|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 14:58:26   
jer.za.
Leg magic - a imaš unga v izboljšani verziji ali brez - ker jaz kao zato čakam, ker je zdaj izboljšana verzija

Ja jest mam izboljšano verzijo, vendar je še nisem sprobalauser posted image  Mi je ta zaenkrat čist dost.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 15:00:40   
jer.za.
Jaz bom ob prvem ostala


Tudi jaz bom samo na sadju,mam itak toliko dela da si nimam časa se juhe delat. Upam samo, da me zvečer ne bo spet kšna kriza popadla. Sem pa lih zdele en jabuk pojedla.

Jutr pa spet meso, mmmmmmmmmmmmmmm user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 15:09:03   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Leg magic - a imaš unga v izboljšani verziji ali brez - ker jaz kao zato čakam, ker je zdaj izboljšana verzija

Ja jest mam izboljšano verzijo, vendar je še nisem sprobalauser posted image  Mi je ta zaenkrat čist dost.

A to so ti samo dodatek k ta starem poslali,  ali si prav novega kupila?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 15:14:41   
rija
Barbs, tukaj!

Jaz sem danes popila hektoliter kofeta.....pojedla žemljo, eno hoodio za malico,  za kosilo jajce,paradižnik in zeleno solato....zvečer šunka in zelena solata.

Stanje na tehtnici po dveh dneh, zjutraj:-400 g

SOVRAŽIM PRVI TEDEN!

Ker me svinjsko lovi......pa ker gre z mene sama voda, pa se preveč hitro pozna, potem pa naenkrat nič kaj dosti....potem pa DEPRA! user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 15:17:29   
Anonimen
Dan user posted image
Vidim, da me full pogrešate user posted image user posted image
Mene danes tako zebe, da se sploh ne morem pogreti. Mislim, da je to od pomankanja kalorij.
Pripravljam se na user posted image  rdečo in mi hodijo samo sladkarije po glavi.Dobro, da nimam doma nič sladkega.
Danes sem na zelenjavni juhi, vmes sem pojedla sadje in malo sira.
Res je zatišje tukaj gor.Upam, da ne bomo obupale.
                                                 Imejte se lepo user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 15:19:09   
Anonimen
Jaz sem tudi na sadju.user posted image  Na FB- Mandarinke.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 15:41:43   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: rija
Barbs, tukaj!


Pridnauser posted image  ... ej punca, sem šla brat tisto tvojo dieto iz kliničnega centra - ta je res huda... ampak se splača, kakor vidim, Pa če si drugače zdrava, ni panike. Morda bom po mojem čiščenju (ki bo čez dva dni) tudi jaz bolj strogo vzela te beljakovine in se ti pridružim.

Kind lady, jaz te pogrešam, ampak ko tako hitim in potem mimgrede pozabim kaj povedat - to da te zebe je pa, se mi zdi, znak, da telo "dela".. Mene sladkarije na srečo ne ganejo - mi je kolegica poslala sms, da peče krofe in naj pridemo vsi na probo..Sem jo takoj skurcala, če se heca al kaj..Tako, da bodo šli samo ostali - fajn, saj me itak motijo pri deluuser posted image  (ne morem se zbrat, mal nardim, pa spet čekiram RR, moram pogledat, če je kak krajc te dni.user posted image ..)

Pa še nekaj sem izvedela - da je boljše piti mrzel čaj, ker telo porabi še več energije, ker ga mora segrevat na telesno temperaturo

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 15:44:45   
Anonimen
Danes je krajc user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 16:02:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Danes je krajc user posted image

Kruha? Ja, vem, lačna sem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 17:02:17   
Anonimen
Nataša ali imaš dieto z mandarinami?
V kateri stranki si zdaj? Nič ne vemo o tebi.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 18:06:17   
tjaga
Ku-ku,
a se kaj dogaja tukaj? Ste pridne? Jaz nimam nič časa, sem kot upokojenci.
Grem zdaj in pridem potem nazaj, malo poročat, kako mi gre.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 20:22:45   
Anonimen
I, kako smo že nizko padle. Kaj ko bi še s kilami bilo tako?user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 20:52:12   
Barbs
Evo mene,

en četrt narezane suhe klobase pri sosedu, deci metliške črnine, zdaj pa doma pol litra čaja. Nepričakovano, ampak relativno zelo zadržano - če še metliške ne bi posrkala ( ampak res skozi zobe) bi bil danes popoln danuser posted image  Ampak je vseeno.user posted image  Kaj pa če mi jutri opeka pade na glavo???' user posted image Potem si bom pa očitala, da nisem tistih pet požirkov popilauser posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 22:28:54   
eya
Joj, Barbs, ne zdaj s hrano, mi je prav zadišala tista klobasa, pa še v hladilniku imam en tak primerek...še dobro, da sem si že zobe umila, da imam še eno zavoro, da pa res ne smem it jestuser posted image

Drugače sem pa glih iz aerobike, prijetno utrujena in se odpravljam spat. Se kar držim svojega načela, pridno telovadim-prejšnji teden 4x aerobika, ta teden zaenkrat 2x. Jem pa tudi take malo zmanjšane porcije, ampak prav vse-danes celo tri palačinke z nutelo po kosilu (za kosilo pa sarme)...jej, sem packa, ker vam takole lušte delamuser posted image

Lepo spiteuser posted image !

(manj jej in več migajuser posted image )

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 22:43:28   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: eya
danes celo tri palačinke z nutelo po kosilu (za kosilo pa sarme)...jej, sem packa, ker vam takole lušte delamuser posted image


user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 22:45:36   
eya
Barbs, zakaj pa taka jeza?

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 22:53:39   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Barbs, zakaj pa taka jeza?


Nič, nič, ti kar jej nutelo.....

p.s.
Ko boš stara in debela te jaz ne bom bodrila tukajuser posted image user posted image  

p.p.s.
V resnici sem ti samo fauš, ker ti ni treba shujšat še 15 kiluser posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 22:56:49   
eya
Ah, saj bo, tehle par kilc daš dol (Bomo zmogle, ja!!!), pol si pa tudi ti lahko privoščiš kako žličko nuteleuser posted image


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 1:41:55   
snorlax
Zbudil me je kašelj, pa se na hitro javim, potem grem pa nazaj poskusit še kako kitico oddremat.user posted image

Hvala, ker mislite name.user posted image Na pregledu je bilo vse videti OK. Tako, da zgleda, da so samo frontalne (hormonske) motnje. Barbs, meni se je vleklo skoraj eno leto, po vstavitvi, preden se je pošlihtalo. Zdaj pa je bilo eno leto in pol mir. Ta mesec pa groza. Zato me je zaskrbelo. Sem že imela vse najhujše možne scenarije v glavi. Pa je vse OK.

Upam, da se bo umirilo. Pa tale prehlad tudi. Pa naj bo že enkrat pomlad.

Tako, zdaj grem pa nazaj v mižole.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 6:42:50   
Naty*Taja
Dobro jutro. Jaz sem pa včeraj za večerjo en trojanski krof! Se mi ga je takkkk zluštalo. Pa sej sem drugače čist pridna. user posted image
Sem pa bila tak napihnjena, da ne bom tega več prakticirala kmalu. Jih imam dost za en čas (krofov mislim).
So me pa danes v mečih na obeh nogah ponoči tako vlekli krči, da sem misla, da bom kr hin! Po mojem mi po vsem temle meseku in zelenjavi močno primanjkuje kalcija, al kaj že povzroča krče? No v glavnem danes sem za zajtrk pz kosmiče z mlekom! Upam, da se v ozadju ne skriva kaj resnega...
Grem zdej čao!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 6:56:08   
jer.za.
LOČEVALNA

A to so ti samo dodatek k ta starem poslali, ali si prav novega kupila?

Jest mam en dodatek zraven, ene rumene trakove. A je zdej že kšna izboljšana verzija, ker jest sm ga kupila decembra?

Včerajšnji dan s sadjem je minil uspešno, celo preveč. V službi sem pojedla dva jabolki, ko sem prišla domov sva šla z možem takoj nekaj v Kranj, sva prišla domov sem samo zrihtala tamali za spat pol sem šla pa telovadit. In ko sem zvečer ležala v postelji sem ugotovila da sem cel dan pojedla samo dve jabolkiuser posted image  Sem imela generalko za naslednjo sredo, za vodni danuser posted image user posted image user posted image

No danes je pa na vrsti B dan:
Z: kava BS
M:jabolko
K: sataraš z dvema jajcema
V: sataraš z enim jajcem

Šibam še mal RR prečekirat, pol pa delat.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 7:00:35   
fionaP
Punce danes je ta debel četrtek!
Kar drugi naj ga praznujejo, a ne!user posted image user posted image user posted image
Še en virtualen krof:
user posted image

Včeraj sadni dan - ok, danes beljakovine... V planu imam juho in zeleno solato s tuno. Upam, da pri tem tudi ostane. Včeraj nisem nič migala, ampak danes mi orbitrek ne uide.

Naty-Taja: če te bodo še krči, poskusi spiti eno šumečo tableto magnezija.




----------------
Ločevalna 25/90

< Sporočilo je popravil fionaP -- 31.1.2008 7:01:00 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 7:28:22   
Anonimen
Dobro jutro user posted image
No, jaz sem pa zbolela.Slabo mi je, glava me boli in vse kosti.Danes bom bolj počivala.
Jedilnik:Z:pomaranča
           M. jogurt
           K:pražena zelenjava+kotlet
           M:sadje
           V:solata+hrenovka

Vidim, da jih je ogromno obupalo.Koliko nas sploh še hujša?10-15?
Vsem uspešen dan, brez grehov.user posted image

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 7:34:48   
Lumpi
Dobro jutro!!!

Očitno le moja diea le obrodila sadove. Hlače malo lažje zapnem.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:02:24   
lelaval
Ločevalna

Pokorno javljam svoj včerajnšnji greh: sem do večera bila pridna - pojedla le 1 jabolko, 8 suhih sliv in 2 suhi marelici, ko je moj naredil skutno torto user posted image . In po celodnevnem takorekoč stradanju (beri sadnem dnevu), sem jo kar popadla z izgovorom, da itak nič ne shujšam kljub dieti user posted image . Saj pol mi je bilo pa žal, ker konec aprila gremo na morje, pa bi bilo fajn kakšno kilco dol dat. user posted image
Mogoće pa se moj špehec pretaplja v mišice, pa zato ne gredo kilogrami dol user posted image . Samo hlače mi niso še nič prevelike user posted image

Dobro - danes je B dan - mesek. Sem včeraj prav sanjala meso in klobase, danes pa sem mi nič ne lušta.
Za Z bom jabolko, za K in V pa hrenovke 8nimajo dosti maščobe user posted image ), ali pa jogurte - bom vidla, samo imamo samo sadne doma.user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?