamo kaj bouser posted image

Punce, jaz nimam pojma kaj je naši Lizi..Non stop lula, ponoči jo nosim lulat po 5 kratuser posted image ..podnevi ima tudi kar vlažne hlačke, pa v vrtcu je začela lulat med pop spanjemuser posted image Pediatrinja na med over mi je rekla, da naj ji dam pregledat urin in kri, za krvni sladkor..Madona, menda ja nima sladkorneuser posted image Moram jutri z njo k pediatru, da mi da za lab, ker tole mi je res čudno...

Eh, jaz bi tud na čvek 15.3user posted image , ampak ne bo šlo..Pol enkrat aprila pa pridemuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 21:38:05   
Janeja
Skuštrana, držim pesti, da se tudi za tvojo taščo tako dobro izide kot se je pri moji. Vem pa, da je psihično tole kar hudo za vse vas. Drži se!
Pa seveda upam, da bo z Lizo vse OK. Kaj pa, če se je samo mal prehladila? Takrat je tud ponavadi kriza z lulanjem. user posted image

Jerebica, čestitke za še enega fanta v familiji. Zdaj boš pa blažena med svojimi tremi moškimi. user posted image







(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.3.2008 21:48:47   
skuštrana
Kaj pa, če se je samo mal prehladila? Takrat je tud ponavadi kriza z lulanjem.


Jaz tudi upam na toleuser posted image

Ja, jerebica, a pol pa ne bo Elizabeteuser posted image Škoda, no... Še en pobček, fajnuser posted image

Skabi, uf, tebe pa res hormoni dajejo..ubogi delavci, se mi kar smilijouser posted image

Shoo, kaj imaš še vedno malega budo v bušiju?user posted image Saj je še čas za obrnit se..Kaj pa zunanji obrat, si kaj razmišljala o tem?

Naty, itak da so tle nekatere stvari boljše, spet druge pa slabše...pač, tako je..ampak če pogledam v globalu je pa vsaj meni boljše tu, dom je tam kjer je morjeuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 4:51:20   
snorlax
Skuštrana, upam, da se tvoja taščica pozdravi.user posted image Upam, da je pri Lizi samo prehlad. A so ji kaj pogledali vodo? Kaj pa če je psiha? Mislim, da je šele zdaj prišlo vse za njo - selitev, novo okolje, pa atijeva nesreča, pa zdaj še stara mama?user posted image

Žanek!!! Lepo, da si se javila. Kako ste? user posted image

Janči, ne vem za tako dolgo naprej. Če mi uspe, pridem.user posted image

Skabi, ne sekiraj se. Jaz sem bila na koncu tako tečna, da sem šla sama sebi na živce. S. in L. sta gledala, da sta se me cel dan uspešno izogibala, ker če smo se samo videli, je že bil prepir za eno brezvezno malenkost. Jaz sem jima hvaležna, da sta takrat zdržala in da me nista nagnala od doma. Res je bilo hudo. Malo še zdrži, saj bo kmalu mimo. user posted image

Janeja, si se že kaj navadila na daljši delovnik? Zakaj pa nisi še podaljšala do 6. leta?

Vsem želim en lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 8:40:55   
Skabi
Hojla!

Jerebica, krasno, boš videla, kak fajn je imet več fantkov user posted image

SKuštrana, upam, da bo pri vas kmalu bolje.

Hormone že en dan in pol uspešno nadzorujem. Mi to vzame več moči kot vse ostalo skupaj.

Včeraj zvečer v kopalnici s tamalim:
"Mami, naj vidim, kako so ti zize zrasle."
In po temeljitem ogledu tamali izusti strokovno oceno: "Spuščajo se."


A s srečanjem v marcu resno mislite?

Lepo se imejte, drage punce!


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 11:28:30   
žanek
Ojla!

Ja s srečanjem v marcu mislim resno user posted image , ve samo datum povejte, kdaj vam odgovarja. Upam da vas vse vidim, nosečke s trebuhi, nove frizurce, izgubljene kilograme, nove čvekice .... vse kar sem zamudila user posted image .
Skuštrana aprila ko pa prideš se pa zopet vidimo, s smrčko imava razlog za fešto, a ne smrček user posted image .

Jerebica čestitke za fantka user posted image .

Skuštrana kako je z Lizo, vse ok?

Skabi tvoj tamali je pa faca user posted image .

Mi smo ok, Nika pridno raste in se redi user posted image , Žanek jo skoz carta in  lubčka user posted image (jaz sem se pa tolk sekirala kako jo bo sprejel). Tudi mami se pridno redi user posted image , ropotuljica si ti govorila, da ponoči ješ, se ti pridružujem user posted image user posted image .



< Sporočilo je popravil žanek -- 5.3.2008 11:33:24 >

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 19:44:56   
snorlax
Kok sem vam fauš, ker se lahko redite.user posted image user posted image user posted image

Jančika, moja mentorca! Daj me malo oklincaj, prosim. Meni volja malenkost popušča. Zadnje čase razmišljam samo o nekih stvareh, ki so meni prepovedane. Zaenkrat še samo razmišljam. Help!user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 5.3.2008 19:46:25 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 19:58:35   
Jančika_
Snorlax, kaj naj ti rečem - ful mislim na tebe in se mi je zdelo, da ti bo volja malo popustila, ker ti kile stojijo. To je čisto normalno, ampak daj pomisli, kako se boš počutila, če zdaj vržeš puško v koruzo. Dva meseca truda bi vrgla stran - mislim, da ni vredno! Dejmo, puncauser posted image user posted image user posted image !

Jaz sem pa danes bila na samoplačniškem UZ pregledu dojk, ker me je jeseni začela leva joška bolet in me še zdaj občasno. No, z joškami vse je OK, je pa dr. komentiral, da imam malo slabšo kvalitetouser posted image user posted image . U ti materuser posted image . No, gre za to, da imam zelo gosto žlezno tkivo in veliko malih cist, kar pa ima 1/3 do 1/2 vseh žensk. Smo pa me s "slabšo kvaliteto" user posted image bolj nagnjene h kakšnim spremembam, tako da mi je priporočal kontrolo čez eno leto.

Jutri grem pa bris dat, tudi samoplačniško. Pol se gremo še cepit proti klopnemu meningitisu, pol pa lahko kredit vzamemo za kruhuser posted image .

Pikecpokec, tvoj fuzbaler je že domauser posted image ?

Žanek, upam, da se bojo punce kaj javile za srečanje; res bi bilo fajn, da se čimprej spet kaj vidimo. Bom pa ne glede na to v kratkem prišla do tebe. Zaenkrat še ne upam vozit avta, ker me skoz boli glava in še ne morem nosit leč, ker mi iz podplute učke skoz ven teče. S špegli pa ne vidim dovolj dobrouser posted image .

Skuštrana, je kaj novega?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 20:12:44   
pikecpokec
Pikecpokec, tvoj fuzbaler je že doma ?


Jap. Že cel dan mam oblečen dres od Milana. Gal pa tud. Ga je dobil že lani, ko je dedi šel na tekmo user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 20:57:36   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Pikecpokec, tvoj fuzbaler je že doma ?





Mene še pa enkrat zanima, kje je dobil karte? tako privat ali je šel prek kake firme ipd.?  Ker Matej je ves zaslinjen.....user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 21:59:36   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Janeja, si se že kaj navadila na daljši delovnik? Zakaj pa nisi še podaljšala do 6. leta?



Ja seveda sem se, saj mi ne preostane drugega. user posted image   V službi sploh ni problema, imam dela čez glavo dost oziroma bolje rečeno preveč. Mal panike je edino doma, ker je od 17h pa do 20h, ko gresta mulčka spat, zlo malo časa v primerjavi s prejšnjim urnikom. In ker probam bit v teh treh urcah čim več s tamalčkoma, me kar nekaj stvari za nardit, počaka za zvečer user posted image . Ma saj bo, sploh ni panike.
Podaljšat do 6 leta mi pa šef ni hotel user posted image . Jaz sem že probala, sam z glavo skoz zid pa tud nisem hotla.

Snorlax, držim pesti in navijam zate. Zdrži in ne obupaj, saj se bodo kilce spet začele topit. Vztrajaj, ker bi bilo res škoda tega, kar si že dosegla. user posted image

Skuštrana, je že kaj novega? Kako je tašča? Pa Liza, že imaš kakšne izvide?

Žanek, super, da je Žan tako lepo sprejel sestrico. Mene je bilo tudi tega strah, ap je Jan tud super odreagiral. user posted image
Za čvek me pa seveda štejte zraven. user posted image

Jančika, ti zdaj vsaj veš kaj imaš, ostale pa pojma nimamo. Bo mogoče res treba kdaj na kak samoplačniški pregled. user posted image




(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 22:03:43   
HuAnita
Jutri grem pa bris dat, tudi samoplačniško.

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR



Pismo, meni se pa za malo zdi plačevat slikanje zob 15 eur, sicer pa čakaš 2 meseca v CE, če pa plačaš, pa kar naprej......
ne upam pomisliti, koliko stane odstranitev modrostnih zob,.,,,,,user posted image user posted image user posted image   Pismo, bom šlsa k tistemu fotrovemu znancu na HR, itak je pol cenejeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 22:16:59   
shooo

ojoj, SKUŠTRANA pri vas so pa res hudi dnevi. upam da se tašča pozdravi in da Lizini izvidi pokažejo samo prehlad.

MALI BUDA, se nekaj preobrača a se le še za vsako obrnil nazaj.user posted image
v soboto grem k stricu , mogoče se kar dogovorimo za zunanji obrat.(strah me je).in če bi ostal na riti se zemnim za cr.(tudi tega me je strah)
NATY-TAJA  jaz se ne bi kar odločila za cr.a se mi zdi druga možnost (vaginalni  v medenični) za bebača še bolj zacuknjena user posted image .sploh ker imam možnost da mi cr opravi stric , z epi blokom in neko tehniko kjer te ful malo zarežejo, ostalo tkivo pa "raztrgajo" ročno. rana se zaceli full hitro.
saj še sama ne vem prav.
strah me je tega kar piše BONNIE_RR da ti dete prinesejo vsakih toliko in sploh da je "nekje" dokler ne prideš k sebi.al kak že..kompliciram, paničarim....
in upam da se dete obrne in gre ven tak kak se spodobiuser posted image .

JEREBICA , tebi pa čestitke za  fantka!glede hrane pa : pridi k meni pogledat, se je že parket zlizal pred hadilnikom

NOGOMET: če pikapokec ne bi omenila spolh ne bi vedela da se kaj pomembenga dogaja.
jaz sem takoo srečna ker matija ne gleda nogometauser posted image . in košarke.in smučanja, tenisa, formule (to sploh ne štekam)...

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 22:30:17   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: shooo
jaz sem takoo srečna ker matija ne gleda nogometauser posted image . in košarke.in smučanja, tenisa, formule (to sploh ne štekam)...


E, to. Pol pa vstajajo ob treh zjutraj, da česa ne zamudijouser posted image , ko je zadeva na Japonskem. Joeja to tudi ne zanima (ampak ko pa kdo reče "fotoaparat", pol je pa user posted image user posted image user posted image ).

HuAnita, ne šparaj na napačnem koncu. Resno - kaj je sploh lahko bolj pomembno kot mi sami, kot naše zdravje in dobro počutje? Malo si zračunaj, koliko daš na mesec za avto, kos pločevine, koliko pa zase...user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.3.2008 23:18:26   
skuštrana
Pri nas nič novega...Po starem. Z Lizo greva pa jutri k pediatru, danes nama ni zneslo (bemti, ko je user posted image brez normalnega avta). Mirotova mama po starem..

Huanita, saj ti je pikecpokec napisala kje je dobil karteuser posted image Poglej malo bolj podrobnouser posted image In ja, zobe si pojdi na Hr popravit- za isto stvar plačaš pol manj..Preverjeno..pa lepotne operacije so tudi ceneje..Janči, če rabiš bolj kvalitetne joškeuser posted image

Snorči, drži se..ne meči puške v koruzouser posted image Res, mislim nate in držim pestiuser posted image

Shooo, kam boš pa to šla na carski..A v celje, kdo pa je tvoj stric.Sem baba radovednauser posted image Pa kako to misliš, da ročno raztrgajo..To pa še nisem čula..No, sicer o carskih nimam pojma, ker ga hb nisem rabilauser posted image

Zanek,lepo se imejte še naprej,aprila se pa vidimo..Madona, menda bo že avto popravljen do takratuser posted image Jaz sem tudi dežurna joška trenutno, zgleda da ima nek poskok v rasti, non stop jeuser posted image

No, moj sicer gled šport - košarko itak, ostalo pa samo pomebne tekme, ampak formule pa tudi ne preneseuser posted image Pa jaz je tudi ne kužim, sicer vem o njej le to, da je žena od Bernija, ki je lastnik formule1 Riječanka in da je opremila že pol Riječke bolnice kot donacija - pohvale za njouser posted image user posted image






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.3.2008 7:59:55   
darja33
Hojla punce!

Tud js sem iz cela in sem vas šele zdej zasledila??? Sem med letošnjimi aprilčicami, tak da sem že kot žoga in upam, da sem vam bom lahk kaj pridružla na čveku. Tu al pa na kofetku. Sem glih začela s porodniško oz. še z dopustom in mi je že mal dolgčas.Pogrešam čvekanje in kofetkanje. No, sej ko bo otrok tu, se ne bom več "pritoževala" nad dolgčasom, ne.
Sicer pa čakam pužico, pa ta prvi otrok je to. Tak da bom rabla kak nasvet izkušene (ampak neprezakomplicirane) mame.

Lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.3.2008 8:55:18   
Bonnie_RR
Jutro!user posted image

Js imam tamalega od torka doma, ker neki smrka, pa kašlja in malo ima povišano T. Se pa stvari že izboljšujejo, tako da upam, da bo tole kmalu mimo...

Skuštrana... Držim pesti, da bo s taščo vse ok.user posted image Pa, da z Lizo ni nič hujšega...user posted image

Shoo... Js sm bila tud na ZO (pri Pušenjaku), pa se zanj ne bi več odločila. V 4 poskusih ni uspelo, po porodu mi je pa moja G (ki mi je tud naredila CR) povedala, da se ni mogel obrnit zaradi pregrade - mi jo je ugotovila na 1. pregledu.  Pa precej je bilo neprijetno...
Drugače pa glede časa, ko prideš k sebi in dobiš otroka 1. v naročje... Nik je bil ta čas z atijem in se mi to ni zdelo nič groznega. Se pa kar večkrat spominjava vsega dogajanja in kako je bilo...user posted image
Glej, če bo CR, bo pač CR, nimaš kej. Čim manj negativno razmišljaj o tem, pa bo vse tako kot je treba...user posted image

Žanek... Super, da je Žan tako lepo sprejel sestrico.user posted image

snorlax... Ne obupat in se pustit premamit. Pred seboj imej svoj cilj in poskusi pregnati razmišljanja o mikavni hrani na stran... Zdaj si res že ful dosegla in bi bilo škoda, da bi vrgla puško v koruzo...

darja33... Dobrodošla! user posted image


Zdej me pa že Nik kliče...
Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.3.2008 10:50:35   
snorlax
Oj!

Na hitro se javim, preden grem h G. Ta moja zoprna M.user posted image mi še kar dela probleme in danes moram spet nujno na pregled. Od zadnjič ni stanje nič boljše in danes sem se odločila, da mi mora dat Mireno ven, če ne, si jo sama izpulim.user posted image user posted image user posted image

Edino, kar me je strah, da me bo poslala v bolnico na čiščenje, ker vse skupaj že predolgo traja. Strah me je pa narkoze. Imela sem jo samo enkrat in sem se komaj zbudila, pa vsa flekasta sem bila in zgleda, da sem na nekaj alergična. user posted image

Se javim, ko pridem nazaj.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.3.2008 12:43:22   
skuštrana
Snorči, srečnouser posted image jAVI SE, ko prideš nazaj..

Darja33, dobrodošla med nami čvekami..upam, da boš kaj čvekala, so vse novinke počasi kar poniknile - razen shooo, ona se nas ni ustrašlauser posted image

Jaz sem skenirala članek, ki je izšel danes, pa si poglejte manekena Arsena in mamao Lenkouser posted image Upam, da se bo videlo, drgač mi pa mail javite koga zanima pa dobite na mail... 



Pri nas pa snežiuser posted image user posted image Svašta, tole vreme...

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.3.2008 8:06:30 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.3.2008 12:44:29   
skuštrana
Uf, neki ni ok user posted image Jap, jaz pa tehnikauser posted image Jančika, popravi prosimuser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.3.2008 14:06:07   
Jančika_
Jaz ne morem tega popravit, sem pa javila moderatorki (vsak moderator ima pristojnosti samo na svojem forumu). Drugače pa lahko tekst popravljaš še nekaj minut po objavi; klikneš na Uredi, če bo še kdaj kaj takega.

Jaz sem tudi bila pri giniču in sem srečala našo Snorči. Zdaj se ji pa izguba teže že res fajn pozna in punca super zgledauser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.3.2008 20:06:43   
snorlax
Punce, jutri grem v bolnico. user posted image

G. mi je poskusila dobit Mireno ven, pa ni šlo, tako da grem jutri v bolnico, da mi jo dobijo ven pod narkozo, pa še sčistili me bodo.user posted image user posted image user posted image

Sam držte pesti, da se zbudim z narkoze.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




Kdaj so prenehale kolike ali napenjanje vašega dojenčka?
Itkica



do 3. meseca (63%)

v 4. mesecu (22%)

kasneje (15%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!