|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 6:37:40   
Tanyka
Dobro jutro.
3 krat user posted image user posted image user posted image   za mene, ki še vedno pridno vstrajam.Celo noč sem slabo spala me je glava bolela, ko user posted image .Zdaj pa, ko bi lahko komot spala-tudi tamala še spi, pa ne morem več.
Danes ima user posted image  rojstni dan in moram pripravit kar nekaj stvari (torto,...)-tak, da , če do danes nisem šla tud zdaj nimam časauser posted image user posted image .
Kak pa kaj vidve mi je katera pobegnila ponoči?
Še 3 dni pa je konec avgusta.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 8:05:33   
TODI
Jutro!!

Jaz sem še tu, ma se je vse spet umirilo, tudi tišči me ne več nevem kako, tako da očitno spet nič.

Bom probala danes mal več hodit na sprehod, da se orng zmatram, pa bo mogoče kaj iz tega!!!

Tolk za sedaj se slišmo!!!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 10:49:18   
Tanyka
Ojoj zdaj me je tast ravno v ture spraviluser posted image -kaj ti že zaj nisi šla ja reko tak hinavsko.Groza-me že glava naprej boli.Kaj vidve sta mi pobegnili al kajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 11:00:35   
TODI
Sem tukaj na boj se!!!

Sem ravnokar prišla s sprehoda, ma bom danes kar se da veliko hodila pa kar bo pa bo!!

Pritiska res dol ko user posted image , če bi vedela, da sem se že kaj več odprla bi 100% kar šla, tako pa nevem kako pa kaj.

Bomo videli kaj bo prinesel današnji dan.

Beba pa naju verjetno spet malce pušča v negotovosti!!!user posted image  user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 13:34:13   
Tanyka
ALO ALO kaj zdaj Beba 76 to pomeni, da so te not obdržaliuser posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 15:24:31   
beba76
Alo, babike, tu sem!user posted image
Malo dolgo mi treba predno pridem iz MB. Naredili so mi CTG - ravnica na 30. Pol pa še brzinski UZ, ki je trajal nekje 1 min in mi sploh ni nič razložila kaj je gledala in kaj je videla, tak da zaj grem na MON vprašat Pušenjaka kaj pomenijo te številke in kratice na izvidu. Naročena sem pa spet v soboto ob 10, še prej pa mi je moj zrihtal, da grem do Ognjenovika in sicer v četrtek ob 16. Bomo vidli, kaj bo ta striček rekel.

Drugače popadkov ni, tu pa tam trd trebuh, pa tiščanje dol, to pa je vse. Standard.

Piščanček pol pa ne hodi lulat, da kje to vun ne odide...user posted image

Vidve moji zvestobi pa ostanita kot sta!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 16:46:38   
Tanyka
Beba 76-katera dr. pa je bila?Sigurno Lampelj taka blond.Ona ne razloži ničesar.Kaj ta črta pomeni- moja je bila nonstop na 50 še malo čez-vem da bi naj ta črta risala popadke ampak jih pri meni še ni bilo, ker drugače je ravna črta tudi do sto.Jaz imam jutri kontrolo-vendar zaenkrat še ni sprememb-tak da ne bo rojen na očkov rojstni dan.Kakšna imena imata izbrana, če ni skrivnost?Mi imamo za fanteka Rene za punčko pa Tija.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 16:59:44   
beba76
Podpisana je Lucija Kuder, če je bila ona, pa ne vem. Bila je neka mlada z dolgimi, temno rjavimi lasmi čez ramena s tipičnim koroškim naglasom. Sem že pisala Pušenjaku in upam, da odgovor dobim predno bom šla rodit.
Na kolko dni maš ti zdaj kontrole? Mogoče se še v soboto srečave tam. Kaj ti vsakič drugič naredijo UZ ali kak je s tem??

Imena pa so sledeča: če bo punčka bo TIA, fantek pa TJAŽuser posted image user posted image

Todi pa menda šeta, tak da ji bodo noge stran padleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 21:05:02   
Tanyka
Ja vem katera je Kuder Lucija mi ni nič prav všeč.Ko imam na dva dni -bomo vidli kaj bodo jutri rekli.Ne uz delajo vsakič vsaj meni pa mislim da vsem ki so čez rok ker gledajo plodovnico.se čujemo jutri.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 21:15:56   
TODI
Evo mene nazaj s sprehoda, đabe po mojem ne nuca nič!!!user posted image  user posted image  Sam jaz sem crknjena ko pes, tako da se bom sedaj pobrala v posteljo in me nebo do jutra iz nje, pa tud če se polulam vanjouser posted image  user posted image  user posted image . Sam noge in križ me boli za popuser posted image .

Pomoje bom mogla sprobat še piščančkov recept borovničev sladoled in zajčjo obaro!!!

Lep večer še naprej in lahko noč!!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
29.8.2006 23:16:09   
piscancek
ČE BI MENE UBOGALE, NE BI BLE VEČ TU GOR, AMPAK BI SE ŽE CARTLALE S SVOJIMI KNEDLČKIuser posted image

PRAV FAJN MI JE VAS BRAT, STE FUL POSREČENEuser posted image user posted image

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 7:21:26   
Tanyka
Dobro jutro zdaj se počasi odpravljam na ko.
PIŠČANČEK-zgleda, da nam trem ne pomaga noben recept, jaz mislim, da je bilo lepilo premočno user posted image user posted image .Javim kak in kaj, ko se vrnem.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 8:41:51   
TODI
Tudi jaz sem še tukaj!!!

Nič novega sam vse me boli ko user posted image , tako da bom verjetno preživela dan v posteljiuser posted image  user posted image  user posted image ,

Se slišmo kasneje.

Lep deževen dan želim!!!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 9:07:51   
beki24
Živjo TODI, beba76 in mknuple1!

Sama se oktoberka, ampak vas že kar nekaj časa spremljam!
Punce se mi že prav smilite, tako da vsem trem želim, da do jutri rodite in da tukaj na RR dobimo sporočilo kako se crkljate s svojimiuser posted image !!!

Kaj hočete, imate pač brihtne malčke, ki še zadnje dni uživajo brezskrbno življenjeuser posted image user posted image user posted image !!!

Lp vsem trem in čim hirejši porod!

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 9:44:25   
TODI
Nimam besed, beba, mknuple 1 a vedve to vidta oz bereta???

Saj nas bodo začele že vse prehiteveti!!! Najprej septemberke, potem pa še oktoberke!!!

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 9:48:47   
goda13
Pozdravljene!

Tudi jaz upam, da bi že končno dočakale vaš dan. Vem kako ga je dočakati in tudi čakati 6 dni čez rok.


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 11:15:41   
yennika
Ve tri tečke nosečke!user posted image

V petek pa se k nam septemberkam prestavite,a?user posted image
Uuu, bo veselo!user posted image

SAJ NE, ŽELIM VAM, DA ŽE DANES STISNETE SVOJE LUMPE K SEBI-RESNO!!!!user posted image

No, ste pa tudi dobrodošle pri nas!user posted image

lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 11:54:37   
beba76
Nič od ni NIČ!!!!!!!!!!!!user posted image

Tak me dol pritiska, da bom crknila!! Imam nov sistem vstajanja s postelje. Ker se več ne morem iz ležečega položaja vsest, ker me tako tišči navzdol, se postavim na vse štiri in potem počasi na noge. Ko pa sem na nogah pa si tudi moram trebuh z rokami gor držat in ga nest do wc-ja. Za pop...user posted image
Če že nebo tega enkrat konec, ne vem, kaj bom. Pa še psiha me je začela dajat, tak da sem včeraj zvečer spet planila v jok in tulila kot malo dete. Moj pa me tolaži z besedami, da naj še potrpim teh par dni.... Že sem tako zmatrana, da se bojim, da ne bom mogla poroditi tega otroka, ko se bo vse skupaj začelo.
Mknuple 1, fajn opravi na pregledu in javi se še kaj! Pušenjak mi je odgovoril, da mi niso kontrolirali vsega, kar se navadno na teh pregledih kontrolira, je pa še plodovnice dovolj, posteljica je o.k. pa tudi CTG je bil vredu. Tak da se našemu user posted image  očitno še zelo fajn godi. To sklepam tudi po tem, da že zjutraj do 7 naštejem 10 gibov.
Todi, a si spet na sprehodu?user posted image user posted image  Ma, brezveze, raje se vleži in počivaj, saj itak niče ne pomaga. Niti sprehod, niti user posted image user posted image user posted image user posted image . No, mi zdaj itak user posted image user posted image user posted image  več ne moremo, ker me kost tako boli, da se me tam spodaj niti dotaknit več ne sme. Kaj bo le v porodni, ko me bodo hoteli pregledatuser posted image user posted image


Tečki (kot pravi Piščanček in presneto prav ima) nosečki fajn bodita, pa se še beremo. Jaz bom danes večji del kar v postelji, ker me vse boli, grem pa vsakič, ko obiščem WC (to pa je zelo pogosto) mimo računalnika in zmerom prečekiram, če je kaj novega.

Vse ostale, ki nas spremljate na naši temi in sočustvujete z nami, HVALA VAM!!user posted image user posted image
Upam samo, da se vam ne zgodi, kot se je nam....

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 12:04:21   
smokvica
reve boge,verjamem da imate že vsega čez glavo in si želite čimprej rodit,tudi jaz bi mogla rodit komaj prejšnji teden 22.8, pa mi ni dal da bi še par dni uživala ampak je prjokal na svet že 4.8 fantek Žiga tako da sedaj že uživava,samo kaj ko revčka tako zvijauser posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 13:02:09   
HuAnita
Dajmo, še poslednje avgustovke!!! Držim pesti za vas!!!

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 13:10:32   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Že nekaj časa vas spremljam in šele sedaj vem, kakšna sem bila skoraj 2 leti nazaj 9 dni po PDP. Mi je vsakič, ko sem bila na CTG rekla ginekologinja: MOžu rečite, da naj opravi domačo nalogo. Pa je revček moral user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nonstop, mulc pa za nipč na svetu ven. Še 8 ur sem zdržala v šopingu in letala iz trgovine v trgovino 6 dni čez PDP, pa spet nič.

KOnec: sprožen porod 9. dan čez PDP zato, ker sem zdravnico skorja na kolenih prosila.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 13:11:55   
TODI
Beba si me pa nasmejala s tem tvojim opisom vstajanja s postelje user posted image  user posted image  user posted image .
Pri meni res še ni tako hudo, da bo mogla lesti po vseh štirih, me pa boli in tišči ko sviuser posted image , vsakokrat, ko se obrnem iz enega boka na drug in se zbudim že zaradi tega. hvala bogu da grem na sekret samo enkrat na noč, ker bi drugače še bolj pi user posted image .

Sem ugotovila, da mi tudi sprehodi ne pomagajo več sam zmatrana sem še bolj kot drugače. Pa tudi sprijaznila sem se, da bom očitno postala septemberka, bom pa tam med prvimi user posted image  user posted image  user posted image .

No se še slišmo!!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 14:01:17   
Tanyka
user posted image user posted image user posted image Res bomo prve v mesecu-meni je vse skupaj že smešno.Pa se en dan samo smejem, drugi dan sem spet tečna.Razpoloženje se mi kar nonstop spreminja, pa saj ni čudno,ko že bo skoraj en mesec odkar hodim na ko vsake 2-4 dni.No in naj povem kako je bilo danes.Najprej mi je ena babica, ki jo poznam rekla kaj Tanja meni se zdi, da si ti rada noseča-user posted image user posted image user posted image  krat bravo za njo.Vsi me že gledajo kot, da sem čudo sveta.Čakala sem itak cele 3 ure nakar prideta zdravnika, kar dva danes in opravita vse v manj kot 5 min.Popadka nobenega,plodovnice dovolj nasvidenje v nedeljo.
Aja danes mi je šef dr. Sikošek obljubil,da če do torka ne bo nič pridem v sredo na sprejem.Bravouser posted image user posted image  jaz, zdravniki tak ne oni so svojo že zaje....Mislim,da se bom mogla res k septemberkam prestavit-ŠE MALO.
BEBA 76-joj tvoje vstajane iz postelje pa mora bit res grozno user posted image user posted image  saj ne da bi se delala norca ampak je resuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 14:01:47   
beba76
Poglejte, kako punce navijajo za nas!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj smo pa res me absolutne zmagovalke na tem forumu!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, Todi taka je resnica z mojim vstajanjem. Pa da bi ti to še v živo videla. Mi je bili kar smešno, ko sem se tako napravljala, drugače je pa za razjokat user posted image user posted image user posted image user posted image  Nisem si mislila, a je res, da je vsaka nosečnost težja. Čudim se ženskam, ki so nekoč rojevale po 10 in še več kratuser posted image . Blagor njim, kajti jaz tega ne bi bila zmožna. Pa nisem neke občutljive narave... Me je ginekolog že na začetku prejšnje nosečnosti, da to ni več prva nosečnost ampak tretja, pa rekel je, da tudi stara nise mveč 20 let user posted image , da bo dosti težje. Pa je res bilo, a niti senca tega, kar se mi dogaja sedaj. Pa saj bo samo še par dni.

Jutri popoldan grem k Ognjenoviku in ga bom kljub mojim strahovom pred porodom prosila, če se da zadevo kako pospešit, ker res ne morem več. Saj enkrat bom itak to mogla dati skozi, s tem, da pa grem prej, si pa samo prihranim vsakodnevne muke in "super vstajanje s postelje"user posted image user posted image user posted image

Kaj najina sotrpinka pa se je rešila, ali kaj je tako dolgo ni na spregled? Kaj še ne ve, da ko pride s pregleda, je njena prva naloga da se vsede za računalnik in nama poroča.user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
30.8.2006 16:31:02   
TODI
Beba in mknuple 1,po moje smo me glavna atrakcija na tem forumu!! BRAVO ZA NAS!!!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , saj vse spremljajo ta forum in se pomojem tako režijo, da bodo še rodile. Punce le pazite se, ta forum pospešuje rojevanje vsem razan nam trem!!!user posted image  user posted image  user posted image

Beba v živo pa le posnami, se bomo potem čez čas kaj dobile in si to skupaj ogledale user posted image  user posted image  user posted image  to bo zabavno se spominjati tistih dni.

Da noute mislile, tudi po makadamu se peljem ker mamo makadam do doma in je veliko lukenj, pa nič ne pomaga. Očitno je telo že od prej navajeno skakanja po luknjah. Me še ma da bi se usedla na kolo in se zapeljala en krog a kaj ko ne zlezem goruser posted image  user posted image  bi me morali z dvigalko dvignit.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?