|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: notranjska
6.2.2008 10:27:34   
babysolza
sem jih že čekirala, ja. Pa niti niso tok drage. Sam jst jih rabim jutri... Sicer grem pa danes mal u šoping, pa morda kej najdem. Jih bom pa v vsakem primeru kupila še pred poletjem (morda bom ta vikend še šarmirala kr v dvodelnih user posted image ), ker poleti pa res najbrž ne bom nobeni stvari podobna...

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: notranjska
6.2.2008 10:28:00   
babysolza
evo nas na novi strani!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: notranjska
6.2.2008 10:29:44   
babysolza
aja TamaraJ, vidim, da poznaš Neckermann pa Quelle (pa Otto, LaRedoute, ... user posted image ). A si kupila pri njih kej nosečniškega? Meni je ene par stvari lušnih, pa ne vem. Sicer sm jaz kr njihova redna stranka in je ponavadi ok, sam nosečniškega pa še nisem. Sem pa zadnjič naročila ene par pajackov in so tok fletkani... user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: notranjska
6.2.2008 11:31:17   
Srčekgirll
Ojla!
Kako ste kaj? No, po dolgem času se vam spet javljam in vidm da ste se oreng razgovorile, lepouser posted image
Pa drgač? A je bla kera včeraj, 5.2.08, v šoli za starše v ZD v Cerknici? Jst sm bla in mi je blo fajn in vrjetn bom šla na vsa.
Če mi ne bo net preveč nagajal se vam bom probla večkrat pridružit pri čveku.
Lepo se (S) mejte pa se še kaj oglasim.
Še en velik user posted image za vse vas.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: notranjska
6.2.2008 12:16:53   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

aja TamaraJ, vidim, da poznaš Neckermann pa Quelle (pa Otto, LaRedoute, ... user posted image ). A si kupila pri njih kej nosečniškega? Meni je ene par stvari lušnih, pa ne vem. Sicer sm jaz kr njihova redna stranka in je ponavadi ok, sam nosečniškega pa še nisem. Sem pa zadnjič naročila ene par pajackov in so tok fletkani... user posted image


Ne, samo Neckermann in Quelle... kupila sem samo eno majčko, nameravam pa modrčke za dojenje. So poceni in luštni. Drugače pa nisem ravno redna stranka, ker težko kupujem preko kataloga. Raje pomerjam v trgovini :)

Srčekgirll... sploh nisem vedala za šolouser posted image . Ja, še vedno hodim v Logatec h G in potem tam spremljam vse info. Kdaj pa bo naslednjič? Katero temo ste pa obdelali?

Ja, ti pa se nam kar pridruži. Pa za kakšno kavo tudi. Sicer se dobivamo v Logatcu, če boš pa za, pa javi. Jaz sem kot veš Cerkničanka zadnjih nekaj letuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: notranjska
6.2.2008 12:18:32   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza
Sem pa danes ravno 'pametno' ugotovila, da so Zreče ZELO blizu Celja in da bi lohk en dan skočila mal u ta famozni H&M. Naty, a mi lohk napišeš, kako pridem do tja? Jaz in Celje - user posted image


Ja bom probala razložit user posted image . Ko se pelješ iz Zreč pa prideš na avtocesto, zaviješ pri odcepu za Celje center, zraven piše še Laško in Rimske toplice (če niso kej spreminjali, potem je to še vedno prvi odcep iz zreške strani). Pripelješ do prvega semaforja in tam zaviješ levo (tud piše center), potem pa po dvopasovnici pelješ skoz naravnost čez nekaj semaforjev. Na levi boš videla Merkur, potem klub Escape, malo naprej Planet Tuš in greš še dva semaforja naprej. Ko prideš pa v eno veliko križišče boš mela na levi City center, čez križišče pa en velik nov nakupovalni center. Tam zaviješ levo (med obema centroma) in se pelješ do krožišča. Tam greš levo in v parkirno hišo Citycentra, pol boš pa v prvem nadstropju našla H&M (je pa sicer v dveh nadstropjih - otroške stvari so v drugem).
Sej vem, da se sliši zakomplicirano, ampak sploh ni user posted image , sam rajš sm ti bolj podrobno opisala, da boš vedela, kje se voziš. Ni pa daleč od avtoceste, tko da se ti splača it pogledat.


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: notranjska
6.2.2008 12:20:10   
Naty*
Tamara vidiš to MŠ, bi mela pa res bližje user posted image . No je pa tud res, da še zmer upam, da nas bo več poznanih hodilo skupaj v Postojno user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: notranjska
6.2.2008 12:23:27   
TamaraJ
Ja, saj jaz nameravam v Postojno na mš. Me pa zanima, kaj imajo v Cerknici in kdo predava. Za Postojno pa smo z edinaos itak zmenjene. Takoj ko se začne. pa še s Kasso gremo na kavouser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: notranjska
6.2.2008 12:26:25   
babysolza
Naty ful hvala! Bom poročala, če bo kej pametnega...

A se že kaj ve, kdaj bo MŠ v Postojni? Kdaj pa je v Cerknici?

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: notranjska
6.2.2008 12:47:27   
TamaraJ
Včeraj sem klicala glavno sestro v PO in je rekla, da naj bi se MŠ v Postojni začela zadnji torek v februarju, potekala pa vsaki torek in četrtek. Obvestilo bo v vseh ZD-jih in na spletni strani Porodnišnice Postojna. Je treba zdej gledat, kdaj mislijo dat gor termine

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: notranjska
6.2.2008 13:22:00   
babysolza
A kej veš, ob kateri uri? Jst sm v službi do pozno popoldne in mi najbrž ura ne bo odgovarjala - še v ljubljanskih ZD-jih začenjajo prezgodaj. user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: notranjska
6.2.2008 13:55:38   
Naty*
babysolza v lanskem letu so začeli ob 16.00. Verjetno bo tudi letos isto, ampak me ne držat za besedo...mogoče pa spremenijouser posted image .

Tamara ja bomo vse pridno spremljale spletno stran, da ne zamudimo.

Srčekgirll me se vse dogovarjamo za Postojno, je pa res, da sploh nismo vedele, da je v ZD Cerknica tud (oz. se nismo spomnile)user posted image ... Upam, da bomo tud me tolk zadovoljne kot ti.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: notranjska
6.2.2008 14:02:49   
Srčekgirll
Na tej strani je urnik MŠ v ZD Cerknica:

http://www.zd-cerknica.si/promocija_zdravja.html


Nas je blo kr nekaj, sam pravjo da v PO pa pride taka gužva da tud dihat ne moreš ( tko mi je kolegica povedala, ko je tja šla sam 1x pol je pa rajš sm v Cerknico šla).
user posted image



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: notranjska
6.2.2008 16:05:23   
babysolza
me kr mal mika tale Cerknica. Baje je res povsod taka gužva na teh MŠ da joj. Pa letos najbrž sploh, ko nas je tolko user posted image - srečk nosečk - user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Upam, da bodo dali v LJ vsaj en pameten termin. V Bežigradu majo mislim da ob 13.-ih. Kaj pa naj si pomagam s tem?

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: notranjska
9.2.2008 9:16:26   
Anonimen
Kje ste notranjke??? Bomo kej kakavčkala ali nič????

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: notranjska
11.2.2008 12:27:47   
TamaraJ
Ojla... sam malo pazim, da ne pademo preveč nazajuser posted image . Ja, glede na to, da se bomo majčice dobile v soboto... bomo naš notranjski kakavček malo prestavile, ker ne vem, če bo zneslo oboje. Se pa itak še dogovorimo. Sicer pa mislim, da če bo prilika, se lahko dobimo tudi med tednom. Samo da bo moj doma, da pridem brez Timija. Zoprno je, ker mi zaspi v avtu za nazaj in ga ne smem nest v sobo. Malo je pretežak moj veliki fantek. Smo na ''vezi''

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: notranjska
11.2.2008 13:00:04   
babysolza
ojla,

jaz sem tud nazaj med živimi in sem vsa zmatrana pršla s toplic. user posted image  Rabim en dopust... user posted image  Jaz sem čist fleksibilna in načeloma lahko tudi med tednom, po 18. uri. Se slišmo!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: notranjska
11.2.2008 13:09:58   
babysolza
aja, pa da se pohvalim: sem bla v soboto v šopingu in nabavla cel kup majčk - za ta denar sem v Lj dobila ravno dve! Pa seveda še mal za mojo pikico... user posted image

Naty ful hvala za smerokaze!!! user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: notranjska
12.2.2008 8:42:48   
Anonimen
babysolza: da ne pozabim sva bila v Austriji, katastrofa!!!!! Midva sva čisto razočarana, predvsem nad IKEO, kjer nimajo nikakršne izbire za user posted image . Je pa zraven neka trgovina MOMAX in tam sva kupila par stvari, sem dala slikce v album in če te zanima si jih lahko ogledaš.

Več pa na kakavčkuuser posted image


(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: notranjska
12.2.2008 8:57:38   
babysolza
ja, gremo na kakavček!

Edinaos, ful si lepe stvari nabavla! user posted image  Če bom mela tudi jaz pupiko, mi boš MOGLA mal posodit tiste copatke s pikapolonicami... user posted image
Hm, zdej pa res ne vem, če se splača it u to Avstrijo al ne. Moja sodelavka je pa ravno zjutraj vsa navdušena pripovedovala, kaj vse je nabavla. user posted image  

Ma sej jaz bi šla bl mal na izlet - pa sproti še mal denarnico spraznit, ha ha user posted image  Bomo vidli. Boš mal bl poročala na kakavčku...

Kdaj smo kej pri cajtu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: notranjska
12.2.2008 10:06:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Kdaj smo kej pri cajtu?


babysolza in ostale se zmenimo za v četrtek ob 18h?

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: notranjska
12.2.2008 14:24:30   
TamaraJ
Hmm, jaz še ne vem, ker imama z mojim akcijo doma. Pucanje pred zidanjem...

Bom več vedela do četrtka.. Upa,. da mi znese, ker mi že manjka čvekecuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: notranjska
12.2.2008 15:07:11   
babysolza
Meni četrtek čist ustreza! user posted image  Se pa še kej slišmo, pa potrdimo. Je treba čvekat, ja čvekat čvekat, kolkr se le da.. (Adi Smolar). user posted image  user posted image  user posted image

Aja edinaos - kje v Avstriji si pa bila? Celovec, Gradec?

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: notranjska
12.2.2008 17:22:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babysolza

Aja edinaos - kje v Avstriji si pa bila? Celovec, Gradec?


Bila sva v GRADCU user posted image no upam, da nas bo čim več v četrtekuser posted image

(odgovor članu babysolza)
  Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: notranjska
13.2.2008 8:33:54   
babysolza
moja sodelavka je bila tud v Gradcu. user posted image  je pa res, da je bolj nabavljala v H&M kot v Ikei - mislim da je rekla, da je sam posteljnino nakupla tam.

A se še počekiramo danes za jutrišnji kakavček ne? Edinaos in Naty, vama pošljem mojo telefonsko na zs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Kosilo med tednom
Michonne RR

Ali kuhate med tednom?

Da, vsak dan (70%)

Nekaj krat na teden (23%)

Občasno kaj na hitro (3%)

Ne, jemo zunaj (0%)

Ne, med tednom jemo pri sorodnikih (stari starši ipd.) (2%)

Ne, kosilo si prinesemo (iz šole, ipd.) (2%)


Število vseh glasov: 61

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!