|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
29.12.2007 16:15:12   
Bubamaraa
ja ful dolgo sem o tem razmišlala in sem pol hotla bit Bubamara (pikapolonica), sam je blo zaseden in sem pol dodala kr še en a na konc....user posted image

zrihtaš pa tko, da pišeš na pomoc@ringaraja.net

sej se bote navadle.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: poroka 2008
30.12.2007 20:49:52   
Polonca s piko
Čao deklce!
Bebica bi mogla prlezt uradno 3.1.08, tko de bomo še mal počakal. Če smo do zdej, pa naj počaka še ti dve noči, da bo nov letnik (sicer star model, ampak nov letnik; da ga/jo bomo lahko dražje prodal user posted image )

Bubamara, jst sm tud hotla bit Pikapolonca, pa je blo že zaseden, pol sm pa Polonca s piko... sam ta pika bo šla kmal ven iz trebuha. Jo bom pa ob seb imela.

Vidim, da ste pridne, da ful pečete, jst sem tud malo pekla (potice se še nelotim, zato imam mamico in taščo...), sm pa fine cimetove piškotke nardila. Prov grozno, ker sem računala,  da se lahko zgodi, da prej rodim in sem vse glavne stvari že opravla, tko da se pretežno izležavam. Prosim učer sm šla spat ob 21h (k običajno hodim po 23h) in sem spala do devetih...
Zdej samo še cunje urejam, kej pečem ipd. Pa učer sva šla po Racmanove plenice. Bomo vidl kako bomo fural.

Se še kej beremo, če se pa ne beremo več kot tri dni, pa veste kje sem user posted image

Držte se!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: poroka 2008
31.12.2007 8:38:53   
bt08
Ojla!

No pridne ste,jaz sem pa v službi,pa ful težko,ker vem da je pol folka že doma,jaz pa še kar tukej.In hvala bogu da bo to kmal za nami,ker mojga dragega nič ni,skoz delajo,se jim je čist sfuzlalo,pride dam za dve urce,pol pa za par urc spat in to je to.user posted image Tk oda komej čakam da je res fertig.

Polonca pol imaš pa takrat rok,ko ima moj bratec rojstni dan.

No pridne bodte,šibam še mal delat,pa se kej slišmo.
Papa

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: poroka 2008
2.1.2008 11:53:02   
Bubamaraa
drage mooje nevestice....da vam še tuki voščim v letu 2008... da vam zaželim, da bi vsaka svoj usodni dan, ki ga vse tako čakamo preživela kar se da pravljično....skratka moje sonevestice srečnga pa zdravga...user posted image user posted image user posted image user posted image

letos ja naše leto

user posted image



in kmalu bo prišel dan

user posted image


p.s. a vete, da bomo letos poročene???? da zdej pa ni več besede "naslednje leto se poročiva".....user posted image




srečna pa zdravga....user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: poroka 2008
2.1.2008 19:04:11   
FLASK_A
Hvala Bubamaraa! Res, jaz tudi zdaj razmišljam, da bomo kmalu z našimi stopile pred oltaruser posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj se priprave res začnejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem nevesticam želim prečudovit poročni dan, da bi uživale v pripravah in se tega dne vsak trenutek neskončno veselile! Vašim dragim in družinicam pa veselja in smeha! Srečno, zdravo in veselo 2oo8!!
 
user posted image
user posted image
 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: poroka 2008
3.1.2008 7:22:05   
NATAŠI
Vrednost v tem svetu je
nekoga rad imeti,
nekoga v objem sprejeti,
se znati veseliti
in bistvo s srcem odkriti!
 
SREČNO 2008

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: poroka 2008
3.1.2008 7:26:47   
NATAŠI
Jutro user posted image  user posted image

No kako ste nevestice? Ja res je, zdaj se pa poročimo LETOS, sva šla včeraj z mojim na eno pizzo (sama brez timoteja) in se pogovarjava pa jaz rečem drugo leto se poročiva user posted image  user posted image

Aja pa Niki user posted image  user posted image  za datum, si me prehitela za en teden user posted image

Drugače naj vas pa spomnim da je naslednji vikend v hotelu union "sejem" poroka

Kako se imate drugače? Zdravje? Mi smo vsi nekaj kašljave sorte ampak se držimo user posted image

drugače pa prazniki: božič doma, večerja, maša, crkljanje in pančkanje .... silvestrovanje pa pri prijatlih in je naš mali zdržal do 00.30- a lahko verjamete? je plesal pa pel in ploskal- se mu je dogajal na full user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: poroka 2008
3.1.2008 8:46:02   
bt08
Ojla nevestice!

Pa je nastopilo naše leto,leto naših porok!

Želim vam lepo poroko,lepo obleko,lepe rožice,najlepši dan,ki se ga boste spominjale do zadnjega vzdihljaja,pridne in zdrave otročke,ubogljive možeke,veliko čvekanja na RR,veliko uspehov v službi....Vse kar si same želite,posebej pa veliko razumevanja in zdravja!
Srečno 2008!
 
No pa smo preživeli,se malo spočili.
Za Božič smo bili pri moji teti na večerji,je Ožbej do pol polnoči zdržal,pa je samo padel v posltlo,s tem da čez dan ni hotel spati.26 smo se šli mal namakat v Atlantis,tolk da sem dobila vnetje spodej,še danes ni ok.
31 pa smo preživeli v Grosupljem pri prijatlih in ne morte vrjet Ožbej je bil do pol 2 pokonci,ves naspidiran,harmoniko igral,da je Manca ( od prijateljice hči,4 leta ) plesala,mi smo se mal smejal,mal jedel...Drug dan pa domov se mal izležavat,pa voščit k dedkom in babicam,včerej smo šli pa v Mojstrano gledat jaslice v ledu,in smo bli vsi res navdušeni kako lepo je ampak najbolj pomenben podatek je da jeb lo noro mraz!
 
Evo danes pa služba.Midva z mojmu sva čist noter padla za iskanje destinacije za dopust,tako da greva v ponedeljek iskat mal po agencijah najboljšo ponudbo in seveda še mal pa bo poroka.Kako gre čas hitro,noro hitro.
 
Sedaj grem pa mal delat,ker mam goro papirjev in vsega.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: poroka 2008
3.1.2008 9:45:59   
FLASK_A
Hojla nevestice! A za sejem v Unionu je treba kake vstopnice kupit al kakouser posted image

Drugače sem pa že čist evforična, januar je in z njim začetek planiranja in priprav na najlepši dan v letočnjem letuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Komaj čakam...

Nataši, kak datum že? Sei me s Teycho zamešala najbrž...

Grem na kofe, se mi ga že dolgo lušta. Med prazniki ga noben ni pil z mano, ker doma ga noben ne pije. Ko sem sama, greva pa z Jako k sosedi pa je. No, se tipkamo!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: poroka 2008
3.1.2008 11:29:48   
Bubamaraa
en pozdravček iz mojega novega delovnega mesta.... skratka prvi vtisi so super...in upam, da tako tudi ostane...user posted image user posted image user posted image user posted image

grem delat...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: poroka 2008
3.1.2008 11:38:07   
bt08
Niki upam da je bila kavica okusna,jaz si jo bom pa popoldan privoščla,ker doma turške kave ne pijem,mi ne paše.Želodčne težave mi povzroča.user posted image

Bubamaraa upam da uživaš na delovnem mestu in da si boš še kdaj našla čas za nas na RR.Sploh mi ne gre v glavo ta tvoj novi nick name.user posted image user posted image user posted image
Sem se prej prov spomnila nate in na novo delovno mesto.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: poroka 2008
3.1.2008 14:59:41   
FLASK_A
Oj! Ja, je pasala kavicauser posted image user posted image user posted image

Bubamaraa, bravo za službouser posted image user posted image user posted image user posted image  Naj ti bo vsak dan tako fajn, kot ti je danes!

No, mal sem urejala slike Jakove sobice, če katero zanima:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2256144&mpage=1&key=&#2256144

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: poroka 2008
3.1.2008 15:50:51   
bt08
user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo Niki,tako lepa ampak res lepa sobica.Če te bom rabila te lahko pokličem?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: poroka 2008
3.1.2008 19:54:13   
Bubamaraa
nikicaaa suer si popedenala.....user posted image user posted image user posted image

se priporočam to ali naslednjo leto.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: poroka 2008
3.1.2008 21:55:58   
FLASK_A
Hvalauser posted image user posted image user posted image  Ufh, je bilo kar dela s tole sobo...
Tako da če katera želi, da ostanem kak mesec pri njej, mi naj da čopič v roke in čuva Jako, pa ne bo problemauser posted image user posted image user posted image  Se bom zabubila in me sploh ne boste dobile ven lep cajtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sam občasno en kofe, da bom naspidirana pa bouser posted image  user posted image

Bubamaraa.. Romanca.. joj, ko vidim tvojo slikco mi kar ne gre v račun da si spremenila nick.. Prav hecno mi jeuser posted image  Drugače pa ti želim lep delovni dan tudi jutri! Ful fajn si začela novo letouser posted image user posted image user posted image  Bravo puncauser posted image user posted image user posted image

Barbara, kakšen kofe pa piješ ti? Mah, jaz si najraj barcafe skuham pa mlek not, pa sem srečna... Pa cukra da se vlečeuser posted image user posted image user posted image  Ni kej, očitno imam grenek lifeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kje je pa Nataši? A spet v cerkvi štrajka??user posted image  Pa če smo ji rekle, da ne bo nič do dneva Duser posted image user posted image user posted image  Sam ozebline lahko faše...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: poroka 2008
4.1.2008 7:15:48   
NATAŠI
dobro jutro

Evo mene, jaz se opravičujem ker je z moje strani zatišje. Saj veste kako to gre, služba v računovodstvu. A točno, bubamaraa si začela z novo službo user posted image  user posted image , povej kako si? Kako je bilo zapustiti staro službo? Imaš zdaj v tej novi službi že kaj svojih strank oz. kako so te zadolžili?

barbara tole ste pa izkoristili user posted image  ... no midva tud gledava o poročnem potovanju pa si je naložil en program z neta, kjer si lahko vse kraj full pobliže pogledaš in vidiš res dejansko sliko ne tisto s kataloga... zdaj se nagibava za dominikansko. aja drugače pa tale tvoj nick- user posted image  user posted image

union- pojma nimam kako je to z vstopnicami .... nisem te zamešala, se mi zdi user posted image .. nazadnje ko sva govorili o tem še nista imela datuma poroke določenega - se motim?

niki user posted image  user posted image , čist brez besed- pridi k meni, jaz imam tud vse v stilu PU-ja le da smo nalepil na steno... ob priliki če se le spomnim poslikam ...cerkev.... ti lumpa ti user posted image

a veste da si moram jaz oblekco najti user posted image , bi bilo fajn kar kmal v akcijo it, kaj pravite user posted image


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: poroka 2008
4.1.2008 8:17:56   
NATAŠI
a veste da je čez en mesec pust

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: poroka 2008
4.1.2008 10:49:46   
FLASK_A
Taška živjouser posted image user posted image  Ja, za obleko pa kar v akcijo! Kar rezerviraj kak termin, baje je januarja noro v salonihuser posted image

Ja, datum zdaj fiksen imava, še za ure se dogovarjava... Otočec še zdaj ni končal te smotane prenove, tko da ni nikjer še nič podpisanouser posted image  Upam, da se nama vse lepo izide, ker imava na datum že vse rezervirano drugače...

Drugače se pa en teden pred tabo poroči Teyhca, je nova čvekica nevestice. Upam, da se kmalu kaj oglasi.user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: poroka 2008
4.1.2008 10:51:29   
FLASK_A
Jaz a ne dojim več, moram it zdej probat oblekco, da vidim kako mi sploh realno joške stojijouser posted image user posted image user posted image  Prej sem jih do vratu imelauser posted image user posted image user posted image

In Jaka ima danes 7mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako hitro gre čas! Kot da bi ravnokar rodilauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: poroka 2008
4.1.2008 11:10:58   
NATAŠI
OJ NIKI

No saj sem pravo mislila pa sem mal pomešala ... tejchi je tista ta prava user posted image

ma ja zdaj bom kar mal počakala da grem na sejem v uniona potem pa v akcijo po obleko in upam močno da najdem tisto PRAVO... pišuka a mi je sploh namenjena ko sem jih že kar nekaj nase dala user posted image

o user posted image  za jako, povej kako čas beži, naš je bil dva dni nazaj 16. mesecev.... kam so šli? Kar fantek je postal

upam da se vama bo tole z otočcem izšlo, menda je full lepo tam. moja sestrična je bila na kosilu tam in so ju sprejeli tko oblečeni v njihovo graščansko obleko in je full pohvalila




(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: poroka 2008
4.1.2008 11:11:34   
NATAŠI
dajte pripopat vaše izbrane oblekce mal da si osvežimo spomin user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: poroka 2008
4.1.2008 11:29:07   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Evo moja oblekca:

user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: poroka 2008
4.1.2008 11:32:07   
FLASK_A
Je narejeno u fotošopu, pa je korzet tak čudenuser posted image  No, sej bistvo se vidi... Če bojo pa joške pustile, bom pa taka:

user posted image

Drug korzet pač...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: poroka 2008
4.1.2008 12:47:33   
NATAŠI
user posted image user posted image user posted image  LEPA JE  ...v katerem salonu si to že bila

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: poroka 2008
4.1.2008 12:59:57   
FLASK_A
Krinolinauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?