|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:13:20   
lenika
 
Tim user posted image  za 9 mesecev.
 
Auroraa, to je pa Bela krajina. Pri nas imamo vedno ekstreme kar se tiče temperatur. Kadar so pozimi kakšne visoke temperature je vedno najvišja v Črnomlju, enako je poleti. Tako, da je čisto drugi svetuser posted image in ga ne menjam. user posted image

Vidim, da je še takšnih patrončkov kot je naš Matic, ki spjo na kolenih. Drugače je pa to popoldne, zato ni oblečen za spanje, pa tudi mišljeno ni bilo, da bi zaspal, zato je tudi v nogavičkah z bremzico. Sem ga samo odložila za trenutek, da sem šla pogledat za pošto in odnest smetje, pa je zaspal. user posted image

Ja, danes ne bo nič s sprehodom, ker dežuje user posted image , pa še sama sva cel dan, ker ati danes pride iz službe šele ob 18.00. No ja, bo pa jutri bolje, ko bomo cel dan skupaj. user posted image

Uživajte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:15:22   
lenika
TiaSara pogum velja. user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:26:06   
Barbs
Jutro....

auroraa, kot je rekla lenika.... tavelika tamala je bila v kratkih rokavih prejšnjo sobotouser posted image  , ful je bilo lepo in toplo in oh in sploh....user posted image

TiaSara, če sem pa vendar kazala marelouser posted image , ti bom pa zdaj mal več aleksa nalepila, ok ?

p.s.
Lenika, ne boš verjela, marelo sem res kupila v Črnomljuuser posted image Nasploh mi je zadnje čase Črnomelj prirasel k srcu, kar se nakupov tiče...Grem raje k vam, kot v Metliko....

No, še Aleks, nekam resen..kasneje smo ugotovili,da je polnil plenice med fotkanjemuser posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 7.2.2007 8:28:26 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:32:02   
tea
Barbs- kakšn čudovita slikauser posted image user posted image user posted image . Se je kar ne morem nagledat. Jo bom povečala in v dnevno obeslauser posted image .
auroraa- kaj so luštne tamale! Se priporočam za eno nevesto, ker so v Trbovljah sami fantjeuser posted image . Skoraj vsak dan nas skupaj vozička več mamic (včasih tudi 10user posted image ) in od tega je samo ena punči, pa še ta pride bolj redko. Tko, da... se priporočamo. Če boste pa še orenk doto dal, bomo pa sploh veseliuser posted image
Cofek- kako je tvoje zdravje?
lenika- takole pa moj Gregi spi. No, zdaj ne več tako pogosto, ampak pri tej starosti pa vedno. Jaško pa ravno ne. Težko rečem kakšen mu je najljubši položaj. Še vedno ima glavico precej upognjeno nazaj in to me kar malce moti. Sem zadnjič omenila pediatrinji in rekla da bova spremljali. Če pa počasi to ne bo nehal, naju bo pa poslala v razvojno. Pri 9 mesecih, ko pa jih na to že ves čas opozarjamuser posted image  Aja, pa Gregi tudi za ušesa vleče, če je zaspan. Potem preide pa na lase in jih veselo navija, dokler pač gre. Sam ne svoje, ampak mamineuser posted image
Mari71- seveda se bo izšlo!! Dobro si zorganizirala vso stvar. Če bi se jaz še enkrat odločala, bi se ponovno odločila za tako majhno ali pa še manjšo razliko. Ko se je Jaša rodil, je bil Gregi še premajhen za kakšno ljubosumje. Mogče je zdaj včasih hudo, ko mu Jaša jemlje igrače, on jih pa ne bi delil. Ampak je vseeno lepo, ko se že skupaj igrata.
O, moj gospodič se je zbudil. Ga grem hitro mal pomuckat!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:34:13   
mojca75
Ojla,

Mi že tud mal razmišljamo o mareli "za skoz s sabo" sam sploh ne vem al naj kupim kako brezvezno sam da je al kako mal boljšo pa da ta težek voziček kr pospravim.
Mi je ful všeč quenijev zapp sam kaj k je 40 jurjev, tko da zdej vsak dan gledam v BC akcije če bi ga znižali, pa še mal prispevkov poberem pa bi blo...

sam po drugi strani si pa mislim PA KAJ MORA RES VSE TABOL DOBIT, od ruzaka dalje,...

no zdej se veselo igra z mojim trakom (vrvica - obesek) za mobitel, jaz pa kofetkam, zajtrkovala bom pa ? ker ni kruha! Ma bo pa za linijo sadje!!!!

Zadnji hit prehranjevanja pri naši Mojčki je pa ješpren!!!! kaj ga je jedla zadnjič od tašče. No danes ga tud jest kuham! oz ga bom! Jaz ga imam rada, moj pa ne, pa bo glih prov ker sva tud same!

se beremo še kej, dan je tolk žalosten k ne moremo ven - al smo razvajene k smo mele talk lep vreme!!!!!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:41:38   
lenika
Barbs, Črnomelj je itak zakon, a ne? user posted image

Marela ,mi je pa ne bomo imeli, ker skoraj povsod grem z vozičkom in mi je naš všeč, če pa slučajno kam gremo, pa mi tudi ni težko dat voziček va našega karavana.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:47:39   
mojca75
Marela / voziček
Ja Lenika se strinjam, tud jest dam naš voziček kar sestavljen v Berlingota, ne vem če sem ga rabila 10x zložit, ampak marelca je pa ful praktična, pa npr za v vrtec vozit (OK ti ga imaš 5m stran praviš) in če bi mela kako bedno marelo bi jo kr tam puščala, Zappa pa zložila in vzela sabo v službo (se zloži na fuuuul malo in ful je lahek).
pa pol ko mali začne hodit sam lahk rine marelco in ko mu dojadi ali se utrmi ga daš pa v mareco.
Mi jo bomo sigurno meli, za načrtovane sprehode tega tavelikega sicer pa marelco.

Mojči fuuuul čeblja, jaz pa skoz mama mama mama... pa se je nič ne prime user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 8:53:50   
lenika
Ja mi smo prva hiša od vrtca, tako da,... pa tudi osnovna šola je poleg vrtca, zaraven pa še gimnazija. A ni to lepo? user posted image

Mojca 75 samo vztrajaj z mama, pa bo že. Hecam se. user posted image

Jaz pa ne vem, kaj je danes z Maticem, da še kar spi. Zdaj pa res nimam več kaj delat in neumnosti pišem. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lenika -- 7.2.2007 8:59:41 >

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 9:04:37   
maya2
Pozdravljene!

Ste pa že pridne danes zjutrajuser posted image  se vidi da je dež...

Me smo že nazaj s pregleda. Sem kar mal jeznauser posted image   ne morem verjet da traja toliko časa da stuhtajo da pa res 'neki ne štima' kljub temu da sva hodili se vsak mesec kazat kaj že znauser posted image , sedaj pa dobimo napotnico za nfth, pa recept za neko blazino,... zdaj ko bom šla v službo naj jo pa k fizioterapevtu vozim al kaj? a ja 'zato da me bojo naučil kako naj ravnam z njo'user posted image user posted image user posted image  halo??? a ni mal pozno?? pa spet moramo k pediatrinji se čez en mesec pokazat... imamo že abonma tam doluser posted image  čisto vsak mesec smo ble... (očitno nisem samo malo jezna user posted image )

Drugače pa je vse ok, razen tega, da ima rdečo luliko in en lišaj v pregibu komolca (ne gremo več v bazen!!)
teža: 8100g (s plenico)user posted image  (se je lepo zredila)
dolžina: 70,5cm

A ja pa še to.. a ste vedele da vam ne pripada bolniška za sistematski pregled? jaz ne morem dobit dopusta, tako da je to kar problem, smo se potem zmenile, da mi je uro prilagodila, da bom lahko šlauser posted image

LP


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 9:07:38   
nina64
Pozdravljene.
No, pa se je začelo - slabo vreme namrečuser posted image . Pri nas trenutno sicer ne dežuje, tako da okrog enajstih letiva ven, če ne bo že kaj drugače - dež naprimer.

Mari - user posted image  za drugo nosečnost. Uživajte koliko se da zdaj ko imate možnost in ste vsi trije doma. Pa čim majn težav v user posted image .


Kalina - ti ne vem zakaj so ti rekli da ima Kalinca prenizko težo, pa saj je prezgodaj rojena in jo ne morejo primerjat z ostalimi. Naš Tim ima 7300 gr in je velik okoli 70 cm, pa sploh ni suh in mi vsi dr. in sr. rečejo, da sploh ne morejo verjet kakšen korenjak jeuser posted image . Sicer pa se otroke ne ocenjuje po teži in velikostiuser posted image , so druge stvari bolj pomembne - zato le pogumno naprej .


Aljča,Petka - veliko sreče pri iskanju nove službe. Do takrat pa uživajte z svojimi sončki.


Pikicaa - kako si kaj? Si že malo majn žalostna - saj bo, je hudo ampak še hujše stvari so kot te smotane službe. Saj vem denar pa nam le dajouser posted image .


lenika - hvala za čestitke, joj že 9 mesecev, kako čas hitro beži.


Barbs - le povečaj nam malo tisto slikico, da se nagledamo te lepote, ki je okoli vasuser posted image .


Punce, vse vaše slikice so res zelo lepe. Človek kar ne more verjet od kod tako lepi otroci user posted image user posted image user posted image . So pa prav posrečeni ti vaši malčki kako spijo na trebuščku. Naš ko je bil še čist mali je veliko spal na trebuščku, zdaj pa ne zna user posted image , kar tišči glavico v jogi namsto da bi jo obrnil na stran.
Pri nas drugače nič kaj posebno novega, še vedno kar lepo je sadje in zelenjavo, le brokoli mu kaže roge. Tega pa res ne mara, se kar strese ko ga dobi v usta, tako da mu ga trenutno tud ne damo. Začenjamo pa z meskom tako da vidimo kaj bo pa na to rekel. Kurjo pečeno bedrco je že celo polizal in je bila njami user posted image , si je kar ni pustil vzet iz rok.

Tako sem se kar razpisala, bolj poredko pa takrat še za nazj user posted image



_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 9:14:39   
mojca75
Maya2 - če ste dobili nft in blazino (ki je suuuuuper zadeva) potem imaš velike šanse da ti podaljšajo porodniško, ker sicer NE MOREŠ ZAGOTOVIT da boš otroka vozila na nft, še posebej če imate vsak teden. Poleg tega pa še moraš delat z njim doma, pa sam zvečer ko je otrok že utrujen ne gre!

Povej to pediatrinji ali v razvojni in naj ti napiše priporočilo za podaljšanje.

če te kaj več zanima mi piši na ZS. Mi imamo 12.2 RA in potem oddam za podaljšanje porodniške, upam pa da tud te izvode iz pediatrije v zvezi s cepljenjem dobim do takrat.

A sem vam rekla da so mi v petek poslali popolnoma napačen izvid. Zanikali so tisto zaradi katerega zadnič nisva bili cepljeni. Še dobro da sem medicinsko pismena! Hudiča. Smo napisali pritožbo. Raje ne bi o tem, ker znam spet alergijo na dohtarje fasat!

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 9:49:16   
pikicaa
Tim čestitke za 9. mescev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 14:09:53   
petka
Tudi mi smo razmišljali o nakupu vozička marele, da bi ga lahko imeli ves čas v avtu, ne pa da vlačim tega Buzza kar naprej not pa ven, pa še stvari iz štacune nimam kam dat user posted image . Bi tut mela Zappa, pa je res predrag, v Leclercu majo marelo za 20EUR user posted image

Mojca75 - David je ves čas ponavljal samo baba in dadadada, potem sem mu pa jaz nonstop trobila mamamama, tako da je vse drugo pozabil... in samo še mama ponavlja user posted image . Zjutraj, ko se je zbudil je rekel oooo, mama! Pa ga prime oči in on spet aaaaa mama! user posted image

Barbs ena fovšija se v meni kuha od te lepote narave tam pri vas user posted image , ste pa res srečkoti user posted image

Ja, včeraj sem bila na razgovoru... sem baje sprejeta, ampak sem zafrknila sem baje zahtevala najmanjšo plačo, ki se mi sedaj res zdi prenizka user posted image . Sem navedla znesek v neto... potem pa ugotovila, da ače upoštevam novo zakonodajo in olajšavo za otroka, da je skoraj isto kot sem jo imela sedaj... Upam, da me niso vzeli resno in da se bo dalo pogajat... Tko da sem namesto srečna malce tečna user posted image  Bo že!

lp,

_____________________________





(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 14:20:51   
mojca75
Kuuuul Petka user posted image  za službo! Kaj pa boš delala če ni skrivnost?


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 15:51:36   
cofek
tko, da se javim s tega kao dopusta...A. trenutno spi, oči je šel smučat za slabo urco, jaz pa visim na netu, ker itak ne morem nič drugega pametnega počet...ker smo se odpravili na "smučanje" v Slo in ker sem dobila te zpuščaje sem ponedeljek in torek zabila doma oz. okrog dohtarjev oz. dermatologov in smo se šele včeraj pop. oz. proti večeru vrnili na dopust...vam rajši niti ne omenim, da to sploh ne zgleda kot kak dopust, ker mam čist vse pokvarjeno - vreme se je skisalo, ne morem na masažo, v bazen, smučat pa nekako nimam volje - se mi zdi da ne smem pretiravat s športom, da ne bo še slabše...in zdaj naj se tolažim, da nimam garij user posted image  ponoči sem mislila da se bom čist skraspala, spat pa itak nisem mogla...sicer gre že na bolje, ugotovili pa itak niso kaj ta zadeva RES je - kar nekaj ugibajo od nevrodermatitisa, pa do reakcije po piki neke žuželke al pa insekta - th. je pa itak ista za to, pa naj se bolezen imenuje tko al pa drugače...
joj, sem zatežila...

vam pa še nisem povedala, da tudi mi nismo več brezzobi - se nam spodaj svetita dva zobeka...nekaj sicer kolenčka, vendar se mi zdi, da bo prej shodil...prehlad se ponavlja in se ga sploh ne mormo znebit - bomo nabrž počasi začel tudi mi pit ehinacejo...tudi pri nas je aktualna mama, pa amam, pa dvomim, če šteka kaj govori..živijo damo, če smo pri volji, bravo, bravo (sicer je pokazal da zna) zadnje čase sploh ne...usede se sam, vstane tudi...prst pa še vedno sesa...statistika pa v ponedeljek, ko imamo sistematskega...

barbs pri vas je pa res lepo - sploh ne rabite hodi na dopust, ne?!user posted image user posted image
mari user posted image user posted image user posted image  super...pa tko fajn si vse splanirala...čeprav roko na srce, si ne predstavljam, da bi mela 2 tako majhna pikeca naenkrat...ampak s tvojo organizacijo - sem prepričana - ne bo problemov.


drugače sem pa tudi jaz že razmišljala o novem vozičku, sam kaj, ko mene ne mika kaka paktična marela, pač pa Stokke, ki sem si ga ogledovala že med nosečnostjo, pa smo sa pol odolčili za Quinnyja, ker "bom hodili v hribe, Stokke pa je mestni voziček"...si lahko mislite koliko smo po hribih z vozičkom...pa zdaj ga ima še ena v Trbovljah in se mi kar sline pocedijo, ko jo vidim user posted image user posted image user posted image

zdej sem pa RES zatežila - v glavnem vse, ki iščete službo upam ,da najdete primeno, bolančki pozdravite se...

lp,t

p.s. kaj pa je s temi smeški?

< Sporočilo je popravil cofek -- 7.2.2007 16:02:06 >

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   [Brisano sporočilo]
7.2.2007 16:17:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cofek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 16:19:27   
maya2
malo za šalo:

V porodnišnico pride mlad, nadvse srečen par. Žena je grozno zaskrbljena
zaradi poroda in bolečin, pa jo zdravniki pomirijo češ, da so iznašli
napravo, ki bolečine iz mamice prenese na očeta. Seveda se oba strinjata, da

poskusita.

Zdravnik najprej nastavi napravo na 10 % prenos bolečine. Mamica pravi, da
je boljše, oče ne čuti nič. Povečajo procent na 50 %. Mamica se počuti
odlično, očka tudi in je presrečen, da lahko na tak enostaven in praktično
neboleč način odvzame bolečine svoji ljubi ženkici. Zato se zdravniki
odločijo, da naredijo 100 % prenos bolečin.

Super - mamica rodi brez bolečin, očka ves srečen tudi brez bolečin ob
mamici in svojem novorojenčku hvali zdravnika, da je njihov izum neverjeten.


Ko zvečer pride domov najde na pragu ... mrtvega poštarja
.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   [Brisano sporočilo]
7.2.2007 16:21:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 17:24:54   
nina64
maya - superca za mamico, drugače pa bolš takoj povedat da ima poštar prste vmes user posted image user posted image user posted image , da ni potem katastrofe user posted image .


_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   [Brisano sporočilo]
7.2.2007 17:49:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nina64)
  Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 18:33:16   
mojca75
Ej babe... jest tud drug teden začnem 3x na teden aerobiko!!!! user posted image  to bom fit!!!!! čez mesec že tkole user posted image

zdej pa bom delala ogromno skledo sadne solate user posted image   za tasta (nimamo dediju kej pametnega podarit - ima vse) pa bomo naredili sadno solato ki jo vsiiii obožujemo, za po kosilu - jutri gremo na obisk!

Maya2 - kul vic, naša mala je tolk očitu podobna da skoz govorimo da zihr ni bil "poštar Bine" user posted image  user posted image

uživajte


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 20:56:40   
lenika
Maya2 user posted image

No, sem mislila, da smo mi full čveke, sedaj sem pa opazila, da imajo oktoberke, ki so začele čvekat 5 mesecev za nami že skoraj 200 strani, pa vidim, da le nismo tako hude. user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 21:02:10   
Kalina
Jooj punce sm tko laaaacnauser posted image Sm spet na dieti, mi gre fajn sm ze na -3kguser posted image se prav od vsega zacetka (prvega kroga) na -9kguser posted image Sm tkooo ponosna naseuser posted image


No tko sam  hotla sm se mal pohvalituser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 21:06:17   
žmož
Ola!
Da se mal še jaz javim. Sem se že nekajkrat spravla brat debate par strani nazaj, pa mi ni nikoli uspelo prebrat niti eno stran, kaj šele do konca, tako da sem rekla, da bom danes kaj malga napisala, pa nič prebrala-upam pa, da se vam je prejšnje dni kaj lepega dogajalo.
Mi smo po starem-kar naprej nekaj jokamo in se deremo-gremo z vozičkom ven, zdrži 10 minut, nato je DRETJE! Gremo v Lj, ali pa tiudi samo do babice (2km in nič več)-v avtu DRETJE! Z vsako stvarjo se zamoti oz.ji je zanimiva nekaj minutk, nato spet DRETJE. Po rokah se ne pust preveč mečkati in cartati-če ji ne paše normalno spet DRETJE.
Pa jaz res ne vem več kaj naj?! Saj ne rečem-je zlato dete, prav hudo mi je bilo, ko je prve 4 mesece skoraj samo jokala (in velikokrat jaz z njo), potem je bilo malo boljše, zdaj pa je že tako velika, da bi jo lahko tudi kaj zanimalo oz. bi se verjetno lahko že malo umirila?!
Mogoče težim, a danes je bil spet en tak dan, ki ga je skoraj pol prejokala. Včasih mi je prav nerodno it kam z njo, ker se začne dret na vse grlo in nas potem vsi "bulijo" in si mislijo: ja kaj pa delajo iz tega bogega otročka?!
Ne vem, no

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 21:24:57   
lenika
Žmož bo bolje veš? A že kobaca? Naš je začel kobacat in odkar je sam mobilen je dosti boljše volje. Imamo tudi hojico kljub temu, da vem, da ni preveč dobra, pa saj ni nikoli notri več kot pol ure na dan in je takrat resnično srečen, ko je mobilen. Mislim, da ko bo shodil bo pa še toliko bolje. Tako da potrpi še malo, da bo še malo bolj mobilna in bo lahko šla sama kamor bo želela in bo definitivno bolje.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!