|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
12.2.2008 17:55:47   
Bubamaraa
lyra ful sem vesela zate, da se je vse poštimalo.....ker vidva se morta boriti za vajino ljubezen in vajin zakon....user posted image


drgač pa vam morm povedat, da sem tašči pokazala vse slike mene v poročnih oblekah...in je tud rekla, da je una, ki je favotinja najlepšaaa....user posted image ..sem kr v depresijo skor padla....user posted image user posted image user posted image


grem večerjo naredit....sem lačna kot 300 user posted image ...

v ponedeljek pa začnem hujšati....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:22:56   
Jaguarka
če rabiš sotrpinko za hujšanje, javi user posted image user posted image user posted image

samo ti ne morem obljubit, da bom dolgo zdržala user posted image  

punce kak ste lahko srečne, vas so vse fotkali, ko ste bile na probah??? Mene pa moja "delegacija", ki je šla z mano na probo sploh ni hotela fotkat, sem kar malo žalostna, ker nimam slikce da bi se videla (tak bi se vsaki dan 100 x gledala user posted image ). Pa sem prejšnji dan še baterije nafilala, da ja ne bo moglo kaj narobe it haha. ah user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:23:54   
*maya*
             Bubamaraa najlepša hvala za vabila, res so lepa!! user posted image   Vidim, pa da se boš poročila v Zdravilišču Laško (civilno). Mi lahko poveš kako zgleda to pri njih? Je to na prostem, v parku ... Mogoče veš kako je kaj na gradu Tabor Laško? Sta iskala še kaj več gostišč ali je bilo Gostišče KUM prva odločitev?
hvala in lep večer vsem...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:41:31   
fragola
Punce veste da tudi jaz razmišljam o hujšenju ker bi rada zgubila kak kg. Jem že zdaj manj in hodim vsak dan s psom na sprehod upam, da bo kaj pomagalo!


(odgovor članu *maya*)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:45:28   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


drgač pa vam morm povedat, da sem tašči pokazala vse slike mene v poročnih oblekah...in je tud rekla, da je una, ki je favotinja najlepšaaa....user posted image ..sem kr v depresijo skor padla....user posted image user posted image user posted image




tole mi pa ni ravno jasnouser posted image a ni to ok?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:45:47   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa


drgač pa vam morm povedat, da sem tašči pokazala vse slike mene v poročnih oblekah...in je tud rekla, da je una, ki je favotinja najlepšaaa....user posted image ..sem kr v depresijo skor padla....user posted image user posted image user posted image




Zakaj v depresijo, če je tudi tašča potrdila da si v obleki lepa?


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:46:39   
maya2
*maya*: jaz sem bila na eno poroki septembra na gradu v Laškem.... kaj te pa zanima?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:47:42   
maya2
fragola: user posted image user posted image user posted image smo očitno usklajene!user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: poroka 2008
12.2.2008 19:52:43   
Bubamaraa
ja punce narobe sm napisala...... tašča je rekla za uno drugo, ki je bila favoritinja...ki ima široka ramena.....in ki ni bele barve...user posted image


*maya* ja poroka bo v parku na prostem....sem videla od prijateljice slike in je res lepo...tko pravljično..... sem pa lglih v nedeljo z eno govorila, ki se je na gradu v Laškem in tudi je lepo...tko, da mislim, da sta obe variante zelo lepe....user posted image


jaz grem v ponedeljek na dieto brez škroba..nič kruha, testenin, riža, krompirja...skratka nič redilnega... in po tej dieti jaz zmerom ful lahk shujšam...tko, da v ponedeljek začnem.... je kera z mano??? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: poroka 2008
12.2.2008 20:12:42   
FLASK_A
Bubamaraa, ne se hecat! Tvoja tašča pa res nima pojma- sej žariš samo in izključno samo v eni obleki in to je tvoja izbrana. Moja mami je bila tut čist zgrožena nad mojo izbrano obleko, sem ji bila v drugi lepša. Sam ko pa vem, da sem se v tej počutila res najlepše. Lej, če še kar dvomiš pejt v salon in ti bo v sekundi (al pa še prej) vse jasno. Kak depresija neki, joj, saj se ti poročiš in ne ona- ona se je že in je svojo sanjsko obleko že izbrala, zdaj si ti princeskauser posted image user posted image


Jaz sem že začela s hujšanjem. Po izgubljenih treh kilah sem fasala trebušno gripo, pa sem nehala. Zdaj pa nimam več voljeuser posted image Mogoče me še kaj piči...

Jaz sem pa našla svoje poročne čeveljčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image Ful so mi lepi. Čist nestandardni, ampak meni so zelo všeč. Ko poslikam, dam v albumček.

Seznam se popravlja, tako da bo vse prav. Če ima katera še kaj pripomb, naj mi pošlje na ZS, ker imam tako večji pregled.




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: poroka 2008
12.2.2008 20:23:39   
fragola


IZVIRNO SPOROČILO: maya2

fragola: user posted image user posted image user posted image smo očitno usklajene!user posted image

Res je user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: poroka 2008
12.2.2008 20:28:47   
FLASK_A
Čeveljčki so v albumuuser posted image Mal slaba slika, ker je pač večer, ampak saj se vidi bistvouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: poroka 2008
12.2.2008 20:37:56   
Jaguarka
punce,pa kje mate kake albume?

aja, so čevlji spredaj zaprti? Meni vsi govorijo, da moram imeti spredaj zaprte čeveljce user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: poroka 2008
12.2.2008 20:50:05   
Bubamaraa
grem počekirat v album...

jaguarka imaš ZS user posted image


Flaška ful super čeveljci....user posted image user posted image user posted image



jaz sem si jih pa naročila v ottotu...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: poroka 2008
12.2.2008 20:56:23   
FLASK_A
Bubamaraa, jaz pa ful nisem hotla komplicirat. Kar vidim, probam in če mi je prav (kar mi pa nič ni, ker imam veliko nogo) in mi je všeč (kar je še redkejeuser posted image ), potem kupim. In ti so mi bli fantastični. Nič posebnega tko, ampak res lepi. Enostavni in praktični tudi za druge prilike. NEvem, ful sem vesela. Kakšne si pa ti dala delat? A ti si se že kej pomirila al boš šla v salon še enkrat?

Jaguarka, imaš ZS
Ojejejej, vidim, da ti je že bubica poslala... Če je vsebina približno podobna, me kar delitajuser posted image user posted image user posted image

Ja, men že vizualno čudno izgleda, če izpod krila prsti ven pogledajo, zato morajo za moj okus čevlji biti zaprti. Če pa je krilo odprto in se vidijo noge, potem so pa brez problema sandalci.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: poroka 2008
12.2.2008 21:03:53   
Bubamaraa
evo tuki je link mojih čevljev..... sam na tej sliki so črne barve....če v katalogu povečate sliko lahko vidite jih tud v srebrni barvi..upam, da bodo uredi, ker s čevlji znam met probleme, ker mam tud veliko nogo...user posted image

http://www.otto.si/product.asp?catalog%5Fname=Sezonski+katalog&category%5Fname=05%5F314Cevlji&product%5Fid=0314%2D09


bom probala še slikico prilimat

user posted image



sam so v srebrni barvi...skor beli....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: poroka 2008
12.2.2008 21:11:00   
Jaguarka
hvala vama user posted image user posted image user posted image

jaz sem kar odprtih ust ostala kak lepe (čudovite) stvari imate v albumih user posted image

bom probala še svojega naredit (upam, da mi uspe). Če ne, pa katero zagnjavim za pomoč.


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: poroka 2008
12.2.2008 21:12:03   
Bubamaraa
Jaguarka sem ti jaz kar odprla album...ti pa samo osnovni način izberi in dodaj fotke...user posted image ..upam, da ne zameriš...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: poroka 2008
12.2.2008 21:30:42   
Jaguarka
simpatični čeveljci, ampak za mene prenizka peta, ker sem mala in rabim ful visoko peto, da me poviša malo. Sicer pa je dosti boljše imeti tako petko, kot je take na sliki, da vsaj ne "kriliš" na poroki v nekih visokih petah in se spotikaš user posted image   zadnjič sem se tak smejala, ko sem šla gledat poročno dvorano, kjer bo civilna poroka in sem komaj prehodila tisti teren tam, kaj pa šele bo, ko bom imela pete. Verjetno sem bom kot pijanec klatila do dvorane hahaha

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: poroka 2008
12.2.2008 22:34:19   
lyra*
jaz sem že tak velika ampak bi vseeno mela malo pete,ker sem navajena hodit z petamiuser posted image
kolko pa bi mele ve približno peto visoko?

ja jaz sem tut ful vesela da je to kreganje za mano in da smo zdaj vsi srečniuser posted image

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: poroka 2008
12.2.2008 22:47:25   
ellie
Uuu srečnice, ki imate že izbrane čevlje...mene to še čaka. Ampak mislim, da še imam časuser posted image ...do juinja, ko imam probo, jih morem nabavit.

Bubamaraa jaz mislim, da si izbrala tapravo obleko...nič ne poslušaj tašče. Zato sem jaz moji poslala samo od izbrane obleke slikeuser posted image  da slučajno ne bi kakšnega čudnega komentarja navrglauser posted image


No danes sva se dobila s fotografom, tak da je tudi to zdaj urejeno. In mi res ni žal, da sva se odločila za njiju...hvala Bubamaraa za info. Matjaž, če to bereš, me veseli da smo se spoznaliuser posted image



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: poroka 2008
13.2.2008 7:46:58   
fragola
Dobro jutro punce, jaz mam že kupljene čeveljčke sem jih kupla kar v modartu, kjer si bom sposodla obleko, res niso poceni so pa zelo udobni in za tisti dan je treba imet ene čeveljčke, ki so res udobni! Saj bomo cel dan v njih, kaj ne!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: poroka 2008
13.2.2008 7:51:13   
NATAŠI
jutro

bubamara lepo si napisala na vabilo... je včeraj meni moj omenil da bi ena teta znala kakšno posodo privlečt user posted image   ... jaooo

flaška daj na seznam dodaj še poročna potovanja user posted image

iyra super da gre na bolje doma, sem vesela za tebe user posted image  user posted image

bubamara važno je da je tebi všeč obleka, pejt jo še probat da spet prebudiš čustva.... tvoje počutje je pomembno....

hujšanje, jaz tud začnem user posted image , joj bi že mogla user posted image ... bubamara jaz sem s tabo user posted image

flaška super čeveljči- zelo dobro nosljivi user posted image  user posted image  user posted image

jaz bom imela tud zaprte spredaj,k zadaj pa še ne vem- ali zaprte ali odprte... avgust bo in ... uf pojma nimam, vzela jih bom (verjetno) v poročnem kotičku in je rekla da moram priti že enkrat marca

a novička- fotografa imava rezerviranega : ALJOŠA VIDETIČ

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: poroka 2008
13.2.2008 7:53:04   
NATAŠI
jagurka: take prstane ima zlatarna celje (samo da je le belo zlato), obleke so pa vse lepe je pa težko takole reči ker se moraš sama obleči in takrat lahko ocenimo kako zgleda na tebi

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: poroka 2008
13.2.2008 8:13:49   
Bubamaraa
ja jaz rabim čevlje z nizko petko, ker sem velika 178cm...user posted image

ellie a pol sta se z Matjažem zmenila...super....bova imele istega fotografa....user posted image user posted image user posted image  te je kje vprašal kje si zvedela za njega???? pa poročni album je imel s seboj? pa fotoknjigo? ker midva bova za naju dala delat album, za poročne priče pa kot darilo fotoknjigo....user posted image

Nataši sej glih zarad takih tet sem to napisala....ker raje dobiva 50€ kot pa eno posodo, ki jo imam že tko polne omare....user posted image

HUJŠANJE: jaz začnem s ponedeljkom z dieto....če ste za to lahk odprem v ponedeljek temo za nas nevestice na hujšanju in začnemo z bojem...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?