|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
21.12.2007 8:32:46   
NATAŠI
danes zjutraj sva nesla darilo za vzgojiteljico- prav od timoteja in to je čist ločeno... maj ja saj sem razmišljala da gremo danes le z darilom za timoteja (ki mu ga da božiček) za novo leto pa nesemo vsem družinskim članom darila

ja veš res paše včasih si vzet čas samo za vaju in it kam... mi gremo jutri ven ima kolegica roj. dan in ti povem da mi kar paše in se veselim da greva sama ven.... moj timotejček se bo pazil pri babi (tašči)

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: poroka 2008
21.12.2007 9:52:34   
bt08
Ja ful paše tkole mal sam,da se odklopiš,ampak jaz ne vem zakaj ga ne upam pustit pri njej.Sam sem vidla da včerej ko sva domov prišla,sta oba lepo spala.Jaz vem da si midva premalkrat vzameva čas za naju,ne to zvečer,ampak tko da nekam greva,vedno mava izgovor nimava varstva al pa keša.Res ne vem zakaj?Eni kolegi grejo vsak mesec enkrat do dvakrat tkole v kino,v gledališče,na večerjico,....bilo kam.Midva pa doma,pa si ful želiva mal da sva sama,vedno vse in povsod gre z nama že od majhnega.Ker vidim pri eni prijateljici,gresta vsak petek ven,sam to mi je pa prehudo,to pa ne bi.
Tko da sva se odločila da bova večkrat šla tkole mal okol.Do zdaj sva rečmo 4 na let in to je to.

Zdaj pa šibam še mal delat.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: poroka 2008
21.12.2007 11:27:58   
NATAŠI
prav imata.. midva tud že full dolg v kino hodiva pa še nisva do tja prišla user posted image .. pa saj bo vedno lažje ko bo timotejček malo večji

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: poroka 2008
21.12.2007 15:11:32   
bt08
Evo pa sem doma,končno.Sam kaj ko še niso prazniki za mene,jutr še delam,pa v ponedeljek,pol smo pa mal frej.Pa še moj skoz dela do torka,še v sredo so mu dal šiht.Kr nekej.user posted image Zdaj grem pa mal počivat,je blo ponoč bolj mal,pa še mal pospravt,da v nedeljo lahko potico spečem,če bojo kej obiski hodil pa Božiček.

No lep petek vam želim,dans morem še k zdravniku zarad prsta,pa čim manj mraza,ker mene dans že cel dan zebe.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: poroka 2008
21.12.2007 16:01:15   
Polonca s piko
Ja, jst se super počutim, sem upala, da mi bo dons že povedala, da sm že kej odprta, pa očitno samo tamal še hoče bit notr user posted image
Hja, priprave so, za cerkveno mava plac že zbran, za civilno pa še ne čist. Sej vem, da ste že ogromno preklepetale, (nisem lih vseg 35 strani brala :) ), pa vseen...kakšno barvo si boste izbrale za poroko? Vabila - a boste delale same, al boste naročile? Šopki -umetni al naravni? Domače delo, al kupljeno?


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: poroka 2008
21.12.2007 20:46:50   
bt08
Polonca kdaj maš pa rok?


Najina barva je oranžna oz marelčna,vabila so skorej narejena,nekje nazaj imam nalimano,tako da lahko mal pobrskaš,šopek bo naravni z oranžnimi kalami.Cerkeveno mava zbrano,civilno greva jutr se ment,


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: poroka 2008
21.12.2007 23:17:32   
Polonca s piko
Rok mam čez 12 dni. Še mičken...
Jst bi hotla met barvo viola s smetano (smetana vrtnice, pa viola sivko v šopku, ostalo pa pač ni važno kaj, samo v teh barvah), ampak se bom prlagodila izboru mojga zarčenca, k je grafik, pa je oblubu, da bo poskrbu za dizajn (vabil, zahval...) in če bo on želu druge barve, bojo pač druge.

Za civilno se že gresta ment? Tle se več kot dva al tri mesce prej sploh ne morš zment (Šk. Loka). Pridna.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: poroka 2008
22.12.2007 8:40:51   
FLASK_A
Uau, Polonca, pol moraš pa nujno poslikat vse (vabila, zahvale...) pa dat tukej gor, ker smo bolj amaterjiuser posted image  Da vidimo, kako to profesionalci delajouser posted image user posted image user posted image

Pa srečno še teh zadnjih mučnih 12 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , meni so se res vlekli... Pa še cel teden smo ga po roku čakaliuser posted image  Lumpek leniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: poroka 2008
22.12.2007 8:52:40   
bt08
Jutroooo!

Jaz sem pa pridna spet pa na šihtu,pa se mi ne da delat.user posted image user posted image user posted image Pa pol kr tukej visim mal,no sem se šele priklopila na svtovni splet.

Polonca viola je tud lepa barva,pa sivka v šopku,sem vidla kr nekej primerkov s takim šopkom.Vrjemem da bo lep.user posted image
O še 12 dni,men so se tud vlekl,sploh pa pol ko je bil že rok,pa nič popadkov,odprta pa sem že bla,so me pa dam poslal,sem bla kr razočarana,jaz sem pa misnla da bom šla rodit.No čez 3 dni je pa Ožbej mel dost tega mojga trebuha pa je prikukal na svet,se spomnim da je tist dan sneg padu k utrgan.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja pa pridružujem se naši Niki za slikice,ker vrjamem da bodo lepa vabila če je profi vmes,moja so bolj tko,vidi se da so doma narejena pri amaterki ki se hoče nekej trudit pa spacat.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: poroka 2008
24.12.2007 13:25:57   
Polonca s piko
Bom poslala, ampak bo to še trajal, da bo kej narejen... sej veste kako so moški navdušeni nad organizacijo poroke pa to...

Pa še kar sem doma... letam po štengah, še celo postelnje akcije sva po dolgem času obudila (ok... priznam, akcijo, ne akcije), pa še kr nč... če smo pa do zdej zdržal, pol pa še dons zvečer morm, da si potalamo darila pa da se najemo ene doooobre Božične večerje (pri moji mamici)... kuj pol pa zarad mene lahko gremo :)

Se še kej javim!

Držte se punce!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: poroka 2008
24.12.2007 15:20:42   
bt08
Ojla nevestice!

A ste vse nekej ful zaposlene,da se skorej nobena ne javi.No jaz sem v službi,končujem invcenturo,mam mal skrajšan delovni dan danes,hvala bogu.Še dve urce pa otpeketam domov smrekco krasit,pa moj me pelje še v trgovino da si nekaj zberem za božička.user posted image user posted image user posted image user posted image Pol gremo pa na večerjo k teti moji.

In kaj boste kej počele sedaj med prazniki?Mi bomo jutri šli mal ven se drsat,v sredo grewmo pa na bazen mal plavat.Čist športno aktivni bomo.user posted image user posted image user posted image

Polonca tebi pa želim da še tvoj sonček počaka,da se mamica fajn na papca pol pa naj pride pokukat pa pozdravt mamico in očka!


Fajn se mejte pa želim vam vesele srečne praznike!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: poroka 2008
24.12.2007 21:08:03   
FLASK_A
Srečen božič vsem!
 
user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: poroka 2008
24.12.2007 21:39:53   
Bubamaraa
drage moje nevestice........

vsem nam želim, da nam naslednje leto naš poročni dan mine tako kot si ga vsaka želi spominjati..in naj nam naslednje leto uresniči vse tiste želje, ki jih nosimo globoko v srcu....user posted image user posted image user posted image user posted image
Srečno 2008!
 
Romana, Sašo in Danaja
 


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: poroka 2008
25.12.2007 20:53:41   
Polonca s piko
Ja, še z moje strani vse lepo!
Pa da vas bojo bodoči možje upošteval pri organizaciji poroke user posted image (in se skor v vsem strinjal). Da boste zdravi, pa da se boste radi imel.

...jst sm pa še kar tlele, kljub temu, da je bla učer polna luna... grrrmf user posted image . Sem prov nesrečna, ker sem sfurala 8 mescov brez strij, zdele me je pa razgonilo, da jih lahko skor s prostim očesom gledam kako rastejo.. user posted image

Ampak prazniki so bli pa lepi... user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: poroka 2008
26.12.2007 9:06:54   
FLASK_A
Saj bo, Poloncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Drži se, izklopi mobilca(mene so vsi skos klicaliuser posted image ), pa ne glej se u špegu(pa ni strij)user posted image user posted image  
Mi smo s tabo, upamo da bo čimprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: poroka 2008
28.12.2007 17:00:22   
FLASK_A
Polonca, zdaj ko te ni, najbrž že držiš v naročju svojo malo štručko. Upam, da ste vredu in da se kmalu kaj javiš!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: poroka 2008
28.12.2007 20:05:48   
Bubamaraa
živjo moje nevesiceeee...

jaz mam ful gužvo... tko, da vastle kr zenamrajami n imam kr slabo vest...user posted image

pa sej upam, da bo kmal boljš.....

polonca upam, da je že za teboj in da pestvaš svojega otročka....user posted image

in kaj ostale počnete??? ima še kera kaj narejeno za poroko???

ker jaz morm se v rit brcnit in začet vse delat, ker glih nimam še velik cajta....user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: poroka 2008
28.12.2007 21:49:01   
bt08
No a ste se mal zbudile iz predprazničnega spanja?user posted image

Ja Polonca se že vrjetno catrta s svojim sončkom,kok je to lepo posebej ob teh praznikih.Upam da se majo lepo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Romana nič nismo nardili za poroko user posted image ,ker ni in ni časa.Mal okol hodmo mal drsamo.Ožbej je zadnjič prvič stopil na led z drsalkam in me zelo presenetil,čist navdušen,vesel...user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da bomo ta vikend mal pripravljali za silvestrovanje,dobrote,popoldan se bomo pa drsat hodil na bajer.user posted image user posted image user posted image user posted image Ker mormo mal ven,ker naš pridni ati skoz dela,premišluje da bi menjal službo ker ni nič frej,sam spat hod,plačano je pa tako tako za tak delo.
Še 31.12 začne delat ob 2 zjutrej pa do večera in kako bo dočakal polnoč mi ni jasno.user posted image user posted image user posted image Upamo da se bo kej v ponedeljek kej boljšega izcimilo,da ne bo spet zaspano silvestrovo kot vsako leto.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: poroka 2008
28.12.2007 22:29:06   
Tejcha
Čer!

No, pa še js pristavljam piskrček in se pridružujem še temu seznamu. Poročiva se 16.8.

Spremljala sem vas bolj površno, zdej, ko se gre pa tudi pri nas ZA RES, se bo treba pa kar aktivirat, :)

Ubrali bomo piknik varianto; ker aprila dobimo še eno članico, se zaenkrat glede obleke ne mislim obremenjevat; ansambel je rezerviran, s prostorom tudi ne bo panike; po praznikih greva na UE po ceglc (zaenkrat se še nihče ni ogrel za ta datum, tak da bova zihr prva in nama ne uide)... uff...
Zaenkrat dovolj. Se bom pa zagotovo obrnila na vas, če ne boste hude.. .:) Ste že kar sprifane, kolkr sm brala... :)


Polonca, če so predvidevanja punc pravilna: ČESTITKE in vse lepo!!!


Lepe in mirne praznike ter čudovito 2008!

T


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: poroka 2008
28.12.2007 23:47:05   
Polonca s piko
Ne, deklce moje, se crkljam zaenkrat kar samo z mojmu. Se nisem oglašala, ker je končno doma, pa se malo bolj njemu posvečam :).
Malo dete kar noče ven, tako da bomo še mal čakal... bom sporočila ko bo kej novga in bom pršla k seb.

Pa se bom res nehala u špegu gledat. Zdej v decembru sem se tud tehtat nehala... hihihi... veseli december (in očetova 50 letnica, in tastova 52 letnica...) pač delajo svoje. Pa še otekat sem začela, tko, da vaga laže in je ne uporabljam več. Špegu pa tud laže, ker ne pokaže kašn sonček se skriva nekje notr globoko pod strijam user posted image

Držte se bejbe!

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: poroka 2008
29.12.2007 8:51:39   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Polonca za tako razmišljanje! Sam sem pa res mislila, da si že šla... Zdej si tik pred rokom, ne? No, lepo se crkljaj, me pa bomo navijale da dedek mraz pri vas prinese najlepše darilo za najlepši začetek novega letauser posted image user posted image user posted image

Tejcha, tudi tebi čestitke- seveda za poroko- in zauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa dobrodošla med čvekami nevestami! No, jaz osebno itak nimam še nič pripravljeno, začnem po 1.1.user posted image  (oz. po 15.1. ko dobim priliv na računuser posted image user posted image user posted image )

No, še seznamček posodobim pol grem pa papico za našega malega čmrlja delat.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: poroka 2008
29.12.2007 8:53:42   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image  
user posted image  
26.4.2008
Romana26 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
user posted image  

14.6.2008
nikical
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka:
slavje: Mirna peč, kmečki turizem

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču/grad Šk.Loka.
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

28.6.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
 
user posted image  
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:
 
16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
14.9.2008
bankc
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image
NEVESTE 2008
 
Ostale nevestice, javite se kaj, da vidimo, kako ste kaj v tem lepem predporočnem času.
 
Vsem pa želim lepe praznike, uspešen in zaljubljen začetek novega leta 2008 ter
seveda čimlepše priprave na poroko za pripravo najpopolnejšega dne!
 
user posted image
 


< Sporočilo je popravil nikical -- 29.12.2007 8:57:09 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: poroka 2008
29.12.2007 14:00:03   
Bubamaraa
živjo punce.... evo mene z nivim nickom.....tko, da nikica lahk tud na seznamu spremeniš tisto Romano v Bubamaro user posted image user posted image user posted image


grem nazaj kuhat.......user posted image

hvala za lepe željeeeeeeeeee

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: poroka 2008
29.12.2007 14:56:11   
FLASK_A
Romana, težko se bom navadlauser posted image  Kako pa to, da si spremenilauser posted image user posted image  In kako si sploh spremenila- se mi zdi, da tega ne moreš kar tako naredituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: poroka 2008
29.12.2007 16:12:01   
bt08
O me ni par urc,pa je polno novega.Nova nevestica pozdravljena Tejcha,lep oda nas je skoz več.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ena se iz Romane prelevi v bubamaro,kaj se bom lovila.Ampak vseno bravo za coolski nick.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nikical še teb da povem da civilna bo v Bistrici mava že rezervirano,22.sva šla rezervirat,tako da Loko lahko izbrišeš.Hvala.user posted image user posted image user posted image user posted image Pridna punca.

Polonca,ja kaj še počneš,pejt rodit že no.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem pa misnla da si že v troje ne da sta samo v dvoje.Jam ogoče te pa petarde preženejo.Uuuu komej čakam da poveš kaj imaš,kako veliko je to tvoje sonček ki ti leži pod srčkom.No želim ti hiter,lahek in čimmanj bolečin!Pa čimprej se vrni na RR.

Zdaj pa šibam pogledat v ror če je potička pečena,ker tko fajn že diši,mmmmmmmmmmmm.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?