|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
18.12.2007 8:03:04   
NATAŠI
no romana daj prilepi slikice, jih je tok luštn gledat user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: poroka 2008
18.12.2007 8:34:07   
bt08
Jutro!

Kako je dans mraz,mene kr skoz zebe,res hudo.user posted image user posted image user posted image

Nataši fajn,vidim da vi tud radi pacate s testam.Naš Ožbej najraje dela rezance,ko od mojga mami dela rezance,more bit on vednozraven,pa dobi svoj kos testa,pol pa gremo pacanje.Men pa rad pomaga delat potico,ker pol mi filo ( jabolčno potico delam )tko na skrivaj jemlje.user posted image user posted image user posted image
 
Romana ti pa hiter slikice gor,da vidmo tvojo punco,da vemo,če jo vidimo nastopat kdaj po Tv,če bo zvezda ratala.user posted image Mi pa nikoli ni šans da bi kam šel,ker mu je ful neroden,ima obdobje ko je kej novega rabi kake pol ure da se relaksira,pol pa začne.Mi imamo pa danes dedka mraza,bomo vidl kaka bo reakcija,ker je oječka,noben ta dobri mož mu ni pogodu.

Niki a si se spočila?user posted image


No sedaj si grem pa kavico skuhat,mal prebrskat tukej gor,pol pa štet!Inventura je !user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: poroka 2008
18.12.2007 9:02:22   
FLASK_A
Romana, slikce goruser posted image user posted image  Me prav zanima tale tvoja navihankauser posted image

Nataši, bravo mamiuser posted image  Skupno ustvarjanje je najlepše ane- samo da je uspelouser posted image user posted image user posted image  Drugač pa imam samo veselje do risanja, nič drugega... Nevem, kul mi je. Drugač pa arh študiram, sam tam je vse bolj tehničnouser posted image

Barbara, recimo da sem se spočilauser posted image  Pospešeno barvam sobico, ker noben od nas treh ne more več spat- se budimo en drugega pa je mal smotano... Tako da u akcijo pa bo pol kmal miruser posted image  Tko da cel dan preživim not med barvami, sam Jaki dam vmes za jest, pa mal ga poujčkam pa spet nazaj not- sem se čist zabubilauser posted image user posted image user posted image

Ti pa le pridno štej pa ne preveč tuki gor gledat, da se pri 67083796 ne zmotišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: poroka 2008
18.12.2007 9:39:05   
NATAŠI
niki res je full luštno ustvarjanje, samo kaj ko si naš mali noče rokic umazat user posted image  saj tisto prepovedano bo pa vse prešlatal user posted image , mi je pa testo po tleh metal user posted image  pa je mamica vse pobrisala user posted image  ... ta teden bomo še pekarna, je božič že čist pred nami

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: poroka 2008
18.12.2007 9:40:19   
NATAŠI
o barbara- inventura  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: poroka 2008
18.12.2007 10:22:39   
bt08
Ja Nataši inventura,pa še sama sem,groza ti povem,še zdaj nisem začela štet,skoz se nekej dogaja.user posted image

Veš kaj se je zadnjič pri nas nardil zarad pacanja.Miklavž mu je prinesu en tak kovček ki vsebuje vodenke,krede,voščenke,plastelin,prstne barve.Ni in midva se spraviva pacat s prstnimi barvami.Namažem seb roko in mu pokažem kako se to dela.Namažem njemu on pa v jok,da ma umazano roko,da ne more.user posted image Ampak pol mu jeb lo pa všeč,ko je vidu svojo rokico,vsem je razlagu da je roko svojo narisal.

Res so teli naši otroci posrečeni,jaz se mu tokrat nasmejin,ker ne vem od kod jih privleče.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: poroka 2008
18.12.2007 13:25:46   
NATAŠI
fletni so ja  user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: poroka 2008
18.12.2007 13:47:15   
micamuca
Živijo,
Jaz sem se poročila letos julija in smo mogli že januarja rezervirat za taermin, kr je bilo vse polno.
Če rabiš prstane so super in cenovno zelo ugodni v Karatu v Novem Mestu (pardon za reklamo) Naredijo res to kar želiš in so rez zelo poceni. Midva sva s cene 3000€ za en prstan pri neki zlatarni pristala na 380€ za oba prstana iz istega materiala in z pravim diamantkom.user posted image Res sva zelo zadovoljna.
Vem kako je s financami za poroko. Midva sva presegla kvoto za 4000€user posted image

Veliko veselja pri načrtovanju želim

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: poroka 2008
18.12.2007 13:59:23   
bt08
Micamuca najprej čestitam ob porokiuser posted image user posted image user posted image .Nas to vse še čaka.Najina prstana bosta prišla mal čez 400€,nimam pa kamenčkov,je samo kombinirano belo pa rumeno zlato.Men so cotrkani,pa komej čakam da mi ga moj natakne ta prstanček.user posted image


No drage nevestice men se že od štetja kr meša,pa še na polovici nisem,folk hod,telefoni skoz,štejem,user posted image user posted image user posted image user posted image ,komej čakam da bo pol petih da končam pa grem na dedka mraza,mogoče mi pa kej prinese ko sem tko pridnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu micamuca)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: poroka 2008
18.12.2007 14:00:27   
NATAŠI
O hvala za informacijo user posted image , je vse tako dobrodošlo user posted image

(odgovor članu micamuca)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: poroka 2008
18.12.2007 14:02:10   
NATAŠI
jaz imam pa zaročni prstan z briljantom user posted image  user posted image  pa mi moj nič noče povedat kolki je bil

veš da ti prinese dedek mraz nekaj kako naj bi te spregledal ko se pa tako trudiš user posted image .. jutri pa poročaj

no nevestice jaz grem  pa na nohte danes, bom bla lepa.... imela bom kaj na rdečo varianto- me bo imel mogoče božiček rajši user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: poroka 2008
18.12.2007 14:04:54   
FLASK_A
user posted image  Spet ti nohtiuser posted image user posted image user posted image  Čist ste noreuser posted image user posted image

Micamaca, hvala za info! BOmo šli prečekiratuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: poroka 2008
18.12.2007 14:20:03   
bt08
Niki teli nohti so nas prevzel.user posted image user posted image user posted image

Nataši no daj jih slikaj jaz bom pa svoje pa prilepim.Jaz sem bla prejšni teden,mi je nove nardila,ker sem enga odbila čist a ne,sem bla štorasta.user posted image Pa sem rekla,da ne bi rdeče,ker sem jih zdaj mela skoz,mam pa francosko manikuro pa na dveh na eni roki narisan kot rdečo božično zvezdo,veš kok sem lepa?user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej morem it  štet,pa se mi ne da večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,kr okol grem polic ne da bi štela,to mi je res muka.

Mah grem da bo čimprej ura za daomov,jeeeeeeeee!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: poroka 2008
18.12.2007 15:55:30   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image

Ja prilepite fotke nohtov proosim! Jaz svojih ne bom slikala, ker se boste zgrozileuser posted image  Jih bom pa pol, ko bo jaka mal večji pa bom lahko lepa skos... Sem vedno imela ful urejene- dolge in z lepim lakom pobarvane, tut poslikane če se mi je dalo... Zdej pa imam kratke, da Jake ne popraskam, so ful grdiuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: poroka 2008
18.12.2007 15:59:16   
bt08
Evo pa je za mano dananšnji delavni dan,še mal pospravm pa gremo.Jutri ša spet jovo nan ovo štetje še trgovino mam,pa tavelko skladišče pa smo fertig za letos.user posted image user posted image user posted image
Poslikam Niki sam da se mi mal umiri,še ta teden,ker jutri grem v Lj na obisk k dedku mojmu k je v bolnici in še v enem tednu nisem uspela tja pridet.

Lep konec dneva vam želim.Pa po pamet nevestice.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: poroka 2008
18.12.2007 21:17:44   
Bubamaraa
predno padem v pojstlo...

obljuba dela dolg


1. ko si srečen brž z dlanjo udari v dlan

user posted image

2. ko si srečen se po kolenih......

user posted image

3. ole majole.....

user posted image

4. mi se mamo radi, radi, radi, radi........

user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: poroka 2008
19.12.2007 8:09:55   
bt08
Jutro!

A ste še vse v ležečem položaju a ste pridne?user posted image

No jaz sem pridna,aja pa da ne pozabim dedek marza mi je dal bonbon,ko sem tok pridna.user posted image user posted image user posted image Včerej smo ga mel,ko smo se peljali tja,je Ožbej celo pot,ne gremo domov,ne bom darila,gremo domov.Ko ga je po igrici dedek mraz poklical pa v jok,tko da je ati šel po darilo,ampak  je dedek mraz prišel do Ožbeja in mu dal bonbonček pa pobožal,pol je bi lpa kr vesel.Ampak smo mogl pol kr hiter domov.user posted image Res se ga boji,ne vem kaj mu je.

Romanca lepo hčerkico maš,manenkenko!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa šibam štet spet!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: poroka 2008
20.12.2007 11:00:47   
Bubamaraa
punce vidim da ste zelo zaposlene...sej sem jaz tudi....tko, da se javm javim ko bo kej več časa...user posted image

pa-pa

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: poroka 2008
20.12.2007 11:07:14   
Polonca s piko
Še ena poroka 2008. In sicer 31.5.08 (Takrat postanem gospa; v roku 14 dni pa mamica) Mi2 sva rezervirala bend že novembra lani, ker so ful zasedeni (Ja, prav ste računale, leto in pol pred poroko), potem sva nardila otročka, pol sva rezervirala plac in fotografa... ostalo pride ko pride :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: poroka 2008
20.12.2007 13:38:49   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image  
user posted image  
26.4.2008
Romana26 
civilna poroka: Zdravilišče Laško
slavje: Gostišče KUM

user posted image  
3.5.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
31.5.2008
Serendipity
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
31.5.2008
Polonca s piko
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

 
user posted image  
14.6.2008
nikical
civilna poroka: grad Otočec, na prostem
cerkvena poroka:
slavje: Mirna peč, kmečki turizem

21.6.2008
barbara.a.
civilna poroka: Vila Bistrica pri Tržiču/grad Šk.Loka.
cerkvena poroka: Predoslje
slavje: hiša kulinarike Jezeršek, Sora
 
21.6.2008
anamarija
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

28.6.2008
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje: 
user posted image  
23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image  
6.9.2008
nky23
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
 
14.9.2008
bankc
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:

user posted image
NEVESTE 2008
 
Ostale nevestice, javite se kaj, da vidimo, kako ste kaj v tem lepem predporočnem času.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: poroka 2008
20.12.2007 13:42:34   
FLASK_A
Polonca, dobrodošla na čveku nevesticuser posted image user posted image user posted image user posted image  Trenutno smo malček manj dejavne, ker ima vsaka ful za počet- ampak če ne,smo pa prav fejst punceuser posted image user posted image user posted image  Čestitke na user posted image  Upam, da e dobro počutiš in da imaš zdravouser posted image  user posted image user posted image user posted image  Sem bila pred kratkim na tem, tako da imam še frišen spomin na nosečniške čase...

Romana, kako lušna je tvoja Danaja! Mi je ful všeč, ker ji paše it tkole v družbo in ji ni nerodno it na oder. Bravo Danajauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: poroka 2008
20.12.2007 13:55:03   
kovač
Mah jaz bi že lahko letos praznovala 10 obletnico poroke, pa še sedaj nisva poročena. Mislim, pa da mi to nekako ni usojeno bom kar srečna koruznica do konca.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: poroka 2008
20.12.2007 14:35:25   
FLASK_A
Hja, Kovač, kaj pa veš... Mogoče bodo pa ravno ti prazniki usodni za vajuuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: poroka 2008
21.12.2007 7:32:19   
NATAŠI
jutro

evo mene- zamudnico user posted image

v glavnem jaz na full delam in upam da delam danes zadnjič v tem letu user posted image  user posted image

nohti: so temno rdeče barve z belimi vejicami in kamenčki in malo bleščični.. če mi bo namisel bom prilepila slikico

fizuro imam novo- včeraj pri frizerju... čist majčkeno postrižena, prečka na sredini, polikane, in spredaj fru fru...barve taka vijola-rdeča in pramenčki user posted image  user posted image  sem full zadovoljna

danes imamo pa božička v vrtcu.... dajte mi nekaj povedat... to je privat vrtec in so naši sosedje. lansko leto smo šli voščit novo leto in smo dobili full darila, zdaj letos pa ne vem kako narest. ali jih nesem danes ko je božiček ali ko si voščimo novo leto? pomoč prosim

aja pa da ne pozabim- dobrodošle nove user posted image  user posted image

romana tvoja punčka je pa srček... je fletna user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: poroka 2008
21.12.2007 8:25:09   
bt08
Jutro!

No vidim da vse delamo kot nore,da ni časa sploh tukej bit,no jaz sem vse prešetela,končno.user posted image
Zdaj so pa stranke udarle kot nore k nam,mamo skoz nekej.

Drugače sva šla pa včerej s Tomažam na božično novoletni koncert,ki ga je naš radio Kranjski organiziral,je dobu karte v službi.Pa sem zvečer ful oklevala a bi a ne bi šla,sploh se mi ni dal,posebej ker je Ožbeja merkala mami od Tomaža.user posted image Ne zaupam ji ful,pol pa tkole oklevam kako in kaj.Ampak sva šla,in mi ni žal,res da jeb ila bolj domača muska,ampak je blo vseeno lepo.Domov sva prišla ob polnoči,zjutrej pa vstat,to je bila muka.user posted image Sva rekla da si morva večkrat kej privoščit za naju.

Aja pa Božička sem se šla včerej,sva Ožbeju kupla,avto na daljinca,Nodija plišastga,pa domine z Disneyevimi junaki pa majčke,tko da ga bova kr založila,za mojga dragega sem pa kupla srajco pa kravato pa en ful lep pulover.Ne vem pa kaj bo men prinesel?user posted image Upam da kej lepega ko sem to kpridna?user posted image user posted image user posted image user posted image

Nataši pol si pa čist nova,lepo boš lepa stopila v leto 2008!Ne vem jaz bi šla voščit novo leto pa bi tja nesla darila,pol ko je zadnjič otroček v vrtcu al pa če majo prov obdarovanje pa bi takrat nesla.Ne vem kako mate drugače?

Polonca pozdravljena.Imaš pa tak datum ko sva ga midva želela,pa ga nisva mogla vzet,ker je bla že letos ko sva šla rezervirat gostilno že za leto 2008 zasedeno.No lepo nosečnost ti želim,pa čimmanj težav in veliko kelpeta z nami!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?