|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:02:51   
bt08
Ah punce pride obdobje ko me to čist razkur pa sem jezna kot sam user posted image ,sam vem pa da se mamo mi trije veliko boljš kot ona in njena familija.Nikamor ne grejo skupej,skoz se nekej kregajo.Mi se mamo pa prov lušten,pa vem da nam bo tud enkat sonček posvetu v življenju na starni financ,sam kar imava sva si z lastnimi rokami ustvarlai n poštimala.

A veste kaj me je dans moj ati prašu?Sem sam debelo pogledala,da je slišu da bomo delal na še enem dojenčku!Je bil ful vesel.Jaz pa tud.user posted image user posted image user posted image

Zdaj začnem jest tabletke tifol,pol pa čez 3 mesce pa akcija.Če bo vse po načrtu bo približno rok tako kot pri Ožbeju.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:23:40   
maya2
barbara.a: ponosna bodi nase, da ti je uspelo poštimat stvari kot ti paše.... ni vse zlato kar se sveti, pa četudi se ti zdi da ima vse, ziher ni tko!!!! Midva sva začela iz nule ničesar nisva dobila v dar, v najemniško stanovanje sva se selila brez vsega še žlice sva morala kupit, vse!! Zaenkrat smo tu, za kasneje načrtujeva kaj svojega.... Glavno nama je, da ne obremenjujeva več staršev, saj so nama nudili vse kar so lahko, veliko so se morali odrekat, šolali so naju, .... enkrat pa je treba stopit na svoje noge. Zato sva tudi kar se tiče poroke hranila denar sama, in bova vse plačala sama!!! Mogoče imam zato kakšno stvar manj, imam pa čisto vest in znam cenit stvari!! Tudi počasi se daleč pride.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:28:05   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ah punce pride obdobje ko me to čist razkur pa sem jezna kot sam user posted image ,sam vem pa da se mamo mi trije veliko boljš kot ona in njena familija.Nikamor ne grejo skupej,skoz se nekej kregajo.Mi se mamo pa prov lušten,pa vem da nam bo tud enkat sonček posvetu v življenju na starni financ,sam kar imava sva si z lastnimi rokami ustvarlai n poštimala.

A veste kaj me je dans moj ati prašu?Sem sam debelo pogledala,da je slišu da bomo delal na še enem dojenčku!Je bil ful vesel.Jaz pa tud.user posted image user posted image user posted image

Zdaj začnem jest tabletke tifol,pol pa čez 3 mesce pa akcija.Če bo vse po načrtu bo približno rok tako kot pri Ožbeju.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako lepo si napisala... Sem se kar naježla. Naj vama uspe in da bo vse tako, kot si želitauser posted image Zdaj pa hitro po Tifol user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:31:18   
bt08
Maya pridna sta!!!!user posted image user posted image user posted image

Flaška hvala!user posted image user posted image user posted image

Navte vrjele kaj sem zdaj pogruntala,par minut nazaj,me je kr mal user posted image user posted image .Ko sem doma sem brez modrčka,se počutim bolj komot.In sedaj ugotovim,da sem šla v službo brez.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Groza,sedaj ko vem da sem brez se počutim čist golo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:31:42   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

barbara.a: ponosna bodi nase, da ti je uspelo poštimat stvari kot ti paše.... ni vse zlato kar se sveti, pa četudi se ti zdi da ima vse, ziher ni tko!!!! Midva sva začela iz nule ničesar nisva dobila v dar, v najemniško stanovanje sva se selila brez vsega še žlice sva morala kupit, vse!! Zaenkrat smo tu, za kasneje načrtujeva kaj svojega.... Glavno nama je, da ne obremenjujeva več staršev, saj so nama nudili vse kar so lahko, veliko so se morali odrekat, šolali so naju, .... enkrat pa je treba stopit na svoje noge. Zato sva tudi kar se tiče poroke hranila denar sama, in bova vse plačala sama!!! Mogoče imam zato kakšno stvar manj, imam pa čisto vest in znam cenit stvari!! Tudi počasi se daleč pride.


zelo,zelo lepo si napisala! Se popolnoma s tabo strinjam!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:32:53   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.


Navte vrjele kaj sem zdaj pogruntala,par minut nazaj,me je kr mal user posted image user posted image .Ko sem doma sem brez modrčka,se počutim bolj komot.In sedaj ugotovim,da sem šla v službo brez.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Groza,sedaj ko vem da sem brez se počutim čist golo.user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:33:19   
NATAŠI
danes je pa tok energije v zraku user posted image

barbara pust ti kolegico, imaš prav da delaš in si narediš čimveč sam ker tako ni očitkov... pa veš za kaj delaš in da si si nekaj sam naredil znaš to drugače cenit

pikovit mogoče se mi malo svita katera oblekca bi to lahko bila...

bubamaro pogrešam - upam da se je doma poštimalo

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:36:51   
NATAŠI
barbara pridna, upam da vama bo uspelo z user posted image  in bo vse tako kot mora biti, držim pesti user posted image  ... ta pripetljaj brez modrčka user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:38:20   
bt08
Ja Nataši točno je tko.

Fragola kaj se smejiš,veš ko kmi je čuden.Moj bo vesel,bo mislu da sem spedenana že za zvečer.user posted image user posted image user posted image user posted image

a kero kej razganja pomlad?Mene ful a ne,mal bi šla spet ven ga žurat,sam ne morem,ker pol se ne sestavim še en teden.Sonček je zunej,travca raste,....Jaz pa kr zasanjana hodim po svetu.user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:45:12   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.


Fragola kaj se smejiš,veš ko kmi je čuden.Moj bo vesel,bo mislu da sem spedenana že za zvečer.user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image  user posted image   si dobra

ja meni je super tale sonček ko gremo popoldne skupaj na sprehod smo tko user posted image  ... res je lepo

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:51:50   
maya2
očitno je res pomlad v zraku user posted image user posted image user posted image

Barbara.a: user posted image user posted image user posted image upam da ne delaš z ljudmi, kje v kaki trgovini al pa za šalterjemuser posted image user posted image

Meni je tko faaaajn to vreme..... pa vsak dan opažam da se dan daljšauser posted image user posted image pomlad prihajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:56:40   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image kva sem se pa zdej narežala barbari hahahahaha!

Jaz tut Bubico pogrešamuser posted image Pomoje je še u pojstli tut brez modrčka pa njegov jo grejeuser posted image Se ji ne splača vstat pa nam to povedat- bo že jutri, ko bosta vstalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:56:47   
NATAŠI
ja full je dobr, zjutraj ko peljem timoteja v vrtec je že dan user posted image user posted image  full mi paše tale prihajajoča pomlad user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:57:48   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Jaz tut Bubico pogrešamuser posted image Pomoje je še u pojstli tut brez modrčka pa njegov jo grejeuser posted image Se ji ne splača vstat pa nam to povedat- bo že jutri, ko bosta vstalauser posted image user posted image user posted image



upam da imaš prav user posted image  ...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: poroka 2008
21.2.2008 13:58:56   
maya2
 
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Jaz tut Bubico pogrešamuser posted image Pomoje je še u pojstli tut brez modrčka pa njegov jo grejeuser posted image Se ji ne splača vstat pa nam to povedat- bo že jutri, ko bosta vstalauser posted image user posted image user posted image



upam da imaš prav user posted image  ...


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:02:24   
NATAŠI
a ste vidla na keteri starni smo že.. .uf smo klepetave user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:09:12   
bt08
Maya kako misliš da upaš da ne delam v trgovini.Ravno v trgovini delam in sej nimam jih do kolen,čeprav mam enga malčka zasabo mam še vedno kr pokončne lepe.user posted image user posted image user posted image Itak pa ni folka zdaj ker je post v takih trgovinah,se pozna da ni porok.

Bubamaraa je doma itak pa se ma lepo.Sej prav.user posted image user posted image user posted image user posted image


Nataši sej pravim od kar je sonček,pa ko nejem KT sem kot najstnica,meče me iz enga kota v drug kot.Moj pa ves vesel da pride na svoj račun,da ga ne čaka doma ena zatežena,pa vsa zmatrana.Energije mam za izvoz!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:09:55   
bt08
Še mal pa bo 100 pol pa žurko nardimo!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:11:57   
NATAŠI
barbara saj te KT čist nič dobr ne vplivajo na nas... jaz tud razmišljam da jih neham jemati.. samo še ni čas za user posted image , kvečjemu če bomo pazili še malo .... se mi zdi da me tako zmatrano naredijo in včasih razdražljivo da se sama sebi zdim butasta

kaj a delaš v taki trgovini da se sporokami ukvarjate

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:13:02   
NATAŠI
žurka jaaa user posted image  user posted image  ... hahaha.... še na kufe nismo šle user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:15:10   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Maya kako misliš da upaš da ne delam v trgovini.Ravno v trgovini delam in sej nimam jih do kolen,čeprav mam enga malčka zasabo mam še vedno kr pokončne lepe.user posted image user posted image user posted image Itak pa ni folka zdaj ker je post v takih trgovinah,se pozna da ni porok.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne vem kje delaš zato sem to rekla ( a potem delaš v povezavi s porokami??user posted image ), kar pa se tiče une variante do kolenuser posted image user posted image user posted image pa vem kako to zgleda ko pade iz D na  B košaricauser posted image user posted image user posted image ma ne sej ni hecno je bolj za zjokat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:16:08   
maya2
KT tud meni ne odgovarjajo.... sem razmišljala bolj o mireni, sam ne vem kako bo pa to vplivalo name.... ampak najprej še eno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:16:28   
bt08
Ne,ne ukvarjamo se sporokami.Samo prodajamo vse za posteljo posteljnino,odeje,blazine....Pa se pozna ko je tkole pred veliko nočjo pa po pustu ko je post,ni folka.Veliko kupujejo za poroko take stvari.Pa zdaj ni tok folka.

Ja kava,mislim da se bomo doblek o bomo poročene že.Ker zdaj se bo pa začel,seznamček se bo krajšal.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:18:27   
bt08
Maya sej nisi zamerla ne?

Kaj bi jaz dala samo za en mesec košarico D!Sem misnla da ko bom noseča da bom mela večje,ja kje pa tud za mm se niso povečale.
Pa tud mlekca ni blo.Sem bolj slaba prehrana za otroke,slaba ˝krava˝!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: poroka 2008
21.2.2008 14:21:00   
Bubamaraa
punce tko na hitr..... nimam cajta vse prebrat...sam, da povem, da nam je v službi internet dol vrglo..in pol je trajal....zdej pa delam, da se ven ne vidim...se oglasim ko bom doma in vse prečekirala....user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?