|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 19:16:37   
snorlax
Veselo sranje želim (tiste, ki prakticirate grenko sol)!user posted image

Se pravi, da bo tule gor zatišje, al kaj? Al imate priključke za net na WC-ju?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 19:20:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

Prijetno kakanje

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 19:23:44   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image user posted image user posted image

Prijetno kakanje


Ja kje si pa tega strica našla? Ampak ni daleč od resnice. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 19:40:26   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Veselo sranje želim (tiste, ki prakticirate grenko sol)!user posted image

Se pravi, da bo tule gor zatišje, al kaj? Al imate priključke za net na WC-ju?user posted image



Mam wirelessuser posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 19:43:35   
Anonimen
Evo, jaz sem spila prvi kozarec grenke soli (pa je res grenka..)

Upam, da vsaj tja do polnoči ne bo nič, ker me ne bo doma in bo mal hudo, če bo kaj grmelo..user posted image

(odgovor članu škorpion)
  Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 20:10:09   
dulcinea
Jaz sem glihkar že tadruzga. Zanimivo, je bil bolj grenek user posted image . Čez dve urci pa še olje in grenivkin sok. Bljak.Jutri pa veselo sranje

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 20:48:36   
Naty*Taja
HOjla, Sploh vas ne folgam več, ker...mi kronično primanjkuje časa!
V glavnem jaz sem tudi kupla tole sol pa se še nisem odločla kdaj bom probala - po moje da jutri. Pa kaj je res tak postopek za tole sranje? ČE pa meni na tem zavitku piše samo, da ob zaprtju eno žličko v dvadeci tople vode in popiješ, pa da več ne smeš, ker draži črevesje in želodec. Pa ledvični bolniki je ne smejo?
S potem nič ne bo, če sam popijem?
Ma, ne vem zdej, če bom sploh. A mi pove katera potek dogodkov če samo pačč spiješ tole.
No dost o sranju, bom rajš šla počivat in vas čekiram jutri navsezgodaj!
Lahko nočko...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:15:03   
Anonimen
Da se vam javim.Se nažiram z zeleno papriko ,ker sem fullllllllllllll lačna.user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:17:08   
Anonimen
Zebe me ko mačka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:20:49   
Anonimen
Pokrij se ljuba duša.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:27:52   
Anonimen
Oblečena sem ko polh.user posted image  Res najbolj, da se še pokrijem. Al pa da grem v bundi spat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:31:13   
Anonimen
A zaradi diete te zebe ,al boš zbolela?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:33:44   
Anonimen
To tudi mene zanima, ker ne vem.user posted image  Nič, grem spat, pa upat na najboljše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:37:50   
Anonimen
Le pejt,pa fajn se pokrij.Jest pa biljard šopam da ne mislim na lakotouser posted image user posted image .Good night.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:53:02   
jer.za.
LOČEVALNA

Čer!

Vidim, da bo ta vikend sol kar aktivna. No jaz sem tudi brez soli po parkrat na dan na wc-ju, odkar sem na ločevalni, prejle sem bila v ta tretjo in vsakič precej aktivnouser posted image user posted image user posted image .

Sem bila pa danes kar eno uro zelo pridna-15 min orbitrek, 15 minut trebušne vaje, 15 minut leg magic, in nato še 15 min razno. Bravo jestuser posted image user posted image user posted image
Počutim se kot prerojena sedajle, nisem čisto nič zaspanauser posted image  

Nataša77: fejst se pokrij, pa en termometer v bližino.

Nič punce, ne zabasat kanalizacije ponoči in jutriuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 21:53:07   
valči
Dober večer!

Sicer sem razmišljala,če bi tole objavila in sem se odločila,da moram,da dobim eno brco v rit od vsake izmed vas.Sem totalno zabluzila in pojma nimam,kako,zakaj.Včeraj zvečer pijeva kavo z možem,na krožniku dva kosa čokoladnih kock,peciva.Mu ponujam,jaz seveda hujšam.Potem gre on k TV,jaz pa v kuhinjo in takoj požrem oba kosa,pol pa se še lotim milke z lešnikiuser posted image user posted image Mož pa vpraša,če ne hujšam,sem ga samo čukasto pogledalauser posted image user posted image In pol zvečer še nekaj keksov...
Danes zjutraj malo zajtrk,kosilo lahka juhica in sem si rekla,da nič več.In ob štirih en demon v meni reče,naj grem po kruh in evrokrem.In tri kose požremuser posted image


Od takrat nič,ker me vest razžira(smajlikisebutazglavovzid).

Trenutno pijem vodo in razmišljam,kaj to delam,zakaj me je zaneslo,pa tako fajn mi je šlo,sedaj sem vse pokvarila.

Od sedaj naprej pa res,po starih tirih,hočem bit pridna...

Ali se je slučajno kateri kaj podobnega zgodilo kdaj,pa je šele 10. dan hujšanja?

Me luna meče,je pa res,da sem bila včeraj kar malo depresivnauser posted image

No,punce,kako brco v rit rabim,bi najraje šla v lekarno po sol,da se z vami vred spucam.

Vso srečo pri čiščenju črev in srčno upam,da bom odslej pridna in da v ponedeljek ne bo šoka na vagi.
Čao.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 22:17:48   
tjaga
No jaz sem se pa kar sama user posted image . V službi sem bila od 7.00 do 21.00 ure. Šla sem sicer na kosilo, kjer sem jedla špinačo in pire krompir (zelo malo porcijo), od približno petih popoldan pa se mi je meglilo v glavi in želodcu od lakote. Sem šla v avlo avtomat oskubit in sem vzela en sendvič s tuno.
Jutri in v nedeljo pa spet v službo. Nič rekreacije, nič ne bo narejeno doma, skratka nič od nič.
Pa še PMS imam, ker me v kratkem obišče user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 22:30:41   
Anonimen
Stehtala sem se...

72 kg.. Aaaaaaaaaaaa...

user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej moram izgubiti vsaj 15 kil... Mučno bo... Poročam čez 1 mesec koliko sem shujšala user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 22:36:51   
paris
Dajte poročat kako bo s tem vašim kakanjem, me prav zanima. Mogoče pa še jaz probam?

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 23:22:44   
Anonimen
Punce tudi jaz bi se vam pridružila. Uradno bom začela v ponedeljek 28.1. mora iti vsaj 15 kg. Po 17. več nič ne jem, jedla bom večino sadje in zelenjavo in čim manj mastnih stvari, pet min na dan bom delala trebušnjake in tekla bom. Že zdaj se vsega malo držim, v ponedeljek pa začnem zares user posted image
Kako gre pa vam? Tiste, ki ste pridne že od 1.1. bi se nekaj že moglo poznati? user posted image  bravo vsem user posted image  ki ste pridne. Upam, oziroma moram biti tudi jaz. Začetne in končne kilograme vam bom pa zaupala ..... enkrat pozneje user posted image  se beremo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.1.2008 6:52:56   
snorlax
Valči, glavo gor!user posted image

Kriza je nekaj čisto normalnega. Pomembno je le, kako se ji upreš. Jaz sem tak tip, da ne morem pojesti košček peciva, ampak pol pekača. Ne košček čokolade, ampak celo. Itd..itd... Zato nočem niti poskusiti, ker sebe dobro poznam. Pri Montiju bi lahko jedla čokolado, ki ima vsaj 70% delež kakava, pa nočem niti te, ker se bojim, da bi se mi predramili stari spomini na čokolado.

Jaz sem imela na začetku Montija ful krizo. Rešitev je samo ena. Takrat proč od kuhinje, proč od sladkarij! Jaz spijem kozarec ali dva vode, pa vzamem nekaj bučnih, sončničnih semen ali pa kakšno suho figo, pa hitro nekaj pucat, likat... Najboljš je it takrat malo ven na zrak, če imaš možnost.

Saj bo! user posted image Zdaj pa hitro zberi voljo nazaj in začni znova. Življenje je sestavljeno iz padcev in vzponov. To je normalno, tako kot je narava sestavljena iz hribov in dolin, kot za dežjem vedno pride sonce. Zato ne obupaj!user posted image Začni znova!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.1.2008 8:27:09   
tjaga
Ojla,

evo mene v službo. Fantje so tudi že tukaj, tako da jih bo potrebno nadzorovat user posted image  (pisarne nam preurejajo, imam pa same kerlce ob sebi - kerlce po teži, mater - sem prava suhljad proti njim).
Trenutno imam v riti dve kavi in pol litra vode, v omari pa pripravljeno marmelado in pumprnikel.
Za kosilo še ne vem kaj bom, ker je izbira v bližnji restavraciji pestra.
Vas bom pa definitivno spremljala in navijala za vse, ki boste danes sedele na WC.
Uh, glede na moja dva grešna dneva, me je ful firbec matral in sem danes stopila na tehtnico. Uganite: dosegla sem cilj user posted image user posted image user posted image . 5 kg je že zgodovina user posted image user posted image user posted image
Pa to ni konec, grem še -3 kg. Ne, ne, ne boste se me tako lahko znebile.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.1.2008 8:28:41   
Anonimen
Punce, saj bomo zmogle!!! Glavo gor, pa v nove boje!

Kot sem poročala prejšnji teden, je pri meni sol delovala ravno nasprotno. Imela sem volčjo lakoto in sem ves tedenski trud izničila. Vendar sem nadaljevala in imam danes že manj kg. Vsega skupaj torej -3kg. Sem ful vesela.

Zato pa vztrajajte. Pač pride tak dan, ko zabluziš. Samo naj ne postane več takih dni, pa bo. Oglasite se na tej temi. Že ko napišeš post in prebereš odgovore, je takoj boljše.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.1.2008 8:29:38   
Anonimen
Bravo Tjaga!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.1.2008 9:00:08   
Anonimen
Juterček user posted image

user posted image
Dieta laufa? Seveda laufa user posted image

Vstala ob 4h 30minut.Kruhec se peče, zdaj grem pa peči torto.user posted image
Danes bom jedla:Z:sadje
                           M: jogurt
                           k;kisla repa+ malo pečenke
                           M:sadje
                           V: solata+hrenovka
Vsem čestitke za izgubljene kilogrameuser posted image user posted image pa še veliko volje za naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?