|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.2.2008 13:04:21   
NATAŠI
barbara user posted image  in moj predlog: ko zanosiš ostaneš čimprej doma in potem po porodu lepo v miru iščeš novo službo ... in se ne vrneš več nazaj user posted image .. in seveda me tukaj bomo držale pesti user posted image

flaška: no jaz nimam še nič... ne vabil, ne konfetkov, ne zahval... NIČ.... kar čakam nekaj, se tolažim da imam še 6 mesecev časa.... pa vprašanje še kako je z zahalami in konfetki pa šopki če jih ne bova dala kar delat... vabila bomo pa sami naredili

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: poroka 2008
20.2.2008 13:22:25   
maya2
user posted image user posted image jaz sem pod manjše stvari mislila vabila in konfetkeuser posted image , pa za mojga srajco in kravato, pa svečke, pa ogled cerkve, dovoljenje domačega župnika za poroko v drugi fariuser posted image , pa dogovor glede jedilnika, a ja pa prstane morava še dat delat samo veva kje in katere tako da to ne bo ravno težek opravekuser posted image , jaz moram še po spodnje perilo, pa probno h kozmetičarki.... še ne vem kateriuser posted image

Bubamaraa: h kateri boš pa ti šla?

a ja, kaj pa torbico? jo boste imele? kakšno pa??
joj pa še nekaj sem se ravno spomnila.... moram se zmenit za pogostitev po civilnem obredu....

Vprašanje: tiste, ki boste imele cerkveno poroko? bodo šli vsi k obredu? pri meni najbrž ne (njegova stran).... pa meni ni ravno po voljiuser posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: poroka 2008
20.2.2008 13:50:43   
FLASK_A
Jaz imam do poroke manj kot 4 mesece, pa je že kar treba najbrž aneuser posted image user posted image ... Pol leta je res še dosti časa.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: poroka 2008
20.2.2008 13:51:43   
NATAŠI
na cerkveno poroko bodo prišli vsi... torbico - še nisem nič razmišljala

kozmetičarko imam pa - maja šušnjara

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:00:20   
ellie
Jaz še tudi nimam nič narejeno...imam pa doma material za vse...zdaj še samo čakam, da nama potrdijo uro pa začnem delat vabila.

poleg zgoraj naštetega nama manjka še:
- njegova obleka v celoti
- moji čevlji
- izbira torte
- prstani !!
- ...pa še cel kup stvariuser posted image

Torbico bom verjetno imela...tolk da dam robčke pa šminko notuser posted image  Imam doma eno od avona, ko je enkrat že dolgo nazaj bila kot darilo pri nekem parfumu, če se ne motim...je pa menda taka šampanjc barva. Morem pogledat, če bo pasala zraven.


Morem pa jaz tud še na probo h kozmetičarki...verjetno bom šla kar k tisti, ko so imeli na poročnem sejmu v mb. Takrat mi je sicer naredila francosko manikuro ful ful dobro...pa mislim, da imajo tudi ličenje.






(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:09:50   
FLASK_A
poglejte u album- katero vabilo je lepšeuser posted image sej je sam trak drugač...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:14:00   
Jaguarka
hmmm... težka odločitev user posted image zgleda oboje lepo user posted image

meni osebno je skoraj lepša ona varianta, ko je trak poševno...


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:14:55   
NATAŠI
flaška meni je všeč bolj tisti prvi ki ima naravnost trak.... moje mnenje...

joj jaz pa še nimam:
- vabil
- zahval
- konfetkov
- naprsnih šopkov
- ženinova obleka v celotni podobi
- oboji čevlji
- torta
- in največji problem- gostilna še ni potrjena user posted image  ... ker se zmišljujeva z gosti (če ste opazile moj link) tko da bova to rešila upam da ta teden

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:20:08   
bt08
Ah bom že,bom mal stisnla zobke pa bo.


Flaška men je tisto ki je postran,mal bolj zapolni prostor.

Men pa še manjka:
*čevlji za mene
*srajca + kravata
*rožice
*zahvala
*za ožbeja  napravt

Ostalo pa mislim da mam vse kr spedenano.Dans sem še od Pikovit dobla cenik za pijačo da vem kok približen stane,ker sem mojga usjala.

Dajte mi povesat za 70 odraslih oseb,kolk naj bi šlo približno  ja z sem nekak tako mislila a je premalo:
*vina - 50litrov
*pivo- 40 kosov
*sok - 50 litrov
*fanta,cola - 40 kosov
*kava - 50 kav
*penina- 8 flašk

A sem premalo dala vsega,ker si res ne predstavljam kolk bi šlo tega.


*voda 0,5l
*penina

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:23:39   
NATAŠI
uf barbara to pa jaz pojma nimam

dajte povedat kolk imate kaj na gostilni na osebo? pri nama sta dve gostilni v igri- v eni je 22 eur na osebo v drugi pa 25 eur

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:24:28   
ellie
barbara.a. dobro vem kak se počutiš...je pri meni enako glede službe. Se tolažim oz. upam, da bom čimprej user posted image  (seveda še ne čist zdaj, ker potem adijo moja obleka)...ampak kmalu. In potem takoj v bolniško in potem v porodniško...pa iskanje druge službe. Zdaj sem pa tak v bolniški...počasi bo že 3 mesece...in mi je res lepo domauser posted image


FLASK_A oboje deluje podobno...bi se pa jaz verjetno odločila za tisto, ko je trak ravno.

NATAŠI kaj je s tvojimi gosti...očitno sem nekaj spregledalauser posted image  No upam, da bosta to porihtala...



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:26:08   
bt08
Nataši mene pride mani brez pijače 31€,samo je pa vse noter od morske hrane,do vegetarijanske,peciva,sadje....razen torte.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:27:44   
bt08
Ellie.midva takoj po poroki začnem odelat na dojenčku,največji problem je ker delam v družinskem podjetju,če bi bila pri kom tujem že zdavnej rečem adijo.Ker vem da bo ko bom kaj rekla da ne bom delal,veliko hude krvi pretečene.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:34:24   
FLASK_A
Jah, nevem, pomoje bo kar ravno.. Hvala za mnenjauser posted image

Najin kmečki turizem računa za standardni meni (večerja, malica, jutranja juha) 15 EUR. Potem pa še pijača, ki pa nimam pojma, kolk jo bomo stočiluser posted image user posted image user posted image Tut približne ideje nimam...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:42:51   
maya2
midva imava tudi problem z vinom... ne veva natančno kolk litrov belega in kolk rdečegauser posted image dobila ga bova namreč za darilo (njegov bratranec ima vinograd) zdaj morava samo povedat količino pa nimava pojmauser posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: poroka 2008
20.2.2008 14:44:32   
maya2
FLASK_A meni je lepša prva s pošvnim trakcemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: poroka 2008
20.2.2008 15:14:11   
maya2
FLASK_A: user posted image user posted image za obleko... zdaj čisto drugače izgleda, korzet je res super (sem šele zdaj opazila, da si dala 'originalno' noteruser posted image )

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: poroka 2008
20.2.2008 15:15:59   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

FLASK_A meni je lepša prva s pošvnim trakcemuser posted image user posted image user posted image user posted image


tudi meni je ta lepši, najbolje da narediš en par poševnih en par z ravnim trakcem in imaš rešen problem katere zbrat!user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: poroka 2008
20.2.2008 15:17:35   
fragola
dijo ja kmalu bo tu junij in tudi meni manjka kar neki stvari:
- konfeti, 
- vabila,
-obleka zanj,
- čevlji zanj,
-torta,...
in bogve kaj še user posted image
se moram lotit delat vabila!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: poroka 2008
20.2.2008 15:18:52   
fragola
Flaškica tudi jaz sem zdej opazla, da si dala nove slikce noter od obleke, definitivno je lepši ta korzet, bravo zelo boš lepa!!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: poroka 2008
20.2.2008 15:37:36   
lyra*
FLASK_A meni osebno je bolj všeč tisti z poševnim trakcemuser posted image ful si lepa v oblekiuser posted image user posted image user posted image

ja tiste slike ko jih imam v albumu so najino poročno potovanje! greva pa v miamiuser posted image user posted image user posted image jeeeej komaj čakamuser posted image
kam pa ve grete kaj na poročno potovanje?

jaz sem se odločila glede barve,rož,...vsega kar spada zraven! vabila pa to bom pa začela delat malo bol potem...ker imam še dosti časa.
 
moci koliko maš ti že vsega nareto glede na to da imava isti dan poroko?

na kupit in to pa moram vbistvu še vse razen obleke za mene in njega!
kako bo pa na vaših porokah poskrbljeno za malčke? kam jih pa boste dale spat oziroma vaši svati?imajo gostilne kakšne sobe? bote imela kakšne varuške??
 

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: poroka 2008
20.2.2008 15:48:02   
FLASK_A

O hvala punceuser posted image

Res sem lepa zdej v tej oblekici aneuser posted image Takrat tega korzeta nisem mogla probat, sem ga samo gledala lahko- evo zdej me pa viditeuser posted image

Za poročno potovanje se pa še dogovarjava... Ni še čist odločeno, se pa oba nagibava na en road trip po evropi in se ustaviva kjer nama paše. Nemčija, Nizozemska, pol Švedska, Norveška,... Naju kar povsod vleče, pa se ne morav odločit- tako bova pa vse skoz dalauser posted image user posted image

Kaj je zdej z Ikeo? Ne bo šla nobena al samo še ne veste, kdaj...




< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 20.2.2008 15:49:18 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: poroka 2008
20.2.2008 15:58:58   
bt08
U Flaška prov fejst nevesta boš,ti 100% bolj paše ta korzet kot tisti prejšni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: poroka 2008
20.2.2008 19:26:00   
ellie
FLASK_A ja ta korzet zdaj je pa res čist nekaj drugegauser posted image  super...

No jaz bom šla zdaj enkrat v Avstrijo...ne vem točno kateri dan, ampak v roku tedna dni. Daj mi napiši kaj točno rabiš iz ikee... Potem pa bom šla še en dan v LJ, ker morem v promaka.


Tak...midva sva danes bila na občini. Zdaj pa moreva počakat kak teden al pa 2, da nama pošljejo domov, če je poroka v gostišču odobrena. Upam da bouser posted image  Že komaj čakam, da bom lahko začela delat vabila...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: poroka 2008
20.2.2008 19:53:44   
FLASK_A
Ellie, ti pošljem ZS...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?