|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 10:06:18   
snorlax
Barbs. Bravo, da si zbrala voljo in ga nisi srala še zvečer.user posted image user posted image user posted image

Klinc, na napakah se učimo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 10:31:19   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Barbs, ne sekiri se..user posted image


Bom probala, da ne. user posted image

Na, biba, tisti recept za sranje :


Potrebščine

50 g grenke soli (MgSO4)

(Odvajalo, ki se dobi v lekarnah brez recepta; prvič zadostuje 30 g; mero prilagodite telesni teži in vitalnosti telesa.)

800 ml mlačne vode

150 ml soka rdečih grenivk

(V ajurvedski metodi se uporabljajo limone in z njimi je učinek približno enak, le okus je bolj zoprn; če ni rdečih, lahko uporabite tudi rumene grenivke.)

150 ml olivnega olja

(Najboljše je deviško hladno prešano.)

Steklen kozarec z dobrim pokrovom

nekaj uspavalnih tablet

(Uspavalo priporoča dr. Clarkova, ker so rezultati boljši, če je telo sproščeno; če zlahka zaspite, tablet ne potrebujete.)

Na dan, ki ga izberete za čiščenje, ne zaužijete nič mastnega. Dopoldne lahko pojeste nekaj sadja in nemastno kuhano zelenjavo, še bolje je, če se odločite za post. Po 14. uri ne smete zaužiti ničesar več, da bodo jetra zvečer spočita in polna žolča. Popoldne v 8 dcl vode nasujte grenko sol. Grenka sol namreč prepreči črevesju, da bi vsrkalo vodo, zato ne boste občutili lakote. Ob 18. uri spijte 2 dcl raztopine, ki ji lahko primešate tudi nekaj limoninega soka. Ob 20. uri spijte še 2 dcl raztopine. Ob 22. uri si v steklenem kozarcu pripravite mešanico grenivkinega soka in oljčnega olja. Kozarec pokrijte s pokrovko, ki dobro tesni, in vsebino močno pretresite, da boste dobili gladko svetlo emulzijo. Hitro jo popijte. Preden zaspite, si predstavljajte, da škodljive snovi iz jeter odtekajo v vagončke. Zjutraj ob šesti uri še tretjič spijte 2 dcl raztopine grenke soli. Če ste omotični, počakajte, da se omotičnost razblini, in šele nato zaužijte raztopino. Ob 8. uri spijte še zadnja 2 dcl raztopine. Dve uri po zadnjem kozarcu lahko spijete naravni sok, pozneje pa pojejte nekaj sadja. Kuhano lahko hrano lahko jeste šele popoldne. Prebava se običajno umiri do večera.

Jaz bom pa v nedeljo popoldne začela pa do ponedeljka.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 10:33:06   
Anonimen
Mater, zdaj šele zvem recept za tole sol. user posted image  Zato pa pri meni ni bilo učinka.user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 10:43:31   
snorlax
Lubi bog, Barbs! Kaj si pa komu naredla, da moraš zdaj tole pit?!user posted image Sirota, boš ja tri dni na sekretu?!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 11:28:50   
Anonimen
user posted image  LUNA user posted image
Mene je sinoči zvilo, da me je prav želodec bolel, pa sem normalno jedla kot vse dni.
No, grešila pa vseeno nisem user posted image  Takšne lakote že dolgo nisem doživela.Pa spim ne, pa zoprna sem malo bolj kot ponavadi.
Danes sem si kupila takšno sexi majčko, pol premajhno user posted image ,da mi bo dala voljo za naprej.
Jedilnik danes:
Z: jogurt
M:jabolko
K; kislo zelje in kos pečenke
M: sadje
V; solata+ hrenovka
                                    Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 11:51:17   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Lubi bog, Barbs! Kaj si pa komu naredla, da moraš zdaj tole pit?!user posted image Sirota, boš ja tri dni na sekretu?!user posted image


To se tudi jaz sprašujem.... le kaj sem komu nardila?user posted image  Eh, tri dni pa ne bom.... saj bolj malo jem in se nadejam, da se bo hitro spucalouser posted image  ... (se mi je prej pri besedi "nadejam" zatipkalo in sem na hitro napisala "najedam"user posted image user posted image  )

Kind lady, bravo za karakter včeraj ... natasa77, kako si pa ti konzumirala tisto sol, da ni blo nič? A si si jo na kruh namazala?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 12:03:59   
Anonimen
Ja, po moje jo je na kruh namazala. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 12:22:46   
Anonimen
Preden zaspite, si predstavljajte, da škodljive snovi iz jeter odtekajo v vagončke.

Tole bo verjetno krivo, ne pa kruh.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 13:08:25   
lelaval
Ločevalna

Barbs - kako, da si še ti pogrnila in grešila? Si bila ja naš duhovni mentor. user posted image
Pa naj ti bo, ker smo tudi me grešile. Ampak včerja jaz nisem nič grešila user posted image .
Danes pa:
Z  pomaranča
K pizza (brez sira in klobas seveda)
V še ne vem - ni nič sladkega doma user posted image



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 14:11:18   
Anonimen
Mene pa zanima, kdaj naj bi tole začel učinkovat? Ker če ob 18.00 začneš.... Me je strah ker me do polnoči ne bo doma.. user posted image  Al bom pa prestavla tole za par ur.. aja, pa jaz bom kar brez olja tole naredila - tega oljčnega nimam, kupovala ga pa tud ne bom ravno zaradi tega..

Js pa jem mojega purančka..user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 14:42:44   
binica
Barbs, jaz bom tudi danes to naredila - tako da bova jutri skupaj preživeli dan na školjki user posted image user posted image user posted image user posted image . Se pripravljam že nekaj dni, pa čutim, da je danes pravi dan za to...

Tako da, evo, imaš moralno podporo - ne samo moralno, tudi fizično user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 14:52:58   
dulcinea

Dulcinea, tud jaz bi prosila za "recept" za sranje s soljo.. user posted image  
RAvno sem šla v lekarno in si jo kupila.. Cena: 5,34 €.. me je skor kap. A se tok razlikujejo lekarne v cenah?? Res je, da sem jo vzela 100g (najmanjša količina), ampak vseeno. Tako, da če jo katera rabi, naj kar javi.. Ker drugače bom celo leto 2008 presrala.. user posted image user posted image user posted image   



Saj se jo od enkrat porabi 50. Priporočajo pa čez 14 dni še enkrat. No, preberi si na linku v naslednjem postu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 14:53:02   
dulcinea

Dulci, ne mi zamerit tisto "mamo".  user posted image Bilo je mišljeno, kot da bdiš nad nami Montijevkami, ker si že dolgo v tem in zagotovo veš največ o tem. Sem se takoj spomnila na mamo kokljo, ki bdi nad svojimi piščanci. Pa ne mi zdaj zamerit še "mame koklje". user posted image Je bilo mišljeno kot kompliment, ne kot žaljivka. Sorry, če sem se nerodno izrazila.user posted image


Nisem zamerila. Malo mi je bilo smešno.


Dulcinea, jaz grem tud danes kupit grenko sol - saj se tako reče, kajne? user posted image  Bom tud mal se "spucala".. Bova skupaj na WC hodile.. user posted image user posted image



Hm. Jaz sem danes se odločila za tole grenko sol. Bom pa delala natančno po receptu. Malo sem sicer že grešila, kar naj bi jedla samo sadje in kuhano zelenjavo do dveh, jaz pa sem imela normalen zajtrk (kruh in marmelada), pa zdaj sem za kosilo en krožnik čiste juhe in malo radiča.

 
Dulcinea in Biba, jaz tudi imam doma to grenko sol in sem si jo mislila danes pripravit. A mi lahko povesta koliko te soli se da v vodo in koliko je treba tega spit, da bo jutri kaj učinka user posted image user posted image user posted image   ?


tukaj



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 15:15:13   
binica
Aha, hvala, sem našla in bo danes akcija!
Moja sodelavka si je pa to naredila prejšnji vikend - mislim, da že tretjič in njej se to zdi ful fajn...

Bomo videli, če ne drugo, bo pa vaga kazala manj user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 15:27:04   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea


Dulcinea, tud jaz bi prosila za "recept" za sranje s soljo.. user posted image  
RAvno sem šla v lekarno in si jo kupila.. Cena: 5,34 €.. me je skor kap. A se tok razlikujejo lekarne v cenah?? Res je, da sem jo vzela 100g (najmanjša količina), ampak vseeno. Tako, da če jo katera rabi, naj kar javi.. Ker drugače bom celo leto 2008 presrala.. user posted image user posted image user posted image   



Saj se jo od enkrat porabi 50. Priporočajo pa čez 14 dni še enkrat. No, preberi si na linku v naslednjem postu.


Aja, jaz sem dača zanjo 2,60€ (100g)

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 15:44:35   
Anonimen
Dulcinea, piše 30g, ne 50g user posted image  To glede sadja, sem pa jaz tud grešila, ker pri zelenem slapu sadja itak ne smem. Tako da sem pojedla 2 puranja zrezka in eno konzervo tune danes.. Bom pa malo prestavila vse skupaj.. Bom začela sol piti nekje ob polnoči, pa se bom vmes zbujala na dve uri.. Ali pa bi jutri zjutraj začela?? Ne vem.. se bom še odločila..

Aja, pa tisto sadje jutri zjutraj bom tud spustila...

Matr, čezdalje bolj dvomim, da bi to speljala.. Oz. bi samo malo, ne pa 8 dcl tekočine...user posted image  Ne zaradi drugega, ampak rada bi to speljala tako kot je treba. Pri tej dieti pa to ne morem.

< Sporočilo je popravil biba12 -- 25.1.2008 15:45:11 >

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 16:22:24   
tjaga
user posted image user posted image user posted image  Vidim punce, da ste se odločile ta vikend za komuniciranje preko kanalizacijeuser posted image user posted image user posted image

To bo velika poraba osvežilcev za prostor. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 16:30:29   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Mater, zdaj šele zvem recept za tole sol. user posted image  Zato pa pri meni ni bilo učinka.user posted image


Tale "recept", ki ga je barbs prilimala, je za čiščenje jeter. Grenka sol bi pa morala delovati tudi čisto sama od sebe, je pa res, da včsih malo bolj, včasih malo manj. Fino je vsaj nekaj časa prej nič jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 16:40:32   
Barbs
(evo meneuser posted image )

Seveda lahko, biba!!!! Nehaj prestavljat, naredi tako kot piše, če si se za to odločila.... Če ne pa raje prestavi za en teden ali par dni, ne pa za ure.... bohve, kdaj te pol prime sred noči ali sred dnevauser posted image user posted image

Binica, jaz v nedeljo začnem, ne danes..tako, da... a a , ne me matratuser posted image  Če hočeš, me počakaj, bova skupajuser posted image
Dulcinea (alias - mama, mother, mamca, matiuser posted image ,  ) ti pa nehaj bit tako stroga, no.... potem pa mene obsojaš, da sem nasilnauser posted image  A si prepričana, da si za  100 g dala mal čez dva evra , ker to je mal čudno; jaz sem jih v naši lekarni ( pa smo na koncu sveta in ogroženi in vse po spisku ) mal napenila za to stogramsko, da je 5,34 evra, pa so rekli, da je 50 gramska res skoraj polovico cenejša, ampak, da jo iz racionalnih razlogov ne naročajo, ker ponavadi je nihče ne rabi 5 dekuser posted image  Sem izpadla cel kekecuser posted image
Kakorkoli že , pomemben podatek - jutri imajo junci ( tako je pri nas v Beli krajini) PASULJADO  ( mislim, ne me j***t) baš zdaj je toliko dogodkov, ko jaz hujšam... Ampak - sem že danes sporočila, da me ne bo, ker me bo bolela glavauser posted image  Pasuljada pri moji beljakovinski dieti ! Pa to ni res !user posted image user posted image

Spet se grem sama sebi smilit in se spraševat, kaj sem komu nardila, ampak šla pa ne bom!user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 16:43:15   
Anonimen
Kakorkoli že , pomemben podatek - jutri imajo junci ( tako je pri nas v Beli krajini) PASULJADO ( mislim, ne me j***t) baš zdaj je toliko dogodkov, ko jaz hujšam... Ampak - sem že danes sporočila, da me ne bo, ker me bo bolela glava Pasuljada pri moji beljakovinski dieti ! Pa to ni res !


Samo potem naj dva dni ne hodi domov. Saj veš, municija, pa to user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 17:27:06   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
Dulcinea (alias - mama, mother, mamca, matiuser posted image ,  ) ti pa nehaj bit tako stroga, no.... potem pa mene obsojaš, da sem nasilnauser posted image  A si prepričana, da si za  100 g dala mal čez dva evra , ker to je mal čudno; jaz sem jih v naši lekarni ( pa smo na koncu sveta in ogroženi in vse po spisku ) mal napenila za to stogramsko, da je 5,34 evra, pa so rekli, da je 50 gramska res skoraj polovico cenejša, ampak, da jo iz racionalnih razlogov ne naročajo, ker ponavadi je nihče ne rabi 5 dekuser posted image  Sem izpadla cel kekecuser posted image


Barbika.... saj nisem stroga no. Mač sem "mama Montignac" ker imam tukaj 100 strani čvekanja o montignacu in punce mislijo, da največ vem. kar pa seveda ni res.

Sem ziher, koliko sem dala. Pred seboj imam škatlico grenke soli 100g iz Goriških lekarn. Kupljena je v Ajdovščini. Na računu piše 2,60€ Je pa res, da je baje v našem koncu (Ribnica) 5€ in še nekaj. Še dobro, da sem šla v nakup pri lubiju. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 17:32:56   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Samo potem naj dva dni ne hodi domov. Saj veš, municija, pa to user posted image


Definitivno. Sem mu že povedala. (saj če bi šla tudi jaz, ne bi bila tako strogauser posted image )

Tako pa, nima vstopa v zgornje nadstropje, še v dnevno ne.user posted image Matr, naj mi vse otroke raznese...user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 18:02:34   
issa
pozdravljene!
no da se še jaz tukaj pridružim......seveda imam tudi jaz nekaj ......tako da se spet matram z dieto..
sem že lani bila na ločevalni in sem zgubila 17 kg.user posted image  pa sem tri mesece zdržala pol pa ne več....user posted image user posted image user posted image
ker pa je bilo spet leto naokoli sem rekla da bom še enkrat probala,pa bo kaj bo (morem še kakih 10 kg dol dat)..tako da sem tu...sem komaj zdaj vidla da se še o hujšanju pogovarjate tu gori...user posted image user posted image user posted image  se vidi da sem samo na standardnih forumih....
no ne se jezit da dolgotvezim.......

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 18:03:43   
issa
ups s pomočjo mojega sinčka sem pozabila napisat da imam tudi jaz nekaj odvečne pertljage....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 19:04:52   
škorpion
Lep pozdrav!

Vidim da ste nekatere pridne nekatere malo manj. Jaz še vedno ustrajam pri ločevalni in mi kar gre sem dobila malo več zagona, saj se mi že malo pozna pri kg. Zanima me pa tale orbitrek, ali kaj pomaga ali ne. Vidim da ga nekatere kar lepo uporabljate.
Ne vem pa zaka pijete to sol a ni bolje če bi si sluhale čaj. Ta recept je pa za user posted image , veliko užitkov in veselo komuniciranje z wc-jem.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?