|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
7.2.2008 7:20:00   
NATAŠI
no zdaj pa k temi nevestic:

moje novičke- imava naročena prstana, včeraj sva si jih izbrala... belo zlato, moj ima tri diamante (ne čisto majčkene) tako na na sredini podolgovato ... in sta malo širša.. .sva dobila full dobro ceno, 700 eur ... skoraj čisto enak (le da so malo manjši kamenčki) je  v zlatarni celje 1000 eur user posted image  user posted image

drugi teden sva pa dogovorjena s fotografom (midva ga še nimava user posted image )

baguška user posted image  user posted image  za planiranje in da se ti je lepo izšlo... zdaj pa čimbolje izpelji pri svojem in potem poročaj nam user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: poroka 2008
7.2.2008 7:54:51   
Bubamaraa
živjo nevestice.....


še danes pol pa tri dni frej....user posted image user posted image user posted image

komi čakammmmm....user posted image

in če bo vse posreč gremo jutr v prekmurje za tri dni....user posted image

kaj kej počnete?

jaz vabila dokončujem...danes bom mela vse končane...tko, da bova lahk kar vse raznosila...user posted image

neki mi povejte? a vaše poročne priče in starši bodo meli sveže naprsne šopke? user posted image  ker zdej ne vem kaj naj naredim... da bi dala cvetličarki delati sveže, ostale pa, da bi naredila sama (iz plastničnih rož)..al kaj???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: poroka 2008
7.2.2008 8:07:16   
NATAŠI
o buba.... kako le po te je brati tako polno energije in dobre volje user posted image  user posted image

midva bova naredila tako da priče in domači imajo sveže šopke ali vsaj drugačne od ostalih gostov... bomo videl kako bo zaradi vročine v avgust user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: poroka 2008
7.2.2008 8:45:50   
SRCCEK
Dobro jutro nevestice user posted image user posted image
Evo pa sm še jaz ustvarila svoj album.......sam nimam še velik slik v njem, ker nimam še izdelanih vabil....saj bo!!
Kam pa ste se vse poskrile? Zgleda, da ko ste vse našle svoje oblekce, se je tale evforija okol poroke kar mal umirila kajne user posted image user posted image user posted image
ala razpišite se malo, kako potekajo vaše priprave na poroko!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: poroka 2008
7.2.2008 8:48:53   
bt08
Ojla!

Nataši kako lepe maškarce!user posted image user posted image user posted image user posted image A imaš kako slikico poročnih prstančkov?Jaz ko sem jih šla naročit,sem hotla slikat s telefonam,pa se ni dober vidlo,tko da pol nič nisem.Maja greva nazaj,da nama pomeri pa naredi.


Bubamaraa pri naju bojo priče pa starši mel sveže naprsne šopke,ostali pa jih sploh ne bojo mel,ker bo vrjetno vroče,pa tanke stvari bodo za oblečt,pol se pa uniči obleka.Tako sva se odločila.Upam da sva se prav.


Naš mali vragec še kr spančka,ga lunca mal daje ko je,jaz pa delam francosko,ker mamo jutr žurko.Jeeeeeeee


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: poroka 2008
7.2.2008 9:07:10   
NATAŠI
barbara hvala user posted image

slike prstančkov nimam, tako da 15.3. jih greva iskat in takrat jih poslikam in pokažem.... tudi v katalogu zlatarne celje je notri ga pa ni na netu da bi ga prilepla... tako da čez dober mesec user posted image user posted image


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: poroka 2008
7.2.2008 9:08:56   
bankc
Dobro jutro vsem!

Nataši full luštkane maškarce user posted image user posted image  .

Srccek full lepe slikice, oblekica ti full paše. Mi je pa full všeč tisti šopek iz rdečih vrtnic. Kej takega bi jaz rada imela. user posted image user posted image

Drugače pa kar se poroke tiče greva midva naslednji teden na občino prijaviti civilno (sva hotela iti včeraj pa je moj delal do večera). Pa menit se greva tudi za cerkveno. Konec meseca pa imava še priprave na zakon. Ali je katera mogoče iz Kamniškega konca. Ker midva bova hodila na priprave v Kamnik pa me zanim če ve katera kdaj točno so?

Pa naslednji teden bom najbrž začela izdelovati naprsne šopke za svate, ki bodo najbrž neki čist simpl in ne klasično. Bomo vidl če bom dobila ves material. Ko bom imela kakšen vzorček narejen bom pa sporočila.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: poroka 2008
7.2.2008 9:12:25   
FLASK_A
Dobro jutro!

Naprsne šopke bodo pri nas imeli vsi svatje, naredila jih bom sama. Ženin in priči bodo imeli enake,samo malo bolj bogate. Svežih rož ne bo, ker  mi jih je škoda pa še čudno izgleda, ko rožice tako slabe ratajo in ovele...

Bubamaraa, kako fino, zdaj bosta že raznašalauser posted image  Joj, komaj čakam to pri meni...

Nataši, ful lušna maškarcauser posted image  Moram še jaz mojo gor prilimat... Je bil tudi maškarcauser posted image

Danes dobim pa obiske, pa ful imam nekega dela, tako da se ne bom nič kaj javila. Čez vikend imava pa priprave na cerkveno. Bo kar pestro.

Pa za dve službe sem klicala in se pri obeh nekaj kuha tako da držite pesti, da ju dobimuser posted image  

LP, nevestice!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: poroka 2008
7.2.2008 9:19:45   
FLASK_A
Naaši, take imata ane, samo da so belo zlato in večji diamantki:
user posted image

Fuul lepi so. Nama so bli tut všeč, pa se nisva odločila... Kje sta pa dala delat in kolk bodo stali?

Srccek, men je ful všeč šopek iz rdečih vrtnic. Res lepo.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: poroka 2008
7.2.2008 9:38:52   
SRCCEK
Najlepša hvala za pohvale user posted image
Meni je tut ful všeč šopek iz rdečih vrtnic.....pa še oranžne pridejo v poštev pri meni, tako, da se moram kaj kmalu zapodit v cvetličarne in videt kakšno izbiro sploh imajo.

Joj, jaz sem pa pozabila našega levčka slikat k je bil maškarca user posted image user posted image ......se  mu je tako mudilo jiz ven, da sem čist pozabila, da ga je treba kej slikat user posted image user posted image user posted image .......pa drugo leto!!

Bankc, flaska, kje pa boste kupile material za izdelavo naprsnih šopkov??? Kakšne pa mislita nardit??

Lepo se mejte nevesticeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: poroka 2008
7.2.2008 9:50:09   
bankc
Jaz bom šla matarial za naprsne šopke kupiti v Promak ali pa v Promateja. Naredila bom pa najbrž lesene rožice (rožica sestavljena iz lesenih krokcov). Bom pa vidla kaj kej majo. Lahko da se bom še premislila.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: poroka 2008
7.2.2008 9:57:45   
NATAŠI
ne flaška sta drugačna, široka 8 mm, belo matirano zlato, malo na oval (ne dost) pa trije kamenčki malo večji ne po širini ampak po dolžini, velikost 0,5.. obva prideta 700 eur, je pa zlatarstvo Trtnik (lj polje)

srček pa drugo leto s slikanjem maškarce- jo imaš ti v spominu, tudi to je nekaj user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: poroka 2008
7.2.2008 11:06:37   
fragola
Ojla nevestici, midva bova pa imela za naprsne šopke sveže male vrtnice, ker meni umetno mi ni všeč!!

Izbrala sem si tudi barvo, moj poročni šopek roza bolj močna roza in vse dekoracije tudi!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: poroka 2008
7.2.2008 11:15:56   
fragola
Sem nalepla šopek v moj album, lih takega bom imela in iste barve!
Kaj pravite?


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: poroka 2008
7.2.2008 11:49:54   
pikovit
Najprej Flaska fuuuuuuuuuuuul hvala za pomoč.Bova enkrat v akcijo skupi stopile,da e ne bom skoz gnjavila.user posted image

Tudi jaz vedno bolj študiram,da bi si dala prstane delat.Ket tale zlatarna Celje je res malce predraga.

V soboto greva k Jezeršku pogledat in kakšno besedo več rečt.
Potem moram pa še fotografa,musko.....

Konfete bom verjetno sama delala(še nisem 100%),zahvale,naprsne šopke tudi,ženin,priče in starši bodo imeli sveže. 

Tolk od mene,pa lep dan vam želim

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: poroka 2008
7.2.2008 11:52:25   
pikovit
Fragola in Srccek zelo,zelo lepouser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: poroka 2008
7.2.2008 12:21:40   
NATAŠI
fragola zelo zelo lep šopek user posted image  user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: poroka 2008
7.2.2008 12:42:58   
fragola
havala hvala punci, ma kaj pravite na barvo?
Ni preveč močna?


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: poroka 2008
7.2.2008 12:49:10   
lyra*
hej hej nevestice!

da vam povem sm dala slikce moje obleke v albumuser posted image  ampak je samo iz neta ker sem v vsej tisti gužvi pozabla digiča domauser posted image  tak da dobite slikice mene v obleki pri naslednji probiuser posted image user posted image
danes greva gledat prstane in šopek! vam pol poročamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: poroka 2008
7.2.2008 12:52:30   
NATAŠI
barva se mi ne zdi premočna, full je lepa... jaz bi ga imela takoj... le da jaz moram imeti barvo oranžno ali marelično (zaradi obleke) in tako mali bidermajček....

iyra full dobra oblekca user posted image user posted image , kje si si jo sposodila? In lepo se imejta danes pri tako prijetnem opravilu user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: poroka 2008
7.2.2008 12:58:01   
fragola
lyra sem naredila da je album zaseden, da ne bojo drugi špegaliuser posted image !

NATAŠImeni je bil takoj najlepši šopek, ko sem ga zagledala na netu sem si rekla takega hočem!!!

SRČEK vidim da jast in ti mava enake okuse, obleko imava prav isto zdaj boš mela še podoben šopek kot jaz , še dobro da ni iste barve!user posted image Se hecam dej !user posted image


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: poroka 2008
7.2.2008 13:18:36   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

havala hvala punci, ma kaj pravite na barvo?
Ni preveč močna?




user posted image user posted image  čudovite vrtnice fragola user posted image user posted image user posted image  mislim, da na "najino" obleko mora biti šopek bolj močnih barv!!! A si že našla cvetličarko, ki ti ga bo naredila???

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: poroka 2008
7.2.2008 13:30:34   
fragola
Ja ja je že vse zmenjeno, tako da komaj čakam junij!!!user posted image user posted image user posted image
No marca ko bo imela več barv roza mi je rekla naj pridem pogledat, vendar se mi ta barva najbolj dopade!
Tako, da komi čakam
Ženin in priče bojo imele iz iste barve naprsni šopek!
Svatje bojo imeli verjetno malo manj kričečo, ker nevem če bo dobila te male vrtnice v isti barvi
!

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: poroka 2008
7.2.2008 13:32:05   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: fragola


SRČEK vidim da jast in ti mava enake okuse, obleko imava prav isto zdaj boš mela še podoben šopek kot jaz , še dobro da ni iste barve!user posted image Se hecam dej !user posted image



Res imava enake okuse!! Še dobro, da nimava gor sliki najinih ženinov-mogoče imava tudi tle enak okus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: poroka 2008
7.2.2008 13:51:12   
NATAŠI
no potem pa še ženine pokažta da ocenimo user posted image  user posted image

no meni je všeč full živahna barva šopka

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?