|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:24:01   
bt08
O zgubljena duša?Smo te že ful pogrešale,smo mislile da se greješ doma.No kr lepo preber,dans so bolj pomladne teme,ene ( mene ) razganja pomlad!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2326
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:25:51   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Maya sej nisi zamerla ne?

Kaj bi jaz dala samo za en mesec košarico D!Sem misnla da ko bom noseča da bom mela večje,ja kje pa tud za mm se niso povečale.
Pa tud mlekca ni blo.Sem bolj slaba prehrana za otroke,slaba ˝krava˝!user posted image user posted image user posted image user posted image


kaj naj bi zamerla???

Ma sej tud jaz nisem bla najboljša krava, solidna pauser posted image ko zdej tiste moderce gledam jih sam na glavo še lahk damuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2327
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:25:52   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce tko na hitr..... nimam cajta vse prebrat...sam, da povem, da nam je v službi internet dol vrglo..in pol je trajal....zdej pa delam, da se ven ne vidim...se oglasim ko bom doma in vse prečekirala....user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2328
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:27:22   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce tko na hitr..... nimam cajta vse prebrat...sam, da povem, da nam je v službi internet dol vrglo..in pol je trajal....zdej pa delam, da se ven ne vidim...se oglasim ko bom doma in vse prečekirala....user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



lovjuuuuuuu tuuuuuu user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2329
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:29:47   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Maya sej nisi zamerla ne?

Kaj bi jaz dala samo za en mesec košarico D!Sem misnla da ko bom noseča da bom mela večje,ja kje pa tud za mm se niso povečale.
Pa tud mlekca ni blo.Sem bolj slaba prehrana za otroke,slaba ˝krava˝!user posted image user posted image user posted image user posted image


kaj naj bi zamerla???

Ma sej tud jaz nisem bla najboljša krava, solidna pauser posted image ko zdej tiste moderce gledam jih sam na glavo še lahk damuser posted image





user posted image user posted image user posted image Sej ti bojo še prav prišli!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2330
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:32:19   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Maya sej nisi zamerla ne?

Kaj bi jaz dala samo za en mesec košarico D!Sem misnla da ko bom noseča da bom mela večje,ja kje pa tud za mm se niso povečale.
Pa tud mlekca ni blo.Sem bolj slaba prehrana za otroke,slaba ˝krava˝!user posted image user posted image user posted image user posted image


kaj naj bi zamerla???

Ma sej tud jaz nisem bla najboljša krava, solidna pauser posted image ko zdej tiste moderce gledam jih sam na glavo še lahk damuser posted image



misliš?user posted image



user posted image user posted image user posted image Sej ti bojo še prav prišli!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2331
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:36:44   
bt08
Vrjetno maya,če ne jih boš pa men posodla,če se kej spremeni!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2332
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:37:08   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce tko na hitr..... nimam cajta vse prebrat...sam, da povem, da nam je v službi internet dol vrglo..in pol je trajal....zdej pa delam, da se ven ne vidim...se oglasim ko bom doma in vse prečekirala....user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



lovjuuuuuuu tuuuuuu user posted image user posted image


Res sm mislila, da se stiskaš... Upam, da sta vidva kej bolje- luna je mimo, zdej pa samo srčki in ptički na sporedu user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2333
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:44:37   
maya2
veljauser posted image

nič jaz se 'odjavljam' pojemo kosilo, pol se grem pa barvat.... na blonduser posted image

pridne bodte

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2334
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:59:54   
FLASK_A
ELLIE!!! A si že doma?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2335
   RE: poroka 2008
21.2.2008 15:20:40   
bt08
No Maya uspešno blondiranje želim.


Flaška sej bo prišla,bejba je šla v Avstrijo,veš da si je čas vzela in da vse prečekira po čez in naprej,traja.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2336
   RE: poroka 2008
21.2.2008 18:57:44   
ellie
Evo meuser posted image

Jap...danes pa je res bil super danuser posted image  

S kolegicouser posted image  sva prečekirali skoraj cel Seiersberg...zdaj je pa res že prevelik za prehodit v 1 dnevuuser posted image  kupila sem še manjkajoči material za vabila pa naročila še nekaj za konfete. Pa tangiceuser posted image  za pod obleko...imajo v h&m-u ful izbiro spodnjega perila v takšni barvi...modrčka pa, sem se odločila, ne bom imela.

Zgleda je pomlad res že tu ja...mene že nekaj razganjauser posted image  

FLASK_A ti zdaj napišem zs...




(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2337
   RE: poroka 2008
21.2.2008 20:58:10   
Bubamaraa
živjo moje nevesticeeeeeeee.....user posted image user posted image user posted image

vglavnem sem včeri mojga kar pokiclaa in ga tko lepo pomirila in se lepo pogovorila...pa nakonc sem mu povedala, da sem mu tiste klinčeve cigarete plačala...user posted image

skratka jutr pride domov in komi čakam, da se mal pocrkljava.....user posted image user posted image user posted image


ker če bom še fajn barbaro brala bo še mene razganjat začel....user posted image ...sej je prov....kr tko naprej...mi tko lepo deluješ tko resnično zaljubljena in predana svojemu bodočemu možu....user posted image user posted image user posted image


Flaška flu lepa vabila...in meni je tudi tist s poševnim trakom bolj všeč.....pa notranjost me zanima...lepoo prosimmmmm user posted image

Nataši a mate pestro?? pri je norišnica....mamo še eno v bolniški ... in še neki časa bo...in tko, da smo si mogle še njeno delo porazdelit...user posted image ..sam sej lepo gre...važn je to, da se čimprej pozdravi, ker je luštna sodelavka...user posted image


še neki vabil morva razdelit pa sva zaključila......user posted image

punce pa govorila sva o poročnem potovanju...bova pomoje kr prvi teden po poroki šla v agencijo in en last minute užgala...ker zdele še 1500€ dat nama ne bo zneslo......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2338
   RE: poroka 2008
21.2.2008 21:07:54   
bt08
No Bubamaraa sam da je vse ok in cool z vama,pa kaj tiste čike kupiš pa maš mir.Pol te pa tko lep opo carta,boš vidla jutr boš tko fajn v njegovem objemu da boš na tiste čike pozabla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja razganja me pa fullllllllll pa sploh me nikol tko ni,vsemi šumi okol,moj se sam smeje,je kr brez besed.Sam prav o kaj bi dal da bi tako vzdušje trajalo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .No da vam povem da sem preživela dan brez modrčka,nobeden ni izgubu oči na mojih kako naj se izrazim,lepotah.user posted image user posted image user posted image user posted image Jutri ga pa ne pozabim.

Evo sedaj pa še mal preletim forum pa zginek v postlo!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2339
   RE: poroka 2008
21.2.2008 21:33:31   
FLASK_A
user posted image user posted image Barbara, carica si. Jaz sem pa zgonena do amena in bom samo padla u posteljo. Upam, da me že pod tušem ne zmanjkauser posted image

Bubamaraa, kako fajn. Komaj čakam ta čas, ko bova midva vabila raznašalauser posted image To je pa res prav lepo.

Bom pofotkala vabila, ko bodo v celoti narejena, pa dala v album. Tisto je bil samo mušter. Sem danes naprintala, čez vikend bom pa polimala trakce.

Ej punce- kako je z naprsniki? A jih nosijo tudi otroci? Najbrž da ja, ane? Dvoletnim nevem, če se sploh upam dat naprsnik- pa saj itak sploh ni važno ali ga imajo ali ne.... Do kje je tista meja starosti, kaj mislite ve? Osemletni punci recimo- ja ali ne?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2340
   RE: poroka 2008
21.2.2008 21:33:53   
trinity22
Flaska havla da si me dala na seznam, kako lepo je za videtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bubamaraa fino, da se je vse poštimalo, saj s pogovorom se veliko rešiuser posted image

barbara.a. super da si tako pozitivno naravnanna, sicer pa se pri zdajšnjem vremenu že čuti pomlad ... VSE DIŠI ŽE PO POMLADI, ko se imajo ptički ( pa mi tud) radiuser posted image user posted image


Vseeno pa jaz še vedno ne vidim slikc, ki jih ve gledate pa gor lepite, a mi lahko da katera kakšen namig,kako naj pridem do tega, jaz bi tud vas gledalauser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2341
   RE: poroka 2008
21.2.2008 21:43:13   
bt08
Poslala sem ti ZS,zgoraj v kotu ti utripa puščica in klikni nanjo.Tm maš pa sporočila.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2342
   RE: poroka 2008
21.2.2008 22:22:37   
trinity22
barbara.a. hvala še enkrat sem pregledala slikce in so vse ful dobre vsaka je zase zanimiva - posebna, so pa nekatere take, da ti kar vzame dih( res dobro)

Lepo lepite še naprej, ko bom pa jaz tako daleč, da bom že lahko kaj nalimala bom pa tako rabla spet inštrukcije, da bom znala to nardit, tako, da se že priporočamuser posted image  

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2343
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:26:56   
NATAŠI
dobro jutro nevestice ...

... pa smo dočakale petek user posted image  user posted image

bubamara no smo te vesele user posted image ... še bolj pa da sta  z bodočim možekom vse lepo zgladila user posted image ... A delo je pa uf... imamo tudi mi na bolniški sodelavko že dober mesec je ni in tudi njeno delo delam tako da je full gužva. pa saj veš zdaj je le še mesec do oddaje bilanc in bo panika kmalu na sporedu user posted image

flaška naprsniki: jaz jim bom dala tistim ki so stari nekje nad 6.leti, če bo pa kakšno mamico motilo naj mu pa sname dol... mlajšim dvoletnikom pa absolutno ne

barbara tebi pa samo kapo dol user posted image , res si ta glavna.... v službi se je vse lepo obneslo brez modrčka, razganja te na full user posted image  user posted image - kar tko naprej user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2344
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:38:16   
Bubamaraa
morning....

evo jaz že pridno € služim....user posted image user posted image user posted image

skratka sem dons tko težko ustala, da sem misla, da se bom mogla v rit brcnit, da bom do kopalnice prispela..user posted image

dons pride moj lubi domov....komi čakam..ker se hočem določene stvari pogovoriti....ker če kar tiščimo določene stvari v sebi ni fajn....pa sej komi čakam, da ga vidim...user posted image


ja naprsni šopki; jaz se z istimi stvarmi obremenjujem...tko, da nimam pojma..pa kakšno cvetje dat komu... ker pomoje bom mela za priče in starše iz svežega cvetja, za ostalo pa iz umetnega...ne vem....se mi je pa ena prijateljica ponodila, da mi jih naredi tiste iz umetnega, ker je tudi zaposlena v cvetličarni....user posted image

komi čakam, da je koc današnjega dne in grem domov.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2345
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:41:40   
Bubamaraa
Nevestice zdej pa tko......SREČANJE?????????????

kdaj, kje, kdo??????

dejte zdej mal bolj resn stvari v roke vzet...pa se pofočkite....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2346
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:43:25   
NATAŠI
jap bubica mi tud že delamo user posted image . To da se je treba pogovort pa sigurno, jaz ne znam držat nikoli v sebi in vse bleknem... včasih je itak bolje da se v jezik ugrizneš ampak ne gre... to s partnerjem si pa moraš vse povedat ker tako funkcionira ... ne pa da se nabira in nabira

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2347
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:43:47   
NATAŠI
..a konec današnje dne ? ... joj saj smo komaj  v službo prišle user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2348
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:44:10   
NATAŠI
za srečanje sem pa jaz ZA user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2349
   RE: poroka 2008
22.2.2008 7:51:52   
FLASK_A
Jz pridem in sicer KADARKOLI tako da se samo zmente!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?