|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 17:13:40   
lelaval
Oktavija dobrodošla user posted image
Ti se samo odloči po kateri dieti bi rada hujšala, me pa te bomo v rit brcale, da ne boš grešila. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 17:26:18   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: binica

Nekaj me zanima. Dulcinea in ostale, ki ste že dolgo na Montiju (sem videla ena vaša precej stara sporočila) - koliko ste šle dol v tako dolgem obdobju?


Sicer sme že dostikrat napisala mojo zgodno, bom pa še enkrat na kratko. Resno sem začel že 1.3.2006 in shujšala do poletja 6 kilogramov. Nakar sem se kljub dieti začela redit in ugotovila, da so krive tablete proti alergiji. Sem ji vrgla v kanto, vendar nekakor nisem več dobila motivacije za hujšanje. Tako da sem se ful zredila (12 kg). S 1.1.2008 pa sem resno začela spet z Montijem. Pred tem postavila svojo spletno stran, kjer resno (pa tudi neresno) debatiramo o vsem, kar se nam poraja. In v enem mesecu sem dala dol 2 kg. Zdaj bo verjetno šlo še počasneje, ker trenutno nimam časa za miganje, pa tudi ne morem kaj preveč migat, ker imam strgano prednjo križno vez v desnem kolenu.

Tako. To je to. Če te še kaj zanima, pa vprašaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 17:49:28   
Anonimen
Rija, odtipkaj v google zeleni slap, pa boš videla. Se mi ne da veliko pisat..user posted image

No, jaz ti vsekakor priporočam da ješ vse B: meso, jajca, sir, jogurt, ribe, zelenjavo, sadje.. Sama si porazdeli obroke.. Malo poglej k KIND LADY.. Ona ima beljakovinsko... Jaz bi raje to, kot pa tisto iz kliničnega..

Punce, mam eno vprašanje: če prekinem z zelenim slapom in grem na vse B.. Mislite, da mi bo še šlo kaj dol?? Ker bi jih res rada spravila še 5 dol..user posted image user posted image  
Sicer bi rada nadaljevala z zelenim slapom, vendar mam poln kufer mesa. Zjutraj se mi kar dvigne ko pomislim da moram za zajtrk pojest tuno ali jajco.. Bi raje kak sadje, jogurt..

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 17:59:44   
Barbs
Biba, ne bo ti šlo gor, če ne boš pretiravala s sadjem in se nažirala z bananami ali ostalim cukrom. Če mal zamenjaš, pa do dvanajstih poješ dve pomaranči, al pa grenivko, al pa kak kivi , limono stisnjejo v vodi - ne bo nič narobe - zagotovo - ker jaz to občasno držim in se zaradi tega ne redim, čisto lepo mi gre počasi navzdol. Jaz jem tudi zelenjavo, pijem kefir, jem sir(manj mastni) ..sadnih jogurtov in skutic res ne jem, ampak teh tudi drugače ne maram. Če boš pustila pri miru kruh, makarone, riž in krompir, pa seveda beli sladkor, se zagotovo ne boš redila, ampak boš še naprej hujšala. Seveda pazi na "velikost" obroka, pa ne preveč solit hrane - zagotovo bo okuser posted image

Pozdravljene "tanove"user posted image  .  Grem delat trebušnjake, zdaj imam mir, ker so otroci v svojih sobahuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 19:17:02   
paris
Hojla punce!

Evo stanje je tako - včeraj na vagi -2,1 kg, ni slabo. Motivacija je v redu, grehov ni, gremo naprej!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 19:26:08   
maša*
MONTI
Zgleda da sem še edina od starih ki še ni nič shujšala - ne na vagi, ne na telesu. pa se držim.
edino danes za večerjo ne vem kaj mi je bilo: korenček (sveži), musli (no sugar) - kupljeni sicer in madeljni. zdaj mi je pa slabo. verjetno po soku, ki sem ga pila - 100% sok. in se počutim, kot da bi se pregrešila. pa sem upala da bom že zaradi zamenjave jedi oz. hrane z bolj zdravo (nič več čokolade, razen temne - trikrat na teden, nič več krompirja, riža, belih testenin,..)

aja pa testenine  sem si kupla, pa me zanima, če so integrirane vredu od Barille, malo bolj temne so - ma katera?



(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 21:40:37   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: maša*
aja pa testenine  sem si kupla, pa me zanima, če so integrirane vredu od Barille, malo bolj temne so - ma katera?

--------------
So ta prave, ja user posted image !
Drugače pa sem tudi sama že 1 mesec na Montignacu (spet user posted image ), in mi ne gre nič dol, kvečemu kaka kilca gor user posted image . Tako da sem se začela še rekreirat 2- 3x/teden.
Počutim se dosti boljše in dosti lažje, ampak kg ne grejo nikamor. Tudi na oblačilih se mi nič ne pozna. Ampak bom vztrajala...do poletja hočem imet 10 kg manj user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 21:42:09   
Naty*Taja
Maša, kolk stara montijevka pa si ti? Po moje, če se držiš in ti res nič ne gre dol je možnost sledeča - al se ne držiš čist (tale kupljen kao 100 % sok je larifari, če si brala knjigo to veš, pa tile kosmiči, ki jih omenjaš, naj bi se jedli zgolj za zajtrk pa zelo težko je dobit take taprave, razen onih čistih otrobov...), al delaš napake iz nevednosti, al pa še enostavno ne montignacaš dovolj dolgo brez pregreh (recimo vsaj mesec dni, da se telo navadi na spremembe in da "skapira" da ni treba delat zalog. Tudi premalo hrane je lahko posledica nehujšanja. Ali pa nepotreba po hujšanju! V glavnem, vsi ki jih jaz poznam, ki so imeli res preveč kg in so se striktno držali tega načina prehranjevanja, so shujšali. Pa če se držiš vsaj približno, tudi gor ne gre. Čist možno, da je kaka izjema, ampak sej pravim, verjetno zaradi kakega razloga navedenega zgoraj.
Nikakor te ne kritiziram, vse povedano je zgolj dobronamerno, da me ne boš slučajno narobe razumela!
Lepo lahko nočko, zdej pa res grem po dveh neprespanih nočeh spat pravi čas!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 22:08:39   
birdy
Hoj punce. Moram rečt, da se je men končno le obrestoval tale monti in zdrav način prehranjevanja.
Sicer se zdele bašem s čokolado sam to je nagrada. Namreč po nosečnosti in po pol leta končno vidim spet 6-ko spredajuser posted image . Sicer je skoraj sedemka, pa ni važn... Tko da sem dans mela nagradni dan, jutr pa spet po regelcih naprej.
Čestitke naši nosečkiuser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.1.2008 22:50:53   
daysi
Se javljam danes, ker prej nisem imela časa.

Midve s tehtnico sva postali taki sovražniciuser posted image user posted image , da je tudi pogledam več ne. Res ji zamerim, ker o meni kaže tako grozne stvari.user posted image

Še dva dni pa bo prvi vodni dan. A je katera z mano???

Potem se mogoče pobotam  tudi s tehtnico.user posted image   user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 5:58:28   
snorlax
Dobro jutro! user posted image

Še sem tu, samo časa je bolj malo za javljanje.

Diete se strogo držim, do sedaj ni bilo prekrškov. Do sedaj sem zelo zadovoljna. Samo zdajle imam neke motnje z M.user posted image Danes grem na pregled. Punce, držte pesti, da bo vse OK in da se ne znajdem slučajno v bolnici.user posted image

Lep dan vsem!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 6:38:31   
Naty*Taja
Hoj, Snorči, držim pesti, da bo vse ok. Itak da mora bit!
Sem ravno odkafetkala zdej pa na šiht.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 7:27:18   
Anonimen
Snorči, upam, da bo ok!

Jaz včeraj nisem jedla gobic za kosilo, tako, da jih bom danes. Zjutraj sem pa pojedla košček kranjske + ajvar. user posted image

Zanimivo je, da mi vaga zvečer manj kaže kot zjutraj.user posted image  Sem pa danes pristala na  -4 kg!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 8:30:50   
oktavija
Jutro!
user posted image user posted image user posted image  No tolk o mojem hujšanju in karakterju... Na vse zgodaj sem jedla puding, zdaj tortico in pecivi, povrh pa še čips!!!! (Sodelovka ima roj.dan)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej mi je nerodno, ampak obljubim da jutri začnem...

No kaj mislite s katero dijeto naj začnem, da mi bo lažje?

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 8:31:46   
yudit
Dobro jutro babike, no moja dieta se je zataknilauser posted image , ker sem se odločila prenehat z Zelenim slapom in začet manj žri pa  brez večerjeuser posted image . 4 dni sem bila na dieti in zgubila 2,5 kg in to je veliko za 4 dni in sem zato imela malo manj mlekauser posted image , zato sem se odločila za prenehanje in začela manj jest in brez večerje, zdaj pa je ok in mleka user posted image malecka ima dostuser posted image user posted image tak kot prej. Do danes sem izgubila vse skupaj 3,2 kg kar je ok in zadovoljna sem tak da sem mal premislila v dobro bit moje pikice, sam manj jest in migat bo to pri meni za enkrat edina dieta, pol bomo vidli...Zdaj pa šibamo ker imamo posvetovalnico lp pa veliko uspeha z dietami pa manj jestuser posted image user posted image user posted image user posted image kolk se dauser posted image user posted image user posted image user posted image   lpA lahko kera pove več o tej beljakovinski dieti? lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 8:57:01   
binica
Dulcinea hvala za tvojo zgodbico, je nisem nikjer še zasledila,pa me je vseeno malo zanimalo kako in kaj. Tudi jaz sem pred leti delala montija in dala dol kar nekaj kil, ki jih res dolgo časa nisem dobila nazaj... tako da je ta način prehranjevanja sigurno ok.

Sedaj pa berem knjigo od une Vide Potočnik, pa se mi tudi zdi fajn. A jo je katera kaj prečekirala? Sicer pa imam občutek, da je podobna montiju, le bolj restriktivna je...

Oktavija dobrodošla!!! Nisi ravno dobro začela diete user posted image , ampak pravijo - slab začetek, dober konec user posted image , tako da se nam kar pridruži. Več nas je, boljše je! Je pa res, da smo jih kar nekaj že izgubili po poti user posted image

Lepo se imejte in čimmanj lakote vam želim!!

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   [Brisano sporočilo]
30.1.2008 10:11:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 12:58:26   
mojamura
hujšam že od 7.1.08 do zdaj sem dol dala kakih 5 kg (mam baterijo v vagi fuč)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 13:00:59   
mojamura
aja pa zgubila bi rada zdaj še kakih 35 kg

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 13:05:33   
mojamura
MONTIGNAC RULZ!!!!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 13:42:28   
jer.za.
LOČEVALNA

Se vam še jaz na hitro javim. Danes je na sporedu sadni dan- moram priznati da mi kar paše glede na to da imam v službi noro gužvo, pa še podaljšala bom danes.
Me pa nekaj zanima, tiste ki ste na ločevalni:30. dan je vodni dan, torej v mojem primeru bo to 6.2. Kako nadaljevati po vodnem dnevu? S sadnim dnevom ali z B dnevom?
 
Živka:user posted image user posted image user posted image  za igubo centimetrov. To je pa že kar veliko, Jaz si merim ne, sem pa že prestavila na pasu za eno luknjo-počasi se bližam drugi, pa na modrcu sem si tudi že prestavila za eno zaponko.

Binica:ali bereš knjigo od Vide Potočnik ali Vide Petrovčič? Pomoje da je kar Petrovčičeva, knjige pa nisem prebrala.

Nič, šibam naprej delat, odmora je konec.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 14:40:05   
Barbs
Ojla, žabkeuser posted image  , najedla sem se ( dopoldne nisem nič, zjutraj samo kivi in čaj, zdaj pa 6 čevapov in eno okisano kumaro, pa žlico ajvarja) - to je zame prava pojedinauser posted image ... sem se pa mal rekreairala, ko sem tekala naokrog po opravkih.
Binica, Vida bo kar Petrovčička -  sem brala enkrat  o njej in njenih izgubljenih kg v neki reviji ampak mi je baba tako antipatična ( še do nedavnega sem morala z njo službeno sodelovati in je res prava tečnoba), da mi nekak ne potegne branje njene knjige. Če pa praviš, da je ok, jo bom prelistala - mi je pa zadnjič kolegica z velikim veseljem sporočila, da jo je videla in da se je sigurno vsaj 5 kil nazaj zredila - babe žleht, a neuser posted image user posted image

Snolax, držim pesti, ti daj pa zame - jaz imam M že šet tednov (po vstavitvi minrene) in je res zoprno, pa še bolečine občasno, pa ta virus pred dnevi... ni fajn no, če te kaj šraufa tam doluser posted image

Mojamura - kako še 35 kil????user posted image  Če se nisi zatiokala, potem si ena babnca, kot se rečeuser posted image user posted image

Živka, jaz si centimetrov ne merim, ker goljufam. Najbolj zaupam tehtnici - pri centimetrih zatiskam trak, da mi ja pokaže manj..potem je pa brezveze, a ne?user posted image

Oktavia, tebe bo treba začet pretepat, že vidimuser posted image  le vprašaj jih, kako to zgleda...

Biba in birdy user posted image

Jer.za, sicer nisem na tvoji dieti, ampak kakor sem brala, se mi zdi, da začneš od začetka, torej B dan...

Daisy, ti še povem ( če bo z mojim sračkanjem - virusi) vse ok, potem se ti pridružim in končno izvedem tisto očiščevanje--- ti pa pač vodni dan (da ne bova glih reve sameuser posted image ...)

Danes premalo pijem - prav čutim v ustih in v grlu... grem takoj popravljat...

Nataške, kje ste?

Rija, lelaval?...

Ajd, sem vas mogla mal oblajat, se pa čez čas še kaj tipkamo - itak bom prikovana za kompjuter, imam ful sedečega dela  popoldne...

Leg magica pa še od nikoder...user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 30.1.2008 14:44:45 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 14:45:42   
jer.za.
Barbs:tudi jaz sem imela po vstavitvi mirene 2 meseca user posted image  in bolečine. Po 9 mesecih pa user posted image hudiča nimam več (mogoče res tako zelo minimalno, da vem kaj jo imam), pa tudi bolečin ni več. Ginekolog pravi, da je normalno da ni več krvavitev.

Leg magic:še prehitro bo prišel, boš vidla. Samo si res vzemi potem vsak dan 10 minut, ker je zakonnnnnnnnnnnn, vsaj meni.

lp

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 14:51:07   
Barbs
user posted image user posted image Še dobro, da sem še enrkat prebrala, sem šla hitro popravit un lapsus meg legicuser posted image
Ja, saj pravjo punce, da je to pri mireni kao običajno, pa G mi je tudi zdaj razložil... fajn pa niuser posted image
Leg magic - a imaš unga v izboljšani verziji ali brez - ker jaz kao zato čakam, ker je zdaj izboljšana verzija ( verjetno me samo nategujejo za dodatnih 20 evrov..)user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.1.2008 14:52:01   
lelaval
Ločevalna

Presneto, kakšno zatišje je danes tukaj gor - a vse protestirate RR ali kaj? user posted image

No, pa da se javim:
Z včeraj in danes - namočene suhe slive (vsak dan 8 kom)
K testenine z drobtinami in zelena solata
V  rižev narastek (sem se ga prav nažrla user posted image )
Danes pa sem pojedla za zajtrk slive, za K jabolko, kasneje še 2 suhi marelici. Sem pridna danes - do zdaj user posted image



Tako - ločevalke, danes imamo vitaminski dan - sadje, če pa katera ne zdrži, pa zelenjavno juhico. Jaz bom ob prvem ostala. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?