|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
2.11.2007 9:48:17   
dulcinea
Veš kaj mavrica. Mislim, da se mora še vnest tale moj forum. Če bo sploh zalavfal. Bi morala kako reklamo naredit. Sicer pa so zdaj še vso dopustniški. Mogoče bo pa v ponedeljek še kdo nas našel.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2351
   RE: Montignac
2.11.2007 12:47:57   
rainbow
Ja, seveda. Mi je jasno. te občudujem, da si se spravila to ustvarit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2352
   RE: Montignac
2.11.2007 12:55:55   
al1*
Hej!Jaz se pa ne morem prijavit v tvoj forum, pravi, da ta uporabnik ne obstaja.user posted image




_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2353
   [Brisano sporočilo]
2.11.2007 13:30:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2354
   RE: Montignac
2.11.2007 13:47:38   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej!Jaz se pa ne morem prijavit v tvoj forum, pravi, da ta uporabnik ne obstaja.user posted image



Jaz sem pa vidla, da si bla prva, ko si se prijavila še tisti dan, ko sem nardila toti forum. Ampak zdaj te pa ni več med prijavljenimi. Probaj še enkrat. Čene pa ne vem, kako bomo nardili - mogoče z drugim up.imenom? Sporoči mi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2355
   RE: Montignac
2.11.2007 13:48:34   
dulcinea
Al1* probaj se še enkrat registrirat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2356
   RE: Montignac
3.11.2007 10:38:19   
dulcinea
Ena Naty (Naty-taja?) se je prijavila na moj forum, sam ni še aktivirala svojega imena. Tko da naj to čimprej naredi, ker drugače se bo zgodilo tko k z Al1*.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2357
   RE: Montignac
4.11.2007 7:56:51   
Naty*Taja
Hoj, Dulči - jaz sem to ja. Kok se pa tega vraga aktivira? user posted image  Sem se takoj za registracijo hotla prijavit, pa tudi ni šlo. Bom še probala.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2358
   RE: Montignac
4.11.2007 8:05:29   
Naty*Taja
Evo, zdej mi je pa ratalo. Sem noter. user posted image  user posted image
Drugače pa jaz se trudim...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2359
   RE: Montignac
5.11.2007 10:21:50   
Naty*Taja
A ste vse na onem forumu?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2360
   RE: Montignac
5.11.2007 11:08:16   
talika81
oj!

sem ugotovila, da ste ustanovile nov forum.

sem se že prijavila na njega.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2361
   RE: Montignac
5.11.2007 11:15:57   
Anonimen
Morda bo tu katera opazila mojo dilemo:

No takole.

Včer sem potem jedla ob pol poldne en jogurt, pa PZ toast-štiri kose. Kasneje PZ makarone pa paradajz omako in proti večeru še ne kos sira pa pet mandarin. Tako je naneslo.

Danes pa sem ob 6.00 pol jogurta in dva kosa PZ toasta. Zdaj sem pa že lačna. Kako naj premostim čas do 16. ure ko je moč priti do kosila? No, to so meni take logističen ovire pri tej dieti, saj lahko, da se bom unesla in da mi ne bo panike, samo zaenkrat mi tile časovni razmaki resno predstavljajo težave.

Kako imate ve časovno razporejene obroke?

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2362
   RE: Montignac
5.11.2007 14:21:11   
rainbow
Ojla!

Sploh ne vem, kje bomo zdaj klepetale, tu, ali na Dulcinem forumuuser posted image user posted image user posted image

Al bina, po moje bi morala imeti malo bolj obilen zajtrk, če ti znese s časom. Ker toast je tak, nič kaj konkretnega. Morda bolje potem kruh. Jaz ponavadi jem na 3-4 ure, no 4 že poredkouser posted image

kaj pa kakšni oreški, arašidi, ali pa kar Študentenfutter??? To je meni pribljubljen snack. Ali pa kakno sadje si zjutraj pripraviš za službo. Ali pa kakšno solatko z testeninami, hladno.

Jaz sem si pred parimi dnevi spekla melancane (koščke) in sem jih pol 2 dni imela za večerjo v solati z raznoraznimi zadevami. Fuuulll dobrouser posted image

Lep danuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2363
   RE: Montignac
5.11.2007 16:24:58   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Včer sem potem jedla ob pol poldne en jogurt, pa PZ toast-štiri kose. Kasneje PZ makarone pa paradajz omako in proti večeru še ne kos sira pa pet mandarin. Tako je naneslo.

Danes pa sem ob 6.00 pol jogurta in dva kosa PZ toasta. Zdaj sem pa že lačna. Kako naj premostim čas do 16. ure ko je moč priti do kosila? No, to so meni take logističen ovire pri tej dieti, saj lahko, da se bom unesla in da mi ne bo panike, samo zaenkrat mi tile časovni razmaki resno predstavljajo težave.

Kako imate ve časovno razporejene obroke?



Se mi zdi, da si premal pojedla za zajtrk. Pa če hočeš po prvi stopnji, potem pri obroku ne smeš mešat OH in beljakovin. Kosilo OK. Sadje po obroku menda povzroči vrenje in se zato vseskupaj počasneje prebavlja.

Drugače pa zjutraj močen zajtrk (predlagam OH), potem pa za malico kake arašide, mogoče kako solatko vzameš s sabo al kaj podobnega.

Jaz jem zjutraj ob 6h, potem včasih med malico (9.30) kako jabolko, kosilo ko pridem domov (delam v šoli in je to čisto odvisno, včasih že ob enih, drugič ob petih ali kasneje), večerja pa okrog 7h.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2364
   RE: Montignac
5.11.2007 16:25:38   
dulcinea
.
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow


Sploh ne vem, kje bomo zdaj klepetale, tu, ali na Dulcinem forumuuser posted image user posted image user posted image

Lep danuser posted image


Tud tukaj seveda. Drugače se mi pa zdi tam mal bolj razdelano pa se lažje znajdem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2365
   RE: Montignac
6.11.2007 7:50:13   
puncica
Al bina pa dej kakšno sadje še vmes pojej, zdej so mandarine na vrhuncu al pa kakšne oreščke, pa te bo tole nasitilo. Pa valda bol obilen zajtrk.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2366
   RE: Montignac
6.11.2007 8:36:02   
Anonimen
Jza bi z veseljem bolj obilen zajtrk, pa ob šestih zjutraj še ne morem jest. Sem še tisto komaj dol spravila.

no, danes sem imela takole:

buđenje ob 5.15
sok grenivke z vodo in dva kivija
čez 20 minut kavo in čik (kavo kar tapravo, ker imam brekofeisnko samo tule v službi)
potem pa ob 7-ih, ko sem prišla v službo, dva kosa kruha in en jogurt
 
A bi bilo takole v redu, malo obrnjeno, pa vseeno?
 
Tako mi kar gre zajtrk po grlu.

No, potem bom morala jest enkrat okoli 12. ure - ne vem kaj, sadje? Morda.
Za naprej pa itak ne vem kaj bom. Kar se mi bo dalo, morda piščanjčja prsa pa solato.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2367
   [Brisano sporočilo]
6.11.2007 12:09:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2368
   [Brisano sporočilo]
6.11.2007 12:26:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2369
   RE: Montignac
6.11.2007 12:31:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Jza bi z veseljem bolj obilen zajtrk, pa ob šestih zjutraj še ne morem jest. Sem še tisto komaj dol spravila.



montignac pravi, če je večerja bolj skromna, bomo zjutraj bolj občutili lakoto. kot da se zvečer napokamo do konca, potem pa valda zjutraj še nismo lačni, ker ponoči pač ne porabimo tolko.

boš vidla, ko boš bolj skromno večerjala, se bo tud jutranja lakota pojavila.



Hja no, mogoče pa res. Čeprav jaz sem pa zdaj lačna. O.K., tak čas sem bila tudi prej lačna, samo najbrž ne tako zelo. Pa sem potem ob enih pol enajstih pojedla 10 suhih fig. Kosilo bo šele ob štirih. A naj še enkrat vmes mandarine pa malo sira? Se sme tole skupaj?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2370
   RE: Montignac
6.11.2007 13:04:44   
Anonimen
No, saj vam ne bom več težila, samo tole še povem:

da sem do zdaj pojedla že:

ob sedmih kruh pa jogurt
ob pol enajstih 10 suhih fig
ob enih tuno pa sir
ob štirih bom kosilo: zelenjavno juho, pišč. prsa, radič
zvečer pa tudi kašno malenkost. A lahko malo pršuta pa sira pa olive? Verjetno lahko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2371
   RE: Montignac
6.11.2007 13:12:21   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No, saj vam ne bom več težila, samo tole še povem:

da sem do zdaj pojedla že:

ob sedmih kruh pa jogurt
ob pol enajstih 10 suhih fig
ob enih tuno pa sir
ob štirih bom kosilo: zelenjavno juho, pišč. prsa, radič
zvečer pa tudi kašno malenkost. A lahko malo pršuta pa sira pa olive? Verjetno lahko.


Albina, to je pa vredu. Kar tako naprej user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2372
   RE: Montignac
6.11.2007 13:14:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No, saj vam ne bom več težila, samo tole še povem:

da sem do zdaj pojedla že:

ob sedmih kruh pa jogurt
ob pol enajstih 10 suhih fig
ob enih tuno pa sir
ob štirih bom kosilo: zelenjavno juho, pišč. prsa, radič
zvečer pa tudi kašno malenkost. A lahko malo pršuta pa sira pa olive? Verjetno lahko.


Albina, to je pa vredu. Kar tako naprej user posted image


O, danke gospa profesorica, mi je takoj lažje. Mislim, da ne bom kr neki v temo brcala user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2373
   RE: Montignac
6.11.2007 18:16:51   
rainbow
Al bina, super ti tole greuser posted image

jaz tudi gruntam, da bi malček sira+klobase+kumarce danes za večerjo.

sem se pa danes spet tehtala in sem že malce lažjauser posted image user posted image  tako da dobivam motivacijo za daljeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2374
   RE: Montignac
7.11.2007 7:37:46   
Anonimen
Spet jaz:

ob 5.15. sok grenivke, dva kivija
ob 5.45 kava, čik
ob 7.00 dva kosa Pz kruha, jogurt

za naprej pa ne vem. Imam tukaj še nekaj suhih fig, samo danes imam pa šiht do štirih, težka bo user posted image  Morda še kar kakšne kosmiče tam okoli 10-11 user posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 2375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?