|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
11.2.2008 21:43:14   
fragola
Jaj alyr ajaz vem kaj misliš in ni slabo.


(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: poroka 2008
11.2.2008 21:44:36   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

heiiiuser posted image
jaz mam ubistvu še čaz za vse to ampak me pač zanima.
mi2 sva razmišljala da bi imela bele prte pol pa zelene ali oranžne nadprte. oziroma tisti široki trak ki jih imajo v ikei.-ko so zdaj moderni.
vete kaj mislim?


Ja vem katere misliš in pride lepo!

Oprosti za prejšnji komentar, sem tipkala prehitro!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: poroka 2008
11.2.2008 21:56:21   
ellie
No da se še jaz malo oglasimuser posted image

Ni kaj dosti novega...jutri se dobimo s fotografom, da se točno vse zmenimo...v sredo pa bova šla rezervirat termin za civilno.

Sem pa spet v bolniški, tak da sem doma...kar pa v bistvu ni nič kaj fajn, ker me roka ful boli, tak da tako ne morem nič kaj naredit za poroko...čeprav bi blo fajn počasi začet delat vabila. Mah bo že...

Lp

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: poroka 2008
11.2.2008 21:57:46   
*maya*
                       ojla
vidim, da je tu res vneta debata okrog porok user posted image
Rada bi vas vprašala, če se mogoče katera poroči v okolici celja? Zanima me kakšne so možnosti za gostijo (beri fešto po uradnem delu user posted image ) Imam sicer nekaj idej, npr. Zdravilišče Laško, Hotel Štorman v CE, Žonta Šentjur... Me zanima, če ima mogoče katera kakšno mnenje o teh restavracijah, saj sama še nisem bila na poroki na nobeni od teh lokacij user posted image   Mogoče veste tudi za katero drugo gostišče, ki bi bilo primerno za cca. 70 - 80 ljudi.

Aja, pa še nekje na forumu sem prebrala, da je delala ena od bodočih nevest sama vabila (mislim, da je uporabljala marjetice). Lahko še 1x objavi sliko ... pls  user posted image tudi sama sem razmišljala o marjeticah, ampak ne vem, če je to še primerno septembra user posted image

Najlepša hvala za nasvete in uživajte v pripravah še naprej...




(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: poroka 2008
11.2.2008 22:03:40   
bt08
ojla!

Flaška evo imamo še uro za cerkveno,sm ose dans menili,bo pa ob 12.Tak oda ko boš kaj delala s seznamo še to dodaj,pol te pa jaz nem orim več.

Fragola nisem migla takoj odpisat,ti bom kr tukej,ker bom hitra.Morem ti povedat da so se mi vsi maili zbrisali kak mesec nazaj tako da žal nimam slik.
Sem se pa dans slišala z mojo fotografinjo,ker sva se menle glede ure kaj in kako.In sva se odločile da naju bo slikala v Preddvoru,pa pol v Bistrici da bo še tam mal fotk,ker je gor res lepo.

Zdaj paš ibam spat!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu *maya*)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: poroka 2008
12.2.2008 7:25:40   
NATAŠI
dobro jutro

serendipity super da imata uro že zmenjeno, zanimivo sta se odločila. ali imata to vse  v bližini (civilni in cerkveni obred)- priimek: jaz bom vzela njegovega, razmišljam pa da bi obdržala še svojega

iyra- to o trakovih pa ne vem kako zgleda user posted image , se moram še malo pozanimat

ellie tebi naj se pa poštima roka user posted image

barbara si tud pridna... evo pa imaš pošlihtane ure user posted image

midva sva se pa nekaj dogovarjala z fotografom- Aljoša Videtič- ga katera pozna? zdaj bo že počasi čas da si fotografa rezervirava

imam še eno vprašanje in problem: kam boste potovale z otročki na poročno potovanje? Mene full mika kakšna dominikanska pa bali .... ampak mi je full rizično it tja in se bojim... mal dolge vožnje z avionom (je le timotej) potem pa vsa dogajanja v teh državah .... Tako da včeraj sva gledala kataloge in pojma nimam več kam bi šla... tudi grčijo in španijo sva gledala... kar nekaj se bojim

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: poroka 2008
12.2.2008 8:07:49   
bt08
ojla!

Nataši mi gremo na Djerbo,mislim da kej zlo hudo ne more bit.Ne vem smo rekl da gremo probat,kar bo pa bo,itak ga pa maš skoz na očeh,hrana,bomo vidl,vrjetno bom mela eno potovalko zdravil s seboj.So mi pa rekl naj probam za prebavne motnje dobit antibiotike,da najhitrej pomagajo.Smo se pa tud pozanimal kaj lahko jemo,pijemo,kaj ne.Tko da vse skuhano,pečeno,sadje tisto ki se ga da olupit,sladoleda boljš da ne.Bomo pa domov prišli pa seb omo najedl sladoleda.Ne vem,probal bomo,pa bomo vidl.

Serendipity,priimek bom pa kr od mojga vzela,ker so dost dolgi priimki,pa da bi vse imela,bi rabla en a4 format za podpis.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: poroka 2008
12.2.2008 8:19:07   
NATAŠI
na djerbi je bil moj bratranec na poročnem potovanju 5 mesecev nazaj.... in sta vzela s seboj hčerko (staro 2.5) in je bilo menda vse ok... bili so 14 dni. saj ne vem, a sem preveč panična

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: poroka 2008
12.2.2008 8:53:10   
fragola
Dobro jutro punce!
Kako ste aj ?
Jaz razmišljam o teh priimkihodločila sem se da bom imela oba !
Prvo mojga nato še njegovga!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: poroka 2008
12.2.2008 9:04:37   
SRCCEK
Morgen nevestice

Ja tudi jaz bom vzela možev priimek...... se mi ne da ubadat z obema priimkoma user posted image user posted image user posted image
midva se pa sploh nič ne pogovarjava o poročnem potovanju user posted image  user posted image  user posted image  sploh pa nismo taki, da bi šli nekam daleč in za 14 dni na dopust...........smo bl zapečkarji user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  bi blo pa fajn nekam jit za ene par dni....sam kam???? Ma katera kako idejo??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: poroka 2008
12.2.2008 10:32:15   
ellie
Jaz bom imela oba priimka...imam srečo, da nista dolgauser posted image  Sem se pa nekako odločila tako, ker je v Sloveniji že cel kup oseb z mojim imenom in njegovim priimkom, jaz z mojo kombinacijo pa sem edinauser posted image  pa nekak se mi zdi, da ne bi bila več jaz, če bi dala svoj priimek stran (hja se preveč navežem na dost stvariuser posted image )


Glede potovanja pa še nisva nič kaj razmišljala. Junija tako gremo verjetno na dopust k njegovi sestrični na korčulo...po poroki takoj pa tako ne bo časa, tak da se bo potovanje kar malo prestavilo...upam da na zimo. Če res ne bova našla nič druga, potem bova šla v Abu Dhabi...sem bila kot otrok 2x tam in je res sanjsko...in bi rada še njega peljala tjauser posted image  tja pa tako ne moreš it drugače kot pozimi...tak da bi bilo idealno. Sva pa zadnjič gledala v katalogu tud maldive in podobne destinacije... Bomo videli, kaj bo čas (in denar) prineseluser posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: poroka 2008
12.2.2008 12:36:11   
Jaguarka
Bo katera od vas bodočih nevestic imela napisano v vabilu, da bolj prav pride denar za darilo kot druge stvari?
Kak boste to napisale???
Vem, da obstaja en verz, ki na "blag" način to pove... sem pa razmišljala, da bi midva napisala nekako tako, da sva šele na začetku urejanja najinega skupnega doma in bi nama bolj prav prišel denar...
Ima katera kako idejo, kako na nek lep način to napisat?


Hvala za pomoč

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: poroka 2008
12.2.2008 12:43:46   
ellie
Jaguarka midva bova verjetno uporabila kar tisti verz...mogoče ga bom edino malo "preuredila", besede malo obrnila pa to. Verjetno bova "odprla račun" pri agenciji...tako da bo še to vmes. Če boš napisala, da si urejata domek, bodo verjetno avtomatkso mislili, da vama morajo kupit praktična darila za dom...razn če se komaj odločata za nakup. Tak da bi jaz na tvojem mest mogoče napisala vseeno nekaj podobnega kot je tisti verz, edino da še vmes stlačiš nekak to o domu, ampal vseeno pustiš tisti del o denarju.

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: poroka 2008
12.2.2008 12:49:16   
tsjci26
po moje ne rabiš pisat v vabilu za denar, ko bota šla osebno vabit pač poveš da bi bolj rabila denar kot pa da dobiš več enakih stvari, potem jih pa razdevaš oz. če jih hočeš zamenjat oz.vrnit pride potem do zamer...al pa če poveš to doma,sorodnikom pol se pa hitro razširi vest,ker se med seboj po navadi posvetujejo,pogovarjajo,pa tud vprašajo te ponavadi kaj rabiš, v primeru da nebi vaju vprašali kaj rabita pa bi mogoče nevem vajine starše,prijatelje,jim bodo pa tko oni potem povedali da bi bil zaželjen denar-tko mal našuhtašuser posted image  je pa res nerodna reč a ne...

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: poroka 2008
12.2.2008 13:15:29   
NATAŠI
jaz v vabilu ne bom omenjala denarja ker mi to ne potegne... ko bova vabila bova povedala da vse imava in da je dobrodošel denar (če bo kdo kaj vprašal) itak ima pa vsak tolk soli v glavi, da ve, če imava stanovanje in otročka... že vse imava. pa zdaj so taki časi da se več ne kopuje kovtrov pa posteljnine itd....

(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: poroka 2008
12.2.2008 13:20:33   
tsjci26
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

jaz v vabilu ne bom omenjala denarja ker mi to ne potegne... ko bova vabila bova povedala da vse imava in da je dobrodošel denar (če bo kdo kaj vprašal) itak ima pa vsak tolk soli v glavi, da ve, če imava stanovanje in otročka... že vse imava. pa zdaj so taki časi da se več ne kopuje kovtrov pa posteljnine itd....

ja se strinjam čeprav so še vedno nekateri tolko za luno pa kupujejo kovtrčke pa mikserje...nekaterimmoraš pač nakazat...je pa res da velika večina ti da denar brez da sam kaj omenjaš,kar je čisto logično za danes

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: poroka 2008
12.2.2008 13:38:22   
fragola
Nas že zdaj sprašujejo kaj rabiva in eni so že sami rekli saj v bistvu imate vse hišo tako da bomo dali kar denar
Eni vejo drugi pa so za luno!


(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: poroka 2008
12.2.2008 13:40:19   
Jaguarka
Veš kaj je kruto, da folk sploh nima toliko soli v glavi, da bi si mislil, da pride najbolj prav denar. In v tem najinem primeru, če ne bova točno in izrecno dala znati, mislim da se lahko pripravim na tisto kar mi najmanj pride v poštev user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: poroka 2008
12.2.2008 14:14:32   
maya2
ja tole z darili tudi mene muči, saj jaz za ene v žlahti že vem (ker smo se enkrat takole na splošno menili) da jim dajanje denarja ne pride v poštev, ker to ni nikakršno darilo!!user posted image zato tudi razmišljava glede vabila, ali bi omenila ali ne. Ker jaz definitivno ničesar ne rabim imava opremljeno stanovanje, ki pa je majhno in navlake ne rabim!!

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: poroka 2008
12.2.2008 14:21:25   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka

Veš kaj je kruto, da folk sploh nima toliko soli v glavi, da bi si mislil, da pride najbolj prav denar. In v tem najinem primeru, če ne bova točno in izrecno dala znati, mislim da se lahko pripravim na tisto kar mi najmanj pride v poštev user posted image


Pri nama je popolnoma enako. Je treba reč in pika, če ne, bom peljala cel kamion stvari na deponijouser posted image

Lyra, kateri prti so to? Jaz bi tudi širok nadprt in bele prte spodaj, pa nevem, kje se to dobiuser posted image

Evo, služba je kar na oštro, bo treba veliko delat tako da se bom bolj poredko javljala...

Kje pa je naša Bubamaraa? Že dolgo je ni bilo. Upam, da je vse OK pri njej...

Ellie, upam, da boš kmalu bolje, da boš lahko rihtala stvari naprej...

Priimek bom pa imela njegov. Nevem, sem bila že prej odločena, da bom vzela njegov priimek.

Še osvežim seznamček, pa bouser posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 12.2.2008 14:35:04 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: poroka 2008
12.2.2008 15:46:01   
Bubamaraa
jst sm tuki.....


gužva v službi......user posted image


vglavnem ena nova nevestica je zgoraj spraševala glede mojih vabil, ki so v znamenju marjetic..če bi jih rada videla mi dej na ZS tvoj mail....user posted image


jaz pa imam v vabilih tud napisano, da bi raje denar za poročno potovanje kot pa brezvezno navlako...mi ni nič slabega to....ker marsikera teta in stara mama ne ve, da danes se skor nikjer več ne kupuje daril ampak se dajo €€€€....user posted image  (ziher je ziher user posted image )

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: poroka 2008
12.2.2008 16:10:51   
Jaguarka
Se pravi punce, da bomo morale jasno in glasno to zadevo napisati v vabila?
Jaz sem že ko ena zmešana kura glede teh priprav. Nekaj si zamisliva, potem spet enemu ne paše, potem spet drugemu ne... potem tista "X" ideja nama ne paše in ni všeč, na koncu pa je potem ta rezultat iz mene (da sem ko kura) user posted image
mah... user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: poroka 2008
12.2.2008 17:12:02   
Bubamaraa
evo jaz mam spodaj napisano tole;

Svatje se ob taki priložnosti sprašujejo kaj podariti mladoporočencema. Svatov s praktičnimi darili ne želiva obremenjevati, vesela bova vseh prispevkov za najino poročno potovanje

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: poroka 2008
12.2.2008 17:50:23   
Jaguarka
user posted image lepo napisano. Jaz bom probala nekak skup spesnit na to temo, da praktičnih daril ne rabiva, ker... user posted image
user posted image user posted image user posted image


bom se že česa domislila, časa imam še dober mesec...


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: poroka 2008
12.2.2008 17:52:40   
lyra*
hei hei
bubamaraa smo te že kar pogrešaliuser posted image
jaz še razmišlam kako bom napisala v vabilu ker so naši tut bolj za lunouser posted image
FLASKA_A dj spremeni tam za mene k se ne poročim na tem graduuser posted image ti bom pa probala nekje najt slikco teh prtov.

midva greva ju3 na agencijo. še nevema kam bova šla..razmišljava pa kakšem bali,bora bora,kalifornija...nekaj v tem stiluuser posted image user posted image

drugač pa ko sem zadnič bila pri njegovih na kosilu je bla njegova mama jezna me sploh pogledala ni...potem pa ji je moj reko da če misli tak nadaljevat ne rabi prit na poroko. pa se je začela smejatuser posted image nevem zakaj.
je vidla da misli resno se opravičla pred njim rekla da sem zaželjena da je ona naredila napako in da se nebo več vtikala v najino življenje. tak da upam da bo konec tega in se bomo dobro razumeliuser posted image
ellie nisi edina na bolniški. tut jaz imam gleženj zvit in boli ko hudičuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?