|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:07:51   
Anonimen
Ojlauser posted image  Da se javim.Sm nekako napihnjena,zgleda da bo prišla menzauser posted image .Mah nevem meni se je nekako ustavilo zdaj,ampak se ne damuser posted image .Jutri je nov začetek.user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:10:20   
oktavija
Dobro jutro deklata!

Evo jaz sem začela bit pridnauser posted image , danes je prvi dan ko morem zdržat brez sladkarij, smokija in čipsa... Upam da mi uspe! Nekaj dni bom jedla zdravo ker imam kr nekaj sadja doma in polnozrnat kruh pa je greh da ga vržem, v ponedeljek pa začnem z ZELENIM SLAPOM, ker mi najbolj paše za kuhanje meni in mojemu možeku, ki more vsak dan jest meseka!user posted image user posted image

Zanima me samo kaj naj naredim ko me zagrabi nenormalna želja po sladkem, pa ga ne smem okusit - pri zelenem slapu je prepovedan!user posted image user posted image

Držite pesti da mi uspe!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:14:14   
AR
Ma, jaz nimam časa toliko pisat. Sem pa še vedno vztrajna, čeprav se vaga celih 7 dni ni premaknila niti za gram. No, da nes zjutraj se pa je. In spet sem vesela. Nisem obupala. Sedaj sem izgubila točno 5 kg in to od 1.1. 2008. No, še 5 me jih čaka. user posted image user posted image user posted image  In spet bom lahko oblekla 36 konfekcijkso številko. Komaj čakam!!!!!!!! Bom šla takoj v shopping.

V ponedeljek ne bom javila kg, ker me ni. SEm na dopustu. Se pa zagotovo slišimo naslednji ponedeljek.

Punce ne obupat!!!!!! Vzrajat moramo! Se bo na koncu splačalo!

Uživajte in lep dietni dan.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:15:29   
Anonimen
Dobro jutro.user posted image  Vedno manj nas je in vedno manj napišemo.user posted image  Kaj ste se vse odpovedale RRju?user posted image

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:22:26   
Anonimen
Jest še vedno serjemuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:24:39   
Tajduška
Dobro jutro vse ki hujšate ali pa ste na dobri poti do tjauser posted image

A me boste vzele med sebe? Sama moram shujšati 8 kg. Pa vas berem zdaj že lep čas in se kar nisem mogla odločiti kdaj bom začela. Zdaj sem odločena, da bom v ponedeljek. Mi boste prosim pomagale????
Brez vads ne bom zmogla, ker me čokolada preveč vleče na svojo stranuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:27:51   
pikica36
hoj punce! ja.. ene pridno hujšate in izgubljate kg, ene pa kr precej grešiteuser posted image user posted image user posted image
saj ni tk pomembno, glavno je da vztrajate!!!!!!!

js bi pa prosila, če mi lahk katera pove kaj več o montiju in katera živila lahko ješ. nekje sem zasledila da se ločujejo po GI.
ne najdem pa katera so z nizkim in katera z visokim GI.
logično mi je da bel kruh, krompir, testenine, riž.....še kaj?
prosim , če se kateri da , da mi pove.

čav, čav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:33:55   
*pepelka*
Ojla punce. Vso srečo želim tistim, ki ste skupaj z mano danes na prvem vodnem dnevu.
Veselo pitje vodice in veliko gibanja.


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:36:52   
Anonimen
Tajduška dobrodošla.user posted image  Če ne boš pridna, bo Barbs posredovala.user posted image user posted image
Pa mislim, da je še katera potrebna Barbsine metode.user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 8:41:23   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Dobro jutro. Jaz sem pa včeraj za večerjo en trojanski krof! Se mi ga je takkkk zluštalo. Pa sej sem drugače čist pridna. user posted image
Sem pa bila tak napihnjena, da ne bom tega več prakticirala kmalu. Jih imam dost za en čas (krofov mislim).
So me pa danes v mečih na obeh nogah ponoči tako vlekli krči, da sem misla, da bom kr hin! Po mojem mi po vsem temle meseku in zelenjavi močno primanjkuje kalcija, al kaj že povzroča krče? No v glavnem danes sem za zajtrk pz kosmiče z mlekom! Upam, da se v ozadju ne skriva kaj resnega...
Grem zdej čao!



Moj je tudi včeraj jamral, da je pojedel en krof, sicer ni bil Trojanski, pa vseeno. Cel popoldan je bil napihnjen in je jamral, da ga boli trebuh. Tako, da krofi...user posted image user posted image user posted image ! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:00:45   
daysi
Ali ima katera danes vodni dan???
Jaz sem že popila ene štiri kozarce od zjutri.
Saj kavo lahko pijem, samo eno majčkeno, majčkeno mini,...prosim, a lahko?



_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:06:52   
daysi
Dobro jutro. Vedno manj nas je in vedno manj napišemo. Kaj ste se vse odpovedale RRju?


Jaz se ne odpovedujem rr-ju, ampak preprosto ni časa biti na računalniku, ker smo vsi po malem bolni, pa še službene reči moram urejat prek spleta, tako da ... .

Vas pa vsak dan pogledam in se kar fino kdaj nasmejim vašim vralgolijam. Bodite še naprej tako kreativne in domiselne.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:10:02   
katjandraž
LOČEVALNA

Daysi, GO!  Jaz vedno pijem kavo na vodni dan, mora pa biti BS in mleka (moja je pa z mlekom in Natreenomuser posted image ).

Moji kg so se začeli spet malo premikati navzdol, zgleda, da je bila kriva M, ne moje grešenje za vikenduser posted image .

Včeraj sem uspešno preživela sadni dan (vam priznam, da sem ob jutranji kavi pojedla par Plazma piškotov, samo ne mojemu možeku povedat, ker on vztraja z manouser posted image ), danes me čaka B. Najbrž si bom spet solato s paradižnikom, papriko in feta sirom naredila, ker le to lahko nesem v službo in si potem lahko privoščim še večerjo, ker mora biti razmak med obrokoma 4 ure.

Grem še kaj doma naredit, potem pa v službo. Ajde!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:14:51   
daysi
Katjandraž hval za spodbudo, jo grem takoj skuhat.

Tudi jaz imam najraje na beljakovinski dan ala varianta grška solata,  pa feta sir, mnjami,.... to bo jutri.
Dane pa je moj jedilnik zelo pester in bo poleg kave vseboval še vodo, vodo , vodo, ....še enkrat vodo, ...........v glavnem vodo.


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:33:44   
jer.za.
Dane pa je moj jedilnik zelo pester in bo poleg kave vseboval še vodo, vodo , vodo, ....še enkrat vodo, ...........v glavnem vodo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tak pester jedilnik bom jaz imela v sredo.

Dajte mi povedat kaj je na sporedu po vodnem dnevu? So B ali Sadje?
 

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:36:24   
Anonimen
Pred vodnim dnem je sadni, za vodnim pa beljakovinski.user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:39:07   
Barbs
Jutro -

nardila en ugriz krofa (user posted image user posted image user posted image )sicer brez posutega s sladkorjem in brez marmelade, pa še včerajšnji je bil, v prtičku zavit, nič masten user posted image  saj vem, da to ni opravičilo... mah ja, hvala bogu, se zdaj tako sekiram, da mi čez pust še na misel ne bo prišlo, da bi kake krofe vohala, kamoli jedla.

Zdaj grem pit čaj - sem včeraj v DM kupla od tekanee fit in slim - al neki takega in je zelo dobrega okusa, pa res deluje, ker sem ga pila že sinočii n sem moralap onoči dvakrat na vc. Privoščila si bom še en kivi, za kosilo pa danes kuhan brokoli brez vsega in kuhan oslič z mišjim drekcom soliuser posted image user posted image  
Danes se prehranjevanja res ne veselim, moram pa zato začet misliti na kaj drugega.... npr, da sem si čez rit zjutraj že stlačila ene kavbojke iz prednosečnostnega obdobja - zapet jih res še ne morem ampak gor so pa šleuser posted image

Ajd, babe, ne ga srat, gremo daljeuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:40:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Pa mislim, da je še katera potrebna Barbsine metode.user posted image

Recimo Barbs? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:41:43   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Dajte mi povedat kaj je na sporedu po vodnem dnevu? So B ali Sadje?
 



Jer.za , sem ti povedala že včerajuser posted image  a  vidiš, ker nisi zbrana ....tko ne bo šlouser posted image user posted image

Drugače pa leg magic  - ker si vprašala - ne, kot dodatek niso rumeni trakovi, ampak števec kalorij, pa nastavitve - težavnostne stopnje za delat , ok, da skratim priču, da se ga regulirat. Ampak jaz ga ne morem regulirat, ker ga še nimam.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:43:10   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Pa mislim, da je še katera potrebna Barbsine metode.user posted image

Recimo Barbs? user posted image user posted image user posted image


Saj sem se po riti. Pošteno. Še pred tem me je pa mož. No ja, on me je še preden sem v krof ugriznla. Tko, preventivno.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:45:54   
jer.za.
Jer.za , sem ti povedala že včeraj a vidiš, ker nisi zbrana ....tko ne bo šlo


Obljubim,. da bom od sedaj naprej bolj zbranauser posted image user posted image user posted image user posted image

Kind lady: bolj ko računam, meni ne pride pred vodnim dnem sadni dan ampak Š dan. user posted image  

Leg magic:ja števec kalorij sem dobila(kr nekej), za težavnostne stopnje naštimovat mam pa tiste rumene trakoveuser posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:46:50   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija


Zanima me samo kaj naj naredim ko me zagrabi nenormalna želja po sladkem, pa ga ne smem okusit - pri zelenem slapu je prepovedan!user posted image user posted image

Držite pesti da mi uspe!


PROSIM POMAGAJTE!!!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:48:58   
binica
Jutro jutro,
vidim, da vse pridno grešimo user posted image . Jaz sem včeraj v službi dobila čokolatine in sem jih seveda po dolgem času na hitro pet pospravila - zato, da se ne pokvarijo user posted image

Razen tega sem bila pa pridna. Mogoče ne bi bilo slabo, da bi še jaz kaj pomigala, a kaj, ko se ne vem kako zorganizirat. Kako vam drugim uspe po aerobikah hodit? Kam pa daste ta male? Mojga ni nikoli doma, tako da je varstvo kar mal problem. Bo še najboljše, da od tašče orbitrek vzamem in mal pomigam....

Barbs, a ti boš pa ta vikend čiščenje naredila? Ti prav nič ne zavidam..... Ampak ti povem, da je bilo res grozno, se pa sedaj res malo boljše počutim. Očitno sem bila res še vedno zabasana od vseh praznikov. Ni kaj, bom očitno morala drug vikend ponovit zadevo.. Oziroma čez 2 vikenda, saj je naslednji petek praznik in se bomo sigurno kam odpravili. No, veselo sr.... ti želim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:50:16   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija


Zanima me samo kaj naj naredim ko me zagrabi nenormalna želja po sladkem, pa ga ne smem okusit - pri zelenem slapu je prepovedan!user posted image user posted image

Držite pesti da mi uspe!


PROSIM POMAGAJTE!!!!!!


A zdaj, takoj? A si že v deliriju al kaj?user posted image  o šit.... ti si pa res fenomen.... pa saj si šele nekaj ur brez sladkarijuser posted image

Ne vem, kaj naj nardiš...z mano ni tako hudo, tist krof sem bolj iz firbca kot zaradi želje probala danes zjutraj. Mene čokolada in ostala druščina ne ganejo, tako, da res ne vem, kaj bi....

Mogoče bi kako suho češpljo pojedla? Al pa marelico?  Al pa taveliko milko z mandlji?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.1.2008 9:50:54   
Anonimen
jer.za: Ločevalna dieta
       
         Beljakovine
         Škrob
         OH
         Vitamini
Na 28.dan so vitamini, na 29.dan pa voda.Vsaj včasih je tako bilo user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?