|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 22:46:39   
Jančika_
Zdej sem kopalnico spucala (če je pa dolgocajten fuzbaluser posted image ) pa eno rundo prat dala, pa sem še vedno tuuser posted image . Bi bilo fajn, da bi se še malo naspala danes, ker bohve, kdaj se bom naslednjič...

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 23:18:13   
StBarbara
Joj sem kar živčna namesto tebe ratala user posted image  ...komaj čakam na novico user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 23:25:49   
klaja
Jančika, pa se je le začelo nekaj dogajat pri tebi. Čim lepši in predvsem čim lažji porod ti želim, pa brez zapletovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!
Pa čim prej javite veselo novico!

Me zanima kako je z Malicki, očitno se že cartajo.

Aha sem se še spomnila: Vesnica, če bi šlo vse po načrtu, bi imela diplomsko sedaj že napisano, pa se je vmes nekaj zakompliciralo na šoli in so mi svetovali, da naj temo ki sem jo imela pred to sedanjo spremenim, ker.... Ma, saj ne vem zakaj. In zato se sedaj trudim, da to nadoknadim.



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 5:36:22   
kapesanta
Jančika držim pesti!
Punce, jst pa počasi šibam proti porodnišnici - voda veselo odteka, popadki pa so se tud že začeli.
Boste obveščene kdaj bo in kaj bo user posted image .
Vsem preostalim še enega user posted image  za hiter porod, pa men lahko tud mal pomaga.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 8:02:26   
S22
Jutro.
Jaz pa študiram, oz. me zanima kok časa prej se naši sončki umirijo preden gre zares??Midva sva namreč že včeri bla zlo slabo aktivna, danes pa še nič, no enkrat tko nežno, da je kr joj.
A se kteri kaj sanja???
Kapesanta, hitro in čimlažjeuser posted image
LP

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 8:34:00   
Naty*Taja
JOJ, vse boste že pobegnale. Jančika, pa se ne bova vidle, ker pri nas še nič ne kaže, da bi kej prej bilo!
S22 - tudi naš je bolj nežen ratal - po moje, ker mu je placa zmanjkalo?
Medve imava približno skup rok, tak, da po moje je to čist kul. Me pa jezi, ker mi je moja g dala pregled  v razmiku 3 tednov, pa zdej na koncu! Tak, da morem do 12. čakat, da spet dobim potrjeno,da je vse OK. No sej mogoče bom pa prej šla. Jaz bi na vsak način rada pred rokom rodila.
Kapesanta je pa zdej mogoče že končala?
Vsekakor, če sta vedve ki že imata akcijo tu, vama želim, da bi bila to vajina najlepša življenjska izkušnja!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 9:21:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 10:01:58   
sašaš
user posted image  kapesanta! Držim pesti, srečno (če ni že vse za tabo).

Jančika pa pomoje že carta... user posted image

Vsem se user posted image  že nekaj umirjajo. A imam potem samo jaz takega norčka notri ali pa res še dolgo dolgo ne bo nič. user posted image  Pa saj verjetno se čez noč lahko še vse obrne - saj ni nujno, da se prej umiri? user posted image   S22, tudi mene to zanima. Saj lahko tudi do zadnjega razgraja? user posted image

Ampak zdaj naj do torka kar lepo počaka - v soboto je še en piknik, v nedeljo greva še na zadnji "samski" izlet, v pon. pa ima oči še veliko dela. user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 10:07:37   
ZalaTM
Dan,...joj joj,...jst sem pa dans spala do pol desete user posted image  - ker sem skoraj celo noč čula -se mi je tudi nekaj hujšega dogajalo - nisem vedela naj grem ali ne,...pa sem pol ob 5 uri zaspala in zdaj se je umirilo.

Vidim pa da vam je kar velikim začelo dogajat,...pa sej je prav tako,...sej smo Julijke,...pa sončki bodo kmalu tukaj.

Vesnica kdaj greva pol mi2 ??? Hihihi sej veš morva skupaj,...da se bova mal tolažle,....
A pol dans na CTGju ni blo nič kaj obetavnega???
No jaz ga imam komaj v ponedeljek,....če ne bo treba kaj prej iti - zaenkrat sem zdaj OK - ampak je blo pa res kriza tole ponoči - dans pa je ta vragec mali ko da ga ni,....priden in potuhnjen, še premika se nič user posted image .


Ej ko zveš kaj za Kapesanto pa nam sporoči - zdaj bi že moralo kaj biti,....????

No punce uzivajte se zadnje dni,...vsem pa ki boste na hitro šle pa čimlepši in čimplažji porod. M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 10:21:53   
Jančika_
Jaz se nič ne cartam, mater, mi je kar malo žal, da sem včeraj rekla, naj mi ne sprožijo...celo noč sem se zbujala od rahlih popadkov, ki pa nič ne napredujejo. Mi je šel še drugi del čepa (jao, kaka ogaba na pogleduser posted image ). Čakamo, čakamo...

Kapesanta, srečno!

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 10:59:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 11:01:42   
S22
Tko, pr men je sonček v zadnji uri skor nadoknadu, tole kar sem čakala prej, kot kaže je dalj časa spal, očitno je mal len, sam črviči me pa kr orenk, danes že tretji dan, nimam pojma kaj tole pomen, upam, da kaj dobregauser posted image

LP

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 11:20:41   
ZalaTM
Joj Vesnica  - hihi,..te sestre,..a kr pozable so prizgat CTG user posted image . A boga no.
Madonca te guzve je pa mene zdej kr strah počas tam pri nas,...ker se mi zdi, da se pol kr ne posvetijo tolk kot bi se morali,...ali se -sej ne vem ???

No v glavnem ja,...mi2 greva itak skupi, pa se najina možeka bosta tam,...pa če bo kaj bomo pa vsi 4 protestirali,...hihihihi - ali pa utihnil od strahu user posted image user posted image user posted image .

A Kapesanta pravs da se ni se nc javila,...??? Zdej počasi bi že moglo kaj biti,...razen če še ni blo pa so jo poslali hodit po stopnicah revico,....

no tko,...jaz grem pa pečt piškotke zdej,...lepo se mejte vse,...pa pa M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 11:46:19   
Jančika_
S22, moj fantek se je umiril prejšnjo sredo. In to tako, da me je že pošteno skrbelo in sem se šla v petek pokazat. Potem je čez vikend spet nabijal, ampak zdaj je pa že par dni spet ful miren.

Danes sem ga parkrat požokala za vsak slučaj in potem res malo prestavi rit, ampak na splošno se mu pa nič ne da. Res pa je, da je vedno bolj živahen zvečer in včeraj zvečer in še dolgo v noč je imel hude žurke. Uh, to bo fešta, če bo imel tak ritem tudi zunajuser posted image .

Taprvi se ni pa pred porodom nič kaj umiril.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 13:17:50   
Špela100
Pozdravljene ženskice!
Ker sem jaz odprla temo julijk se čutim dolžno, da vsaki posebej zaželim čim lažji porod .
Pri meni se ni izšlo ok, PDP pa naj bi imela 2.7.
Tudi kot oktoberki se mi ni izšlo, vendar vam iz vsega srca zaželim vse najlepše in uživajte ob vaših bambinijih.

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 13:26:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špela100)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
6.7.2006 14:29:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 14:33:04   
X 500
ČESTITKEEEEEE!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 14:33:33   
sonchek
Kako vam zavidam punce...user posted image ...no, ta mesec bi mogel bili tudi moj mesec, pa vendar....user posted image user posted image user posted image

...kljub vsemu vam želim čim lažji porod in ko boste dobile svojega bambinija v svoj objem, ga močno stisnite....bodite vesele, da ga imate....

pa srečno, in za vse vas držim pesti!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 14:43:46   
Nely
AAAAAAAAAA, dobrodošel Rok user posted image  Pa naši Kapesanti iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Špela 100 in sonchek, js verjamem, da bo sonček posijal tudi na vajino stran in se bomo čez čas veselile vajinih štručk. user posted image  za srečo.


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 14:53:27   
Nely
A ste še vse "na broju"? user posted image
Jančika - kako kaže? Kopalnca je čista, oprano je vse, zdej dva dni ni fuzbala, polna luna se bliža, kaj zdej čaka tvoj fantič? A ne bi rad gledu finala v fuzbalu? user posted image

Tut pr nas se je včeri vse tk sumljivo umirlo, no dans smo pa že od sedmih pokonci. Rock koncert. user posted image  Me pa že cel dan kr neki špika, pa mal mi je slabo, pa neka taka pekoča bolečina na levi strani na vrhu trebuha se je pojavla. user posted image  Ko sem prebrala, da se vam tolk dogaja, me je kr strah ratalo, da bom sama tule ostala. user posted image  Tk da zdej skoz preverjam, če je že šel kak ogaben čep. Jutri imam že peti ctg in upam, da bo kaj pokazalo tokrat - in da mi ga ne bojo slučajno pozabli vklopit! user posted image

Držte se vse, ki ste na poti proti porodni sobi ali pa že sopihate prot koncu. user posted image




(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 15:05:23   
ZalaTM
Jaaaa ,...jeeeee ,....šlišm jaaaa - Kapesanta čestitke,....za malega Roka.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - no zdaj pa še midve z Vesnico prideva kmalu user posted image user posted image user posted image user posted image .
Juhuuu.

pa pa M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 16:26:26   
sašaš
Špela in sonchek hvala! user posted image  Upam, da bosta kmalu sporočili veselo novico! user posted image

Joooooooj kapesanta, srečnica, "vse" je že za njo - že ujčka svojega user posted image !

Jančika, kaj je zdaj? Sem bila prepričana, da ste ponoči že opravili. user posted image

Se mi zdi, da bom jaz sama tukaj ostala. user posted image  Kar vsem se nekaj dogaja - razna špikanja in čepi...



_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 18:08:49   
Alisa
Kapesanta tebi vse čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Špela100 in Sonchek zelo mi je žal za tebe in tvojo user posted image , ampak držim pesti da boš kmalu spet med veselimi user posted image  in da se bo vse izšlo do konca nosečnosti tko kot mora bit.

Jančika kako pa pri tebi kaže? Vse smo tolk nestrpne da zvemo kakšno veselo novico. A si še v enem kosu?

Sašaš po mojem bova midve drug teden skupaj v porodnišnici al pa bova skup v tistem tednu ko imaš ti PDP.

Čeprav sem imela danes pregled pa je rekla da se mogoče drug teden pa res ne vidmo več v sredo, ampak jaz kar vstrajam da bi pa vseeno rada počakala vsaj na vikend, da dam še čez svoj roj. dan in grem potem rodit. No bomo vidl kaj bo prinesel čas.
No se tipkamo, pa sporočite če bo šla še katera proti porodnišnici, jaz sem za vsako tolk vesela in happy kot bi že jaz rodila.

ČAO

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julij je tu!!!!
6.7.2006 20:03:08   
Jančika_
Kapesanta, čestitamuser posted image user posted image user posted image .

Jaz sem pa še vedno tuuser posted image . Od vsega skupaj je edino to, da me križ boli za popenit, pa tu pa tam mi trebuh otrdi. Madoniš, taprvič sem kar dobila popadke in šla rodit, zdaj se pa kr neki paca in paca....

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?