|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 20:57:43   
medika 13
aja pa še to snorlax in dulcinea hvala za komentarje user posted image

pa še da se pohvalim, danes sem začela hodit na pilates ... me že vse mišice bolijo


bomo zmogle .... ITAK!



_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 21:25:29   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Dulcinea, a si že začela z ono soljo?


Jutri bom nardila, srala pa v soboto user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.1.2008 21:59:33   
birdy
Čao punce.
Jst pa tud menjam strankouser posted image  In zdej bom hujšala po sistemu zdravo prehranjevanje in gibanje. Sicer bom ubistvu zadržala načela montija, sam obroke ne bom ločevala. Dns sem namreč jedla klobase, in tam je notr ves bog. In sem ugotovila, da zaenkrat še nisem pripravljena se tako prehranjevat.
Sej načeloma pa vse isto kot monti: pz kruh, pz špagete, rjavi riž, nič bele moke, sladkorja, krompirja,...
Pa upam, da mi bo uspelo. Se moram najprej tega navadt, pol grem pa še strožjo varjanto, ločevanje med obroki.
7.2. se pa vagam, bomo vidl če bo šlo kej dol. In še isti dan bom pol grešila ker ma moj dragi roj. dan.
Čav, se tipkamouser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 3:59:26   
snorlax
Dulci, ne mi zamerit tisto "mamo".  user posted image Bilo je mišljeno, kot da bdiš nad nami Montijevkami, ker si že dolgo v tem in zagotovo veš največ o tem. Sem se takoj spomnila na mamo kokljo, ki bdi nad svojimi piščanci. Pa ne mi zdaj zamerit še "mame koklje". user posted image Je bilo mišljeno kot kompliment, ne kot žaljivka. Sorry, če sem se nerodno izrazila.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 7:17:32   
fionaP
Evo, več kot en teden me ni bilo, ker smo doma vsi zboleli za trebušno gripo.
Jedla sem pač tisto, kar mi ni povzročalo še dodatne slabosti ali driske...
Zdaj pa sem že kar ok in nadaljujem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 7:24:14   
tjaga
Dobro jutro, želi vam en krasen dan. Grem delat, vam poročam zvečer. Glava me pa še vedno boli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 7:30:19   
jer.za.
LOČEVALNA

Jutro!

Snorlax, kaj pa ti ob taki uri počneš na RR? Ne moreš spati?

fionaP: pozdravi se čimprej. Je pa čisto logično da si jedla le tisto kar ti je pasalo.

Včerajšnji dan je šel mimo lepo po planu. Zvečer sem si sposodila še svakov orbitrek, ter naredila 5 km v 15 min -povprečna hitrost 22 km/h. Ker pa sem še začetnik na orbitreku, me zanima ali je bilo to kaj kvalitetno ali ne? Mi je pa dol teklo. Pa še na leg.magicu sem delala ene par minut.

Danes pa je na vrsti OH dan. Za kosilo bodo testenine, za večerjo pa po vsej verjetnosti kos babičine torte.

Vas pridem še kasneje kaj pogledat.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 7:31:57   
Anonimen
Tjaga, pa res nisem nič vprašala.. user posted image  Ma zanimalo me je koliko časa zdržite ostale na orbitreku? A ste na začetku tud tok malo al se to sam men dogaja?? user posted image user posted image

Dulcinea, jaz grem tud danes kupit grenko sol - saj se tako reče, kajne? user posted image  Bom tud mal se "spucala".. Bova skupaj na WC hodile.. user posted image user posted image

Danes sem se tehtala.. Prvič mi je pokazalo 66,4 kg, drugič 65,6 in tretjič spet 65,4 kg... Kaj user posted image  naj upoštevam??

Danes je pa tak jedilnik:
Z: puranji zrezek od včeraj
K: puranji zrezek od danes user posted image
V: še ne vem če mi bo kaj pasalo.
Punce, bodite pridne,.. uživajte... Pa brez grehov..user posted image user posted image


(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 7:40:48   
Jaz*
Monti

Še vedno sem z vami, čeprav nimam preveč časa se javljat. Ta teden delam na sejmu Turizem in prosti čas, tako da sem tam cele dneve. Ja za prehranjevanje pa ni časa in ko tečem na kosilo se monti po mojem zgraža ko... Ampak se ne dam, bom že zdržala do ponedeljka, potem pa v nove boje.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:33:36   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.


Snorlax, kaj pa ti ob taki uri počneš na RR? Ne moreš spati?




Ne, me nekaj kuha in grlo boli, pa nos imam čist zaštofan, pol se pa zbudim, pa grem mal na RR....user posted image K sreči imam dopust, da se mal porihtam, otroci so v vrtcu in šoli, kosilo napol kuhano... pa lahko grem še mal podremat. Al bi šla raje peglat...user posted image ... al pucat...user posted image ... al pa bom kar tu gor visela.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:37:08   
jer.za.
Al bi šla raje peglat... ... al pucat... ... al pa bom kar tu gor visela.


Šibej počivat da se pozdraviš. Pucanje te bo počakalo, ne skrbi.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:39:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Al bi šla raje peglat... ... al pucat... ... al pa bom kar tu gor visela.


Šibej počivat da se pozdraviš. Pucanje te bo počakalo, ne skrbi.

Samo glej, da te hladilnik ne dobi. user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:43:27   
binica
BELJAKOVINSKA
 
Dulcinea in Biba, jaz tudi imam doma to grenko sol in sem si jo mislila danes pripravit. A mi lahko povesta koliko te soli se da v vodo in koliko je treba tega spit, da bo jutri kaj učinka user posted image user posted image user posted image   ?

Včeraj sem bila še vedno ful pridna in nisem grešila, ampak je danes vaga še vedno kazala več kot v ponedeljek... Kaj hudiča delam narobe?

Počasi razmišljam, da bi prešaltala na ločevalno, vsaj za en mesec.... tam grejo kile hitreje dol... pa se morda pol spet vrnem na beljakovinsko, samo ne vem, če je fajn tako mešat... Ločevalna mi je namreč kar huda...

Kako gre pa kaj hujšanje po Montignacu? Ta varjtanta verjetno tudi ni slaba....

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:44:25   
snorlax
Ni nič takega not, kar bi bilo vredno greha.user posted image user posted image user posted image Če je vojna, je vojna za vse. Sami jogurti in zelenjad.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:48:02   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: binica

Kako gre pa kaj hujšanje po Montignacu? Ta varjtanta verjetno tudi ni slaba....



Zame najboljša od vseh, ker te ne omejuje pri količini, sploh ne stradaš, samo spremeniš prehranjevalne navade.user posted image

Pa ne, da zdaj nekaj reklamo delam, ker sem tudi jaz na Montiju, ampak sem že 2x hujšala pod zdravniškim nadzorom in imela ful hudo dieto, s štetjem kalorij, stradanjem. Saj sem shujšala, pa se tud nazaj zredila. Tam je blo treba it vsak teden 2 kg dol, če ne, je šiba pela. Mater. user posted image Ne smem pomislit, kaj vse sem delala, da sem spravla tiste dve kile, od raznih odvajal, do stradanja, da se mi je bledlo.user posted image user posted image user posted image Pa fajn plačala, seveda.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:55:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
ampak sem že 2x hujšala pod zdravniškim nadzorom in imela ful hudo dieto, s štetjem kalorij, stradanjem. Saj sem shujšala, pa se tud nazaj zredila. Tam je blo treba it vsak teden 2 kg dol, če ne, je šiba pela. Mater. user posted image Ne smem pomislit, kaj vse sem delala, da sem spravla tiste dve kile, od raznih odvajal, do stradanja, da se mi je bledlo.user posted image user posted image user posted image Pa fajn plačala, seveda.


A si prebrala knjigo Jem, torej hujšam od Montija? Jaz jo ravno zdaj berem. Piše ravno o tem, kako so že sami zdravniki nepoučeni o nizkokalorični dieti.user posted image  zmešani! In kako predpisujejo diuretike in podobno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 8:58:09   
snorlax
Ta knjiga je bila osnova, preden sem sploh začela hujšat. Imam jo zvlečeno z neta, če rabiš.

Sveta resnica!user posted image

Pa fajna je tudi Zasvojeni z ogljikovimi hidrati.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:04:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Ta knjiga je bila osnova, preden sem sploh začela hujšat. Imam jo zvlečeno z neta, če rabiš.

Jo že imam. user posted image  Mi jo je ena fejst punca posodila.user posted image  Zdaj jo imam za domače branje.user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:04:44   
mayy
Dobro jutro!

Evo jaz sem šla na začetku tedna nekaj kg dol danes pa spet goruser posted image , se skoz gibljem gor dol. Kdaj bo kaj konkretnega šlo dol, ker spet obupujem. Mi moj prvai ja si se včeri sankala pa si mišice dobila, ja ziher in to kar skor kilo. Ja vem da nimam nibenih,  res nobenih mišic, ampak to bi bilo pa že preveč. Kaj bi bilo če bi migala tok kot ene bi se zredila 1 kg ne pa jih zgubila. Verjetno je bil krompir včeraj zvečer, ga ne jem več. No mal sem pojambrala, zdaj pa v nove boje.

Danes OH dan, bojo testenine z drobtinami, zvečer pa ne vem kakšen rogljiček.

Se pišemo!


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:23:47   
binica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ta knjiga je bila osnova, preden sem sploh začela hujšat. Imam jo zvlečeno z neta, če rabiš.

Sveta resnica!user posted image

Pa fajna je tudi Zasvojeni z ogljikovimi hidrati.user posted image




Snorlax, a to knjigo - Zasvojeni z ogljikovimi hidrati si tudi iz neta potegnila? Ful bi jo rada prebrala....

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:24:37   
snorlax
Mayy, ne obupaj prehitro! user posted image BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:25:35   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: binica

Snorlax, a to knjigo - Zasvojeni z ogljikovimi hidrati si tudi iz neta potegnila? Ful bi jo rada prebrala....



Ne, to pa imam doma. V trdnem stanju.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:33:23   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Tjaga, pa res nisem nič vprašala.. user posted image  Ma zanimalo me je koliko časa zdržite ostale na orbitreku? A ste na začetku tud tok malo al se to sam men dogaja?? user posted image user posted image




Ne, se ne dogaja samo tebi. Meni recimo od začetka ni šlo več kot 5-10 minut. Ko sem pridobila malo na kondiciji, mi potem ni bilo več problem terat 20-30 minut. Problem doma je, da me vedno kaj zmoti user posted image user posted image .
Ko grem pa na fitnes, tam pa lahko gonim kot nora, naj bo to kolo, orbitrek ali tekaška steza. Potem mi pa vse dol teče. Se mi zdi, da je povsem drug občutek. Moram priznati, da postajam počasi zasvojena s fitnesom (včeraj sem ga tako pogrešala user posted image user posted image ). Na tistih ta hudih napravah sicer ne delam, ker ne smem zaradi hrbtenice, ostalo mi je pa zakon.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:40:44   
Barbs
Jutro,
sem tuhtala, a vam naj povem al ne, pa ne morem da ne bi. Včeraj se mi je zgodilo nekaj groznega - skuham kosilo (jaz sem že prej pojedla solato in pečen sir) špagete s tunino-pardižnikovo omako in nariban pekorino. Moji ljudje lepo jejo za mizo, mož pohiti, ker so ga klicali spodaj, kjer dela, kadar dela doma, v glavnem, za mizo ostane samo tamal, ki nekaj cefra špagete - prisedem, da ga bom nafutrala do konca, vmes pa gledam nek star prenos seje...v glavnem, neki za službo, kar moram nardit. In ko se zavem, mi iz ust moli špaget, pred mano pa skoraj prazen krožnik od tamalgauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  AVTOMATIČNO sem zraven jedla.... Mi je kar vročina stopila v glavo in sem začela kar mal noret po jedilnici..nisem vedela, a naj grem na sekret pa (sori - prst v usta) ali kaj naj nardim... Potem se se zbrala in rekla k**c, nehi ga srat Barbs, j****a, se je pač zgodilo... user posted image , a zdaj boš pa še bruhala, kot kaka najstnica al kaj... (ne najdem smeškota, ki se z glavo buta v steno)...
To pa še ni vse. Popoldne grem na roditeljski in govorilne, pridem nazaj zvečer, moj predragi v družbi še dveh juncev, veselo maže tatarca na popečene toaste, zraven pa pljuckajo portugalkouser posted image  In si rečem potiho - eh, itak sem zasrala, zdaj bom pa kar tatarca jedla... In se grem preobut, nato me pa prešine - na piknik s hujšarcami ne bom mogla, če bom zdaj še bolj zasrala!!! (kaka motivacijauser posted image ) In sem zmagala, težko, ampak sem, se jim sploh nisem pridružila, sem rekla, da imam ful dela - nalokala sem se hudičevo zanič čaja in se do poznih večernih ur še naprej smilila sama sebi.user posted image
Danes sem pa tu. Po enmu kiviju in treh šalcah čaja. Za kazen si niti kafeta nisem skuhala.user posted image
Ej, ma kako je možno, da se ti to zgodi po treh tednih? Da kar pozabiš? In tisto, kar pravi in opozarja snorlax, je čista resnica - raje ne zasrat in grešit, ker potem te kar mine vse skup in bi kar ....jao, sem jezna sama nase.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.1.2008 9:59:48   
Anonimen
Barbs, ne sekiri se..user posted image

Dulcinea, tud jaz bi prosila za "recept" za sranje s soljo.. user posted image  
RAvno sem šla v lekarno in si jo kupila.. Cena: 5,34 €.. me je skor kap. A se tok razlikujejo lekarne v cenah?? Res je, da sem jo vzela 100g (najmanjša količina), ampak vseeno. Tako, da če jo katera rabi, naj kar javi.. Ker drugače bom celo leto 2008 presrala.. user posted image user posted image user posted image  

Mene pa že vsi prijatelji sprašujejo, kdaj bom naredila fešto za rojstni dan.. Pa jo kar nočem in nočem - ne vejo zakaj.. Bom raj še mal počakala in praznovala 1 mesec kasneje.. Ker se tud jaz ne morem upret tatarcu, pa čokoladnem likerju, belem likerju...... user posted image user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?