|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
7.2.2008 14:03:19   
fragola
ja še to se manjka da bo isti ženinuser posted image , pole se mi lih zmeša!user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: poroka 2008
7.2.2008 14:07:40   
NATAŠI
no nevestice, želim vam en lep podaljšan vikend...

barbara naj fešta jutri uspe user posted image

vsem ostalim pa - imejte se radi, crkljajte se in spočijte se (no barbara saj tebi tud to želim user posted image )

pa-pa

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: poroka 2008
7.2.2008 14:29:35   
bt08
Nataši sem misnla da jaz pa da morem garat?user posted image user posted image user posted image Ne sej vem,da mi ne želiš to.Tudi tebi podaljšan lep sončen vikend.user posted image


Pikovit,kdaj se pa misliš poročit?Ne vem a sem spregledala datum?


Ja Fragola lepa oblekica!user posted image user posted image Srček ti pa tud,sem dans dopoldan gledala,se mi je takoj zdela podobna,nisem takoj vedla kera je kera.Lepi sta obe!!!!user posted image user posted image Ženina pa le vsaka svojga mejta!user posted image user posted image user posted image


Lyra tvoja obleka je pa tud ravno prava za moj okus!user posted image user posted image user posted image Če bi mela kak kg manj jaz bi se tud za kaj tazga odločila!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: poroka 2008
7.2.2008 14:58:08   
SRCCEK
Bog ne daj, da bi bil isti ženin user posted image   lahko pa, da sta si podobna user posted image user posted image user posted image
Evo, podaljšan vikend je skor tukej.....moj bo delavni, ker delamo omete na hiši, tako, da spet ne bom mogla začet vabila delat user posted image user posted image  pa tako komaj čakam, da jih začnem user posted image user posted image
Imejte se maksimalno lepo pa se beremo spet v ponedeljek !!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: poroka 2008
7.2.2008 15:17:20   
bt08
Srccek tud tebi lep vikend,mal si pa le frej vzemta z bodočim možekom in se pocartejta!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: poroka 2008
7.2.2008 15:31:13   
FLASK_A
Ful ste lepe! Oblekice so čudoviteuser posted image user posted image

Evo, lepo se imejte čez vikend, bodite na sončku in se veselo crkljajteuser posted image

Jaz pa sem dobila obe službi tako da sem presrečna! Komaj čakam ponedeljek, da začnem. Evo, pa bom le še za kaj drugega kot le za plenice koristnauser posted image
Bravo mami, da si je našla jobuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: poroka 2008
7.2.2008 15:59:29   
bt08
Flaška bravo za službo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz jo pa začnem iskat ko bom na tvojem mestu,ko bom doma s pleničakmi,se pa vržem na šolo in novo službo.Se prav drugo leto!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: poroka 2008
7.2.2008 16:02:31   
fragola
Bravo flaškica za delo, čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!
Boš poročala v ponedeljek kaj več!
Jaz vas pozdravlja vam želim čim lepši podaljšan vikend in uživajte s svojmi dragimi in vašimi sončki(tiste k jih že imate).
jaz se spet oglasim v ponedeljek, med vikendom se ne bom nič ker mam pokvarjen računalnik doma!!!

mejste se fajn, ciao!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: poroka 2008
7.2.2008 16:09:07   
bt08
No lep ose vse imejte,pa uživejte.


Jaz bom pa sama ostala tukej ker sem še do 19 v službi,pa nič pametnega ni za delat.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: poroka 2008
7.2.2008 18:46:50   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

No lep ose vse imejte,pa uživejte.


Jaz bom pa sama ostala tukej ker sem še do 19 v službi,pa nič pametnega ni za delat.user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  
še en pozdravček preden greš domovuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: poroka 2008
7.2.2008 21:15:19   
lyra*
barbara.a. sej zdaj se že cartaš z tvojim bodočim možekomuser posted image user posted image

jaz sem zdaj prišla domov z mojim user posted image  in mi kuha večerjouser posted image user posted image ....malo romantiko vzganjama...user posted image user posted image
bogoče se še bo kaj v postelji dogajalouser posted image user posted image user posted image
hehe...
e..no vse že imava...edino za rože še sama nevem kakšne bi imela---> vrtnice ali kaleuser posted image  mogoče se še kaj tretjega spomnim!
pa za njegovo obleko kaj mislite za kravato pa srajco?v kakšni barvi vi vila ali kr pustiva tak kot je? slikico pa imate v albumu.
ju3 pa se greva še z muzikanti zmenit pa se malo umiriuser posted image greva ju3 k njegovim na kosilouser posted image me je kar malo strah user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: poroka 2008
7.2.2008 21:16:16   
lyra*
vi vila
***bi imela***

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: poroka 2008
7.2.2008 21:47:07   
bt08
Iyra kaj se cartam,garam!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutr mal praznujemo od mojga dragega ko je vstobil v 30.Pa treba mal prištimat,ker jaz vedno naštiman polno goro stvari,pa se bojim dam i bo jutri zmanjkal časa,pa sem mal že dans prištimovala.Francosko sem nardila,jutri pa ostalo.
Jutr bom pa fata!user posted image user posted image user posted image

Mi pa nč namo po postl skakal,mam na obisku tetko,me je spet obiskala.user posted image user posted image user posted image user posted image

No fajn bodte pa pridne bodte jaz grem pod tuš pa spančakat!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: poroka 2008
8.2.2008 11:05:18   
mamiica
dobro jutro nevestice!

tukaj še ena bodoča nevesta,ki vas redno bere in sem se končno opogumla da vam še jaz pišem!
sem mamica 4 mesece staremu fantku in se poročim 10 maja!vsi so pričakovali da se bova poročila že lani vendar se jaz nisem hotla noseča poročit!!!
imava že vse več ali manj zrihtan,sam še prstani nama mankajo!
no na hitrico sem se opisala,zdej pa morem it k me moj sinko že kliče !!!user posted image

lepo se metje pa pište še naprej!!user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: poroka 2008
8.2.2008 16:02:19   
bt08
Mamiica pozdravljena!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu mamiica)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: poroka 2008
8.2.2008 22:51:55   
ellie
hej punceuser posted image
 
ste pa bile včeraj zgovorne...sem komaj zdaj uspela vse prebratuser posted image  

No jaz sem danes kupila oblekouser posted image  sicer sem zdaj plačala tretjino in sem jo pustila tam. Junija pa imam potem glavno probo, da jo dokončno uredijo. Slikice sem dala v album, ampak se na slikah bolj slabo vidi...sploh vsi tisti drobni detajli, ki so res perfektni. Je pa to res obleka, kot sem si jo zamislila...in v sloveniji takšne nisem našla. Da pa niti ne govorim o odnosu...in vsem kar ti ponudijo...od šampanjca dalje itd. Se slovenija lahko skrije. Hvala lan, da si mi tak na hitro rezervirala terminuser posted image
 
FLASK_A super za službouser posted image  oprosti, da ti nisem nič javila za avstrijo...ampak je šla ena znanka z mano (zaradi jezika) in sva šli samo za to obleko...ker je nisem želela vlačit še okrog po ostalih trgovinah. Bom pa šla konec meseca še enkrat gor, tak da če boš še rabila...takrat pa grem sama.


Tak zdaj pa grem spat, ker še komaj gledam...nočko



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: poroka 2008
9.2.2008 9:23:55   
bt08
Elli zelo lepa obleke,sej ti vse paše katero natakneš nase!user posted image user posted image user posted image user posted image

No sedaj pap ride na vrsto počivanje......


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: poroka 2008
9.2.2008 10:38:53   
FLASK_A
Ellie, lepa oblekauser posted image  Pa ne se sekirat, kar povej ko boš šla, se mi ne mudi tako. Do maja rabim stvari...

Barbara, lepo praznujte!

Mamiica, dobrodošla! Ful lepo, se bomo mamice poročile z malimi otročkiuser posted image  Najin bo ravno eno leto staruser posted image user posted image

Lyra, lepa obleka! Tudi moška mi je ful lepa- samo da ne bosta preveč bleda na koncu... Mah saj, kaj jaz govorim, ko bom čisto v bež z dekoracijo vreduser posted image user posted image user posted image

Midva sva pa ugledala sanjske prstančkeuser posted image user posted image user posted image  Tako da jih bova šla maja kar lepo naročit. So fuuuuul lepi. Res so nama všeč in komaj čakam, da jih greva rezerviratuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: poroka 2008
9.2.2008 11:10:47   
Jaguarka
Pozdravljene nevestice!

Vidim, da ste že kar globoko v pripravah za najlepši dan v življenju user posted image

Zanima me ali morda gre katera danes na poročni sejem, ki je v MB v hotelu Habakuk?
Jaz še premlevam, če bi šla ali ne bi... ne vem, če se mi "splača" (ker sem kar oddaljena od MB).
Morda ima katera več izkušenj, če je za pogledati?

Lep sončen dan in še naprej prijetne priprave...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: poroka 2008
9.2.2008 11:45:05   
lyra*
hello nevesticeeuser posted image
jaz sm danes taaaak dobre voljeuser posted image pa nevem zakaj?
kak pa ste ve kaj?
ellie ful lepa oblekcauser posted image pa lepo ti paše!
moj user posted image je šel v službo nekaj nujno iskat in je dougičas...vas pa tut ni da bi kako rekleuser posted image

grem skuhat kosilo pa se še pol čujemouser posted image

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: poroka 2008
9.2.2008 11:47:15   
lyra*
jaguarka jaz sem se pogovarjala z mojo kolegico ki dela v poročnem salonu in me je ravno klicala iz habakuka da je nekaj za videt ampak nič posebnega! da se ne splača ker ni nič novega! jaz sem tut razmišljala da bi šla,če ne druga vsaj ene pozdravit samo še nevem kak mi bouser posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: poroka 2008
9.2.2008 12:32:47   
ellie
Jaz bom verjetno šla malo pogledat ta sejem...zgubit nimam kaj. Čeprav verjamem, da se ne more primerjat s celjskim. Pa niti nisem tak daleč stran doma...


Hvala vsem za pohvale glede oblekceuser posted image

Vidim pa, da imate že skoraj vse obleke za ženine. Midva pa še nisva niti gledat nič šla. Mi je pa kolegica včeraj rekla (poroči se aprila), da sta njegovo obleko kupila v avstriji od Esprita...in sta dala okrog 150 eur. To se mi pa res ne zdi dosti, tak da bova tud midva šla pogledat te moške obleke.



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: poroka 2008
9.2.2008 12:37:17   
lyra*
jaz sem se tudi zdaj odločla da grem na touser posted image  ellie mogoče se pa srečamauser posted image
FLASK_A to sem tud jaz že razmišljala da nebo preveč bledo! zato nevem če bi mu to kravato pustila al bi mu kako bol živo dala zravnuser posted image  (??)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: poroka 2008
9.2.2008 17:22:36   
Jaguarka
hvala, lyra... te dobro da nisem šla. Ker se mi že oni sejem Poroka ko je v Celju ni zdel nič posebnega, tak da bi verjetno ta še manj vtisa naredil na mene.
Če pa si/boš šla, pa poročaj kako je bilo...

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: poroka 2008
9.2.2008 18:44:16   
ellie
Evo jaz sem zdaj iz sejma. Ja res ni nič posebnega...nič kaj dosti razstavljalcev ni. Edino kar mi je všeč, da sem imela zastonj francosko manikuro...z bleščicami in rožicamiuser posted image  druga pa nisem zvedela nič novega in nič pametnega nisem našla...se res ksoraj ne splača it.

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?