|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
25.1.2008 13:07:58   
babysolza
ojla,

jst pa danes žal ne morem. Moj šef v službi je dal odpoved in mamo poslovilno zabavo... Jutri al pa v nedeljo bi pa šlo...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: notranjska
25.1.2008 13:22:11   
TamaraJ
Jaz za jutri še ne vem, ker se mi celo obeta izlet na Tolminsko. Moja nonica še ni vseh cujn privlekla v logatec in jo moram peljat gor. In ta moj ''en dan gremo, ja'' zna biti jutri. Ne vem še, ker se bomo zmenili danes popoldne za fiksno. Sicer sem pa na voljo za kavico, kakavček...



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: notranjska
25.1.2008 13:35:24   
sonjaa
Pozdravljene,
tudi jaz sem avgustovka 2008. Čeprav sem nova, vas že nekaj časa berem. Kako kaj vaše pikice?

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: notranjska
25.1.2008 13:40:20   
serena
Dobrodošla... ampak se mi zdi, da si se mislila med avgustovke dat ali si notranjka?

(odgovor članu sonjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: notranjska
25.1.2008 13:46:14   
Anonimen
Oj notranjke, pri meni bi šlo od 18 ure dalje. Navigator?

(odgovor članu serena)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: notranjska
25.1.2008 14:02:09   
TamaraJ
Dve novi?? user posted image user posted image . Akcija notranjskauser posted image . sonjaa in serena... iz kje ste? Vabljene v naš krog, jasno

Ja, meni bi ustrezalo ob 18:00 v Navigatorju. Torej, kdo je še za? Edinaos in jaz in....



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: notranjska
25.1.2008 14:07:07   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Edinaos in jaz in....




jaaaaazuser posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: notranjska
25.1.2008 14:33:10   
TamaraJ
OK, potem velja. Jaz zdaj grem iz službe in če bo kakšna sprememba, se kontaktiramo preko sms-a.


LP vsem in seee yaa!

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: notranjska
25.1.2008 15:25:34   
babysolza
smrk smrk, pa bom spet odmanjkala user posted image  user posted image  user posted image  glejte, da me boste izdatno obvestile o predebatiranih temah! Ki jih bo v enih treh urah zihr veliko, hi hi user posted image
Midva (oziroma mi trije user posted image ) se bomo tud najbrž kam odpravli - dokler buši še ni prevelik in še zmorem kej več kot dva koraka skupaj...user posted image  

Fajn se mejte in lep vikend vsem! Pa pridne user posted image ...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: notranjska
28.1.2008 8:01:21   
babysolza
dobro jutro vsem! A ste lepo preživele ta čudovit sončen vikend?

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: notranjska
28.1.2008 8:04:37   
Naty*
Jutrouser posted image ! Ja js osebno sem ga super, razen, da me je zdravje mal matralo. Tale sonček je zdej itak za izkoristit, preden spet pridejo deževni dnevi.

V petek smo se spet načvekale, škoda da nisi uspela pridet. No sicer se bomo pa tkointko kmalu spet kej zmenile, pa se takrat vidimouser posted image .

Nč uživajte!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: notranjska
28.1.2008 8:25:05   
TamaraJ
Ojla,

Ja, spet smo se načvekale. Si predstavljate kako bo, ko bo vsaka s svojo pikico v vozičku in bo teme še za nekaj ur večuser posted image . Pa kako spijo, pa kaj jih oblečt, pa ali gredo gramčki lepo gor, pa kako ga kopat, pa katere kremce, pa ...... Ne se bat, ne bo nam zmanjkalouser posted image

Ja, Pa z Lilly sem končno govorila in je imela kar hiter porod.  Nekje tako hiter (ura in pol nekje) kot jaz, ko sem rojevala Timija. Pa na koncu je vzela EA in je bila zelo zadovoljna. Nič šivana. Mali je imel malo čez 3 kile. Sicer pa se počutijo OK. Več bomo morale pa kar njo na kavo spravit, da nam malo poročauser posted image .


Sicer pa ja, kava sper pade. Se bomo zmenile.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: notranjska
28.1.2008 20:02:17   
taja11
en lep pozdravček tudi od mene ...primorke...haha...vidim da se mate fajn in da vam trebuščki rastejo...

sicer pa upam, da mi uspe pridit v Logatec v bližnji prihodnosti... joj je grozno bit brez avta...user posted image

lilly sm pa srečala in je obljubila, da nam kaj več pove na kakavčku...user posted image

uživkejte in se razvajajte...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: notranjska
29.1.2008 8:41:48   
babysolza
en lep pozdrav še od mene in čakam na vabilo za user posted image !!!

(odgovor članu taja11)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: notranjska
29.1.2008 9:21:08   
TamaraJ
Ja, kakavček mogoče v petek... pa še to nisem zihr. Cerknica od petka naprej diha s pustnimi pljuči (popolnoma se spremeni v Butale) in to načeloma traja do pokopa pusta... Potem se Butale spet spremenijo v Cerknico in stvari se normalizirajo. Ker imam doma tudi butalski podmladek, bomo v soboto zihr na Rajanju butalskega podmladka. Zvečer ga spravimo spat in se priključimo obhodu stojnic s kuhanim vinčkomuser posted image . No, jaz in moj podnajemnik bova bolj na čajuuser posted image .
Nedelja je itak dan za karneval. Logatčanke, pride katera?

Pa še tole je, da grem jutre v LJ na kliniko. Nimam pojma kako bo. Ali bom sploh lahko vozila.. Tudi sanja se mi ne, kako dolgo bom morala počivat. Po vsej verjetnosti bom do konca tedna na bolniški, ker delam za compom. Comp pa je najbrž prepovedan, predvidevam. Pa branje (Joooj, pa Wallander je malo pred tem, da reši primeruser posted image )..user posted image

Bom več vedela jutri popoldne in sporočim. (ali pa mojemu naročim)



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: notranjska
29.1.2008 9:55:17   
Anonimen
TamaraJ: čim bolje opravi na pregledu, bogica. Tudi jaz ga imam danes mislim GP, pa še 3D. 2x v LJ in nazajuser posted image . Lep pozdravček

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: notranjska
29.1.2008 10:19:12   
babysolza
ja tamara fajn zrihtej. Ja v Butale (ups, Cerknico) pa najbrž kej pridemo, sploh če bo ok vreme. Smo bli že lani in je blo prou fajn! user posted image  morda prpelemo če podmladek s sabo - nečakce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: notranjska
29.1.2008 19:29:10   
TamaraJ
Ojla,

Danes sem prav spidirala v službi. Komaj okoli pol šestih sem prilezla domov. Sem poskusila uredit vse nujno, ker predvidevam, da po posegu ne bom smela za comp. Ja, mal se mi gravža tale zadeva in upam, da hitro mine. Sporočim

edinaos... upam, da je šlo na pregledu vse OK in da se ti uredi tole z vnetjem. V nosečnosti je vsakršno vnetje kap. Ja, pa za kakšne 3D slikice tvojega sončkan se tudi priporočam. Me vedno bolj mika tale 3Duser posted image

Nič mamice in mamice to be... se bom poskusila kaj oglasiti, sicer pa upam, da se vidimo kaj na karnevalu. Mojo cifro imate in če uspete priti, se kar oglasite in gremo na en pustno-nosečnički kakavčekuser posted image

LP


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: notranjska
30.1.2008 7:48:47   
babysolza
ojla,

najprej vso srečo vsem preglednicam!!!
Tamara, če pridemo te pa mal zakličem, pa nam morda res še rata kakavček - v Butalah se ga pa res ne pije vsak dan!!! user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: notranjska
30.1.2008 9:08:25   
Anonimen
Punce mi bomo dobili PUNČKO in ne fantka. Sva včeraj zvedla na 3D. Sem fulllll srečna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , slikca naše princeske je že v albumu.

TamaraJ: glede 3D, če imaš možnost ti res od srca priporočam, sem se že tam na majčicah razpričala. Midva sva dobila 52 min posnetka naše miške, pa slikco glavice. A potem si zdaj na bolniški? Ali še ne?


(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: notranjska
30.1.2008 15:51:12   
taja11
Pozdravček...user posted image

edinaos... mene pa zanima kje si bila na 3D in kakšna je cena...ali lahko napišeš kakšen kontakt?

pa čestitke za tvojo princesko...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: notranjska
30.1.2008 23:16:37   
Anonimen
taja11:  pri dr. ŠELIH sva delala 3D, stane pa 60 EUR. Sem ji na koncu že rekla, gospa najlepša hvala za prijaznost in čas, a mene križ že orng matra in ne morem več ležat, tako da bova midva počasi šla. JE REKLA, DA JE ZA NJO 60 EUR VELIKO IN DA ŽELI SVOJIM STRANKAM ČIM VEČ NUDIT ZA TA DENAR  . Zdravnica-profesionalka na mestu.

kontakt: DR. ŠELIH: 01 72 44 300, nahaja se v DOMŽALAH. 


(odgovor članu taja11)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: notranjska
31.1.2008 7:41:25   
babysolza
no, ta je pa dobra. Do zdaj sem vse slišala govorit, da pr njej je 110 EUR. user posted image  Sicer sem pa bla jaz pri njej na nuhalni, ki stane 60 EUR, dobila pa nič!!! A katera ve - se da to kej za nazaj dobit? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: notranjska
31.1.2008 9:24:05   
Anonimen
babysolza: 110 stane pri dr. Strahovi, jaz sem bila pri dr. Šelih tudi na NS in sem dobila 4 slikce. Če pa se zdravnica sama ne bi ponudila, bi jo pa že JAZ  na hitro opozorila, da sem jaz plačnik in kaj dobim za ta denar. Žal mi je da ti nisi bila zadoviljnauser posted image
lp

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: notranjska
31.1.2008 11:32:18   
babysolza
Ups, ta moj spomin ma pa res vedno večje luknje. Šelih, Strah, Strah, Šelih - meni je že vse isto... user posted image  user posted image  Drgač pa sej ne, da nisem bla zadovoljna - si je ful vzela čas (ženska je bla, to se pa še spomnem! user posted image ) in vse počasi in podrobno razkazala, sam spominčka za domov mi ni dala... Pa čist možno, da je nameravala, sam se je res kr slabo vidlo in moja pikica je tuk migala, da bi ble slikce najbrž bl tko-tko... Jst sm bla itak čist vsa blažena na tistem stolu, lubi tud ni nč kej pr sebi zgledal user posted image , pa sva enostavno pozabla vprašat. Sicer pa - važno, da je blo vse ok, rezultate mi je ful popravla glede na izhodiščne. 

A bomo šle kej kmal na čvek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kopalke deklice
Lelly28 RR

kakšne kopalke kupite deklicam, ki so še v vrtcu in ne nosijo več pleničk?

enodelne (36%)

dvodelne (7%)

samo spodnji del (50%)

ne nosi kopalk (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!