|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
7.11.2007 7:55:32   
puncica
Ja albina tistle včerja je bil super jedilnik. Jst sem pa pogruntala da če jem PZ makarone in zelenjavno omako čez da sem po pol ure ful zaspana user posted image , če pa jem mlečni gris pa ne user posted image Pa mi tole nekako ne gre v glavo.
Pa če se ful najem tam okol 12 sem pol ful zaspana. Pa zdanje cajte neki narobe delam ker me nonstop glava boli, no mogoče je pa vreme krivo.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: Montignac
7.11.2007 10:25:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Ja albina tistle včerja je bil super jedilnik. Jst sem pa pogruntala da če jem PZ makarone in zelenjavno omako čez da sem po pol ure ful zaspana user posted image , če pa jem mlečni gris pa ne user posted image Pa mi tole nekako ne gre v glavo.
Pa če se ful najem tam okol 12 sem pol ful zaspana. Pa zdanje cajte neki narobe delam ker me nonstop glava boli, no mogoče je pa vreme krivo.



A jemlješ pivski kvas? Morda pa si zaradi tega utrujena in te glava boli user posted image  No, saj jaz ga zaenkrat tudi ne, ker pozabim, ga pa imam doma, samo mi je takooooooo nagravžen, pa se vseeno pomatram. Nimam pa tablet kvasa, teh pa še nisem videla v štacunah, čeprav pravite, da jih prodajajo.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: Montignac
7.11.2007 12:58:34   
Naty*Taja
OJ punce ste pridne.
Al bina tele kvasove tablete ziher dobiš v DM. v taki plastični steklenički zelene barve z modrim pokrovom.
Jaz sem tudi pridna že tretji dan brez grehov. Punčica tebe sem pa kr malo pogrešala. Drugače pa tudi mene glava boli, še posebej, če zjutraj ne spijem kofeina! A veste, da meni za glavobol pomagajo samo ene tablete - cofalgin in kaj je v njih? - poleg substanc proti bolečini tudi kofein! Torej iz vsega tega sklepam, da mene glava boli izključno zaradi pomanjkanja kofeina. A sem že odvisnik? user posted image
Jedilnik mi je pa kr brezveze pisat, ker je vedno eno in isto! Se mi enostavno ne da kej novega pacat.
Se pišemo...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: Montignac
7.11.2007 13:41:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Ja albina tistle včerja je bil super jedilnik. Jst sem pa pogruntala da če jem PZ makarone in zelenjavno omako čez da sem po pol ure ful zaspana user posted image , če pa jem mlečni gris pa ne user posted image Pa mi tole nekako ne gre v glavo.
Pa če se ful najem tam okol 12 sem pol ful zaspana. Pa zdanje cajte neki narobe delam ker me nonstop glava boli, no mogoče je pa vreme krivo.



A jemlješ pivski kvas? Morda pa si zaradi tega utrujena in te glava boli user posted image  No, saj jaz ga zaenkrat tudi ne, ker pozabim, ga pa imam doma, samo mi je takooooooo nagravžen, pa se vseeno pomatram. Nimam pa tablet kvasa, teh pa še nisem videla v štacunah, čeprav pravite, da jih prodajajo.


Ja sem ga pa sem ga zdaj ukinila ker poleg tega še algeo jem, pa sumim da mi tale vitamin B nekaj nagaja user posted image A misliš da je res možno da bi me od tega glava bolela user posted image user posted image Jaz jem pa takole dam si na taveliko žlico mal vode pa potem gor pol male žličke tega nagravžnega kvasa in potem to pojem in hitr popijem s kozarcem vode, tako naredim 2× zjutraj pa 2× zvečer, no to je potem vse skup 2 male žličke kvasa. je pa res nagravžen za umret, une tabletke mi pa niso bile všeč, ker me je po njih bolel trebuh po moje zarad kapsul. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: Montignac
8.11.2007 13:55:34   
Anonimen
Ja, po moje te lahko boli glava zaradi pom,anjkanja B vitamina. Probaj spet s kvasom, je nagravžen, sam kaj čmo.

Jaz sem pa danes:

grenivka + dva kivija
kava čik
7.00 dva kosa pz kruha, jogurt
10.00 tuna+sir
13.00 pet suhih fig
a je preveč do tukaj ???
 
Za naprej pa rabim nasvet: imam svinjske zrezke, tastarmu ga bom spanirala, meni ni prida za meso. Kaj naj naredim zraven kot prilogo, da jo jem s solato?
 
 

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: Montignac
8.11.2007 15:38:41   
dulcinea
Kaj pa če bi si tist zrezek zrezala na trakove oz. majhne koščke, jih popekla na olivcu pa stresla na solatko. Pa mogoče solatko z jogurtom nardila?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: Montignac
8.11.2007 15:46:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Kaj pa če bi si tist zrezek zrezala na trakove oz. majhne koščke, jih popekla na olivcu pa stresla na solatko. Pa mogoče solatko z jogurtom nardila?



A-a, mi ne potegne meso na solati. Bom videla zdaj kaj in kako se bom odločila.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: Montignac
8.11.2007 20:10:14   
puncica
Ej albina jaz kvečjemu vnesem preveč vitamina B in sumim da je tole krivo, bom zdej neki poskusla pa da vidim če mi tale Algea ne sede user posted image
Glede priloge pa si zdej verjetno že pojedla a vseeno za drugičuser posted image kaj pa kak riž, no če boš jedla zrezke potem tole ne pali al pa mogoče zelenjava zamrznjena in al pa stročji fižol, mah kaj pa vem...


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: Montignac
9.11.2007 7:36:21   
Anonimen
Algea ponavadi dobro dene člvoeku. Ne vem, jaz sem jo tudi enkrat jedla, pa še vedela nisem, da jo.

Drugače sem pa potem včeraj kar dva jajca pa eno tuno pa malo sira, vse skupaj pečeno pojedla, pa tri kisle kumare. Za večerjo pa par koščkov pršuta.


Danes pa klasika do kosila, potem pa? Kako ve pripravite tofu, če ga sploh? In kaj poleg mesa še jeste kot beljakovaine za kosilo? Ribice? Kako jih skuhate?

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: Montignac
11.11.2007 14:17:17   
Naty*Taja
A ste vse pobegnil? Jaz pa tako lepo vztrajam, da sem kr ponosna nase. Me je spet orng prijelo!
Dejte no kej povedat.... 

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: Montignac
11.11.2007 14:35:56   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Ribice? Kako jih skuhate?
Najraje imam kar počene, malo moke oz ne user posted image in v olje vržem. Zraven pa zelenjavo spečem. Tudi zmrznjeni fileji so uporabni.
Ribja juha - riba, zelenjava,vodo, kuhaš dobre pol ure. Pri nas otroci radi jedo. Kuhano ribo očistim in spasiram.

Tofu pa na kocke v voku prepražim, ala po kitajsko z veliko zelenjave, čebule in česna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: Montignac
11.11.2007 15:44:59   
dulcinea
Jst pa ribico sam očistim in nasolim. Potem pa dam ponev na ogenj, da postane zelo vroča (to ej zato, da potem cela kuhinja ne smrdi), šele potem dam gor malo oljčnega olja in ko je še olje vroče, potem še ribico. In pečem ene 10 min na eno stran, nato pa še malo na drugo (da se zapeče). Pa ponev imam pokrito s pokrovko, da se v bistvu riba skor kuha v lastnem soku. zraven si pa nardim solatko (zeleno, radič). Na ribico pa obvezno limonin sok in česenpeteršiljoljčnooljevarianta. Njami ribice...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: Montignac
11.11.2007 19:53:31   
Anonimen
Aha, no, saj pri ribah smo potem na priližno na istem načinu. Zdaj pa še nekaj: za večerjo sem imela malo pršuta, malo sira in kisle kumare. Za lsadico pa tri zmiksane klementine zamešane v navaden jogurt. To se mi zdi, da pa ni bilo v redu, glede na to, da naj sadja ne bi jedli po obroku user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: Montignac
12.11.2007 7:10:10   
Anonimen
U, jaz imam pa debelo kilo manj user posted image  Se mi tako dobro zdi user posted image

Zdajle ravnokar jem jogurt pa kruh, za kosilo sem dala odmrznit tunine kotlete. Upam, da bodo v redu, glede na to, da jih še nisem jedla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: Montignac
12.11.2007 7:31:03   
puncica
kJE SI PA tunine kotlete našla a to si sama naredilauser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: Montignac
12.11.2007 9:37:17   
NevenkaP
Uf, tunini kotleti bodo krasni. Ampak pazi, da jih ne boš preveč spekla. Če jih prepečeš so kot žaganje. Vrzi jih na zelo vročo ponev in samo cca 2 minuti na vsako stran.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: Montignac
12.11.2007 12:24:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Uf, tunini kotleti bodo krasni. Ampak pazi, da jih ne boš preveč spekla. Če jih prepečeš so kot žaganje. Vrzi jih na zelo vročo ponev in samo cca 2 minuti na vsako stran.


Hvala za navodila,. sem res bolj aberveznik, kar se rib tiče.

Puncica, v mesariji, ampak mislim, da jih imajo v vsaki večji štacuni, tako zmrznjene, kot frišne.

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: Montignac
12.11.2007 16:07:26   
puncica
mater sem butasta to pa res nisem vedla user posted image user posted image bom počekirala. Hvala

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: Montignac
12.11.2007 18:40:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mater sem butasta to pa res nisem vedla user posted image user posted image bom počekirala. Hvala


Bi ti rekla, da ne kupuj, ker so zanič, vsaj meni. Jaz jih ne bom več. Nek tak priokus imajo user posted image  pa imam sicer zelo rada ribe.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: Montignac
12.11.2007 19:31:28   
dulcinea
Moja tašča je pa zadnjič celo tuno spekla. Ji je en ribič iz HR dal. Jo je zavila v alufolijo pa notr je dala korenčke in začimbe user posted image . Ribica je bila kar vredu, čeprav ima res mal drugačen okus. Kar je ostalo, je pa dala v kozarec pa z olivnim zalila. Zdaj imamo pa domač riomare user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: Montignac
13.11.2007 11:24:04   
daysi
Ker že ka nekaj časa spremljam to rubriko in ker sem že tudi jaz nekaj časa na montignacu, lahko tudi jaz prispevam kak jedilnik. Zjutraj obvezno sadje, nato polnozrnati kruh , zraven ječmenovo belo kavo s kančkom mleka, dopoldne me vedno prememi da bi malo pogrešila, vendar se že kar obvladam in namesto čokoladic pojem jabolko ali kako drugo sadje. Tudi meso sem se naučila jesti brez kruha ali krompirja, obvezno z veliko zelenjave, kar ni bila ravno moja navada. Meso je v vseh oblikah s čim manj maščobe, tudi kuhano meso mi že kar paše in gre po grlu. Špageti so redko, sojini, brez sira in raznih mesnih polivk , spet z veliko zelenjave. Omislila sem si tudi razne oreščke, ki jih zobam namesto čipsa ali podobnega.
Vendar imam tudi krizne dneve, ko ne morem iz tistega transa, ki me prime in pojem vse kar mi prekriža potuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: Montignac
14.11.2007 13:30:43   
Naty*Taja
Pa kaj je zdej z nami? Kr nič novega ni? Jaz sem pridna ravno sem od kosila za katerega sem imela segedinar. Njami.



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2397
   [Brisano sporočilo]
14.11.2007 14:15:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2398
   [Brisano sporočilo]
14.11.2007 14:16:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: Montignac
14.11.2007 15:35:15   
Anonimen
Mene je zdaj moj klical, da gre k mami na golaž, pa da mi ga bo domov prinesel. Samo, kaj pa naj z njim? Mislim, s čim ga lahko jem? Z ničemer user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?