|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 22:03:40   
malika
S22, jaz sem sicer lanska julija, ampak vseeno user posted image

Ta gmota sluzi je čep. Čep je lahko bele barve, lahko krvavo rdeče, temno rdeče, rjave,...
Ko se odlušči je to pokazatelj bližanja poroda, ki lahko nastopi v 2-3 dneh, ali pa šele po 14 dneh, tako da to ni relativno. Bo pa vsekakor kmalu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 7:56:37   
S22
user posted image user posted image Ja lepo no, sej je lahk že, danes sploh nisem mogla spat od 4 naprej, bomo vidl kdaj bo, v vsakem primeru vo pa tko kmal.user posted image

_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 9:12:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu S22)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 9:36:00   
klaja
O Vesnica, če ti je pa dolgčas pa mi lahko pomagaš diplomo pisatuser posted image . Se nekaj trudim, da bi še to skozi spravla, pa mi nikakor ne uspeva. Sem mojemu rekla, da če bi mi ta forum zaklenil, pol bi še bilo nekaj iz mene, sedaj pa vsake toliko časa pogledam gor in kaj preberem. Danes me sicer ima na očeh, ker v kuhinji polaga ploščice, tako da grem zdaj pisat to mojo diplomsko nalogo, ker jih bom drugač poslušalauser posted image user posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 9:57:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 10:15:20   
Azzurra
Resno sem se začela sekirat, da bo to naše dete vzelo po moji tašči user posted image  
Zamuja namreč že 4 dni, po naju ali po moji familiji to ni, ker smo vsi točni kot švicarske ure!!!!!! Joj mene!!!!!!!!!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 10:18:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 10:42:26   
kapesanta
Mislm kaka panika user posted image
Tle pri vas človk tud spat ne sme več - si bom za jutri kr budilko nastavla - se bom ob 7 javla pol pa nazaj spat user posted image .
Drgač pa nč nouga - nč ne dogaja, čeprav je dan D...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 10:57:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 11:02:09   
kapesanta
user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
5.7.2006 11:03:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 13:47:19   
Alisa
No vidim da ste še vse prisotne. Punce kaj ve k ste že čez rok ali pa ga imate danes se kaj drugač počutite al bomo res šle kar vse naenkrat.
Jaz se drugač počutim super čez dan ( vsake toliko časa naredim mal panike ker se user posted image  full mal premika) in ko se glih odločam da grem na pregled če je kaj narobe pa začne migat. Uglavnem že zdaj je živ user posted image .
Ponoči pa ne morem in ne morem spat, ker me boli križ. Če pa spim na boku me pa boki začnejo bolet, groza.
Tko kot ve čakam, pa čakam kaj se bo zgodilo in kdaj, čeprav mam še 10 dni časa.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 15:07:31   
kapesanta
Alisa - jaz se kar delam kot da ni nič. Nč drugače se ne počutim, razen da imam poln kufer vseh, ki me danes klicarjo če sem že v porodnišnici - najraje bi ugasnila mobitel - sam pol bi pa moj dragi znoru, ko bi vsi spraševali njega.
Hja - kar se tiče bokov ponoči pa tud mene ful bolijo - se zelo veselim noči, ko bom spet lahko spala na trebuhu...
Zdajle greva pa z možekom na pizzo - si bova še zadnjič sama privoščila eno mirno kosilce zunaj.
Pa vsaki engauser posted image  za hiter porod.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 15:14:41   
Nely
Alisa - tut mene ponoč tako bolijo kolki, da dans sploh nisem spala. In to predvsem desna stran. Tk da sem dans dopoldn sam šepala. Moj me je že ene parkart vprašal, če me pelje v P. Čeprav imam še 6 dni časa, so že vsi tečni in posledično tut js. Dans mi je celo ena po telefonu rekla, da zdej sem pa ja že taka ko slon. user posted image

Midva sva si včeri privoščla samsko kosilo. Pizza je bla njami, njami.. sam zvečer je bla pa kriza, ko me je vse tišalo in sem požrla zihr en litr donata, da sem spravla vn to "napetost". user posted image

Dans smo imeli že par krčev, pa se je umirlo. user posted image  je blo cel dopoldn bolj mirn, zdej se je pa razživel. Punce, v torek je polna luna in ni user posted image , da ne bomo tej vse rodile. user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 15:19:40   
Alisa
Veš, Kapesanta mene gnavijo že cel teden pa jim skoz govorim da ko bo kaj bom že sama sporočila. Pa nč ne pomaga. Sploh če se slučajno ne oglasim zganjajo celo paniko.
Pa dober tek.

No jaz sem si tud bušija zmerla pa imam 107 cm, sem pa tud jaz bolj nizke rasti 157 cm. Slikico bom pa tud gor dala.
No ti pa zdaj ko greš na pico pusti tega user posted image doma da ne boš tam rodila.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 15:23:54   
Alisa
Nely- vidim da vse nekam na pico hodite, tko da jo bom po vsej verjetnosti tudi jaz kar naročila, solatko bom pa sama doma lepo pripravla pa bo superca. Moj je pa itak nor na pico.


(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 21:01:23   
Naty*Taja
Joj Nely, a misliš, da bo res v torek že vsem šlo?? Upam, da bom zraven! Čeprav sem se jaz odločla, da gremo v petek. user posted image
Joj ne moj je v torek v kopru, ka pa če me res prime, pa ziher ne bo pravočasno v Celju! Mu pa morem povedat, da si  nej raj sesanek prestavi user posted image .
Mene pa zdej res že tak matra, da komi hodim, pa še za tamalim morem laufat!, pa kuhat, pa prat pa likat, še za svaka,ker sta tast in tašča na dopustu. Komi čakam sobote, da prideta domov.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 21:11:41   
Jančika_
Punce, pri meni se nekaj dogaja. Sem imela ob 18.00 pregled pri G, eno uro prej mi je šel čep (vsaj tako je izgledalo). Pol na pregledu me je G sumničavo gledal in spraševal, če imam kaj popadkov, ker sem bojda malo odprta (ni povedal, koliko), vse je mehko, prehodno, glavica nizko. In me je poslal kar v porodnišnico na CTG, pa naj tam povejo, kaj bojo z mano.

No, CTG je pokazal kar fine popadke na 10 minut, ki pa jih jaz čutim samo kot otrdevanje; G, ki me je pregledal, je rekel, glavica še ni tako nizko (hm, kaj zdaj - je al niuser posted image ) in da če hočem danes rodit, mi lahko sprožijo porod. Mi ni bilo glih do tega, pa tudi on je bil mnenja, da je boljše, da se samo začne. No, pol sva se zdilala, da bi šla še malo domov, ker sem doma dve ulici proč in sem lahko takoj nazaj. Mi je rekel, da se lahko vidiva že čez dve uri ali pa čez dva dni.

No, zdaj si bom v miru fuzbal pogledalauser posted image , naprej bomo pa videli.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 21:28:48   
Taša
user posted image user posted image user posted image Jančika veliko sreče....in sporočite veseli dogodek!!!!!user posted image user posted image user posted image


LP  Taša (JULIJKA 2004)user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 21:54:55   
Pilar
Prerokujem ti hiter porod....resno.Joj, roditi otročka je pa res noro dober občutek! Janička srčno, pa korajžno.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 21:58:17   
sašaš
user posted image  Jančika! Daj sporoči, ko bo kaj novega (oz. mož naj sporoči). Firbec, kaj čem... user posted image

user posted image  SREČNO! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Taša)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 21:58:27   
Pilar
 user posted image  srčno je srečno, Janička pa Jančika

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 22:06:25   
Jančika_
Hvala, ampak jaz še vedno fuzbal gledamuser posted image . Joe bo ziher javil takoj, ko bo lahko. Itak pa lahko še par dni tule visimuser posted image ...

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 22:12:56   
Nely
Jančika, ti kr lepo počak do konc fuzbala, pol pa v miru spat in če bo kaj, si tk čist blizu P doma, da ni take panike. user posted image  Držim pesti, da nas jutri tule čaka vsaj ena vesela novica. user posted image  Drži se.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julij je tu!!!!
5.7.2006 22:18:10   
sa
Janci a se nisi slauser posted image user posted image user posted image ?????????

Sem gledala popoldan gor in te nisem videla ,pa sem buljila v gsm kdaj bo sms pa tud nic...no lpa sem te koncno dobla,sicer se vedno v enem delu,ampak vazno je da vsaj vem kje siuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?