|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij je tu!!!!
2.7.2006 11:34:40   
kapesanta
Zdaj sem pa še jast po plahte CTGja letela. Pri meni je spodnja meja nekje okrog 10, torej si lahko razlagam, da ob krivulji do 60, je bil dejansko popadek 50? No ja, glede na to, da sem včeraj imela odstopanje celih 10, zgleda da še ne bo nč...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julij je tu!!!!
2.7.2006 11:54:35   
KaMa
Pozdravljene julijke!

Sem sele pred kratkim zasla na ta forum, pa se vam pridruzujem! Moja puncka naj bi prisla okrog 15.7.  v Mariboru.
(klaja, mislim, da se vidiva v porodnisnici ;))

Res je hitro minilo in ta zadnji mesec je vse tezji, ampak ati se je z malo dogovoril, da ne bo nic prej prisla, dokler ne bo stanovanje urejeno ;)

Vse dobro vsem!

Lp,
Katja.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 8:16:22   
puncica
Samo toliko da boste vedle, da potem vas pričakujemo na forumu Dojenček, podforum Starši čvekamo, tam so namreč mesečki stari do 1. leta, po 1. letu pa vas bodo itak prestavl na Mesečnice na forumu Otroci, Zgode nezgode.user posted image
Držimo pesti za vsako od vas user posted image user posted image

Jančika ti pa razturaš s tem trebuhom, mater kr 152user posted image , sej nisem mogla verjet, ko sem šla pogledat, pa to je 50 centi več kot sem ga jst mela ko sem šla rodit, pa kam ta tvoj podnajemnik leze user posted image kr skoz trebuh ven al kaj user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 3.7.2006 8:18:33 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu KaMa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 8:44:53   
sašaš
user posted image  Kolikor jaz vem, je Jančika mislila, da v višino (ona sama) meri 152 cm.  A ne, Jančika? user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 13:02:28   
Alisa
KaMa najprej en lep pozdravček in dobrodošla med julijkami.

Sašaš a ti še hodiš na Dekompresijo, jaz sem bila danes pa se dons po njej ne počutim glih uredu, nekaj me pritisk matra.

Punce k ste šle na sladoled v Trbovljah; a ste ga kaj danes dobile, kajti jaz sem bila včeraj dol in sem ga kar 4 kepce pojedla, pa bi ga še. Sam se vedela da pridete danes na sladoled in vam nebi nič bilo všeč če ga ne bi bilo nič.

Čao.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 14:06:22   
puncica
user posted image user posted image user posted image user posted image ja se vidi da bolj površno berem user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
3.7.2006 14:07:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 14:29:45   
Jančika_
Punčica, mater, pol bi bla ja širša ko daljšauser posted image . Obseg mam 101 cm, dva centi več kot prvič, pa je na pogled fuuul večji buši. 

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 14:41:01   
ZalaTM
Ja res je tko Vesnica - mela je fullll popadke - boga - ,...ko sem dala moj list zraven joj,...nas je kar resno zaskrbelo, da bo tam ostala,...no pa pravi da se še ne da,...da nas malo počaka. Ampak pol moraš bolj počivat Vesnica, saj to veš a ne??? Nič veliko kuhanja in likanja,.....user posted image .

Pri meni pa še nič ne dogaja sem gledala doma 2 rahla in 2 mal večja popadka,...tko da cez 1 teden spet na CTG - edino ce me kaj drugega ne preseneti.

Itak mam se otroško sobico za postimat,...včeraj sva jo z mojim mozekom do konca zbelila končno, no dans omarce tja selimo pa cotike pol,....juhuuu.

Mmmmm ja sladoled je bil pa dober - grem še kaj če bo priloznost.

baj, baj,...lepo se mejte,...M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 19:09:44   
S22
Evo, jaz se doma.
Danes sem mela kontrolo pri moji G, pravi, lepo ste zaprti, mat.vrat ohranjen, pa da ona nemore rečt , ampak verjetn je bil po opisu sodeč tole v soboto čep user posted image
Danes teden imam prvi CTG, seveda če ga bova dočakala user posted image
Me je kr zameglilo se pred očmi ko me je zvagala +18kg, pa sploh nimam lih apetita velikega zadnje rtedne, pol se pa v 4t zredim za 4kg, nisem mogla verjet, sam že mora tko bit očitn, tko da se sekiram ne, bom že pol dol spravljala. user posted image
No jutr upam, da bo kaj bolše vreme, ker danes bi pa res lahko sam spala, edina dobra lastnost je, da sem po tednu dni danes videla kako izgledajo moji gležnji. user posted image user posted image user posted image
Nč, grem drahgemu večerjo pripravit, še kaj pridem user posted image

LP


_____________________________

Zmeraj se nam ponudi nova priložnost,zato je ne zapravimo.Vsaka nova možnost,je morda lahko nov začetek nečesa.Kar pogumno

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 19:32:57   
Naty*Taja
Madona ja kam ste pa ušle?! A še katera ne more na prejšnji temi odgovarjat. Men kr neko ključavnico pokaže.
Vidim, da se vam ful dogaja - popadki pa voda.... Malicki se ni nič več oglasla, a ne? Je menda res že šla rodit, al pa je že rodila?
No mene pa sam boli v spodnjem delu trebuha pa sramna kost, da je za pop...
Pa danes me mal križ boli, pa mislim, da še ni panike. Čez kak teden pa sploh nebi imela nič proti, če se že kej začne!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 20:59:44   
Azzurra
joj, lepo vam...ve ste vsaj še vse pred rokom, jaz pa že dva dni čez...sej ne za drugo, ampak sita sem tega stalnega teženja, če se še ne mislim spravit rodit...kot da je to od mene odvisno, pa to me sprašujejo ženske, ki so že rodileeeeee...user posted image  sej je fajn, ko veš, da ljudje mislijo nate, ampak to stalno deževanje sms-ov z enim in istim vprašanjem....ma sem sitna, sej vem, nimam prav, da tako razmišljam, če se pa nihče nebi oglasil, pa mi tudi nebi bilo prav...ja, sitna sem, dva dni čez rok noseča in sitna za znoret. najraje bi se zaprla v hladilnik in se tam skulirala.

danes na pregledu ctg raven in pol centimetrčka več sem odprta. v četrtek naslednij pregled.
lepo se imejte.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julij je tu!!!!
3.7.2006 21:15:30   
kapesanta
Hja, zgleda da mamo res staro temo zaklenjeno - bomo pa tuki nadaljevale, kr tko se nas pa nebojo odkrižal user posted image .
Jančika, sej jih mam lahk več, če sem pa z več začela - žal ne spadam med ta suhe, tko da user posted image . Po mojem to ni glih merodajen, jaz sem mislila da obstaja kaka fora ko sam trebuh zmeriš.
Dons sem pa mal zmatrana (po mojem vreme) tko da grem počivat. Punce držte se, pa nč okrog bolnic hodit.
A družinske slikice tik pred zdajci mate že vse? Moj me že dva dni lovi s fotoaparatom za album, pa hočem da sva gor vsi 3 - to mu pa ne diši (po mojem noče da bi primerjali najina trebuha user posted image ).

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
4.7.2006 9:16:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 9:35:55   
puncica
Ja jančika sem pogruntala kako debelo sem ven vrgla user posted image pa se še celo popoldne režala, drugač sem pa tud jst mela trebuh tam 101-103 ne vem točno, sam se mi zdi da ni bil tak kot tvoj, je bil pa večji kot prvič za cca 10 cmuser posted image
Ja nič čakamo na vas julijke a nobena ne bo rodila al kaj user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 10:18:43   
Alisa
Dan punce,
kolk je danes lep dan pa prav sveže je vse zunaj. No vidim Vesnica da si še v enem kosu, lepo. Jaz sem včeraj mela full probleme z tem otrdevanjem trebuha in krči pa sem tud paničarla da ne grem še nikamor ker mam dons še frizerja in da ne grem v porodnišnico prej dokler si ne pobarvam narastka in zrihtam neko frizuro. Ampak sem preživela tko da grem danes v akcijo da se še malo porihtam.
Pozdravček

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 10:21:12   
kapesanta
sem izvedela, da smo si verjetno same krive za ključavnico, ker čvekamo na dveh temah hkrati - pa bomo že preživele še ta mesec, potem smo pa tko drugam povabljene user posted image .
Vesnica, sem vedela da še ne bo nč - nis zgledala še tko, no, kot porodnica user posted image . Se pravi v četrtek spet na sladoled?
Puncica - a se nam kam mudi? Po mojem se user posted image  v bušitih prefajn godi in kr čakajo...
Jaz sem pa danes (po enem tednu) končno prejela paket od BC - zjutraj sem se že odločila, da bom gor poklicala in se mal pomenla - sploh ko sem videla, da je igralna blazina Ocean danes v akciji - sem si že cel govor pripravila, kako mi kar naj zaračunajo po akcijski ceni, ker bom drugače reklamirala bla bla bla, vzela telefon, v tistem pa pride poštar - no in od veselja pozabila na vse, pograbla škatlo in že jo sestavljeno občudujem na mizi v dnevni sobi.

Aja no - a je še katera slikala svojega bušita - dejte no mal javit, da pogledamo - jaz sem ful firbčna... Aja - jaz sem zmerila svoj obseg - 120 cm user posted image  sam je neki špeheca tud zraven...

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 4.7.2006 10:23:55 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 10:41:02   
kapesanta
Da na hitro še mal pohvalim BC - sem jim napisala, da bi mi lahko po znižani ceni poslali, pa se mi je gospa opravičila da ni vedela in mi pravi da se mi bo oddolžila z nekaj malenkostmi..... A niso luštni - jaz jih pa takole obiram user posted image .

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 11:13:52   
klaja
No pa sem tudi jaz zmerila svojega bušija  in moj obseg je 105 cm.  Tako da niti ne zaostajam dosti za vami, res pa je da sem tudi jaz bolj male sorte.
Moj dragi pa je včeraj imel iste bolečine kot jaz, sma že mislila da bo on šel rodituser posted image . Pri meni pa je enako kot včeraj, en čas me nekaj boli, pol pa dolgo dolgo nič, pa spet, tako da še očitno ni nič resnega. Pa user posted image tudi brca kolk se le da, sicer bolj umirjeno in nežno, ampak nima miru niti malo.

Me pa že kar pošteno nervira, ko sma šla včeraj še po nakupih in se je vsak kar obračal za  mano, tolk da jim niso oči ven popadale. Ne vem a še niso videli nosečnice,  sem se že kar glasno pritoževala nad njihovimi pogledi. user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da sem kar izgubila voljo do nakupovanja in nimam posebne želje kam it.

Sem si malo ogledala vaše slikice, pa imate tako ogrooooomne bušije, sem se potrudila in tudi dala par slikic gor,....



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 12:06:26   
kapesanta
ogledala mal naše bušite - kaj smo žogice....
Drugonosečke - dejte mi prosim kakšno pametno napisat: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=987852&mpage=1

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 16:27:39   
sašaš
Kako smo? A danes pa nobena ne šiba proti porodnišnici? user posted image   Me zanima, kako je malicki...

Alisa, jaz še hodim na dekompresijo in mi prav paše. Danes sem bila. Zdaj je treba tam pazit, kam parkiraš, odkar se je ta nova parkirna hiša odprla. Prejšni teden mi je pajk odpeljal avto! user posted image  Pa je šlo 26.000 sit...

Sem si tudi jaz zmerila obseg bušija - 101 cm zaenkrat, sem pa tudi bolj palčkove rasti (159 cm). Še kakšno slikico moram dat v album. Jutri.

Uživajte in izkoristite še zadnje dneve - za razvajanje ipd.! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 16:36:30   
Jančika_
Pri meni nič novega. Dete spet malo zabušava (gibov je dovolj, a proti prej je ful miren). Točno opoldne, po tahujši vročiniuser posted image , se je naša familija spravila na dveurni sprehod, združen z lovom na darilo za RD moje mame (ima ga jutri, moja babica pa danes). Me prav zanima, kdaj bom tole izpljunila...user posted image Če ne bo prej nič, imam jutri ob 18.00 pregled pri mojem G.

Kapesanta, jaz bi dete na tvojem mestu imela kar v posteljici, se mi pa tudi čisto nič narobe ne zdi, če spi na bolj trdi podlagi v tisti košari. Mi imamo za začetek košek, v katerem je spal že moj mož in za vanj sem kupila in obrezala peno. Nabavili smo sicer enako posteljo, kot jo ima Vasja, ampak takoj na začetku še ne mislim dati tamicenega spat v otroško sobo, ker Vasja prespi celo noč in nočem, da bi se preveč zbujal. Tako da bo košek za prve mesece prišel prav (midva spiva v dnevni, tako da ni ne vem koliko prostora).

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 19:21:50   
Naty*Taja
Sem mogla še jaz bušija zmerit! 115 - sem pa bolj pri tavečjih 175, pa še malo špeheca - starega od prve bebice in novega od tanove user posted image .
No ja sej ni tak zlo hudo! V bistvu pa sam buši proti prvič ni velik. Mogoče bo pa punčka? Komaj čakam da že zvem in upam, da ne bo zamujalo!!
Malicki pa po moje že carta, glede na to, da se nič več ne javi?!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
4.7.2006 19:43:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julij je tu!!!!
4.7.2006 19:47:11   
ZalaTM
No evo - moj buhi ima 108 cm obsega na 171 cm višine.

Hm drugač pa res vidim, da se nam nobeni še nikamor ne mudi user posted image .
Jaz sem skoz mislila, da bom rodila ful prej, pa zgleda, da bom kar počakala na rok (joj, al pa še čez),...hmmmm - mogoč pa se bo kar naenkrat odprlo, pa bomo šle kot po tekočem trakcu rojevat - hihihi.

Nič punce lepo uzivajte zadnje dni,...pol pa seveda naprej bo pa še lepše.

pa pa M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?