|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
9.2.2008 19:30:38   
pikovit
Punce jst imam pa nekaj vprašanj.Rabim pomoč

Ali mora biti priča res oblečena v kontekstu z mladoporočencema?
Ali moraš glasbenike in fotagrafa tudi nahranit?
Kakšne cene se kaj vrtijo okol glasbenikov?Od-do
Jst bom imela okrogle mize in koga naj razporedim razen prič okoli sebe.Ali morajo biti starši moji in njegovi tud zraven?user posted image

Hvala za odgovore

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: poroka 2008
9.2.2008 21:53:03   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Punce jst imam pa nekaj vprašanj.Rabim pomoč

Ali mora biti priča res oblečena v kontekstu z mladoporočencema?
Kolikor jaz vem ni potrebno, če pa tako želite, se pa dogovorite.

Ali moraš glasbenike in fotagrafa tudi nahranit?
ja po mojem se že spodobi


Kakšne cene se kaj vrtijo okol glasbenikov?Od-do
400 - 1200 ali še več



Jst bom imela okrogle mize in koga naj razporedim razen prič okoli sebe.Ali morajo biti starši moji in njegovi tud zraven?user posted image
Jaz bi za najino mizo posedla priči, njuna partnerja/-ici (v najinem primeru sta to brata), ter svoje in njegove starše



Hvala za odgovore


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: poroka 2008
9.2.2008 22:07:15   
maya2
A je mogoče že katera razmišljala o figurici ženina in neveste na torti? Jaz sem gledala tiste v poročnem kotičku, pa so mi tko grde.... a katera ve, kje se še dajo dobiti? Pa še nekaj nikakor ne ugotovim.... koliko peciva za ohcet? nimam nobene predstave v kilogramihuser posted image user posted image koliko peciva se to poje...

Ellie:
res krasna obleka, po mojem ti obe pristojita, ampak ta druga je še bolj posebnauser posted image user posted image user posted image (mimogrede: če si imela prejšnjo že rezervirano, kako si se potem dogovorila v salonu?)

Midva trenutno delava na tekstu za vabila, moj hoče nekaj sam sestavit, pa ga čakam da nekaj spesniuser posted image user posted image da dava potem natisnit.

lp


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: poroka 2008
9.2.2008 22:07:56   
pikovit
Maya2 hvala za odgovor

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: poroka 2008
9.2.2008 22:13:18   
pikovit
Maya poročne parčke lahko dobiš v pekarni Vrhnika v industrijski coni Črnuče.


Midva pa imava takšen tekst:


No,pa ste le dočakali....

2.3.2008 se bova poročila na gradu ......
ob ...uri in ob ....uri v cerkvi.....
Poročn slavje bomo nadaljevali.....



Tina in Jan


Imam pa še kakšnega na zalogi,če želiš


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: poroka 2008
9.2.2008 22:41:14   
maya2
Pikovit: hvala nekaj idej sem že zbrala, vendar moj hoče nekaj svojega...user posted image malo ga bom še počakala, če bo dobil kakšen navdihuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: poroka 2008
9.2.2008 23:15:01   
Anja24
Dober večerrrrrrrr...

...končala službo za ta teden...tko da vikenda skor ne bo...user posted image

Pikovit, če imaš še kakšen tekst na zalogi, se priporočam user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: poroka 2008
10.2.2008 9:38:30   
bt08
Ojla!

Jaz sem pa tok boga dans,včerej ko sva šla iz priprav na zakon sva šla na pjačko,in se je zavlekla do 2.30.Toooolllllkkkkkk časa že nisem šla ven,pa tko bi spala,Ožbej pa auf,pa mami vstan.

A se vam kej smilm?user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: poroka 2008
10.2.2008 11:15:08   
FLASK_A
Barbara, midva sva tudi bila včeraj zvečer na pripravah. Kam pa hodita?

Jaz bi tudi spaaalaaaa... Mi že kar v glavi doni, že tri dni sem kar na tabletah, ker je res nevzdržno. Sej tablet drugače ne jemljem, jih ne maram jemat, ampak tole je pa že too much.

Pikovit, priče samo ne smejo biti v svetlejšem odtenku kot nevesta. Muzkonterju pa fotografu bom tut jaz dala za jestuser posted image Muzika je pa od 500 EUR pa tudi do 1800 EUR na večer (ko začnejo pa do zadnjega gosta). Pri mizi bi pa tudi jaz poleg prič dala moje in njegove starše.

Uf, cunj imam kot bi nas živelo v tem stanovanju 50 in ne samo 3jeuser posted image Jih imam že vrh glave...






_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: poroka 2008
10.2.2008 14:20:53   
bt08
Flaška v Kranj hodva,že prejšni vikend sva mela.Še dans mava župnika,pa dobimo pildek pa smo fertig.Včerej ko smo mel psihologa mi sploh ni blo všeč,brez veze res,sploh ni tip človeka za predavat.

Spala sem jeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,zdaj sem pa že boljš.

Mi bomo mel tud okrogle mize in zraven naju bojo priče s partnerjem,pa moji in njegovi starši,brat moj,OŽbej.Če pa ostane še kej placa bo pa še šofer z bejbo.
Musko in ostale ki niso svtje itak da bodo dobil za jest,kako bi pa zgledal da se mi bašemo uni bi pa gledal.
Muska naju bo prišla od 18 ure naprej pa do koker bomo 550€.

Zdaj pa šibamo ven na sprehod,da se zluftamo.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: poroka 2008
10.2.2008 16:46:50   
FLASK_A
Aha, ja saj vem, da sta šla že prejšnji teden, ampak nisem vedla, kam hodita... Pri nas je bilo pa včeraj predavanje o rojstvu (kot pri predavanju o porodu v šoli za starše). Prav nazorno je pokazala porod in vse.. Epizitomijo, glavico, itn... Ubogi dedi, pomoje sploh niso bili pripravljeni na touser posted image user posted image Še dobro, da je moj dal to že vse skozi, ker so bile res čudne slike. Midva sva porod lepše doživljala... Pa o kontracepciji, aznositvi, splavu... Hm, pač kot na zdr. pregledih, ko smo imeli pred pregledom eno tako predavanjeuser posted image user posted image
Danes bo duhovnik, me prav zanimauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: poroka 2008
10.2.2008 19:22:54   
lyra*
noo da se pa jaz pohvalim sm dans pospravila celo stanovanje kopalnico..vse sm po omarah zložila! kar dosti sm tut ustran vrglauser posted image user posted image user posted image se zdj prau bolše počutim.
drugače kaj pa bote imele za jest na poroki? bife,...?bol na easy ali kakšne specialitete?
nikakor se ne morem odločit ali bi imela mize vsako posebej ali pa vse skupaj vbistvu tak kot v črku uuser posted image
kakšne pa boste mele prte na mizah? pa servete pa dekoracijo itd.?

a se mislte preobleč po 12uri?
ma jaz mam kr neka uprašanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: poroka 2008
10.2.2008 19:37:08   
ellie
maya2 tiste obleke v bistvu nisem še nič plačala...ker sem tako imela namen še it v avstrijo.


Midva bova imela za jest nekaj povprečnega...ne čist vsakdanje, pa tud ne nekaj ekstra. Razmišljam pa, da bi potem po glavni hrani imela ruski bife...da si pač vsak postreže kar mu paše. Tako tudi pecivo, sadje,...
Mize pa še ne vem, kako bodo postavljene...morem it zdaj en dan tja v gostilno se vse točno zmenit, pa da vidimo, kak bi bila najboljša postavitev miz. Prti pa bodo tud v šampanjc barvi, pa mogoče v kombinaciji s kakšno drugo barvo...o dekoraciji pa sem razmišljala, da bom uporabila školjke...ker bo avgusta, pa vsi smo bolj pomorščakiuser posted image

Se pa nameravam po 12.uri preoblečt...najraje bi korzet obdržala pa samo spodaj skombinirala kaj druga...kakšno kratko kiklcouser posted image  upam da bom našla kaj primernega za zraven.





(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: poroka 2008
11.2.2008 7:00:32   
FLASK_A
Držte pesti zame, da ne padem skup tam, ko se bova dogovarjale za projekteuser posted image To je namreč moje prvo resnejše delo, sicer samo za en teden... Jutri bo šlo še bolj zares, ker pravijo, da bi me imeli dalj časa (beri: več let ali celo zaposlitev- če se ujamemo seveda). Tako da sem čisto na trnihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Takih pozitivnihuser posted image user posted image

Evo grem, pa se tipkamo! Na vprašanja vam pa pol odgovorim, ko pridem domovuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: poroka 2008
11.2.2008 7:42:37   
NATAŠI
dobro jutro

flask tebi čestitke za službo user posted image  user posted image  imej se lepo in da bi hodila z veseljem k dobremu kolektivu

iyra kako je bilo pri njegovih na kosilu

mamiica dobrodošla user posted image user posted image

ellie bravo za oblekco... super je, ti zelo lepo paše

drugače je pa takole z odgovori:
- muzikantje itak da so na hrani in vsem ostalih, fotograf pa tudi toliko kolikor ga bova imela (na fešti ga ne bo več). na civilni imava itak na prostem in je hrana tudi zraven pa si bo že vsak ki mu bo pasalo jest vzel sam
- preoblekla se po polnoči ne bom
- prte, sarvete in ostala dekoracija ... uf še pojma nimam. .. se zgovarjam da se poročiva v avgustu in je še čaas do takrat user posted image  ... svečke bodo sigurno ker jih imamo tudi doma po stanovanju in jih imamo radi
- muzika naju pride 600 eur na fešti

no se beremo, lep začetek tedna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: poroka 2008
11.2.2008 8:13:57   
bt08
Dobro jutro nevestice!

No danes ko sem naspana sem kot prerojena,nova vsa.user posted image user posted image user posted image

Flaška držimo pesti zate da bo vse ok in da se obnese služba.Kar se tiče priprav,smo mel mi tud pediatra,pa mi je blo ful dober,res.Sva v stiku,po naključju sva se nek najdla na netu in sva si izmenjala maile.Sem rekla je primarij,in lahko kadarkoli pride prav pri otrocih ali nasplošno.Drug dan priprav smo mel zakonske pare,jeb lo kr dobro.To soboto smo mel pa psihologa je blo pa poraznouser posted image user posted image user posted image ,nisem vedla kaj poslušam,zakaj se gre.Celo uro in pol je blo eno in isto samo stavki okol obrnjeni.Včerej smo mel pa duhovnika,je blo tud kr ok.Tako da v soboto ko smo mel psihologa,sva rekla greva na eno pjačko in pol sva čist noter padla,da sva mal okol letala,pa je kr pasal mal.Sam pol nedelja je bla bl na kavču se je dogajal.user posted image user posted image user posted image

Iyra prti ne vem točno kakšni bodo,jaz sem jim rekla dab i želela da so oranžni.Se bomo šli še ment en dan v bližni prihodnosti.
Hrana zvečer bo predjed na mizah,vrtljiva stojala so,mize so okrogle.juha,tako kot vedno,glavna jed bo pa bife varianta,pol bo še sadje in piškoti ter sirne plošče to bo pa na mizah.Preoblekla se pa ne bom,ker sem samo enkat nevesta in bom do konca nevesta ostala,v beli lepi obleki!



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: poroka 2008
11.2.2008 9:05:01   
fragola
Dobro jutru nevestice, kako ste kaj preživele podaljšan vikend.

no jaz nisem nič posebnega delala, sem pucala hišo, oprala pet strojev cunj,peglala, tako da zdaj mam vse čisto in pospravljeno, vsaj neki, ma kaj ko prah se takoj nabereuser posted image !
Drugače tudi jaz študiram kaj bomo imeli za jest ko pridejo svatje al bom najela catering al bomo vse sami naredili.


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: poroka 2008
11.2.2008 9:38:20   
bt08
Fragola mi smo mel čistilno akcijo v petek,pol smo pa počivali bolj cel vikend.

A veste da so naju te priprave ko greva sama nekam,so naju ful povezale,bolj se mava rada,skoz sva skupej,nič ni krega....Še Ožbej se smeje ko se skoz nekej objemamo.Nama je včerej reku ko smo šli na sprehod,sredi poti objemta se.user posted image user posted image user posted image Al pa pomlad prihaja,pa ptički pojejo,pa travca raste,mogoče pa to vpliva na naju.
V soboto mava popoldan in večer ter noč samo za naju,Ožbej bo pri naših,midva greva pa v wellnes na razvajanje pa večerjica.Komej čakam!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: poroka 2008
11.2.2008 10:30:17   
SRCCEK
OOOjla nevestice user posted image
No pa je spet ponedeljek, pa smo spet tukej! Jaz sem imela delavni vikend, frajhanje, frajhanje in spet frajhanje user posted image user posted image user posted image
Vidim, da ste bile zelo pridne s pisanjem med vikendom, pohvaljene.
Flaska čestitke za službo!!!!!! VSO SREČO user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim, da mora biti priča vsaj malo usklajena z mladoporočencema, da ne zgleda vse skup grdo!!
Spodobi se, da je večerja tudi za ansambel in fotografa.....da kje skup ne zlezejo od lakote user posted image user posted image user posted image
Okrog naju bosta sedeli priči z družinama, potem najini starši ter šoferja in naprej vsi ostali povabljeni....ne mislim pisat sedežnega reda, ker se mi to zdi tako ameriško.....naj se vsedejo, kamor si želijo!!!
Lep začetek delovnega tedna vam želim. user posted image  user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: poroka 2008
11.2.2008 11:54:31   
FLASK_A
Hvala, punce! Bilo je fajn. Ena naloga bolj, druga manj zanimiva... Še jutri me zanima, kako se bomo domeniliuser posted image user posted image

Barbara- a veš, da sva midva tudi bolj povezana zdaj, po predavanjih. Prav vrneš se malo na stare tire, ko si še ves zaljubljen, samo da vse skupaj občutiš veliko bolj poglobljeno. Tako da sva zelo zadovoljna in nama je pri odnosu zelo pomagalo, da sva na te priprave šla.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: poroka 2008
11.2.2008 12:43:50   
bt08
Nama je tud ful pomagal,saj je zdaj ta tempo preveč vse na ful,prehitro....Tako jaz pravim vsakemu ko me praša kako je,morem rečt da mi je všeč.Pomaga zelo pri odnosu,čeprav misliš da kr nekej klobasajo,ampak začneš mal premišljevat sam pri sebi,pa se spremenit ko veš kaj narobe delaš.Nama je blo všeč.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: poroka 2008
11.2.2008 13:21:22   
NATAŠI
no midva imava pa aprila priprave, se bomo potem takrat objemal user posted image  user posted image  ... ne hecam se.. lepo  je da tako dobro odnesete s teh priprav, potem izpolnijo svoj namen user posted image  ... je pa tale tempo res za user posted image  ...  je pa res da si je kar treba vzet čas in da greva sama ven brez timoteja ker tako je čas le za naju in full dobro naredi to odnosu

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: poroka 2008
11.2.2008 13:21:24   
tsjci26
ojla punce...tud jst sem čist v dilemi,rodili bomo junija,pa bi potem imeli krst in poroko kar skupaj nekje sept.ali okt. glede na to daimava še stanovanje v planu kupit in opremit...bi rada stroške poroke zmanjšala,sploh nnisem vedla da ansambel toliko stane!!!pa przički,pa dekoracija,jst bom to prepustila kr lokalu samem mal idej bom že prispevala,ampak toliko tega je še treba postoriti prej se bomo posvetili porodu,...potem bo pa še dojenček zraven...skratka bodoče neveste,zdržite pritisk in srečno, naj vam bo vaš poročni dan ,najlepši dan...user posted image

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: poroka 2008
11.2.2008 17:46:41   
Serendipity
Ojla čvekice! user posted image  

Jaz se samo malo oglašam in poročam - danes sva bila na matičnem - 31.05.2008 ob 17.00 civilna poroka in potem ob 18.00 cerkvena. user posted image  Ampak, mi je kar nek cmok ratal, ko sva se menila za uro. Zdaj pa res že gre za res! user posted image  

Aja pa še v dilemo sem padla, ko me je vprašala za priimek. Kako se boste pisale? Obdržite svojega? (če je bila že debata me opomnite, bom pogledala za nazaj, ker nisem nič še za nazaj brala user posted image )


Lep dan!

(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: poroka 2008
11.2.2008 21:12:47   
lyra*
heiiiuser posted image
jaz mam ubistvu še čaz za vse to ampak me pač zanima.
mi2 sva razmišljala da bi imela bele prte pol pa zelene ali oranžne nadprte. oziroma tisti široki trak ki jih imajo v ikei.-ko so zdaj moderni.
vete kaj mislim?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?