|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
31.1.2008 17:59:56   
TamaraJ
Ojla,


Kakšne imate možnosti jutri popoldne? Sobota je zame off, ker grem s Timijem plesatuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: notranjska
31.1.2008 18:37:13   
Anonimen
Meni tudi v soboto ne bo zneslo, jutri popoldan pa superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Okrog 18h.
TamaraJ: samo da si OK opravila z učkiuser posted image
Naty: bogica, jutri pridi na kakavček, pa bo takoj boljeuser posted image
babysolza:pridi jutri da se končno spoznamouser posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: notranjska
31.1.2008 18:38:11   
Anonimen
TmaraJ: sem vidla, da si nisem tvojo gsm številko shranila, mi jo pošlješ na zsuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: notranjska
1.2.2008 8:40:47   
babysolza
edinaos, a ta tvoj jutri pomeni moj danes, ne? Petek? user posted image  Ful dobro! Jaz jutri (sobotauser posted image ) tudi ne morem, ker grem mal pogledat tasta, ku je lih z bolnice pršel, ampak danes popoldne bi pa lahko. Superca! A to pomeni ob 18. na starem mestu? Jupi jaja jupi jupi ja...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: notranjska
1.2.2008 8:42:50   
babysolza
TamaraJ a sifajn odpravla na kliniki? No, sej boš danes poročala... user posted image  A peleš ta malga med butalsko mladino? Jaz še kr računam, da gremo jutri mal u Butale, čeprav vsak dan mal slabše vreme napovejo user posted image

Upam, da se dobimo v čim večjem številu! Pa magari če to pomeni, da bomo 4 ure visele notri...user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: notranjska
1.2.2008 8:48:32   
Anonimen
Ja, ja za danes mislim ob 18h.
lp

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: notranjska
1.2.2008 9:00:53   
Naty*
Jutro notranjke! No js sm za danes ob 18.00 user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: notranjska
1.2.2008 11:03:39   
TamaraJ
Ojla notranjke..

No, potem velja: danes ob 18:00 v Navigatorju. Moram našega bojevnika do moje mami odpeljat, potem pa akcija. Aja, pa imamo SPETuser posted image user posted image user posted image  5 novih šivov na glavi. Od včeraj zvečer. Ubogi moj otrok je hotel postaviti rožico na mizo in se je tako nerodno zložil ravno na en kretenski kovček za orodje (ki sem ga cel dan nameravala pospraviti v omaro) in presekal arkado. Oz prav lepo na sredi obrvi. Več kot 3 cm dolgo in grdo rano je fasal. Sem ga dvignila k sebi, ker je zajokal in me je skor kap. Pa neee že spet. Fak! V sekundi ti je jasno, da bo dobil vsaj 4 šive. Pa hvala bogu je bil moj ravno na poti domov in sva samo šibala. Pa na srečo je bil dežuren pediater njegov, ki ga spoštujem. Ker če bi delala kakšna kokoš (imam vsaj dve na črni listi), bi se obrnila in v Ljubljano na urgenco. No, res smo imeli srečo in ga je lepo zašil. Moj dragi pa, glede na to, da je v osnovi zdravstveni tehnik... je bil obarvan na zelenouser posted image  . Jaz pa hladna kot špricer gledala direkt v rano in spremljala šivanje. Zraven tolažila Timija in ga držala, da ne migal preveč. Ja, adrenalin to dela. Ko smo prišli domov... pa bi najraje kar en pir spila, ker sem bila čist off. Vse pride za tabo. Potem sem ga pa še ponoči spremljala, da mu ni zaslabilo. In od napenjanja je dobil pikice po celem obrazu. Nismo vedeli ali je to reakcija na kakšno sestavino anestetika ali od napora. Smo nekaj časa še na urgenci čakali, da nebi kaj zatekel in se začel dušiti. Potem pa kontrola naprej doma. Hvala bogu je zdaj ok in sta z atijem doma. Res je bil takooo bogi in upam, da je končal kariero poškodb (čeprav izgleda, da je po meni). Pa rano ima na istem mestu, kot sem jo fasala jaz pri njegovih letih. Le, da sem jo jaz na levi, on pa na desni. Pa še predlani okoli Božiča na sredi čela. To bodo bejbe padale... user posted image user posted image

Ja, pa še čas iščem, da se oglasim pri Lilly. Komaj čakam, da vidim malega Dia Thiena... pa je bil ta teden res natrpan do konca.


Pol se vidimo mamice to be?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: notranjska
1.2.2008 11:08:40   
babysolza
valda! Prlomastim točno okrog 18!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: notranjska
1.2.2008 11:25:32   
Anonimen
ja itak tudi jaz pridem ob 18huser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: notranjska
3.2.2008 8:22:12   
Anonimen
Ola notranje, sicer se dobivamo 1x na teden, samo nadoknadimo za cel tedenuser posted image .
Fino upam, da bomo naša druženja ohranili, tudi potem ko otročički pridejo ven iz trebuščkov.Pa nas ki smo čisto brez izkušenj, bo TamaraJ morala kaj poučitiuser posted image , samo itak da se bomo tudi potem družile, saj smo notranjke samo fejst punce.

Jojjjjj komaj čakam MAJ, da naša princeska prideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: notranjska
4.2.2008 7:53:46   
babysolza
ja, tejle čveki so vsakič daljši. user posted image

Sicer sm vam pa mal fouš - vse ste majčice. Jst moram pa do junija čakat. user posted image  
Upam, da se kej kmal spet dobimo. Jaz ta vikend ne bom mogla, sam če ste fraj, bi se pa lahko dobile kak dan v tednu proti večeru. Kaj pravte? Drgač boste pa spet brez mene čvekale...user posted image  user posted image  user posted image
Lep teden vsem!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: notranjska
4.2.2008 12:29:54   
TamaraJ
Jaz sem tudi zelo vesela, da smo se tako dobro ujele in seveda si želim, da nadaljujemo čveke tudi potem, ko bomo imela s seboj mele zaspančke v vozičku. Potem bomo imele šele tem za obdelat, verjamiteuser posted image

Babysolza... jaz med tednom malo težje..  če pa bom imela čas, bom pa javila seveda. Ampak zdaj iščem kakšno časovno luknjo, da obiščem še Lilly..

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: notranjska
4.2.2008 12:39:23   
babysolza
no, sej važno je da ohranmo kontakt pa da čvekamo kokr pogosto se da. user posted image  A ste ble kej na tehtnici danes? Meni se zdi, da mam vsaj 2 kili več od vseh teh krofov...
Se pišemo!!! Lp.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: notranjska
4.2.2008 13:14:33   
TamaraJ
jaz sploh nimam tehtnice doma. Že vem zakajuser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: notranjska
4.2.2008 15:53:17   
babysolza
user posted image  user posted image  user posted image

Ej še eno vprašanje: a ima katera izkušnje s šopingom v Avstriji? Mislim Ikea, H&M in podobno. Za nakup enga kupca nepotrebnih, cotkanih, luštnih stvari...user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: notranjska
4.2.2008 22:50:52   
Anonimen
babysolza: midva greva v IKEO ta petek, tako da sporočim kako je tamuser posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: notranjska
5.2.2008 7:40:58   
TamaraJ
Jaz sem kupovala cotike v Celovcu in Gradcu v H&M, ko ga pri nas še ni bilo. V Ikei še nisem kupovala, je pa veliko mojih prijateljic, moj brat in so izredno zadovoljni, ker res najdeš svašta za super cene. Sem pa slišala, da naj bi bila Ikea tudi pri nas kmalu.. Pa nekaj otroških štacun sem obredla (npr. Toys'r'us,...), kjer sem kupila avtosedež za večjega. Nekaj je bilo ceneje, marsikaj pa tudi ne. Sicer pa zadnje tri leta nisem nič hodila ven.

edinaos... kam pa gresta? V Italijo ali Avstrijo?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: notranjska
5.2.2008 7:47:06   
babysolza
edinaos, ti kar poročaj! Jaz se grem čez vikend namakat in sem nameravala it naslednji teden oziroma enkrat februarja.
Uživejte!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: notranjska
5.2.2008 11:25:35   
Anonimen
Greva v Avstrijo. Bom poročalauser posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: notranjska
5.2.2008 11:56:28   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Jaz se grem čez vikend namakat in sem nameravala it naslednji teden oziroma enkrat februarja.




Sem ti fouš! Jaz bi tudi svojo rit rada šla mal namakat... Ampak bom zaenkrat ostala kar pri 10-15 minutnem namakanju v kopeli s sivko v domači banji. Tako se mi gre v savno... predvsem rimsko... Sej bo pa po porodu vse to prišlo na vrsto, ker se bom morala mal spucat.

Sicer pa seveda uživajta. Imamo hvala Prešernu še petek frejuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: notranjska
5.2.2008 12:15:10   
Naty*
O ste pridne na tej temi user posted image ! Da se še js mal oglasim, sej kej pametnega nimam za napisat, ampak vseen user posted image ...

babysolza v Avstriji nisem kupovala že od takrat, ko so H&M v Mariboru odprli user posted image , tko da težko rečem. Vem pa, da majo v Celju v H&M ful luškane stvari za otročke. In po komentarjih tistih, ki jih poznam so baje tud kvalitetne. No js sm nakupla neki stvari v Lj., pa so res srčkane.
Pa uživaj v toplicah...

Tamara a veš, da sm js tud trenutno bolj pristaš namakanja v banji z raznimi solmi in kopelmi user posted image ...mogoče mal tud zarad tega, ker me tam nobeden ne rab gledat v kopalkah user posted image .

Aja tehtnico sm si pa js pred štirinajstimi dnevi kupila pa sm ful zadovoljna z njo. Še zmer mi kaže isto kil kokr sm jih mela 15. januarja pri G...sam ne vem kolk časa bo še kej tko user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: notranjska
5.2.2008 13:39:10   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

...mogoče mal tud zarad tega, ker me tam nobeden ne rab gledat v kopalkah user posted image .



Jap... jaz sem se iz tega razloga prepričala, da so bazeni zelooo nevarniuser posted image . No, sej načeloma so... Pa tudi za rušenje samopodobeuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: notranjska
6.2.2008 8:09:45   
babysolza
ha ha, ste mi fouš a? Sicer pa grem na 'družinske' počitnice - z mamo, njenim user posted image  in ta malim bratcem. Moj lubi bo pa neki delal čez vikend. Mava 2 dni počitnic drug od drugega... user posted image  Sem pa danes ravno 'pametno' ugotovila, da so Zreče ZELO blizu Celja in da bi lohk en dan skočila mal u ta famozni H&M. Naty, a mi lohk napišeš, kako pridem do tja? Jaz in Celje - user posted image
Uf kopalke. Pa še dvodelne mam... user posted image  Resno razmišljam, da bi si vsaj enodelne kupila... user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: notranjska
6.2.2008 10:01:59   
TamaraJ
Enodelne imajo pri Neckermanu in Quelle.. prav nosečniške. Pogled si na njihovi strani

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Sokovi
Pixicom

Kateri sadni sok najraje pije vaš otrok?

Otroški sokovi Dana (12%)

Pingo (56%)

Rauch (19%)

Capri-Sonne (0%)

Maraska (0%)

Lumpi (12%)


Število vseh glasov: 16

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!