|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
18.1.2008 8:20:09   
TamaraJ
Evo, smo že tri user posted image user posted image . No še katera?

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: notranjska
18.1.2008 8:27:42   
babysolza
ja jst se lohk še enkrat pofočkam. user posted image  user posted image  user posted image
Sej bova itak dva pršla...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: notranjska
18.1.2008 8:31:58   
TamaraJ
Ja, kok sem smotanauser posted image user posted image . No notranjke, pofočkanih nas je torej 6 trenutno. user posted image

Fino bi bilo, če se nam pridružijo še najmanj 4user posted image user posted image user posted image



Torej:

SOBOTA - NAVIGATOR - OB 15:30 (da bo vmesuser posted image ) 
 
TamaraJ user posted image
Naty* (brez smeška user posted image ) 
babysolza user posted image  


Za ene dve uri čveka nas je žeuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: notranjska
18.1.2008 10:44:59   
Anonimen
Jaz sporočam, da mene tokrat ne bo user posted image user posted image , grem čofotat in to za cel vikend. Me je možek včeraj presenetil, tako da odrineva že danes popoldan user posted image user posted image user posted image , lepo se imejte na kakvčku še zame.

lep vikend vam želim

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: notranjska
18.1.2008 11:21:54   
TamaraJ
edinaos... enako. Fajn se načofotajta in izkoristita vikend user posted image . Se pa next time pridružiš. Sej ne gremo zadnjič... hope souser posted image .. Ne, ne.. tole se bomo spraševale po 35 tednuuser posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: notranjska
19.1.2008 8:19:10   
babysolza
Evo punce,

jst sm že v bojni pripravljenosti za današnje čvekanje. Moja pikica je očitno bolj jutranje sorte in mi še čez vikend ne privošči mal več spanja. Sam očka še smrči... user posted image  Me kr mal tišči, da bi šla narest štalo...user posted image  user posted image

Se vidmo ob 15.30!!! Lep vikend tudi vsem ostalim, ki hinavte in ne boste pršle!!! user posted image  Sej se hecam. Glede hinavljenja, mislim... user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: notranjska
19.1.2008 14:07:24   
TamaraJ
No, se vidimouser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: notranjska
19.1.2008 14:32:04   
TamaraJ
Hmmm, Babysolza. Izgleda, da sva ostale le midve. Naty mi je sporočila preko sms, da ne utegne, Taje ne dobim, edinaos pa se namaka (kaj sem ji foušuser posted image ). Lahko se vseeno dobive, saj sem itak v Logatcu danes. Bomo se pa v večjem številu dobile naslednjič.
Torej, Babysolza, mojo številko imaš in če tudi ti ne moreš, sporoči. Sicer se pa vidiveuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: notranjska
21.1.2008 8:09:43   
Naty*
No notranjke, da se js zatožim, zakaj sem zahinavila user posted image . Z user posted image  sva šla v Lj. mal pogledat za vozičke in se je potem orng zavleklo. Okrog pol petih sva sicer prišla nazaj v Logatec pa sm razmišljala, če še čvekate, ampak nism poklicala, ker sem si majico čist umazala, ko mi je na Vrhniki zapasal kebap user posted image . Tolk štorasta, ko zdej nisem bla še nikoli user posted image . Moj sploh ni vedu, a bi se mi smejal, al bi mi rajš slinček navezal okrog vratauser posted image .

Naslednjič sem pa zraven, sam če se ne boste zmenle za 2. februarja. Rajš že vnaprej povem. No uživajte.  

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: notranjska
21.1.2008 8:49:33   
TamaraJ
Olja!

Midve z Babysolzo sva se načvekale tudi za 2ure in poluser posted image . Tako, da na vem, kako izgleda kava za pol urceuser posted image . Ja, sem na hitro prebrala, da sta bila v nakupih na majčicah. Slik si še nisem utegnila pogledat, grem zdajle. Ja, naslednji čvek pa itak... upam, da v večji zasedbi. Bomo pozorne na 2. februar. Mislim, da mene tudi ni takratuser posted image . V Logatcu mislim user posted image



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: notranjska
21.1.2008 11:24:25   
babysolza
ojla,

ja ta čvek je prou dobro del. user posted image  Upam, da naslednjič spoznam še katero - da vidim, katera bo sotrpinka pa z mano voziček porivala gor pa dol po Logatcu...
A vaše user posted image  že kej fajn brcajo? Moj mali je mel v soboto zvečer celo fuzbal tekmo. S podaljški vred!!! je bil ata na drinku pa mu očitno ni pašala sam mamina družba. Sam ne razumem, zakaj jih potli jaz dobim ?!? user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Držte mi pesti - danes mam pregled!!! uf, je še daneč do popoldne...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: notranjska
21.1.2008 11:35:27   
TamaraJ
Babysolza... držimo pesti zate in tvojega fuzbalerčka user posted image . Poročajuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: notranjska
22.1.2008 8:00:38   
babysolza
ojla,

da se mal pohvalim po morfologiji - vse ok!!! user posted image  user posted image  user posted image  Sicer še ne veva, kaj čakava, ker se noče pokazat, sam važno da je vse ok. Pa še mal pršparam, ker sem pokupla že vse rumeno in zeleno - če bi vedla, bi zihr še kr je ostalo roza oziroma plavega, ha ha. Bo kr fajn, če bo presenečenje...

A gre katera danes na telovadbo? Jst sm že čist zagreta!!! user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: notranjska
22.1.2008 8:53:32   
TamaraJ
Ojla... jaz dvomim, da mi uspe na telovadbo. Fizično mislim. Gleda na počutje razmišljam, da bi ker domov v posteljo odpeketala. Mal imam vročine celo, grlo se mi spet oglaša... Grrrr!! Upam, da se mi tole ne misli packat. Sem se že hvalila, da sem ven iz obolevanja... Že včeraj sem se počutila kot kup dr...  in sem komaj pše psa peljala na šetnjo. Bom videla.. Je pa res luštno viset v službi ko se komaj živega počutišuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: notranjska
22.1.2008 20:38:20   
Naty*
babysolza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za morfo!!! Mogoče bo pa presenečenje (user posted image  ali user posted image ), kr do konca user posted image . Dons sm govorila s sestrično...rok ma konec meseca, pa še vedno ne vesta točno kaj bo...čeprav so se trudili, ampak vedno stiska nogice user posted image .

Tamara js mislim, da boš mogla ti tole preležati. Ker če boš vsake tolk mal bolana se ne bo nikol čist umirilo. Al boš pa ful zbolela. V vsakem primeru ni dobr. Vzem si par dni B pa preleži...verjem, da bo bolš.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: notranjska
23.1.2008 7:48:36   
babysolza
TamaraJ, se čist strinjam z Naty.

A bomo ta vikend tud kej čvekale?

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: notranjska
23.1.2008 18:44:45   
Naty*
Js bom ta vikend težko prišla (spet), ker ma moj user posted image  rojstni dan, pa bova mela obiske.

Aja Tamara 2. 2. pa zdej lahko, ker ne grem na špil user posted image ...moj je itak dons čist popuser posted image  pa reku naj se ne špilam in naj počivam. Tko da sem mojo udeležbo v Krajcarju letos odpovedala.

Vprašanje za notranjke...a mogoče katera ve, koliko evrčkov da občina Logatec ob rojstvu otroka?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: notranjska
24.1.2008 7:43:16   
Anonimen
TamaraJ: upam, da je z zdravljem že bolje user posted image
Naty: ja občina Logatec da novim maimcam 100 EUR

Upam, da se v soboto dobimo na čvekuuser posted image

lp

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: notranjska
24.1.2008 8:06:54   
babysolza
Ojla notranjke,

ja Tamara čimprej ozdravi, Naty ti se pa tud ne heci. Sej bo še velik špilov potem...user posted image
Ja če bo padu dogovor za kavico sm jst načeloma za. Da čim prej zapijemo tistih 100 evrov user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Uživejte v lepem dnevu in lp vsem!!!

p.s: a katera že hodi v materinsko šolo? A katero priporočate?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: notranjska
24.1.2008 9:53:18   
Naty*
Hvala za odgovor....ja 100 EUR bo pa kr prav prišlo user posted image . Tud če jih zakofetkamo, kar dvomim, da bi nam lahko ratalo do maja, glede na pogostost srečanj user posted image .

Kot sm že napisala, js bom težko ta vikend, mogoče pa si pa vseen vzamem vsaj kake pol urce al pa urco.

babysolza za MŠ smo se pa neki že s Tamaro dogovarjale, pa je zadnjič napisala, da v Postojni še nimajo novega termina. Tko da mormo še mal počakat.
Kar se pa špila tiče, sm pa že včeri fantom iz banda povedala, da ne gre več...sej razumejo, ker majo že vsi otroke, pa vejo kaj je pomembnejše user posted image . Moj bi tkointko znorel, če bi vztrajala, da bom šla...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: notranjska
25.1.2008 8:49:05   
babysolza
Ola notranjke! A vas je sonček čist od računalnika odstranu? Sej to je čist pravilno, sam mene vseeno zanima, kdaj gremo kej na čvek...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: notranjska
25.1.2008 9:39:01   
TamaraJ
Ojla!

katera ima čas danes popoldne??

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: notranjska
25.1.2008 12:06:35   
Anonimen
TamaraJ: Hmmm kdaj pa?

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: notranjska
25.1.2008 12:40:25   
TamaraJ
Hmm, kaj pa vem. Mogoče okoli 17, 18...

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: notranjska
25.1.2008 13:03:25   
Naty*
Pri men bi načeloma šlo...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





TLF



(58%)

(17%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!