|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČICE 2006
13.1.2006 22:28:53   
natalia
user posted image user posted image user posted image user posted image  po mojem nobena teče kaj prida...user posted image




zdaj pa sem se jaz zatipkala:

po mojem nobena ne teče kaj prida.

sarazan, to je sigurno od nosečnosti...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: FEBRUARČICE 2006
14.1.2006 0:07:08   
wallery
Spet me ni bilo en dan tu gor pa rabim 1 uro da vse vsaj površno preberem.
user posted image user posted image user posted image Kami še enkrat čestitke za Evana  očitno s tvojim izpitom v torek ne bo nič (si pa naredila drugačen izpit rodila si in bila zato nagrajena  s tem da si drugič postala mama),ostale pa se le držite svojih PDP,
Glede krsta pa bova midva dala krstituser posted image ,dala mu-ji bova vse zakramente(krst,obhajilo,birma)(če se bo kdaj poročil da mu ne bo treba takrat dajati vse to skozi)za naprej pa naj se sam odloči ali bo živel v tej veri ali kakšni drugi ali pa bo ateist

Ker toliko pišete in še zadnji mesec je (jaz niti ne tako pogosto)bi predlagala da odpremo novo stran ,pa bom kar sama odprla  upam da se mi pridružite

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 477
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?