|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
24.8.2006 14:34:24   
beba76
Jaz tudi delam vse, še malega dvigujem brez zadržkov. Me ful opozarjajo, če me kdo vidi, jaz pa jih ne upoštevam. Zdaj itak več nima kaj biti, kot praviš ti - edino rodit še lahko grem. Za to pa je tak že tudi čas...

Kdaj maš jutri pregled? Moj je (ali pa še bo) danes klical eno znanko, ki ma nekega sorodnika ali kolega ali kaj že ginekologa v bolnici in se bo probala zmenit z njim, da bi jutri šla kar k njemu na pregled. Upam, da ji bo uspelo. Saj veš, da če si po vezah, čist drugače gledajo nate.

Piščanček pa menda res dela s polno paro. Ja, tak je, ko maš dojenčka...user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
24.8.2006 16:12:55   
TODI
Kaj pol misliš ti jutri kar rodit al kaj???user posted image  user posted image  user posted image

Jaz imam pregled ob 8h zjutraj, najprej Ctg in potem k gin. Še prej pa moram dati vodo, standard sem že zadnjič mislila, da se bom rešila te vode in krvi, pa sem se samo krvi!!

ko pridem ti pa sporočim kako pa kaj je bilo upam pa da se bo prej kaj dogajalo ali pa da mi bo rekla vi pa kar rodit, če ne pa prosim nič do nedelje!!!

Me res zanima kdo je pri nas dežuren čez vikend, če se mi sploh splača iti čez vikend, če ne bom kar počakala na ponedeljekuser posted image   user posted image  user posted image


(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
24.8.2006 21:02:59   
TODI
Beba upam da mi nisi šla že rodit!!!

Se slišva upam da jutri!!

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 10:01:19   
TODI
Ja beba a si me prehitela??

Jaz sem iz pregleda, nič pretirano novega. Sicer je Ctg zaznal nekaj popadkov, vendar so bili blagi, maternični vrat je zmehčan drugače pa nič posebnega, lahko se še vleče ali pa bo že danes. Tako je rekla.

Upam da se kaj javiš, čene pa srečno na poti v Rim!!!

Se še pišemo upam!!

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 10:44:05   
Billi
Živjo Todi!
A si sama ostala tukaj gor? Jaz sem sicer septemberka (3.9.), ampak že nestrpno čakam, tako kot ti. Kdaj pa imaš oz. si imela PDP? Upam, da ti čimprej mine...

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 11:09:53   
TODI
Ja bili očitno sem res ostala sama, saj bi se drugače beba kaj oglasila.
Rok imam pa danes, vendar nič ne kaže da bi kaj bilo!!!

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 13:27:23   
Billi
Ojoj! Si kar predstavljam, meni že zdaj kakšen teden zvoni telefon. Zaenkrat sicer še ne sprašujejo (vsaj večina), kaj še doma delam, nekateri pa tudi no user posted image . Ampak mi je pa hecno, ker se kar tako slučajno spomnijo name. user posted image
A ti je G kaj povedala, kolk bi se še lahko zavleklo glede na popadke? Kdaj imaš pa naslednji CTG, če še ne bo nič?


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 13:49:18   
TODI
Baje v Lj sprožijo največ en teden po roku, nisem pa 100%
Naslednji Ctg pa imam v ponedeljek v kolikor bom še v enem kosu, sedaj sem pa res prepričana, da je beba že rodila ali pa rojeva!!!

Veš kaj je najhujše, ker sem v prvo rodila 14 dni prej, sedaj pa bo očitno kar po roku!!! To je največji shit, ker sem imela že za 14 dni prej vse prštimano.

No ja bo že kako!!!

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 15:53:14   
beba76
Beba vam ostaja zvesta!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Včeraj zvečer smo računalnik izklopili, ker je bila nevihta in se je tako iznenada začelo, da ti nisem več uspela odpisati.

No, sem se pa pravkar vrnila s pregleda - naredili so mi CTG, ki pa ni pokazal nič drastičnega in so me lepo poslali domov. Nazaj moram v torek in takrat bo spet CTG in če ne bo nič pokazal, spet domov.... V MB pustijo 14 dni čez rok in če se ne začne nič dogajat, pol menda sprožijo porod. Danes sem bila čist usrana, da me kje zadržijo notri in rečejo, da gremo v porodno. K sreči ni bilo tako in sem vesela, da sem zdaj doma. Najraje bi bila, da bi me kar doma zašraufalo ali pa da bi mi odtekla voda (to bi bilo še njlepše, saj mi je to najbolj znano, ker sxo se mi vsi porodi začeli na tak način), kakšno sproženje pa mi čisto nič ne diši, še celo dva tedna po PDP ne.

Ponoči me je ful šraufalao, a to je menda bila psiha, saj je proti jutru vse minilo.

Torej še sem tu in menda še kar lep čas bom.user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa je Billi prišla k nama, jaz pa sem že imela v planu, da bom skočila k septemberkam na klepet, ko/če mi uideš.

Uživaj s trbuščkom, saj ga kmalu ne bo več.user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 21:09:26   
beba76
No, Todi, zdaj sem pa jaz na tem, kot si bla ti včeraj....

A si šla, al nisi?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če si, ti želim naj vse mine čimhitreje in čimmanj boleče!!user posted image
Če pa nisi, sem pa tudi vesela, da nisem sama...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 21:15:39   
TODI
Ne še sem tu, smo bili malo v shoppingu, kar nekam hodim in kar neki kupujem, sam da mine cajt.

Nič posebnega z moje strani, sam tišči me ko user posted image  dol, da lahko sam ležim, še sedet nemorem.  So se mi tud popadki umirili, me nič ne zvija, tako da očitno še nebo nič, če ne ti pa vsaj sporočim velja?!

Lahko noč in se slišva jutri, ko se bova pripravljali na žurkeuser posted image  user posted image  user posted image !!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
25.8.2006 21:20:41   
beba76
Če maš le dnar da lahko nakupuješ user posted image

Eh, menda se ne čujema več. ker itak grema ponoči rodit!!!! Juhuhu!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 8:31:03   
TODI
Juhuuuuu jaz sem še vedno tu!!

Nič novega se slišmo kasneje!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 9:59:28   
beba76
user posted image user posted image user posted image Jaz tudi user posted image user posted image user posted image  Sma si zvesti, kaj???user posted image user posted image user posted image

Kaj pa čema drugo, ko pa je danes dan žurov!! Pazi, da neboš preveč plesala, da mi kje ponoči ne uideš. Lepo tam čičaj in miruj, da me ne zapustiš.

To se pravi, da se zvečer več ne boš oglasila, ker boste itak dolgo na poroki, da ne bom spet v skrbeh.user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 10:29:02   
TODI
Ja ob pol dveh sva s sošolcem z faxa zmenjena, da me pride iskat. Baje je tud zame na poroki poskrbljeno user posted image  user posted image , ma nevesta dve teti, ki sta zdravnici in nebo nobene panike, če se začne. Sicer bom pa videla, kako pa kaj, če se bom dobro počutila bom tam nekje do polnoči, če ne pa se vrnem prej.

Če bo za sedet pomoje nebo panike, ker stat pa več nemorem preveč dolgo. Smo bili včeraj v BTC-ju in sem komi prišla nazaj do avtomobila.
Tako da bom v glavnem iskala samo stole in še te bom zahtevala da so udobni.

Aja še to sem ti pozabila povedati, da naju moja sestra malce čekira pri čvekanju in preverja katera  bo prej rodila, sem ji rekla, da lahko pobira stave!!! user posted image  user posted image  user posted image .

Tamala, še sem tu!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 10:52:20   
beba76
A mave policaja za ritjo??user posted image user posted image user posted image

Zakaj pa greš s sošolcem na poroko??? Kaj pa če se začnejo popadki? Ga bo po moje kapuser posted image

Mi smo bili včeraj tudi v Europarku in je moj le hodil in hoil po Big Bangu, jaz pa sem mislila, da bom hin tam zraven. Me je že tak vse tiščalo, da sem mu pol že rekla, da gremo, ker ne morem več. Pa sem drugače uvidevna do njega, čeprav me stvari v tej trgovini ne zanimajo bog ve kaj.
Mi gremo tam okrog 3 in po moje ne bomo dolgo, ker ma žur v gasilskem domu in dvomim, da se bo tam našel kak udoben sedež. Si bom kar ležalnik poleg vzela user posted image user posted image user posted image

Glede stav tvoje sestre: po moje je bolje, da stavi nate, ker pri meni se res še čisto nič ne kaže, pa čeprav je to že 4. in vsi praviji, da bo kar ven padel.


Pozabila sem ti povedati, da me še v življenju ni bilo nobene stvari tako strah, kot me je tega poroda.user posted image user posted image user posted image  Kaj naj naredim, da preženem strah???

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 11:45:36   
Tanyka
Ojla naj vama sporočim, da nista sami od avgustovk,redno sem vas brala že od samega začetka vendar sem se bolj malo vključevala.Uraden pdp sem imela 12.8. vendar je plod na 1. ultrazvoku bil manjši za 14 dni in bi mi moral osebni ginekolog spremeniti datum na 26.8.,ker pa mi tega ni storil mi tudi v porodnišnici ne morejo spremeniti pdp-ja, zato hodim že veselo na preglede v porodnišnico od 12.8.
Dogaja se pa še nič-razen, da mi trebuh otrdeva parkrat na dan-groza.Si predstavljata kako mi je-še hujše kot vama.V ponedeljek imam spet pregled v Mb porodnišnici bomo vidli kak in kaj.Upam, da se bo prej kaj začelo in ne bom rabla več čakat ponedeljka.Mogoče pa čaka na atijev rojstni dan, ki ga ima v torek.
BEBA 76- naj ti povem,da bom zdaj rodila v drugo in je tud mene strah poroda kotuser posted image .Če se ne motim boš tudi ti rodila v Mb-mogoče pa se boma skupaj matraleuser posted image user posted image .
by se oglasim še kaj

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 11:56:56   
beba76
MKNUPLE 1ti si še ena reva! Le kaj midve s Todi jamrave?user posted image

Jaz mam pa CTG v MB spet v  torek. Sem bila včeraj tam (a si bla ti tudi?), pa ni blo nič pametnega za videt.  A tebe še kako drugače pogledajo? Meni so maredili CTG in nasvidenje. Ginekološko pa nisem bila pregledana že od 20.6. pa sem mislila, da me bodo vsaj zdaj v porodnišnici ali pa da mi bojo naredili UZ ali karkoli pač, oni pa tudi nič user posted image .

Trebuh tudi meni otrdeva, a kaj, ko samo to ni dovolj, da bi šla rodit.user posted image user posted image  Po eni strani bi že ful rada bila mimo tega, po drugi strani pa STRAHOVI!!!!! Ma, ne morem ti jih opisati. Zavedam pa se tega, da poti nazaj pač ni več. Eh, pustimo to, kar bo pa bo, nekak bo že.

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 12:11:39   
TODI
To sta naša sošolca z faxa, ki se poročita. Sta se tam spoznala in potem...
Sicer sta povabila še partnerje, vendar je moj že takoj rekel da nima kaj iskati tam ker nobenga ne pozna. Od sošolca žena pa tud noče iti, tako da smo kar vsi posamezno, kar so nas povabili.

Mende se ne bodo še začeli popadki, če pa me bodo pa z rešilcem odpeljali, z mojim pa se dobiva v porodnišnici user posted image  user posted image  user posted image .

Pa saj je tudi vprašanje koliko časa bom sploh zdržala, mogoče sam civilno in potem še cerkveno pa amen!!

Mknuple 1 pozdravljena, no pa smo spet tri čveke!!! Beba a ni to lepo medve ostajava zvesti ena drugi, ostale se pa menjajo!!!user posted image  user posted image  user posted image

No tolk za enkrat, če ne prej se javim ko pridem nazaj!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 12:18:37   
Tanyka
Jaz sem bila tam 24. pa je rekla,da naj pridem v soboto na sprejem, da mi sprožijo porod, potem pa je klicala dr. Sikoška in se posvetovala kaj naret glede nato da je bil plod manjši za 14 dni in pravi k. o. v ponedeljek.Meni naredijo vedno ctg pa ultrazvokin to je to.Jaz sem bila nazadnje pregledana enkrat konc julija takrat so mi tudi vodo nazadnje kontrolirali - ne vem kaj si naj več mislim. UPAM, DA BOM RODILA ŠE AVGUSTA-me že vsi malo čudno gledajo.Mislim, da dr. še sami ne vejo kako in kaj.
BY TANJA

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 13:49:50   
beba76
 Te pa je upanje, da me bodo kak drugače tudi pregledali. Kam pa hodiš drugače na preglede? V bolnico ali kam drugam?

Menda še bomo rodile ta mesec  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 14:00:21   
Tanyka
Drugače sem hodla na preglede k dr. Veingerlu na Tabor-Jezdarska.On je prej delal v porodnišnici.Pri prvi nosečnosti sploh nisem vedla pravih datumov pa sem rodila na rok- zdaj pa točni datumi pa......
Upanje ostaja, vendar se po vsem takem sploh ne bi čudila če bi rodila septembra.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
26.8.2006 21:04:15   
beba76
Todi tvoj se zdaj vsaj nima kaj bati, ko si taka. Kdo pa te bo mel s tem trebuhom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, zvestoba do groba oz. do poroda.user posted image  Ampak ena bo drugo izdala, to je skoraj ziher. Je pa situacija taka, da ne bo nobenih zameruser posted image

Kaj ko bi se me tri zmenile in kar počakale do septembra, da še s septemberkami malo počvekamo, tam jih je še veliiiiko, pa še med prvimi bomo šle rodit (menda) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lepo bodita, pa se jutri kaj beremo.

Nataša

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 7:43:32   
Tanyka
Ojla kaj še vstrajata tako kot jaz user posted image user posted image ?Namreč dojenček še tako veselo brca , da danes verjetno ne bo nič-je še prehitro (ha ha ha).Jutri pa imam itak pregled in bomo videli kako se bodo odločili.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
27.8.2006 10:06:45   
beba76
Jaz sem še tu. Počutje je pa za en dr...user posted image  Ponoči sem šla 6x na wc, to se pravi vsako uro. Sramna kost me tak boli (mali dol tišči), da sem se komaj skobacala iz postelje, ko sem se lih fajn namsetila. je pa bila ura okrog in spet jovo na novo. Tak da sem se že mojemu smilila in mi je rekel, kak sem boga. Ja, saj me je pa on takšno naredil user posted image user posted image user posted image .

A se ti lahko jutri zgodi, da te dajo na umetne? Kaj zdaj tebi gledajo 12. ali 26. termin?? Ker če ti 12. te bodo menda dali rodit, če pa 26. pa še menda ne ali??


Tudi pa še menda počiva, ker jo noge bolijo od plesanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?