|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:32:16   
bt08
Flaška a na pripravah vam niso nič rekl tega?Nam je to župnik sam na pripravah reku in ko sva šla k našemu župniku sva mu takoj rekla,da je dal vse zraven,da takrat spišemo in izpolnimo,to je kao nekej na tak način kot popis očetovska,koker sem opazila.

Jaz bom pa mela okoli vratu marelčne perlice pa uhančke vrjetno tud perlice.Ena jih dela,pa sem rekal naj mi zrihta to do poletja.

Bejbe dans 4 mesece se pa omožim!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:34:26   
bt08
Nataši pri tvojem župniku,kjer se bosta poročila,vidva sam rečta da hočta pozakonit otroka,da ko bo rabil papirje nev em za svojo poroko al pa kr kol,jih bojo takoj najdl,ker drugače je člist nekej drugje.Mah zakompliciran je no.Vidva sam rečta da hočta pozakonit otroko in je to to.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:36:42   
fragola
marija jaz pa čez tri mesece in dva tedna in dva dni, ma zdej me je pa začelo malo zvivat v trebuhu!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:38:49   
bt08
A ne,jaz sem ravno včerej rekla mojmu,še mal pa bo poroka,pa ravno smo začeli načrtovat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj paš ibam dat mojmu sončku mal za papcat,da nav revež lačen po svet hodu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:41:05   
NATAŠI
flaška- meni osebno je pokončno ravni trakec bolj všeč (kot sem ti že včeraj napisala), sveča je čist ok .... pa naj se reži mal na račun tega user posted image , rožica - sem pa imela v mislih šopek (ko si prilepila nevesto z enim cvetom v roki) .. jaz pa imam rožico na zdaj tej novi obleki

fragola- a veš kje je leclerck v lj na rudniku? ker je to tisti konec ...

barbara- samo še štiri mesece user posted image  user posted image  kako čas beži ... opa fragola ti pa še prej user posted image

hvala barbara za ta podatek user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:43:52   
FLASK_A

NEVESTE 2008
user posted image
  
user posted image  
12.4.2008 
AnjaPH 
civilna poroka: Galerija Repanšek 
cerkvena poroka:cerkev sv. Janeza Krstnika, Trnovo
slavje: gostišče Repanšek
poročno potovanje:
user posted image

26.4.2008
Bubamaraa 
civilna poroka: Zdravilišče Laško ob 15.00
slavje: Gostišče KUM
poročno potovanje:
user posted image  
 
user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image
 
10.5.2008
srccek
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
24.5.2008
matejagm
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
31.5.2008
Lan
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
user posted image
7.6.2008 
fragola
civilna poroka: Štanjel
slavje: kmečki turizem Tabor
poročno potovanje:
user posted image  
 
14.6.2008
FLASK_A
civilna poroka: grad Otočec, na prostem, ob 16.00
cerkvena poroka: Kapitelj NM, ob 18.00
slavje: Mirna peč, kmečki turizem, od 19.30
poročno potovanje:
 
14.6.2008
bankc
civilna poroka: grad Tuštanj, ob 14.00
cerkvena poroka: cerkev Domžale ob 16.00
slavje: gostilna Pri Kovač
poročno potovanje:
user posted image  
 
18.6.2008
baguSka
civilna poroka: Carpe Diem na Krki
slavje:
poročno potovanje:

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču ob 16.00
cerkvena poroka: Predoslje ob 12.00
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora od 18.30
poročno potovanje:
21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  

28.6.2008
trinity22
civilna poroka: grad Tabor Laško
cerkvena poroka: Laško
slavje:
28.6.2008
sonček33
civilna poroka:
cerkvena poroka: Jamnik
slavje:
poročno potovanje:
28.6.2008
klavdyk
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
28.6.2008
anja24
civilna poroka: Zdravilišče Laško
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image

user posted image
5.7.2008
maya2
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image

user posted image  
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
2.8.2008 
ellie 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem ob 14.00
cerkvena poroka: Brdo
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Polhograjska graščina
cerkvena poroka:
slavje: gostilna Jezeršek
poročno potovanje:
 user posted image   
20.9.2008
moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
20.9.2008
lyra
civilna poroka: 
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  
 
user posted image
NEVESTE 2008
 


[/quote]

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:47:48   
FLASK_A
Evo sem dala seznam, zdej pa glejmo kdaj ima katerauser posted image user posted image user posted image Bomo kar omedlevat začele vse po vrstiuser posted image

Nataši, si se slikala brez rožce, sem mislila, da je nimaš. No, ti sam reci, naj ti jo malce na notranjo stran prišpikajo, da ti ne bo naredila bokov (če je preveč ob strani, širi boke). To mi je taktat u Krinolini rekla.
Ja, kot šopek bom imela pa samo eno rožco. Pa še to bo šel moj tisto jutro v cvetličarno iskat. Lepo, enostavno, men všečno in še poceniuser posted image user posted image

Barbara, ubogi revček malček, ga stradaš zato da si lahko na RRuser posted image Sej moj se tut nekaj oglašauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:53:40   
NATAŠI
mislim da bi morala biti na sliki rožica pripeta.. .saj ne vem, vem da sem se slikala na bolj čudnem mestu in ozadje ni čist ok ... ampak saj se bom šla čez dva meseca spet mal pokazat user posted image  ... in v kateri barvi boš imela rožico flaška... jaz na tvojem mestu bi dala bolj živo barvo (no bele in drap ne) da ne bo prebledo vse skupaj (moje mnenje)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:57:36   
fragola
Alora moram gledat ljubljana rudnik ?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: poroka 2008
21.2.2008 9:02:18   
FLASK_A
Bi imela kar lepo krem barvo. Šopek živih barv al pa roža v živi barvi bi zasenčila obleko, tako da bo tako najbolje. Je pa korzet tako zelo svetleč, da ne bo prišlo bledo. Bo pa zelo zelo enostavno.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: poroka 2008
21.2.2008 9:08:54   
NATAŠI
Fragola jap - ljubljana rudnik ... in to je to user posted image

flaška saj enostavne stvari so vedno lepe, ampak jaz bi imela vseeno v mogoče potem kakšni nežni barvi odtenek rožice

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: poroka 2008
21.2.2008 9:18:10   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

flaška saj enostavne stvari so vedno lepe, ampak jaz bi imela vseeno v mogoče potem kakšni nežni barvi odtenek rožice

jaz tudi misli, da bi blo bolje!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: poroka 2008
21.2.2008 9:40:08   
ellie
Uh...ste zgodnjeuser posted image


NATAŠI jap...ta oblekca je 100x boljša od prejšnjeuser posted image ...na tebi deluje dost bolj nežno. Super, da si se odločila za touser posted image

fragola poročnega kotična ni težko najdet...jaz sem ga takoj, pa sem tud iz drugega konca slouser posted image  Se iz glavne ceste tak zasveti, da skoraj ne moreš zgrešit. pa še za parkirat imajo fajn.


Punce ogromno (poročnih) verižic imajo v Avstriji v Steineckerju...ni kaj ni. Pa enake uhančke zraven.


Tak...jaz pa zdaj šibam pod tuš, pa v Avstrijo...

Lepo se imejte


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: poroka 2008
21.2.2008 9:45:09   
fragola
jaz bi šla tudi v Avstrijo malo pohajat, ma kaj k je tko dalečuser posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: poroka 2008
21.2.2008 9:55:27   
NATAŠI
ellie hvala user posted image  ... uživaj na izletu in se imej še za nas lepo

fragola pokonci glavo no... si vzameš frej in greš v avstrijo, a ni simpl user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: poroka 2008
21.2.2008 9:59:41   
fragola
simpl ku pasul je, ma samo zaradi verižice pa ne bom hodila v Avstrijo, antja bom dubila v Ljubljani ali pa v Italiji!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:08:37   
NATAŠI
flaška a veš da se na tvoj datum tudi moja kolegica poroči in grem na poroko in ohcet.. .le da imata potem onadva civilni v grad laško (se mi zdi) pa fešto jezeršek tko kot barbara

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:09:29   
pikovit
Fragola te zadeve imajo v poročnem kotičku,art mod-domžale,potem pa take zadeve dobiš kje na kakšnih štantih,v city parku imaš 2 trgivini.Acsessoris,pa še tam blizu hervisa je tud ena trgovinca.Poglej na internet za poročni kotiček in mod art

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:09:51   
bt08
Ja  Flaška ti sploh ne veš kako pri nas otrok trpi,ko ne dobi zaj est,če ne zasluži!user posted image user posted image user posted image user posted image Če vrjameš ja.On ma tok čuden,en dan je ful,drug dan pa skorej nič,halo kako to ne vem.Ga sploh ne silim,če ne je ni sladice.
Jaz bi tud dala rožco eno bolj živo barvo!Men so žive barve res lepe.

Zdaj sva bla mal zunej na kavici pa mal na svežem zraku.Zdaj pa se uštimat pa eurčke služit.Že spet!user posted image user posted image user posted image Še jutr in danes,pa bomo mal doma,juhuhuu user posted image user posted image user posted image
Ravno z eno kolegico sem bla na kavi,ko je rekla da jev čerej zadnjič delala,da se ji ne da več,za tak dnar je brez veze delat.Itak  ko pa doma moški zasluž za skorej 3 plače moje,pol pa še popoldan dela pa je.mah,brez veze govort,ker ni fajn da razlagam kako ona že celo življenje fajn skoz hod,sej privoščim,sam na živce mi gre ko se pol norca dela iz nas ko delamo in si vse sami porihtamo,nič starši.

Ma grem se napravt pa se beremo kasnej.Dobre volje mormo bit ko je sonček zunej.

Kje pa je Bubamaraa,a je še tok slabe volje?


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:11:17   
FLASK_A
OOO nataši, lepouser posted image user posted image No še malček name pomisli vmesuser posted image Lepo da se boste imeli fajn na isti dan kot midvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ellie, joj, sem ti hotla še neki reč predno greš, pa si mi najbrž že ušla... Nič za kupit, neki drugega... No, fajn nabavi!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:12:41   
pikovit
Natasi moja obleka je visela na lutki v izložbi.Je pa bela rdeča kombinacija.Ima kot neke vzorčke po korzetu in vlečki.res je lepauser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:15:57   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.


Ravno z eno kolegico sem bla na kavi,ko je rekla da jev čerej zadnjič delala,da se ji ne da več,za tak dnar je brez veze delat.Itak  ko pa doma moški zasluž za skorej 3 plače moje,pol pa še popoldan dela pa je.mah,brez veze govort,ker ni fajn da razlagam kako ona že celo življenje fajn skoz hod,sej privoščim,sam na živce mi gre ko se pol norca dela iz nas ko delamo in si vse sami porihtamo,nič starši.




Ja barbara imam tud jst eno tako,ko sploh ne ve kaj pomeni živeti.Starši ji vse k riti prinesejo.Cenit pa itakne zna ničesar.Norca se zna pa iz vseh delat.Nimaš kaj,tud taki očitno morjo bit.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:29:20   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
Ravno z eno kolegico sem bla na kavi,ko je rekla da jev čerej zadnjič delala,da se ji ne da več,za tak dnar je brez veze delat.Itak  ko pa doma moški zasluž za skorej 3 plače moje,pol pa še popoldan dela pa je.mah,brez veze govort,ker ni fajn da razlagam kako ona že celo življenje fajn skoz hod,sej privoščim,sam na živce mi gre ko se pol norca dela iz nas ko delamo in si vse sami porihtamo,nič starši.


user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:39:53   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Fragola te zadeve imajo v poročnem kotičku,art mod-domžale,potem pa take zadeve dobiš kje na kakšnih štantih,v city parku imaš 2 trgivini.Acsessoris,pa še tam blizu hervisa je tud ena trgovinca.Poglej na internet za poročni kotiček in mod art


ja v modartu sem gledala ma lih za eno verižco ne mislim dat 90€ in več, k mi je malo predrago!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: poroka 2008
21.2.2008 11:41:08   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.
Ravno z eno kolegico sem bla na kavi,ko je rekla da jev čerej zadnjič delala,da se ji ne da več,za tak dnar je brez veze delat.Itak  ko pa doma moški zasluž za skorej 3 plače moje,pol pa še popoldan dela pa je.mah,brez veze govort,ker ni fajn da razlagam kako ona že celo življenje fajn skoz hod,sej privoščim,sam na živce mi gre ko se pol norca dela iz nas ko delamo in si vse sami porihtamo,nič starši.


user posted image



taki mi tudi meni grejo zelo na živce, ma kaj čmo tudi taki obstajajo!user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?