|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 21:31:48   
žmož
Ma nič ne kobaca, Lenika. Malo dviguje ritko in se postavlja na kolenčka, ma nič drugega-hojica pa nam je prepovedana (Zaradi nevrofizio.)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 21:36:03   
lenika
Saj bo, samo še malo. Naš še nekaj dni nazaj ni kazal interesa do kobacanja, je pa potem točno 1 mesec zatem ko je začel kolenčkat nenadoma ugotovil, da se da po kolenih tuid hodit in sedaj je bajno ponosen nase.user posted image
Saj jaz jih v bistvu razumem. Nekaj bi radi, ne morejo do tega priti, niti ne znajo povedati. Kriza.user posted image  Nekateri se bolj jezijo, drugi se pa sprijaznijo. user posted image  Malo humorja, da te spravim v dobro voljo.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Male majčice in majčki (2006)
7.2.2007 23:44:45   
nina64
žmož - ne bodi žalostnauser posted image . Vsi otroci pač niso isti in ni prav da jih primerjamo med sabo. Glede tega da veliko joka je pač tako, da so nekateri otročki bolj jokavi kot drugi in tega ne boš mogla spremenit kar tako. Vem da je včasih hudo ker res več ne veš kaj bi še naredil, da bi nehal jokat. Si ji v vozičku poskusila malo dvignit vzglavje, da vidi malo okrog? Res pa je da so še vedno tako mali in da jih teško zamotiš za dalj časa. Tud naš je zdaj v takšnem obdobju ko mora kar naprej nekdo bit pri njem, ker drugač je kar jok. Pa saj bo minilo - žal še prehitro.

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.2.2007 7:12:57   
maya2
Mojca75: pri nas je pa poštar najin kolegauser posted image  tako da je vedno kaj šale na ta računuser posted image  on za svojo hčerko pravi da če ni njegova je pa od poštarja, v vsakem proimeru je ok!

Auroraa: si šla potem sinoči?

zobki: mi 14 dni po zgornjih dvojkicah dobivamo še enkeuser posted image

Danes gremo pa spet plavat, sva se odločila da gremo vseeno probat, ker tooolk uživauser posted image

LP 

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.2.2007 8:46:21   
lenika
Karin user posted image  za 9 mesecev.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.2.2007 11:49:47   
pikicaa
Karin čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Male majčice in majčki (2006)
8.2.2007 16:38:52   
maya2
Lenika in Pikicaa: hvala! smo ravno s plavanja, je fuuul uživala in se seveda utrudilauser posted image , ja kar naj ve, da je že velika!user posted image

LP

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   [Brisano sporočilo]
8.2.2007 17:52:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2633
   [Brisano sporočilo]
8.2.2007 18:07:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 8:27:35   
Kalina
Punce glede na to da se vas je neki kr selilo a ma kaksna lep verz za v cestitko ob vselitvi?user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 9:29:59   
TiaSara
Kalina žal ne poznam nič takega.

Žmož- a vi imate pa tak jok. Mora biti res zoprno, je pa res tako, da eni menda pač več jokajo. Gotovo bo bolje, ko bo sama bolj mobilna. Kolegica je imela tudi takega fantka, ki se je zamotil samo, ko je gledal druge ljudi. Predmeti in igrače ga niso interesirale. Zato je takrat veliko kofetkala, da je bila čim več zunaj med ljudmi. Pri nas tudi voziček dolgo ni bil aktualen in smo imeli v njem jok, potem sem ga pa obrnila, da je gledal naprej in dvignila naslonjalo, je bilo pa bolje. Od začetka smo se vozili le ob glavnih cestah, ker se je zamotil z gledanjem prometa. Sedaj je že bolje, gremo lahko tudi v naravo, vendar pa moram velikokrat peti, če mu postane dolgčas.

Saj možno, da ste vse to že poskusili pa nič ne pali, ampak mogoče pa bo le kkšna ideja dobra.

Sicer pa pri nas uživamo, ker je ati doma. Le ponoči ga nekaj "serje". Bi bil kar pokonci. Pa tako dobro smo že spali (za naše razmere). Naš ata vsake toliko odide na službeno pot za kakšen dan ali dva in se mi zdi, da ga sedaj to vsakič iz tira vrže. Te težave s spanjem so se začele ravno takrat, ko ga ni bilo. No, saj bo bolje. Na to se pa tako mora navaditi, ker ima tudi mami tako službo, da bo kdaj morala na pot (si niti ne predstavljam čist dobro, kako bo to šlo, ker je sedaj štrašno navezan name).

Bodite lepo user posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 11:53:18   
lenika
Pozdravljene.

Ta teden mi je full lep, ker amo tako veliko skupaj cela družinica. Danes je šel ati sicer v službo, a pride domov še pred drugo uro in to je že luksus. Gremo pa popoldne vsi trije malo v šoping, je hladilnik skorajda prazen. Matic je pa nad trgovino itak čisto navdušen. Sedi v nakupovalnem vozičku in tako obrača glavo okoli in si razgleduje, da se mu še trgovke smejijo.

Drugače pa kar ne morem verjet kako na hitro lahko ti naši otročki določeno stvar osvojijo. Naš Matic se v soboto še ni sam posedal, niti plazil, vstajal pa le z našo pomočjo. Sedaj 6 dni za tem se brez problema sam usede, plazi tako, da ga je po celem stanovanju in je že kar nevarno vse skupaj postalo, vstane se ob opori v sekundi.
Bom dodala kakšno slikico zadnjih dni. Lepo se imejte.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 12:04:38   
petka
Lenika, prav imaš... so tako pametni ti naši malčki... Naš obvlada v nulo celo stanovanje in mu je že vse dolgočasno in se sedaj spravlja na kable.. (TV, kalorifer, lučke user posted image ) in jih ves čas vleče iz štekarjev. Ali pa pleza po steklenih vratih in besno tolče po šipi... Groza, jaz zjutraj niti na Wc ne morem več user posted image .

Je šel končno spat, jaz sem si pa ravno posnela Winsor pilates, ki sem ga snela z neta. Grem zdej na tisto 20min vadbo, ki je ful izi, ampak me drug dan zmer vse boli, tako da res pomaga mojim zakrnelim mišicam user posted image . Prej sem si CD sposojala od Mami, ki ga je kupila, ampak sva se težko uskladile.

Aurora - fullll ste lepo kupili user posted image

_____________________________





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 12:08:25   
lenika
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 15:17:09   
mojca75
Mi smo se danes sami posedli! mega... sem jo tolk polupčkala, tud puzanje je vedno bolj podobno kobacanju, dvigne ritko in uporablja kolenčka!

se beremo, morava spat!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 15:18:19   
mojca75
Petka... kje si si posnela W.Pilates! jaz bi si ga tud?

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 17:59:59   
petka
Mojca75, z mule sem ga snela... slovenski Winsor Pilates (sinhroniziran), sam je kar trajal.. dober teden...
Lahko ti ga posnamem če hočeš, pošlji mi z.s.

Bravo Matic user posted image

_____________________________





(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Male majčice in majčki (2006)
9.2.2007 21:18:18   
žmož
Pozdravček!
TiaSara hvala za nasvete, ampak verjemi, da smo že vse probali. Naslon v vozičku ima že dolgo dvignjen, gleda naprej tako ali tako.....?! Jo bo že minili-če povem po pravici, jaz sem se že navadila, da tolko prejokca, zoprno mi je v šopingu, na sprehodih, obiskih..., ker se vsi takoj zapičijo v to.user posted image  Je pa res, kar rečejo, da vidiš razliko med otroci, ko imaš sam vsaj dva. Ta večji ni skoraj nič jokal, bil je ful bolj miren... Ma kaj čmo, vsi smo si različni-saj bo še prehitro zrasla.
Sem bila pa začetek tedna v vrtecu (vpisla sem jo že lani maja), pa smo še vedno v čakalni vrsti, ker je taka gužva. Lahko samo upam, da mi podaljšajo porodniško, ker drugače ne vem, kako bo.  Sem imela ravno take probleme pri tavečjem, povrh vsega pa še privat varstva nisem mogla najdet. Upam, da se bo vse izšlo.
Petka user posted image za pilates! Vidim, da se vas kar nekaj pridno razgibava. Jaz pa si vsak dan sproti rečem:danes pa bom!, pa kaj ko sem zvečer čist izmozgana in brez energije, da grem na koncu samo še pod tuš in spat. Si bo treba mal baterije nafilat, pa mal več samodiscipline, pa bo.
Ale nočka

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Male majčice in majčki (2006)
10.2.2007 10:26:37   
pikicaa
POZDRAVČKI

Dane je pa tako dolgočasna sobota. Vreme je čisto zanič, user posted image  je v službi imajo informativni dan, midve pa samevamo doma.user posted image  Drugače pa smo kar OK. Spanje je še vedno katastrofalno.
Z GH imamo še vedno probleme. Od sadja ne jemo nič, od zelenjave pa samo bučke, krompir in cvetačo. Jogurte, skutke in frutolino pa obožujemo.
Kobacamo se že tudi. Sicer večinoma rikverc ampak iz dneva v dan bolj obvladamo tudi naprej. Posede se že tudi sama. To je zdaj hit. Znamo dat tudi bravo.Je tako srčkana ko ji rečem naj da bravo. Tako ploska in se smeji zravenuser posted image .Na nogice se še ne postavlja. Razen, če jo držim je vsa srečna na nogah.
V četrtek pa tudi mi začnemo z plavalnim tečajemuser posted image user posted image user posted image . Komaj čakam, da vidim kako se bo počutila. Malo me skrbi, ker če je v fliperju v taveliki bani zelo uživa, če jo pa damo brez fliperja je pa takoj srena.

Auroraa res ste lepo kupili.

Matic user posted image user posted image user posted image
 
Zdaj pa šibam cunje dat prat in počasi pripravljat za kosilo. Se pišemo.


_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 11:58:21   
laura111
pikicaa,veš moram ti rečt pa ne zamert,delala sm v zdravilišču pa bi te rada sam opozorila da ta voda v bazenih ni vredu za naše sončke,morš vedet da not plava svašta,to je vse prej kot čista voda,not se namakajo tut bolani ljudje ki so v zdraviliščih na terapijah-teh je vsaj 50%,klora je toliko da si ne misliš,tut termalna voda za dojenčke ni primerna,ljudje not lulajo,eni pridejo not umazani,prešvicani...glivic in bakterij mrgoli,povrh vsega pa vodo menjajo kompletno samo pred glavno poletno sezono pa morda še kdaj ,voda že kroži tako da ves čas na enem koncu odteka stara in prihaja sveža,sam svinjarija pa ostaja. Sem se šla kopat ko sem zanosla ker sem mislila da bi blo fajn hodit mal plavat pa sm druk dan dobla tako vnetje spodaj da se mi je fajn zamerlo.Saj vem da hočeš da tvoj sonček uživa in mu sam dober hočeš žal pa v tem primeru lahko naredimo več škode kot koristi. Sem tudi sama peljala mojo mal da vidi vlko vodo amak na hitro pol pa dobr stuširat-no sam nasvet,pa lep pozdravčekuser posted image

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 15:36:17   
tt79
Laura111 večina majčkov je plavalni tečaj že dala čez in preživelauser posted image Če bi  na vse stvari gledali s take perspektive kot gledaš ti, bi bilo bolje, da damo našeuser posted image v ene sterilne komore in naj tam preživijo, če jim bo uspelouser posted image , tako da pikicaa le pogumno na tečaj boš videla kako bo superuser posted image user posted image , pa mislim, da boš tudi napredek pri otroku kmalu zaznala, no vsaj jaz sem ga, morda tudi zato, ker je bila lara stara komaj 4 mesece, ko sva začeli s plavanjem.

Drugače pa sva z tatijem že dala čez akcijo  Odstranimo preteče nevarnostiuser posted image user posted image V kuhinji sva z predalov odsranila ročaje, ker si je Lara že 2x prste priprlauser posted image , razstavila sva klubsko mizico, ker ima ostre robove, pospravla vaze na dosegu rok, ki se lahko razbiojejo...Ostajajo radijski stolp, DVD player, videorekorder...morda preživijouser posted image

V glavnem Lara se je v treh dneh naučila plazit, sama vstajat ob omarah, foteljih, stolih...tako da za takale pisarjenja ne bo več prav veliko časa.

No zdaj pa še dve pohvali:
1. Lara že sama je zajtrk. Na koruzni kruh ji namažem maslo ali kakšen sirni namaz, kruh ji narežem na male koščke razporedim po krožniku in ona si jih jemlje in je. user posted image user posted image

2. Po dolgem času končno spimo!
!! Vse mamice , ki imate težave s spanjem vaših otrok, vam priporočam da si preberete in se potem tudi držite navodil iz knjige SPI DETE, SPI, avtorja dr. Eduarda Estvilla. Midva sva jo skupaj prebrala, začela po njej delati pred 10 dnevi in zdaj že 2 noči prespimo celo nočuser posted image user posted image user posted image No, prej smo se 3 mesece prebujal na pol ure in je zaspala komaj, ko naj je izsilila in prišla v najino postlo. Lahhko pa vam povem da vam bo sigurno nekaj noči ful grozno, tut men je blo in me je moj user posted image kar ene parkrat zadržat na postli, da nisem šla Lare dvignt, zdaj pa imamo mirne nočiuser posted image user posted image Poskusite, morda uspe tudi vam.


(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 15:40:40   
tt79
A mi sam ktera pove al je na pregledu pri 9-ih mesecih tudi cepljenje ali ne. Vem da moramo oddati kri pa vodo, ne vem pa kak je z pikico. V petek zjutraj imamo namreč pregled potem pa smo mislili mal v Zagreb na šetnjo pa v šoping za cel dan, pa vem da bo tečna če bo cepljenauser posted image   in raje ne bomo šli. Mora pa dragi zaradi dopusta vedet. Hvala

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 15:46:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2648
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 15:51:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 15:51:15   
tt79
U, škoda...user posted image hvala Aurora.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




PRIJATELJSTVO MED MAMICAMI
MAMICA TREH

POZDRAVLJENE MAMICE,MOJ INTERES JE PRIJATELJEVANJE MED VAMI IN SI IZMENJAVATI MNENJA IN NASVETE

(87%)

(13%)


Število vseh glasov: 101

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!