|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
20.2.2008 20:12:35   
ellie
FLASK_A daj ja...ker sem se ravnokar odločila, da grem jutri gor...tak da mi čimprej javi

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: poroka 2008
20.2.2008 21:54:51   
FLASK_A
Ellie, že imaš seznamček. Povej če ga nisi dobila.

Nataši, kaj imaš ti drugo oblekicouser posted image Sam tale ti pa fuul pašeuser posted image
Kako je to zdaj favoritka- a nisi že ono rezervirala v Grazii? Al zdaj med obema kolebaš.

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 20.2.2008 21:55:20 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: poroka 2008
20.2.2008 22:13:53   
trinity22
kolk ste ve pridne, pri pripravah in pri klepetanjuuser posted image  sem komi prebrala za nazaj

Jaz pa sem se danes dogovarjala za frizuro in make up, pa ne vem če bo odobreno al ne, ker ne ve frizerka če bo lahk prišla k meni na dom ... bomo vidli

Kako boste pa ve imele prostor okrašen? Rože, baloni?

Jaz sem se danes pozanimala glede okrasitve z baloni pa je to kar dargouser posted image
Pa vseeno se bova verjetno odločila za balone, ker imava poroko v šotoru in bodo bolj prišli do izraza kot pa samo rože, bolj bodo zapovnili prostor.

P. S. Zakaj pa jaz ne morem nobenih slikic videt? Kje morn kliknit da lahk gledam to kar vi prilimate?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: poroka 2008
20.2.2008 22:42:36   
bt08
Čer sam oda na hitro povem da sem si dala v album kaka pričeska mi je fajna,pa mal sem jih še tko nalimala,če bo kera kej pametnega našla.Aja pa slike za naš dopust sem prilimala,da se mal ogrejemo,ko je skoz mraz ( mene skoz zebe ).

Zdaj pa šibam ajat!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: poroka 2008
20.2.2008 23:16:12   
pikovit
Natasi je bila pa v poročnrm kotičku.Tam sem si tudi jaz rezervirala obleko.Mogoče si pa mojo tudi videla.Nazadnje je bila v izložbi.Jih moram zelo pohvalit.So zelo prijazne punce.Vseh pohval vredne.user posted image

Barbara frizura jeuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: poroka 2008
21.2.2008 7:30:58   
NATAŠI
JUTRO

flaška ti imaš pa full dobro ponudbo v gostilni, je poceni... korzet te pa res čist drugačno naredi- pozitivno, full lepa user posted image

a imate že vse ure tudi pri župnikih zmenjene?

no glede moje obleke je pa tako... tale v poročnem kotičku ... sem jo probala že v novembru pa  mi je bila full všeč pa je kar nisem rezervirala, potem sem šla v Grazio pa sem se odločila za tisto prejšnjo... potem sem pa doma nekaj slike gledala in sem morala še enkrat v to ki je zdaj na sliki ... grem probat in mi je bilo to - to .. .tako da sem jo rezervirala... sem pač stran vrgla 100 eur v grazii ampak mi je čist vseen ... tako da če katera rabi podvezico imam dve zapakirani in lahko dobi user posted image  ... ja pikovit s puncami sem full zadovoljna user posted image   in katera je tvoja oblekca, pikovit?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: poroka 2008
21.2.2008 7:33:25   
NATAŠI
barbara full dobr šopek, meni so tud rekle da k tej moji obleki paše bajader šopek in ravno v približno taki barvi- oranžno marelična .... tako da jaz tud razmišljam v takem šopku ... frizura - luštna user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: poroka 2008
21.2.2008 7:45:54   
bt08
Ojla!
No dans smo pam lap rej vstal,čeprav se Ožbej kr vala po postli,men se pa lih ne da.user posted image user posted image user posted image

Včerej sem pa mela mal časa da sem brskala pa nekej zbrskala.Čeprav je tok mal slikic da bi bila dolžina las tam nekej srednjega,vse so itak sam dolge.Jaz pa nimam dolge ker mi nikamor nočejo rastuser posted image .

Ja Nataši k župniku bo treba!user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:02:33   
NATAŠI
A ko ste šle k župniku se zment za datum in uro ste imele samski list svojega ženina že s seboj

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:17:46   
fragola
NATAŠI jaz mislim , da je ta obleka stokrat boljša od druge, te naredi suho, tudi v prejšnji si bla lepa, vendar  v tej si res kot princeska!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:17:49   
FLASK_A
Nataši, a taka je ta stvar... Sam men je ta nekak lepša na tebi, ful lep pas ti naredi pa dekolte... Res dobro.
Sem bila pa tudi jaz v poročnem kotičku, pa me je ista stregla in je ful prijazna. Tako da super, vse pohvale, res.

Pa nič nisi rekla lumpa, da te srbi druga oblekicauser posted image A včeraj si bila to al kaj? Ja no, samo da se v njej bolje počutiš kot v oni prejšnjiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala še enkrat za pohvale za mojo oblekico. Res čisto drugače izgleda s pravim korzetomuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem z župnikom samo po telefonu govorila, tja grem šele en mesec pred poroko. Me je zapisal za datum in uro, in to je blo to.

Barbara, ta frizurca je špicauser posted image Enostavno, elegantono in čudovito.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:18:39   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

NATAŠI jaz mislim , da je ta obleka stokrat boljša od druge, te naredi suho, tudi v prejšnji si bla lepa, vendar  v tej si res kot princeska!


Evo, prav isto mislim. Nataška, user posted image user posted image user posted image za izbiro! V tej obleki res žariš.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:21:23   
FLASK_A
Šopek mi je pa un najlepši, ko so same kaleuser posted image user posted image user posted image Sam jaz bom imela amarilis. Je imela sestrična lani kale, tako da sem se jaz za drugo odločila... Bom dala v album... Evo kar takoj...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:22:52   
NATAŠI
fragola kako lepo si napisala user posted image  ja res se tud sama tako počutim ...hvala user posted image

flaška res je ja sem opazila da me lepše oblikuje in tudi počutim se bolj sproščeno v njej, kot da imaš spalno srajčko na sebi ... full lahko ... bila sem pa 5.02. tam .... res nisem nič omenila ker nisem vedla kaj si boste mislile ko tako kompliciram okrog obleke ... pa sem bila kar tih ...

župnik- potem ga bom pa jaz tud kar po tel. poskusila poklicat da lahko začnem potem z vabili

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:23:58   
NATAŠI
punce hvala, sem res vesela user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:24:29   
bt08
Nataši midva sva šla tja k župniku,nič nisva mela s seboj samo tisto potrdilo da sva hodila nap riprave za cerkven zakon,poedala datum in uro kero želim,a bo maša a bo brez.Ostalo pa tako kot Flaška mesec pred poroko,da vse spišemo,ker gre kr ura takrat ko se vse izpolnjuje.

Še nekej če ne veste tiste ki imate že otročke doma,morte po poroki narest en zapisnik,ampak sam otiste ki ste dale že krstit otroke,da ga pozakonijo.Če ga ne,je še vedno nezakonski.Tok sam da boste vedle.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:25:15   
fragola
NATAŠI, tista verižica ki jo imaš okroh vrata je iz poročnega kotička? Kolk pa stane?


Punce jaz iščem neki takega lahko je tudi samo iz perlc, kem naj grem pogledat, enkrat na začetku marca se bom odpravla v ljubljano vi povejtemi kam naj grem pogledat?


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:26:13   
NATAŠI
flaška a samo eno rožico boš imela, kaj so ti pa v salonu rekli kaj najbolj paše zraven?  A za namizno dekoracijo boš imela vseeno to svečo, čeprav se je tvoja mami nekaj smejala user posted image  ... pa vabila bodo vodoravni trakec ?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:27:39   
NATAŠI
fragola vse je bilo iz poročnega kotička.. .verižica je bila mislim da okrog 40 eur pa nisem sigurna.. je pa tako da jaz je še nisem vzela, je pa le en model, saj skos jih imajo na zalogi ampak ne več enake.. tako da bom takrat ko bom šla tja (enkrat v aprilu) izbrala nakit zraven in verjetno bom tudi čevlje tam kupila

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:28:01   
FLASK_A
Nataši, kaj ne bomo komplicirale glede obleke- sej je ja najpomembnejša na naših porokah. Tako da ne skrbi, nič te ne bi napadaleuser posted image

Midva bova šla zapisnik spisat marca (rabimo cca 2uri je rekel), ostalo potem maja.

Barbara, tega pa nisem vedela. Hvala, bomo uredili tudi to, da bo tudi najin sinček poštiman.user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:28:49   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

fragola kako lepo si napisala user posted image  ja res se tud sama tako počutim ...hvala user posted image

flaška res je ja sem opazila da me lepše oblikuje in tudi počutim se bolj sproščeno v njej, kot da imaš spalno srajčko na sebi ... full lahko ... bila sem pa 5.02. tam .... res nisem nič omenila ker nisem vedla kaj si boste mislile ko tako kompliciram okrog obleke ... pa sem bila kar tih ...



Kaj naredi obleka a!!! res te naredi vitkejšo, jaz mislim da tista druga obleka je bla preveč baročna zate ta pa ma gladke linije in poudari tam kjer maš in skrije kjer je preveč, isto naredi moja obleka zato sem fuull vesela! Očitno nama dvema pašejo bolj izi linije!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:29:03   
NATAŠI
barbara okrog otročka- kakšen zapisnik oz. kje se pa naredi ta zapisnik

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:30:01   
NATAŠI
fragola user posted image , hvala user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:30:42   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

flaška a samo eno rožico boš imela, kaj so ti pa v salonu rekli kaj najbolj paše zraven?  A za namizno dekoracijo boš imela vseeno to svečo, čeprav se je tvoja mami nekaj smejala user posted image  ... pa vabila bodo vodoravni trakec ?


Zdej rožice ne bo, ker je korzet dovolj svetleč. Ti boš tudi brez rožice, ane?
Za na mizo nej se pa moja mami kar reži, bom kar pri tej sveči ostalauser posted image Men je res lepo... Vabilca bom pa pokončni trakec obdržala, ne poševnega. Se mi zdi lepše.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: poroka 2008
21.2.2008 8:32:06   
fragola
NATAŠI a mi pomagaš da bi primorka pršla do poročnega kotička?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?