|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.2.2007 9:13:06   
tea
Je tako lepo vreme, da imamo vse bolj malj časa, da bi klepetaleuser posted image . Jaša še spančka, ponoči ga je pa spet na veliko sračkaluser posted image . Se tolažim, da je kriva luna.
Ja, služba bo vsak čas tuuser posted image . Drugače sem vedno rada hodila v službo, zdaj mi pa kar nekako ne potegne. Saj potem ko enkrat začneš je v redu, samo začeti je težko. Pa še vsa negotova sem, ker ne vem kaj bom počela, ko pridem nazaj. Na svoje delovno mesto sigurno ne grem več, saj je v času moje porodniške kolegica, ki naj bi me nadomeščala, naredila 2 licenci, ki sta po novem obvezni. Je pa to za delodajlca predrago, da bi zdaj dali na šolanje tudi mene. Upam, da ne bom šla na slabše. Slabše mislim predvsem na delovni čas, ki je bil prej od 7 do 15. No, vsaj uradnouser posted image . A katera razmišlja o skrajšanem delovnem času? Me malce mika, vsaj do septembra, ko gre Gregi v vrtec. Ker ta čas bo oba pazila moja mama, ki pa ni več najmlajša in je ne želim preveč obremenjevat.
Nič, grem še mal pospravit, dokler moj mali princ pančka.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.2.2007 9:22:44   
lenika
Jaz ne razmišljam o skrajšanem delovnem času, ker v mojem poklicu to ni mogoče. Imam pa srečo, da sem vsaj 4x na teden lahko že ob 13h doma. Res imam vsak dan še kakšno uro dela doma, a to lahko počnem tudi takrat, ko ati pride iz službe ali zvečer, ko gre Matic spat. Mislim, da bom pa velikokrat tudi med vikendom, ko bo Matic čez dan spal, poskušala čim več naredit za prihodnji teden. Jaz upam, da bo funkcioniralo, ker do sedaj so mi priprave na pouk vzele kar veliko časa, sedaj bom pa pač morala zadeve malo zreducirat.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.2.2007 15:39:53   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz ne razmišljam o skrajšanem delovnem času, ker v mojem poklicu to ni mogoče.


Mogoče je popolnoma na isti način kot pri drugih poklicih. Preverjeno pri kolegici, ki to že dva meseca izvaja. Šolstvo je pa itak (zaenkrat) po vsej Sloveniji enako urejeno. Če te zanima, povej.user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 3.2.2007 15:40:08 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.2.2007 19:10:34   
lenika
Ja saj vem da je mogoče, samo jaz pač dobim razred in ne vem, kako nj bi potem jaz učila npr. do malice, nato pa nekdo drug po malici. Ne pa saj, če bi tako hotela bi se vse dalo, pač ne bi bila razrednik in bi drugače delala polovico delovnika. Bom delala kar cel delovnik, saj bom vseeno imela še kar nekaj časa za Matica, bistveno več kot marsikatera ženska, pa tudi polovična plača mi nič kaj ne diši.user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.2.2007 19:56:02   
Barbs
Saj ne bi delala do malice, potem pa nekdo drug naprej. Odpadli bi ti krožki, interesne dejavnosti, morda poučevanje športne in glasbene ali likovne vzogoje ipd. V službo greš ob osmih in si doma najkasneje ob 12h.  ker če imaš fajn ravnatelja, ti ni treba vmes čakati "prazno" uro, da imaš potem zadnjo še matematiko. S pripravami pa itak vemo kako je, a ne?user posted image  Je pa res, da tudi, če delaš na polno, ni kake hude krize, kot si že sama ugotovilauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.2.2007 21:20:36   
pikicaa
Ažbe in Aleks čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

Kalina čestitke za obletnico vajine ljubezni user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Male majčice in majčki (2006)
3.2.2007 21:31:20   
Kalina
OH MY GOD! pikicaa hvala ti res! Ampak jst sm tko sokirana!! Zakaj? Ker sem pozabila!!!user posted image Sele zdej razumem, zakaj je moj mozek tko tecen cel dan, in se neki usaja nameuser posted image oz user posted image . Sej nevem al bi se smejala al jokala, heheh, ga morm takoj zdej poklicat, je v nocni smeni. uf uf ufff, pikicaa se enkrat hvala!user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.2.2007 8:07:12   
lenika
Maja user posted image  za 8 in David user posted image za 9 mesecev.

Kalina user posted image  bo treba kakšen teden pošteno okoli možeka skakat, da ti bo tole odpustil. user posted image

Barbs ja saj veš s pripravami je tako, prve 2-3 leta je resnično veliko dela, potem pa je vse lažje.

Zunaj je spet en lep dan. Moja dva sončka še spita, meni je pa dovolj in uživam pred računalnikom z zajtrkom in kavico.

Danes zjutraj okrog 7-ih slišim premikanje v posteljici, a oglašal se ni, zato se nisem vstajala, a po nekem času vseeno vstanem in zagledam Matica da v posteljici sedi in gleda naokoli. Prvič se je sam posedel user posted image . Saj sedi trdno že 2 meseca, a posedel se do sedaj še ni, čeprav že nekaj dni poskuša. Nato sem ga vzela k nama, je spil flašo mleka in sta z atkom zaspala naprej.

Uživajte to lepo nedeljo.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.2.2007 10:45:33   
cofek
Jutro!

evo, sam tko mal na hitrco...smo na smucanju...Ažbe pa ravno spi, pa sem vas malce počekirala...

Barcelona user posted image - brez besed....sem pa staknila ene izpuščaje user posted image (mogoče kaka alergija, al pa kaj podobnega in bom najbrž šla jutri domov do zdravnika - no, ja k dermatologu v Laško)...za popi user posted image

tudi mi voščimo mali majčkom in majčicam za 8, 9, nekaterim pa že za 10 mesecev user posted image user posted image


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.2.2007 21:23:57   
pikicaa
David čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Male majčice in majčki (2006)
4.2.2007 22:54:49   
aljča
user posted image Oj mamice majčice!!!

Se me še spomnite?user posted image  Sem se malo izgubila...pa sem se odločila da se vam malo oglasim. Če sem iskrena sploh nimam veliko časa. Pri nas se veliko dogaja. Val pridno raste in skoraj nič ne ubogauser posted image .....ko rečeš aissss se on smešno smehka in še bolj z veseljem nagaja. Ga pa imamo v hodalici.....ni prav navdušen na trebuhu.....tko da za enkrat pali sedenje, ležanje malo premetavanja iz trebuha na hrbet ..kontra pa če se mu zdi ja če ne je ne.
Najraje je v hodalici kjer se že lepo sam dvigne in stoji na nogicah po kako minuto ali pa še dlje. O plazenju ni ne duha ne sluha in sklepam da ga tudi ne bo, ker ko ga postavima na noge bi on kar odletu...z nogicam tako pridno hodka da bo kar  ušel, ko bo lahkouser posted image .
Če ga primerjam s hčerko je v določenih stvareh počasen al pa sploh ne zainteresiran... Nika je bila v teh mesecih že vse povsodi...po steni, na tleh v kakeršnem kol položaju....Val pa pridno razmišlja da bo ko bo čas kar shodil.user posted image

Jemo že vse...mleka pije samo dvakrat na dan....ostalo je po žlički. Imamo dva spodnja zobka. Spimo bolj slabo...se zbujamo kar velikokrat čez noč...ker smo žejni. Čez dan spimo koker se mu zahoče...največ ima pol ure če je v vozičku, če doma do ure in pol.

No kaj naj še povem...čakamo na sistematski, ker nimam pojma kolk mamo v kg in cm.user posted image ....
Mamica že pridno išče službo...jutri me čaka razgovor za delo...kako bo sploh nočem na veliko razmišljat.
Pikicii bi sezahvalila ker se za vsak spomne na Valov rd.....pa čeprav sem res malokrat z vami...mi je res žal.

V glavnem je lepo po dolgem času zopet priti med vas vas prebrati in pa zvedeti lepe novičk. Joj punce se mi zdi da smo komaj začele govoriti o nosečnosti...časi pa tečejo ko naviti in kmalu bomo pihali prve svečke na tortici.

No tolk za zdej...se še oglasim ko bo čas...lepo se mejte, uživajte pa veliko se cartite . L.p. od Aljče in Valauser posted image

_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 8:25:17   
lenika
Gašperuser posted image , Markuser posted image in Vid user posted image  za 9 mesecev. Danes pa samo fantje praznujejo.
 
Aljča lepo, da si se spet oglasila. Ja meni se zdi, da se bolj pogosto oglašamo tiste, ki imamo prvega otroka in še ne vemo kako in kaj in smo malo zmedene, rabimo potrditev, sprašujemo kako je pri drugih...
 
Drugače pa mislim, da sem zatipala Maticevo drugo spodnjo enkico, nisem pa še popolnoma sigurna. Če je, bo tako ali tako čez nekaj dni vidna.
 
Jaz pijem kavico, Matic še spi in ko se zbudi, mu dam zajtrk, nato preoblačenje in šibava na plavanje. Šele tako, ko hodiva na plavanje vidim, kako čas leti, ker kar ne morem verjet, da je že en teden mimo. Imam občutek, da kar naprej plavamo. user posted image
 
Uživajte v lepem vremenu in ga čim bolje izkoristite še danes in jutri, ker v sredo se nam baje obeta poslabšanje. O, sedaj sem se spomnila, da je v četrtek praznik in bomo vsi skupaj doma. user posted image
 
Imejte se.

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 11:01:32   
tita2006
Lenika,z Markom se prav lepo  zahvaljujevauser posted image za čestitke.Na hitro se sicer oglašava v forum.Vikend je bil čudovit, zato smo jo mahnili do morja. Se je zelo lepo obneslo.Sicer se malo bojim teh enodnevnih izletov(rada malo zakompliciram s previjanjem, pa dojenjem, oblačenjem itd...).Imajo pa v hotelu Palace prima previjalnico, pa tudi sicer se da najti prijeten kotiček za dojenje in hranjenje tako da se je vse super izšlo.
Srečnice imamo še sonček, tako da ga moramo izkoristiti, za  v sredo namreč napovedujejo sneg?'Mi imamo pa ravno ta dan sistematiko pri naši pediatrinji.
Bravouser posted image Matic za prvo sedenje in juhuhu drugemu zobku. Mi  smo še brezzobega nasmeška in tudi vsedemo se še ne. A kdor čaka, dočaka.
Aljča-fino te je brati po dolgem času, zato se oglasi še kaj.
Le še pozdravček!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 11:07:46   
petka
Hvala vsem za čestitke. Ufff, že 9 mesecev user posted image user posted image user posted image  Tale služba me prav zalezuje...

Skratka, mi smo vsi preboleli virozo... David je bruhal in driskal, očka driskal, mami pa bruhala... Danes smo vsi okej, samo jemo bolj slabo...

Kalina, upam da je že bolje z ušeskom, David je imel vnetje pri 2h mesecih, pa je kar hudo, mora res boleti user posted image . Ampak se z antibiotiki hitro pozdravi!

Jaz imam jutri zvečer razgovor za novo službo, se pridružujem Aljči user posted image  pri iskanju. Sicer pa se še vedno lahko vrnem v staro službo,ampak RES želim menjati, sprememba bo dobrodošla...

sirena kliče, se slišimo user posted image .

papa

< Sporočilo je popravil petka -- 5.2.2007 11:08:21 >


_____________________________





(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 11:24:34   
tt79
Da se še jaz na hitro javim, ker mislim da mala ne bo več dolgo spala. Pri nas je vse nazaj po starih tirnicah, tati se je vrnu z Amerike, smo šli za dva dni v toplice, da se je Lara nakopala, zdejle še čakamo 8.februar da jo mahnemo še za ene 4 dni na smučarijouser posted image Sem rekla, da moram 100% izkoristit porodniško, ker je v šolstvu pač tako, da ne dobiš glih dopusta, ko se ti zahočeuser posted image

Drugače pa Lara  hoče sam hodit, začela se je previdno plazit, sama se že posede, trudi se tudi ustati....tako da nas najbrž čakajo zabavni tedniuser posted image
Je že praktično vse, edina stvar, ki jo je odločno zavrnila je bil rižev narastekuser posted image nimam pojma zakaj, ko je bil pa ful dober..
No, bolana še ni bilauser posted image , smo pa letale okol zdravnikov, ker je po lulici dobila gnojne mozoljčke. Ugotovitev :alergija na robčkeuser posted image in zdaj smo nazaj na stari dobri metodi, mlačana voda ali kamiličn čaj. Zoprno je sam to, ker smo kar dost naokol in ni tako zelo enostavnouser posted image

No to je to od nas, se še kaj javim če bo čas, drugače pa bodite v cvetju, pa seveda vsi skupaj zdravi!!!

Aja še to. Lara ma očitno raje tatijauser posted image Vse kar zna povedat je ATA ATA, in seveda je naš tati čisto blaženuser posted image user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 13:02:57   
mojsoncek
Oj zenskice!

KONCNO smo prisli tudi do interneta!!! In bom seveda lahko spet bolj pogosto z vami (se ze veselim). Tokrat se samo na hitro javim, da sem spet z vami, ker nam steklar montira sipo v kuhinji. Mali bejbi spi (sicer ne vem kako mu to uspe pri vsej tej galami), jaz pa gruntam kako bom sploh kosilo skuhala user posted image .

Drugace pa smo OK in ful uzivamo!

Se javim se kasneje... imejte se lepo

p.s. za nazaj pa dvomim, da mi bo uspelo vse prebrat, ker sem v zaostanku dobrih deset strani... no, mogoce mi pa le uspe

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 14:52:36   
lenika
Vam moram povedat, ker sem tako vesela. Naš Matic se je pa danes, ko sva bila na plavanju, na blazini na tleh postavil na kolena in naredil 3 korake naprej, potem pa se je prestrašil in spustiil. Ko sva prišla domov je po kolenih prehodil polovico tepiha. Ja, očitno se bo naučil kobacat. user posted image  
No in potem sva šla ven na sončka, sedaj sva pa prišla noter in pripravljam flašo mleka in greva spat.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 16:07:08   
Kalina
Oj bejbike!


Ja mislim da je Kalinca boljse oz njena useska, ceprav je fuuul tecna, nc jo ne zanima, sam nosila bi se, pa se takrat neki cvili.

Joj uceri nardim mozeku kosilo (jst sm spet na dieti), in zraven je bla pac spinaca, pa dam tamali mal za probat (drugac domace nemara) in ful zacne jest in  dela mnjaaam, in na konc je vso spinaco pojedla, tko da je ata ostal brezuser posted image user posted image user posted image Ceprov sm mela mal slabe vesti, ker je blo notr dost cesna, soli itd. Mah sej je dost velika, tko da danes ze cel dan kakamo spinaco.
Aja pa danes ji dam za probat neke sadne skutice in je tud ful jedla, sploh ni hotla nehat, pozeruh mali, mleka mi pa malo spije!
Aja zanc sem jo tehtala pri dr in ima "samo" 8400. Kao premal, sam kaj cm jst, vec kokr jo hranim je pa res nemorem. Joj nikol jim ni prov, pa prava bajska zgleda!

Evo se par slikic za dokazuser posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 16:28:58   
petka
user posted image user posted image  Matic user posted image user posted image

Lenika, zdaj pa le pazi buškice user posted image

Pri nas smo začeli delit poljubčke user posted image user posted image . Sicer mora bit skoncentriran in brez igrač. Mu rečem: David lupčka in mi pritisne enga tazga z odprtimi usti user posted image . Ampak jest sem čisto blažena user posted image .

Druga novost pa je da v stolčku za hranjenje in drugle med jedjo kriči amamamamamamam (ne mama!), pa ne vem a res razume ali je to trenutni hit kartakouser posted image .

Pri nas je že začelo pihati, sva bila še na zadnjem dolgem sprehodu pred slabim vremenom. Bova pa ta teden izkoriščala za obiske in nakupovanja (Dvid nadvse uživa v nakupovalnih vozičkih) ker je čisto živčen, če sva cel dan notri...



_____________________________





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 17:13:51   
Barbs
Živjo...

mi smo danes tudi imeli sistematski - Aleks ima 8 kil (par gramov manj) 71 cm in je zdrav in zadovoljen otrok. Pediatrija ga je zelo pohvalila, celo pocartala, ker ji je tako všeč, ker se nikoli ne dere...user posted image  Špkazal je čisto vse kar zna, največkrat je zaploskal bravo, pa papa je dal, pa face pokal, ker so se mu ženske režale. Ko se je pediatrinja sklonila, ko ga je poslušala, ji je v trenutku uredil frizurouser posted image
Kalina - zelo mi je čudno, da so ti rekli, da ima Kalinca premalo kil? Mi smo bili pohvaljeni, da je trden, lepo sedi, lepo že stoji ob opori ipd... resda ni nek bucko, mu pa nič ne manjka in sploh ni suh.. Tako da me resno čudi, da so tebi rekli, da imate premalo kil.... Midva se sicer še dojiva (zjutrja, zvečer, ponoči) poleg ostale hrane seveda, mi je pa odsvetovala, da bi mu recimo turala kako flašo z mlekom, tudi, če imam jaz že manj... Jerekla, da ni nobene potrebe, ker je tudi jogurte, pa skute, pa kislo smetano ipd...

Najnovejše :

Aleks je odkril, da lahko stegne tudi samo en prstek in zdaj kaže z kazalčkom na desni roki in se dere " to to to to to" ....user posted image  Očitno nam želi vse pokazatuser posted image  Žlobudra še v spanju ( tatata, titit, lilili atatata), tako da ne vem, kdaj si bo povsem spočil.. Prebava mu pa tako laufa, da ni čudno, da nima kile večuser posted image

Imejte seuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 18:00:00   
pikicaa
GašperMark in Vid čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 19:06:34   
Mari71
Zdravo, punce!

Najprej HVALA vsem, ki ste se danes spomnile čestitat našemu Gašperju. Slavljenec se zahvaljuje in pozdravlja nazajuser posted image , in seveda ČESTITKE vse, ki petega praznujete, MARK in VID! 

Že dolgo se nisem javila (packa jaz), ampak zato pa danes na ta praznični dan sporočam, da bomo konec julija že štirje. Saj ve veste, kako gre v 16t user posted image user posted image . Nekatere ste verjetno posumile, da se kaj dogaja, ker sem res malo na RR, imamo sami s sabo kar veliko opravkov: od dolgih sprehodov po soncu, do moje cerklaže, uvajanja varuške, prebolevanja viroz (vsi trije hkrati, je bilo res pestro!!), Gašperju smo medtem uredili sobico zanj in sedaj ločeno spi v svoji belo-rumeni sobani, itd. A v glavnem smo OK!

Gašper se (skoraj) samostojno poseda (samo čez levo roko, po desni strani mu še ne gre), se brez-zobo smeje, da o novem načinu lupčkanja ne govorim: do sedaj je ali "polizal" ali posesal ličke mamice ali očija, od včeraj pa navihanec prisljinjeno pihne v ličke (da se seveda fejst sliši) in se ob tem tako navihano smeji, da je kaj. Pravi Lumpi!! Je vse po vrsti razen glutenskih zadev, s tem bomo pa tudi počasi začeli. Imamo pa ne mnogo več kot 8 kg, se vam javim še naslednji teden, ko bomo imeli sistematski.

En objem za vsako posebej, ostajava z Gašperjem predvsem vaša!. 
Poseben pozdrav Barbs, Pikicii, Punčici.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 19:12:33   
lenika
Mari71 user posted image  čestitke in lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 19:13:47   
Barbs
Mariuser posted image ,ful sem vesela zate, pravzaprav, za vse vasuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Male majčice in majčki (2006)
5.2.2007 19:41:49   
tita2006
Še enkrat hvala za super čestitke ob 9. rojstnem dnevu:9 mesecev notr, zdaj pa še 9 mesecev zunaj-ja to nekaj je-ha,ha.Punčica:a je Mark tisti Racmanček z rdečo majčko?Sicer pa tudi čestitkeuser posted image iz naše strani Vidu in Gašperju.Lenika:Matic je dal pa v deseto prestavouser posted image .
Mari:čim lažjo nosečnost.
Se beremo in le še nočko.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!