|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.10.2007 19:32:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu qwasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2326
   RE: Montignac
25.10.2007 20:47:01   
Anonimen
A me je katera pogrešala?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2327
   RE: Montignac
25.10.2007 21:19:15   
sonjah
Že dolg ni blo kej brat o tebiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2328
   RE: Montignac
26.10.2007 8:11:49   
talika81
živjo!

kako kaj? jaz sem pa sinoči jedla bore malo za večerjo, ker sem kosilo imela tako pozno, da sploh nisem bila pol več lačna.
ah, ta Ljubljana. mi bo živce vzela - domov prit je včasih skoraj misija nemogoče. pol pa še dvakrat zaprta avtocesta od vranskega do konjic. groza.

ampak brezveze jamrat, ker ne bo nič boljš.

zdajle mam ravno zajtrk - PZ kruh + marmelada b.s. + zeleni čaj. prej pa sem dve mandarini pojedla.

za kosilo pa sploh ne vem, kaj bo.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2329
   RE: Montignac
26.10.2007 11:35:35   
sonjah
ojla.

Jest sem bila pa cel dopoldan leteča, zdej pa moja pikica spančka, mam pa mal časa.
Za zajtrk sem imela polnozrnat pirin kruh (sama spekla)+ kava- še prej pa sok 2h pomaranč. Za kosilo bo pa gobova rižota user posted image user posted image +motovilec.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2330
   RE: Montignac
27.10.2007 9:41:02   
Naty*Taja
Hoj, punce! Jaz sem se pa dala na off! Se mi zdi, da sem začela tolk razmišljat o hrani in kg, da moram malo izprežt, ker se mi tole ne zdi niti malo zdravo. Sej v osnovi se itak tako prehranjujemo, sam kako odstopanje kdaj pa kdaj, pa ko kam gremo, pa ko maladva ne pojesta in mi je res že muka vso to hrano stran metat. Mu naredim malo čokolina, ga poje in pravi še, ko pa naredim še eno porcijo pa noče več. user posted image Ja in potem naši čuneki jejo samo fino hrano... user posted image
Ve pa kr pridno naprej in poročajte, kako vam gre..



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2331
   RE: Montignac
27.10.2007 10:59:06   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

A me je katera pogrešala?user posted image

En čink sem te pauser posted image . Jaz tu pa tam malo preberem, Montija se držim na obroke, ker sem že pred časom dosegla ciljno težo, tako da si tu pa tam dam duška (recimo ko gremo ven jest, se nič ne šparam).

Ne ljubi se mi iti nazaj gledati, se pa spomnim, da je ena pred kratkim napisala, da sadje za večerjo ni OK. No, na Montijevi strani piše ravno obratno, namreč da ko se izgubljanje teže ustavi, bi se naj jedlo za večerjo bolj ali manj samo sadje in naj bi čim bolj opustili sveže mlečne izdelke (mleko, jogurt, skuta). Link:

http://www.montignac.com/en/questions_reponses_details.php?qid=47&inx=30&query=&field=

Sploh je fajn prebrati tale vprašanja in odgovore, meni se zdijo zelo informativni:

http://www.montignac.com/en/questions_reponses.php

Vsem lep pozdrav.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2332
   RE: Montignac
29.10.2007 8:35:22   
dulcinea
Ojla punce. Po dolgem času se vam spet malo javljam. Jaz še kar po drugi stopnji korakam. Kile stojijo, sam kaj ko bi bilo boljše, če bi prej dala enih 10 - 15 kil dol, potem pa tisto težo vzdreževala. Ma mi ne gre. Sploh se ne morem spravit na prvo stopnjo. Preveč stresno življenje imam zadnje čase.
Bereme vas pa vsak dan, in spremljam vaš napredek. Pa tudi, da vidim, če je še katera nova. Sam tolk od mene...

LP, pa čimmanj grešenja in čimveč manjkajočih kil.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2333
   RE: Montignac
29.10.2007 9:25:07   
talika81
živjo!

jaz pa moram priznat, da sem včeraj malce grešila - imela sem roj. dan in se nisem mogla zadržat, da ne bi bila pojedla dva koščka slastnega peciva. ampak drugače pa sem se držala montija. no razen mogoče vina.user posted image  kaj pa čem, če imam roj. dan.

bom v prihodnje bokj pridna. upam.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2334
   RE: Montignac
29.10.2007 9:28:11   
rainbow
Ojla!

Poglej poglej, tudi stare montinjačke se javljate user posted image user posted image , te pa se še jaz opogumimuser posted image
Evo, isto jaz kot ti, Dulci, se ne morem spravit na ono strožjo varianto. No, saj osnove prehranjevanja so ostale, samo pregreškov (predvsem sladkih) je preveč. najhuje pa je, da sem šla čez magičnihuser posted image  70, za kar sem si rekla, da nikoli več ne grem. hja, šit.
Moram sem malo vkup spravit, ne gre drugače. Fora je seveda tudi v tem, da se nič ne rekreiramuser posted image  sem že prav bedna.
Ampak zdaj mora it samo še navzgor oziroma s kilami navzdol.

Tako da, ker je ponedeljek in ob ponedeljkih se ponavadi začne hujšat (saj se hecam), ampak resno, evo, danes štartam, 3 kg minus, odločitev je padla, skrajni čas je, pa se mi lahko še katera pridruži na prvi stopnji.
Ta teden najprej izločim vse sladko.
kaj praviš, Dulci, si za?? Ker so glih počitniceuser posted image

naty, ti kar izpreži, saj si ful pridna. preveč pa se obremenjevat tudi ni dobro.

lep pozdrav vsemuser posted image

ps se kmalu javim, da zatežim, kako mi greuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2335
   RE: Montignac
29.10.2007 9:50:33   
Jančika_
Rainbow, a veš, kako se pa jaz lotevam hujšanja? Ne rečem, zdaj bom dala pa x kil dol, ker mi je to ful travmatično. Ampak si rečem, zdaj se bom pa x dni strogo držala in se vmes nič tehtala, pol pa da vidimo rezultat. In vsakič pali. Potem imam malo pavze, kak dan ali dva normalne hrane, potem pa spet dalje, če je treba.

Tako mi je lažje, ker imam potem pred očmi, da bom po res strogem režimu jedla recimo 10 dni - če bi pa rekla, tri kile dol, si pa ne znam predstavljat, kako dolgo bi to trajalo in me že na začetku iz tira vrže.


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2336
   RE: Montignac
29.10.2007 11:29:09   
dulcinea
Najprej talika81 VSE NAJBOLJŠE.

O mavrica. Ja tud stare monitnjačke se mormo vsake toliko javit. Jaz ne vem, če mi bo te dni uspelo. Sem pri tašči, ki zelo dobro kuha. No, saj krompiraja in takega sranja mi sploh ne da na krožnik, ker ve, da ga ne bom pojedla. Sam... No za praznike grem pa domov, kjer bo polno obiskov in bo treba narezek rezat. In potem, kar se mi narobe odreže, jaz pospravim... user posted image  No saj bo. V glavnem da ne lezejo kile gor.

Bom pa držala pestke zate, da boš vzdržala. Aja, počitnice res da so, sam jaz imam 3 dni DOPUST in dva dni praznik. OStalo sta pa dva vikenda. Tko da...

Jančika, jaz se tud zadnje čase nič ne tehtam. Tehtnico imam v spalnici,  ki pa je ledena. In se ne morem donazga slečt, ker bi zmrznila. Spalnica je pa ledena, ker sem alergik na pršice in če je zaprto pa radiator, potem se zjutraj dušim.

Moram še nekaj dopisat. Zadnjič je bil pi mojemu za večerjo na olivnem olju pečen krompir v kosih. Pa sem par koškov pojedla, ker mi je krompir ful zadišal. In po večerji me je bolel trebuh, da sem mogla oglje jest. No potem je bil boljše. In potem čez par dni isto naredim. Spet par koščov krompirja pri večerji. In glej ga zlomka, spet je bilo isto. A mislite, da mi krompir dela težave?

Lp;D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2337
   RE: Montignac
30.10.2007 14:35:28   
dulcinea
POŠKILI 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2338
   RE: Montignac
30.10.2007 17:30:53   
maša*
Sem prelena da bi vseh 93 strani prebrala zato bom kr tak vprašala...

shujšati bi morali nekje 8 kg. 3-4 krat na teden hodim na aerobiko(no včasih 2krat), amapk delam doma na orbitrekuuser posted image )

Ali lahko preskočim prvo fazo?
Oz. jem polnozrnati kruh, sadje,...

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2339
   RE: Montignac
30.10.2007 20:00:25   
dulcinea
Odvisno... probaj, če bo šlo kaj dol. Če en bo šlo, to pomeni, da boš morala na prvo stopnjo vsaj za nekaj časa. Čeprav jaz bi vsaj probala s prvo fazo...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2340
   RE: Montignac
31.10.2007 12:52:59   
Naty*Taja
Če češ dol spravit boš morala kr na prvo stopnjo. Če se strogo držiš ti bo po moje ratalo v enem mesecu, drugače pa je druga stopnja bolj za vzdrževanje in ne gre nič dol, vsaj meni ne. Jaz tudi začnem upam, da z novembrom. Ene začenjate s ponedeljkom, jaz pa z vsakim prvim...user posted image  Upam, da mi zdej rata še ena stroga runda in bom potem par mesecev imela mir...
Zdej sem bila par dni čisto na off, in je tako pasalo...
Pa ve, kako vam kej gre držanje ali pa grešenje?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2341
   RE: Montignac
31.10.2007 16:27:51   
al1*
Maša, tudi jaz mislim, da je prva stopnja edina rešitev. Jaz se držim druge, pa me še kako prehitro zanese.

Sicer pa se poskušam kontrolirat, pa celo migat sem spet začela.

Dulcinea na tvoj forum sem se že prijavila, ampak nisem še uspela nič napisat.

Še glede tehtanja: jaz pa sem čisto obsedena s tehtanjem - obvezno vsako jutro, sploh si ne znam več predstavljat, da se zjutraj ne stehtam.




_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2342
   RE: Montignac
31.10.2007 19:55:02   
maša*
No torej ju3 začnem s prvo stopnjo.

Samo kaj naj sploh jem pri 1. stopnji? (če ne smeš sadja,kruha, testenin,...)

Ker res ne evm kaj naj jem za malico, kaj si naj pripravim za kosilo...?user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2343
   RE: Montignac
31.10.2007 22:12:12   
rainbow
Ojla!

Dulci, saj je pri meni tudi uradno tako, ampak jaz pač rečem, ker imajo dijaki počitnice.
kaj te imaš to za en forum ali kaj???? Se mi ni dalo pogledat, pa bom kasneje, okuser posted image

jančika, pametno to tiuser posted image ;  bom pa tako gledala na vso stvar, mi bo morda res lažje, thnxuser posted image

Se moram pohvalit, da se kar držim moje odločitve. Kar se tiče sladkarij itak (me še nekaj zobje mantrajo), pa tudi ogljikove hidrate sem dala na mininum.

Maša, ti bom skopirala moje izpiske (sem jih sicer že parkrat), pa še x-tič ne škodi, kajne, tudi za ostaleuser posted image

user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2344
   RE: Montignac
31.10.2007 22:13:13   
rainbow
ZDRAVO PREHRANJEVANJE PO MONTIGNACOVI METODI
 
Prepovedana živila:

Krompir
Izdelki iz bele moke:
-         bel kruh
-         testenine
-         peciva
-         keksi
-         rogljički…
prečiščen riž
korenje
med
koruzni kosmiči
lubenica
sladkor
sladkani kosmiči
čokoladne sladice
mlečna čokolada
sladoled
banane

PRIPOROČENA ŽIVILA

Polnozrnat kruh, kruh z otrobi
Nerafiniran riž
Nesladkani kosmiči
Ovseni kosmiči
Sveži sadni sok brez sladkorja
Testenine iz črne moke/graham/polnovredne
Mlečni izdelki (iz posnetega mleka, s čim manj maščob)
Čičerika
Leča
Sveže sadje
Marmelade brez sladkorja
Ješprenj
Črna čokolada s 70% kakava
Fruktoza
Soja
Arašidi (neluščeni)
Zelena zelenjava (oz vsa zelenjava)
Šampinjoni


ZJUTRAJ na tešče

-         spijemo sveže iztisnjen sok pomaranče/limone/grenivke
-         pojemo en sadež: kivi, jabolko

ZAJTRK 20 minut kasneje:


zajtrk z veliko ogljikovimi hidrati

-         polnozrnat kruh /graham kruh/kruh z otrobi/polnozrnat prepečenec
-         kosmiči brez sladkorja
-         sadna marmelada brez sladkorja
-         posneto mleko
-         pusta skuta
-         jogurt
-         kava brez kofeina
-         blagi čaj
-         kompot brez sladkorja
brez maščob (maslo, margarina) in polnomastnih mlečnih izdelkov


zajtrk iz beljakovin in maščob

-         umešana jajca
-         trdo kuhana jajca
-         jajca na oko
-         omleta
-         slanina
-         hrenovke
-         domača, kuhana šunka
-         siri
-         posneto mleko
-         kava brez kofeina
-         čaj

brez kruha!!

zajtrk samo s sadjem

-         različno sadje
-         mlečni izdelki iz posnetega mleka

MEDOBROKI
-jabolko, nekaj mandljev, lešnikov ali orehov, košček polnozrnatega kruha, košček sira s čim manj maščob

KOSILO

Sestavljeno iz predjedi, glavne jedi, sira ali jogurta kot sladica

Brez kruha!!!

a)   predjed
-         surova zelenjava (paradoižnik, kumare, šampinjoni, stročji fižol, por, zelje, cvetača, brokoli, artičoke, kisle kumarice, redkvice
-         vse vrste zelene solate
-         začinjena s prelivom (sol, poper, vinski kis, olivno olje)
-         ribe
-         mesnine
-         jajca

b)   glavna jed

-         meso (perutnina, goveje, svinjina redko)
-         ribe
-         priloge (zelenjava, dušena, kuhana na sopari)


VEČERJA

Mora biti najlažji obrok dneva in popolnima brez maščobe

-         zelenjavna juha kot predjed
-         priporočena leča, grah, fižol
-         testenine z zelenjavo
-         ali samo sadje z jogurtom
-         ali žitarice  z jogurtom/skuto
 

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2345
   RE: Montignac
1.11.2007 9:29:29   
dulcinea


Dulci, saj je pri meni tudi uradno tako, ampak jaz pač rečem, ker imajo dijaki počitnice.
kaj te imaš to za en forum ali kaj???? Se mi ni dalo pogledat, pa bom kasneje, okuser posted image



Ah zadnjič sem se nekaj igračkala, namesto da bi kaj delala. PA sem probala anrdit forum, k so zadnjič tko hitro nardile za Tošeta forum. No in mi je nekaj ratalo. Sam bo pa rabila vašo pomoč. Predlagajte kako naj postavim strani, na katere teme naj ga razdelim, da bo lažje. Tukaj je še vsaka rekla, da se ji ne da brati vse teh 90 in več strani, če ji lahko razložimo itd. Tam bi lahko dale za vsako stvar svoj post in bi se lažje poiskalo.

Al1* ti si bila pa prva, ki se je prijavila na moj forum. user posted image  Drugače pa lahko tudi kot neprijavljen pišeš (zaenkrat). Sem tko naštimala.

Aja pa še LINK od foruma.

LP, D 

PS: Tud sama nisem še nič pisala, ker so prazniki, in je reba to žlahto pozdravit pa oni narezek naredit... Bom jutri probala mal spackat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2346
   RE: Montignac
1.11.2007 10:10:12   
sonjah
Dulcineauser posted image user posted image user posted image

Tud jst sm že prijavljena-bl na hitrico, moram še dodati v profil, ampak danes ni časa. Mislim, punce, da nam je tega manjkalo in da se bomo zdaj pogosteje javljale s svojimi vzpodbudami, mnenji, recepti, predlogi,...user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2347
   RE: Montignac
1.11.2007 10:45:32   
maša*
Rainbow - res res hvalauser posted image user posted image

Zdaj pa hujšat. user posted image user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2348
   RE: Montignac
2.11.2007 9:20:37   
rainbow
Kva je zdej, al bomo tu čvekale al na forumu od Dulci???
Če se tam nič ne dogaja, se vrnemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2349
   RE: Montignac
2.11.2007 9:23:49   
rainbow
No, tam je vse tihouser posted image

anyway, jaz imam te dni še malček časa, tak da lahko težimuser posted image

današnje kosilo pri nas:
zeljna juhca
losos v foliji
ati - pečena paprika
deca- blitva s kromirjem
jaz - paprika in blitva

Sem se stehtala in že kaže malček manjuser posted image user posted image user posted image

danes bo lep dan, uživajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?