|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
18.8.2006 20:51:30   
beba76
Mogoče bo pa tvoj notri ostal user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
18.8.2006 21:05:33   
TODI
Ja to bo verjetno držalo!!

No pa lahko noč in upam da se jutri še slišiva!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   [Brisano sporočilo]
18.8.2006 21:36:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 8:54:36   
matejas
Dobro jutro, jaz sem še tudi tu. Čez uro imam pregled in ctg, pa bomo videli, če se kaj dogaja. Me je že kar pošteno strah, kljub temu da prvi porod ni bil med težkimi, saj sem rodila v 4 urah. Sedaj upam na polovičkouser posted image user posted image .
Kaj še vse spite, joj ko bi še jaz lahko, pa ne gre. Na hrbtu in trbuhu ne gre, na boku pa nekako 10 minut na enem in 10 minut na drugem, potem pa spet od začetkauser posted image  Namesto, da bi se še zdaj malo naspala in bila pripravljena na neprespane noči.
Ima katera danes pregled v Mariboru?
Vidim, da se še nobeni ne da kracati po internetu, zato se slišimo kasneje.user posted image

cao.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 9:02:02   
TODI
Dobro jutro!!

O a še ti si matejas, se bolj malo javljaš in smo pozabile nate!! No upam da boš tudi ti še kaj z nami. Kdaj imaš pa rok??

Beba a še spiš?? A si že odpeketala??user posted image  user posted image  user posted image

Pri nas nič novega vse mirno, tako da zaenkrat ostajamo doma in se pripravljamo na praznovanje rd starejšega otroka, ki ga ima v ponedeljek.

Toliko za enkrat se še slišmo tekom dneva!!

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 18:14:15   
Anonimen
Pozdravlene!

Uspelo se mi je vrniti domov in toliko priti k sebi,da se malo oglasim na forum.

Hvala vsem za čestitke in tudi jaz čestitam vsem novopečenim mamicam in očkom.

Sporočila bi vam, da je danes zjutraj rodila Piščanček deklico AJdo.

Kaj več bom napisala v kajsnejših dneh, ker sem rahlo zbolel ain moram dosti počivat. Moči imam glih toliko, da malo poskrbim za otroka, da vsaj malo razbremenim moža.

Saj počasi bo že bolje.

Se vam še oglasim kaj!

lp

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 18:27:08   
beba76
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE PISCANCEK IN ATI ZA MALO AJDOuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Kot vidite, sem še med vami in na mojo veliko žalost vam moram povedati, da se je vse skupaj ustavilo. Krvavega izcedka ni več, dopoldan je bil še malce rjavkast zdaj pa že samo rumen in ga je toliko, kot ga je bilo pred tem, ko se je kao začelo. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako da vam še ostajam zvesta.
 
Danes nisem imela cajta za računalnik, ker smo urejali drugo otroško sobo, in je bilo dela na pretek. Zdaj so pa naši šli kolesarit, jaz sem vse spucala in končno prišla, da se vam oglasim, da ne boste mislile, da me ni več.
 
Lepo bodite, pa se še beremo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 19:22:27   
TODI
No beba pa sva ostale same, aja pa še matejas, če ni tudi ona že odpeketala, glede na to da se ni več oglasila

ČESTITKE PIŠČANČEK user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , PA SI LE DOČAKALA SVOJO PUPIKO!!!
 
Najbolje je bebe, da se kar skupi odpraviva, ker drugače bo joj al ostanem sama jaz al pa ti.
 
Pri meni tudi vse mirno čez dan in verjetno bo tako tudi ostalo!!!
 
No se slišmo!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 20:44:41   
Samoyedka
Pozdravljene punce!
Sporočam vam, da sva z mojim user posted image v nedeljo zjutraj ob 8.22 dočakala najinega malega pikeca, ki naju je čisto prevzel user posted image . Velik je bil 50 cm, tehtal je 3.420g, z modrimi očkami in temnimi laski. Porod je trajal 9 ur, ki pa se jih bom spominjala kot zelo zanimivih, ker je bil moj ves čas zraven in sva se imela zelo lepo. Rodila sem z EA in nočem vedeti, kako bi bilo brez nje user posted image . Najhujše od celega poroda je bilo rezanje presredka in potem šivanje, ko mi je mesar od ginekologa (prekluser posted image sruser posted image , da sem lih na tega naletela) polovico šivov naredil zelo grobo in še na živo!!! Pa smo to tudi že pozabili, ko sem lahko stisnila svojega sončka.
V sredo je mali ratal malo rumen, pa so naju premestili na otroški odd, kjer je bil potem 12 ur pod lučko. Svaka čast obema izmenama babic v SB Slovenj Gradec in pa sestram na otroškem odd, osebje na ginekološko porodnem odd pa je tej bolnici v čisto sramoto in je žalostno, da take osebe z tako muko delajo na enem najlepših možnih oddelkov, ki jih lahko ima bolnišnica!!!

Yennika, žal si nisem "dočakala" četrtkovega pregleda user posted image , bi vse tri s Piščančkom kakšno rekle.

Nisem še utegnila brati foruma za nazaj- čestitke vsem novim mamicam, atekom in njihovim sončkom.

Lep vikend še naprej, nosečke pa uživajte še s svojimi trebuščki dokler jih imate, ker jaz kar malo pogrešam brcike...ampak zdaj se pa lahko čisto zaresno žulimo in mučkamo user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 20:46:53   
matejas
user posted image user posted image user posted image Čestitke Piščančku in mali pupiki.
Kot vidite sem jaz še tudi tukaj. Zjutraj sem bila napregledu, Ctg zabeležil dva popadka in tudi za en prst sem že odprta:). Naredil mi je tudi tako zvani striping ( raztegnil je maternični vrat) in zdaj me že cel dan rahlo zvija in tudi rjavkast izcedek imam. Bomo videli kako bo, malce me že panika grabi, pa še sama sem doma, ker možek delauser posted image . Rok sem imela v četrtek 17.8., torej sem 2 dni čez. Kako pa se kaj vedve držita ali vaju že kaj šraufa?

Se čujemo.

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
19.8.2006 21:56:33   
beba76
Evo Todi, še matejas nama bo ušla, pol sma pa res sami revici na tej temi. Tu pa tam se kaka mamica javi in to je vse. Imava pa le ena drugo, da lahko kaj pojamrave.
Res je najboljše, da greva na isti dan rodit, ker drugače bo malce hudo vse skupaj. Pri meni nič ne kaže - bo menda moj tudi notri ostal user posted image user posted image user posted image . Še veselo miga in se kobaca tak da me vse boli. Če nima več placa v trebuhu, naj gre ven in bomo vsi srečni in zadovoljni.

Matejas pol pa ni bilo fajn na pregledu, kaj?? Meni je to raztezovanje mat. vratu najhujše pri porodu in popadkov se ne bojim tako, kot tega. Samo ne vem, če bom brez tega prišla skozi user posted image user posted image user posted image . Če slučajno odideš, ti želim čimlažji in čimkrajši porod!!

Todi, midve pa še itak ostanema tu gor. Jaz več nimam upanja, da bom rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko noč!

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 4:23:59   
matejas
Heloo! Ura je 4:19 zjutraj in kakšno uro me že mučijo popadki na 5 minut, tako da se počasi odpravljam v porodnišnico, rodit našega user posted image user posted image . Malo me nervoza daje, vendar močno upam, da bo vse v najlepšem redu.

Želim, vama da bi tudi vedve kmalu rodili in da se bomo končno cartali.

držite pesti,

mateja

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 10:03:57   
piscancek
zdravo vsem!
mi je piščanček naročila, kje vse moram potrditi rojstvo čudovite AJDE!
res je rojstvo otroka najlepši trenutek v življenju!
lp p.

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu matejas)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 10:15:30   
beba76
Čestitke še enkrat!!user posted image user posted image user posted image user posted image

No, Todi, pa sva sami...

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 11:20:40   
TODI
Živjo!!

Ja beba pa sva res ostali sami!!

Pri meni nič novega, tako da ni nobene panike, da bi se danes kaj dogajalo.

Se bom danes bolj malo ali pa skor nič do večera oglašala, ker imamo praznovanje in piknik. Če pa bi se kaj začelo dogajati, te obvestim predno odidem, tako da bodi brez skrbi.

Škoda, da sem iz Lj in ti iz Radencev, če ne bi se lahko zmenili v isti porodnišnici in se skupaj odpravili rodit na tri štiri zdaj!!!user posted image  user posted image  user posted image  

Lep nedeljski dan želim!!!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 11:22:54   
yennika
Samoyedka, se mi je zdelo, da si ti malo prehitela vso vrsto!user posted image
ISKRENE ČESTITKE OBEMA OZIROMA VSEM TREM-IZ SRCA!user posted image
Zdaj pa hitro kako fotko v album!Saj ste ža en teden stari!

A praviš, da je EDK majka!A se slučajno spomniš katera anesteziologinja ti ga je vstavla?Pa ginekolog-mesar?user posted image

V glavnem , da ste zdaj doma in se cartate.Še enkrat čestitke!


Enako tudi piščančeku!
 
lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 15:46:00   
Nea
Čestitke vsem ki ste do zdaj rodile user posted image user posted image user posted image !

Mi 4je smo zaenkrat OK. user posted image po dnevi spi več kot po noči, ampak glavno da rastemo in da smo zdravi.

Lep pozdrav vsem in upam da v Sloveniji imate vsaj malo več sonca kot ga imamo tukaj (trenutno je  samo 21C in piha močen veter user posted image user posted image )
Nea

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 17:14:59   
Anonimen
Samoyedka me zanima kateri mesar te je šival v SG? Kar se tče babic v porodni sobi v porodnišnici SG jim je res za čestitat. Osebje na porodno ginekološkem oddelku je pa res čudno. Res je, da vse sestre niso za v en koš. POhvalila bi glih ene tri ostale bi pa poslala na šolanje za delo z otroci in otročnicami. Pohvalila bi tudi sestre na oddelku za nedonošenčke kjer sem tudi jaz preživela dva dni z našim sončkom. Čisto nasprotje sestr na oddelku.
Samoyedka mislim, da si dobila posteljo, ki sem jo jaz zapustila? Midva sva odšla domov v torek.

Moj porod je trajal samo pet ur. Vse skupaj pa se je začelo ob pol treh zjutraj, ko so se začeli popadki na približno petnajst minut. Ob pol šestih sem prišla v porodno,kjer so me prepripčali da mi je odtekla voda. Ker sem rodila prvič, sem bila prepričana da je to res in da sem možno jz spregledala to vodo. Na to sem pristala v zeleni sobi, kot ji pravimo pri nas, kjer so mi delali CTG. Ob 9 uri me je babica pospremila v porodnosobo kjer so mi dali umetne popadke, ker po njihovo svojih nisem imela dovolj. Dobila sem svečko in čakala, dase začne dogajat. Skozi je bil pole gmene tudi moj mož, da me je bodril in mi brisal pot in masiral križ. Ker sem bila sama v porodni so se mi babice res posvetile. Ob 11 uri so se začeli popadki na pet mninut. Ob 12 pa je babica malo potipala koliko sem kaj odprta. Ugotovila je, da mi sploh še ni odtekla voda in da sem odprta samo za tri cm. Ko je prišla zdravnica so mi prepiknali mehur in sedaj bom vedla, kako je ko odteče voda. Potem se je pa začela Kalvarija. POpakdi so se stopnjevli, takoj sem se odprla na 10 cm. Potem je pa nastal problem, ker se otrok ni spustil v porodni kanal. Dvakrat smo poskusili roditi,pa ni šlo. Popadke sem morala iti predihavat v počep in v stoje, kar se mi zdi, da ni hujšega. Tretjič mi je pa uspelo roditi. Malo so me prerezali. imam en šiv. Malčku so pa morali pomagati celo z vakumom. Okrog mene so visele štiri sestre in zdravnik ter še mož, tako da smo komaj spravili ven našega velikana. Ampak veselje ki se nama je rodilo je izničilo vso bolečino in rečem lahko, da bi šla še kr enkrat rodit.
V bolnici sva ostala šest dni, ker je bilo naše dete non stop rumeno. V torek sva prišla domov in v sredo sem dobila visoko vročino, ki me je položila v posteljo. Vse me je bolelo. Za otroka nisem mogla narediti nič. Vse je naredil mož sam. Prepotila sem za tri pralne stroje pižam in cunj. Ob tem pa tudi izgubila mleko. Ne čist ampak večino. MAli korenjak je zelo lačen otrok, ki smo mu že v porodnišnici dodajali mleko.
Sedaj je že bolje. Jutri moram spet k zdravniku, da bom dala kri. Dobila sem neko vnetje. Kakšno pa še zdravnik ne ve najbolje.

Tako to je moja porodna zgodba.

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 21:35:04   
beba76
TODI a se dobiva v Celju?? To je nekje napol poti.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
20.8.2006 21:48:32   
HuAnita
Hvala vsem za čestitike!
Sem ravno prišla domov, sem bila v hotelu 1. kategorije - pri mami, kjer sme lahko samo jedla, ležala in dojilauser posted image user posted image user posted image  
Se oglasim s porodno zgodbo, ko utegnem, moram še priti malo k sebi.


Pa čestitke vsem, ki ste v teh 16 dneh, kar nisem bila priklopljena na net, povile novorojenčke!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
21.8.2006 10:12:11   
TODI
Živjo!!

Beba sam sporočam ti da sem še v enem kosu in da ni nobenih sprememb!!

Kaj pa pri tebi??

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
21.8.2006 11:38:40   
beba76
Huanita kot vidiš, je na tej temi postalo zelo bogo, saj sva s Todi sami - so naju vse zapustile.
Še enkrat čestitke za dojenčka in seveda blagor tebi, ki si si po porodu res pošteno odpočila. Btw. jaz sem po prihodu s porodnišnice (3. porod) že prvi dan pomivala tla, ker me je skoraj kap, ko sem videla kakšno je...

TODI nič od nič!! Sporočila kar letijo - kje si? A si že? A boš al ne boš? A nisi že čez termin?..... Groza! Naše dete pa uživa v maminem bušiju in ne kaže nobenih znakov, da bi šlo ven user posted image . Pa saj še mam do petka cajt. No, mogoče bo pa tudi čez petek user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa če midve sploh ne bove rodile????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
21.8.2006 14:17:38   
TODI
Beba ne želi si da nebi rodile in da bi take hodile po svetu!!!user posted image  user posted image  user posted image , saj se komi premikam, da ne govorim da spim bore malo, saj vsakokrat, ko se obrnem se mi zdi kot da me pol manjka, tako me vse boli.

Mene edino kar je, da tišči full dol, tako da komi sedim, najbolje mi ustreza ležanje v ležalniku, kajti, če grem na posteljo se preveč zaležim in potem komaj vstanem.

Nevem kaj mislita tale najina dva user posted image , a je res tako lepo tam notri ali pa sta bolj lene sorte??user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
21.8.2006 14:27:04   
tiasha77
PISCANCEK - ČESTITKE VSEM TREM! user posted image user posted image user posted image Pa ste le dočakali!

SAMOYEDKA - ČESTITKE VSEM TREM!user posted image user posted image user posted image
 
MATEJAS - VELIKO SREČE V RIMU!
 
TODI IN BEBA76 - še malo, pa bosta tudi vidve cartali svoja zakladka, veliko sreče na poti!
 
Lp vsem, T



(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Julij je out, gremo avgustovke!
21.8.2006 16:02:14   
beba76
Mene dol tišči že dva mesca user posted image . Ko ležim tudi komaj vstanem, tako kot ti in ponoči ko hodim na vc po navadi mojega zbudim, da mi pomaga vstati. Uh, je to veselje, ko ga zbudim user posted image user posted image . Menda samo zaradi tega komaj čaka, da grem rodit, da bo pol vsaj lepo mirno spal.

A ti maš še kaj upanja, da boš šla pred petkom? Jaz ne...user posted image

Tiasha, hvala za lepe želje. Saj vem, da bo...enkrat pač...user posted image

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?