|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
7.2.2007 10:22:50   
Naty*Taja
Se morem malo pohvalit. Moj itm je pa padu že na 26,4 user posted image user posted image  Ja, kilce pa do zdaj od januarja 5- user posted image
Sem malo študirala. Tiste z itm tam okrog normalnega - mogoče pa vam zato ne gre dol?! Men gre kljub občasnim orng grehom lepo dol, ker imam veliko preveč?! Ja pa kot sem enkrat že omenla - odkar hodim na aerobiko je še toliko boljše!
Drugače sem pa danes jabolko, kavico in moj kruhek z marmelado. Ja že spet, ker mi je ful dobro.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Montignac
7.2.2007 10:35:04   
Luskan
Bravo, Naty-Taja, dober občutek, ne? Tudi jaz sem vsega skupaj šla dol okrog 5 kg, moj ITM je že zelo blizu normale - začela sem s 26,1, rada bi pa prišla na težo, ki bo manjša od tiste pred zanositvijo, ker sem ugotovila, da sploh ni težko se tega Montija držat.

K: goveji zrezki s papriko, solata
V: pršut, sir, paradižnik (mmmm, komaj čakam)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Montignac
7.2.2007 12:37:08   
Rožica I
Naty- Taja in Luskan- čestitam za izgubljene kg user posted image !

Dulcinea, Kofetek- poznam to zadevo s stoječimi kg! Morda je res krivo grešenje, saj organizem nekako ne more poštekat, da se prehranjujemo po Montyju, če nonstop nekaj grešnega vržemo vmes, ne user posted image ? Zdaj sem se odločila, da bom svoj organizem tako dolgo bombardirala z Montyjem, da bo skapiral, kaj hočem user posted image !

Ve katera, kako pa je z arašidovim maslom (GI)? Zadnje čase ga imam celo raje kot česnovo maslo..



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Montignac
7.2.2007 12:52:14   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Oprosti Dulci, nič slabega nisem mislila, sem dobila vtis, da ti večkrat tako ješ, ker si pač napisala tak jedilnik. Soriuser posted image ; post je pa seveda v redu.



Mavrica, je že vredu.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Montignac
7.2.2007 13:58:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Se morem malo pohvalit. Moj itm je pa padu že na 26,4 user posted image user posted image  Ja, kilce pa do zdaj od januarja 5- user posted image
Sem malo študirala. Tiste z itm tam okrog normalnega - mogoče pa vam zato ne gre dol?! Men gre kljub občasnim orng grehom lepo dol,


Počakaj še malo, čez kak mesec ali dva boš tudi ti v fazi ko se kljub trudu kile ne bodo premaknile nikamoruser posted image user posted image Boš videla user posted image . To je tudi Monti omenil.
Ko so se meni kg ustavile sem bila res v višjem idealnem območju ITM-ja, ampak potem so pa kile stale 1 mesec. Bolj ko sem se trudila (brez grešenja, športanje skoraj vsak dan,...) nič ni šlo, ne gor ne dol. Ko je malo manjkalo, da bi obupala (in hvala montijevkam, da so me držale pokonciuser posted image ), kar naenkrat pa je bilo -2kg. Seveda mi ni bilo čisto nič jasno, kaj se dogaja..No, potem je pa spet šlo počasi dol - tam okoli 0,5kg/teden.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209&mpage=35&key=

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209&mpage=37&key=



Mogoče je res razlog v občasnem grešenjuuser posted image Ne vem.

Zajtrk: 40 minut trenažerja, napol pojedeno,obtolčeno, oslinjeno jabolko od user posted image ,
ovseni kosmiči s posnetim mlekom, kava s posnetim mlekom
Kosilo: polnozrnati špageti s česnom in olivnim oljem (pikico), solate je zmanjkalo zato sem grickala kisle kumarice zraven, bk kava s pos.mlekom



< Sporočilo je popravil caffee -- 7.2.2007 14:06:21 >

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Montignac
7.2.2007 14:02:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Se morem malo pohvalit. Moj itm je pa padu že na 26,4 user posted image user posted image  Ja, kilce pa do zdaj od januarja 5- user posted image



Tolk pametujem, da sem te pozabila pohvalit!...... user posted image user posted image user posted image user posted image SUPER!

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Montignac
7.2.2007 15:01:22   
2mama
Tudi jaz imam dobro novico: v 5 tednih -4 kg. Sem ful zadovoljna in imam se vec volje. Pri meni ucinkuje tudi, da samo sebe nagradim za tak mini delni cilj. Sem nabavila malo garderobe, pa se se na cesti takoj boljse pocutim. Gremo naprej, kaj (ker se vsaj 14 kg mora it dol)? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Montignac
7.2.2007 15:07:22   
2mama
Se eno malo motivacijo sem pozabila omenit: vsak dan cez teden gledam na Pro7 Besser Essen, traja od 15h do 16h. Gre pa o tem, da dva terapevta (vsakic drugi) obisceta kako familijo (prijavljene, seveda) in jim svetujeta, kak spravit kile dol. Dve tocki sta vedno v ospredju: hrana (najbolj fino je, ko jim iz hladilnika zmeceta vse, kar redi in to je ponavadi 9/10 vsega tam not) in gibanje. No, saj v resnici nikoli ne gledam celotne oddaje (mi moja user posted image user posted image  ne data, hoceta skozi akcijo). Je pa idealni cajt - ravno takrat me namrec mika pohrustat kaj, kar ni po Montiju. Pa me v trenutku mine. user posted image
Aja, ta terapevta uporabljata tud Montija. V glavnem.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Montignac
7.2.2007 16:31:53   
dulcinea
Včeraj sem si s partisa snela knjigo Idealna dieta in sem mal prebirala. Je pa v bistvu (kolkr sem uspela prebrat) podobno Montiju. Živila z nizkim GI pa še manj maščob. Pa seveda gibanje. (to pa je največji moj problem). Res se morm začet mal več gibat. Pred leti sem vsak dan kolesarila po eno uro (20km) pa sem brez kakršne koli diete dala kile dol. Pa še telo se mi je ful lepo oblikovalo.

Danes se nisem tehtala. Zjutraj ni bilo časa. Zdaj bom pa do nedelje pri lubiju, tako da se do prihodnje srede ne bom tehtala. Mogoče bo pa potem vsaj kake pol kilce manj. (čeprav ne verjamem).

Ah, kako zmedeno pišem danes. Grem. Čaw. Uspešno hujšanje vsem želim.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Montignac
7.2.2007 17:07:13   
Naty*Taja
Caffee - vem tole, ker nisem prvič na montiju, sam men je šlo takrat dol do idealnega itm- ja, pol pa je počakalo! Tak da kr nej, sej potem se pa sploh ne bom več sekirala! user posted image  
2mama - imama kr isti cilj! S tem, da jaz nujno grem še na 10-, potem  pa bolj polagano! Morem bit do julija, ko bom še pred bogom rekla ja, mal bolj za pogledat, ker bo več ljudi tam! user posted image  No, ja mal zaradi tega, bolj pa zarad mojega bogega križeka.
Zdržte in čao

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Montignac
8.2.2007 22:19:40   
Luskan
Živjo!

Mene pa nekaj zanima: zvečer enostavno nisem lačna in si sploh ne znam predstavljat, da bi jedla toliko, kot pravi Monti. Paše mi samo nekaj malega, npr. skodelica arašidov, tistih za luščit. Pogledala sem, GI imajo 15, ampak še vedno ne vem, ali so to takšni, kot jih kupiš ali obstajajo še kakšni drugačni; ali so dovoljeni ali ne, sploh pa zvečer?

Kaj pravite?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Montignac
9.2.2007 7:28:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

Živjo!

Mene pa nekaj zanima: zvečer enostavno nisem lačna in si sploh ne znam predstavljat, da bi jedla toliko, kot pravi Monti. Paše mi samo nekaj malega, npr. skodelica arašidov, tistih za luščit. Pogledala sem, GI imajo 15, ampak še vedno ne vem, ali so to takšni, kot jih kupiš ali obstajajo še kakšni drugačni; ali so dovoljeni ali ne, sploh pa zvečer?

Kaj pravite?


user posted image user posted image user posted image Sem ti kar fouš, da nimaš zvečer apetita. Jz bi pa ravno zvečer pojedla celega merjascauser posted image user posted image Ampak itak večerjam najkasneje ob 19.00 zato si mirno privoščim malo večji obrok (in malo manjši od kosila)user posted image

Ravno o neoluščenih govori monti, ker imajo nizek GI poleg tega pa so še zdravi (olja, minerali, vitamini)! Osoljeni arašidi pa so praženi kar zvišuje njihov GI, ter osoljeni. Sol pa veže nase vodo in jo zadržuje v telesu, kar ni zdravo - povzroča celulit. Torej, ja, taprave arašide ješ!Ti kar veselo lušči in hrustajuser posted image user posted image

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Montignac
9.2.2007 13:46:05   
Naty*Taja
Kak sem zdejle vesela - sem oblekla ene hlače ipred obeh porodov, pa so mi prevelike!!!! Ja bom mogla pas not dat!! user posted image
To je pa res fajn! Zdejle z užitkom jem špagete s paradajzom in motovilec, potem si bom pa eno masažo privoščla v Laškem! ( Ima moj rezervirano, ko je en bon dobil, pa je zbolel in .... grem namesto njega)

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Montignac
9.2.2007 19:37:55   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

user posted image user posted image user posted image Sem ti kar fouš, da nimaš zvečer apetita. Jz bi pa ravno zvečer pojedla celega merjascauser posted image user posted image hihihi, ti ga kar pojej, ampak pazi, da ne bo on tebe user posted image  Ampak itak večerjam najkasneje ob 19.00 zato si mirno privoščim malo večji obrok (in malo manjši od kosila)user posted image men pa ne rata, ker dam user posted image  spat ob pol osmih in pol sem tako utrujena, da se mi niti jest ne da - se ne pritožujem, upam, da bo tako ostalo

Ravno o neoluščenih govori monti, ker imajo nizek GI poleg tega pa so še zdravi (olja, minerali, vitamini)! Osoljeni arašidi pa so praženi kar zvišuje njihov GI, ter osoljeni. Sol pa veže nase vodo in jo zadržuje v telesu, kar ni zdravo - povzroča celulit. uf, tega hudiča pa sploh ne rabim Torej, ja, taprave arašide ješ!Ti kar veselo lušči in hrustajuser posted image user posted image sem se ravno zavalila pred TV in hrustam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Montignac
10.2.2007 9:28:11   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Kak sem zdejle vesela - sem oblekla ene hlače ipred obeh porodov, pa so mi prevelike!!!! Ja bom mogla pas not dat!! user posted image
To je pa res fajn! Zdejle z užitkom jem špagete s paradajzom in motovilec, potem si bom pa eno masažo privoščla v Laškem! ( Ima moj rezervirano, ko je en bon dobil, pa je zbolel in .... grem namesto njega)


BRAVO NatyTaya user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Montignac
10.2.2007 19:29:27   
Naty*Taja
Hvala Dulci! Imamo pri nas celo štalo zadnje dni! Tavečji in najtavečji imata angino, tak da sem bila sama za vse in rezultat je .... me je tak zagrablo v križu!, da komi grem čist postrani. Ja valda, če je pa omejitev za moj križek maximalno 10 kg, otroka sta pa oba skor težja..... upam, da ne bo kakih posledic! (sem bila namreč pred tremi leti operirana na križeku)
Tak da zdej tudi kuha malo štrajka! Pa se ne morem držat čist, oziroma sploh nimam časa jest, kar sploh ni dobro.
No ne bom več jamrala, sej bo minilo, pa bo!
Drugače pa zakaj se nič kej ne javite?!
Lahko nočko.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Montignac
11.2.2007 20:48:16   
2mama
Joj, NatyTaja, tudi mene je vceraj usekalo tam zadaj. Se nikoli v zivljenju nisem imela problemov s krizem. Vceraj pa pridem s tamalima user posted image user posted image  na obisk k mami, pa ni slo vec nic. Nobenega dvignit, komaj sem hodila. Mi je potem mama dala tablete Diclo Duo, so mi cez kaki 2 uri prijele. Jih se danes jem, je sila. Pa sem se pri tem vprasala - kak vpliv imajo tablete na prehrano po Montiju? Mislim kar na kakrsnekoli tablete. (Sem pa opazila, da me Diane 35 vedno "zredijo" za kake pol kile. Ocitno res zadrzujejo vodo v telesu. user posted image )

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Montignac
12.2.2007 14:07:37   
dulcinea
Ojla!

Vse vas enki križ matra. No mene je pa včeraj zvečer zvilo. Gripa verjetno. Vse me boli pa malo vročine imam. No jst se lepo futram z lekadoli in trenutno s Coldrexom pa je malo bolje. Sem šla kar v službo. Pa otrokom rekla, naj bodo čim dlje od mene. upam da katerga ne okužim.

Grem ležat, kaj napište, da bom lahko brala, ko mi bo dolgčas.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Montignac
12.2.2007 21:59:48   
rainbow
Punce, ful ste pridne, pohvaleuser posted image user posted image user posted image

Dulci, et tu?? nas je vse zadela viroza, mož ima celo bronhitis, tak da smo vsi prav nenamerno shujšaliuser posted image , ker nimamo apetita.

Jutri zjutraj se tehtam, da vidim iztržek viroze. Saj ni slabo tudi tak malo dol vzet, ampak se total brez energije, to pa tudi ni fajn.

lahko noč

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Montignac
13.2.2007 21:55:21   
Dadi
Hejhoj....no moja zgodba sega še v poletje ko sem takrat dala dol cca. 5 kg z Montijem....Zdej jih mam še pet za dol spravit, tako da vas bom tut malo spremljala tuleuser posted image  pa kej potarnala, pa kej povprašala....Skratka mal spodbude mi bo prav prišlo.
Dulci vidim da si ti še vedno aktivna tlele.user posted image
Moje kosilo danes: 
špageti (polnozrnati) s pelati in solato...za večerjo pa pest arašidov.
Jutri bo pa kakšen zrešček-puranov seve, pa popečene bučke s česnom in petršiljem pa skledo košate zelene solate....za večrejo pa še ne vem.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Montignac
14.2.2007 8:35:30   
al1*
Pozdravljene!

Vam povem, da je lažje shujšat, kot pa pol kile vzdrževat.user posted image
Ena kila dol, pa spet dve gor in tako dalje....

V glavnem - danes bo na sporedu:
Z:  pomaranča, zdaj pa še ovseni kosmiči
K: musaka iz jajčevcev in mletega puranjega mesa
V: rajš ne povem (ampak ker je valentinovo, se bom pregrešila)


_____________________________

lp


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Montignac
14.2.2007 21:38:22   
rainbow
Ojla!

torej, iztržek viroze je dobra kila manj, torej že moja željena težauser posted image user posted image user posted image , ampka, kot praviš Al1* in kako zelo prav imaš, umetnost bo zdaj to obdržat.user posted image
upam, da mi uspe.

tudi ve uspešno nadaljujteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Montignac
15.2.2007 8:49:36   
Pajaca
HOJLA!

Evo lani sem začela z montijem, pa mi ni ratalo zarad zdravstvenih težav, tko da sedaj probam spet. Sam naštudirat moram vse skupi, spet. Pa nabavt zdrave zadevce. A bomo zmogli ni kaj.

Me pa nekaj zanima in sicer druga montijeva knjiga. Na netu je še ni za dol snet, jo ima mogoče katera v pdf obliki, al pa če bi se dalo skopirati??? Problem je ker nimam izkaznice za knjižnico, tko da si je nimam kje sposodit.

Drgač pa sem bila sedaj na 3md, samo vso tisto sadje me ubija, pa hecno ampak tudi vse tiste sladice so mi mem, običajno sem se silla s čokolado, ker se mi ni dalo vsak 4 dan kupovati tortic.

Začnem čim vse preštudiram in nabavim, najbrž s torkom enkrat.

Ko se pojavijo vprašanja vamjih pa napišem

LP

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Montignac
15.2.2007 18:00:19   
dulcinea
Moje kile pa štrajkajo. Se ne premaknejo dol pa če je konec vsega. Je res, da bi mogla mal bolj migat, mam i ne uspe. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Montignac
15.2.2007 20:49:28   
Luskan
dulcinea, kako dolgo pa ti kile že tako stojijo? Ma ne vem, če bi z miganjem kaj dosti spremenila, verjetno si v tisti fazi, ko kar nikamor ne gre, pol pa bo kar naenkrat 2 kili manj. To bi blo super, a?
Pajaca, ktero knjigo misliš? Jaz eno mam, ampak ne v pdf. Naštudiraj, pol pa gremo naši!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?